U-serien 2011-05-11sö 2011-05-08 17:36
Startlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

  Bricka Rank   Namn                      Klubb                              Start 


D10K  (7)   2000 m                                       

   10200        Elli Holst                OK Skogsfalken                     18:14 
  205254        Sigrid Elmblad            OK Vilse 87                        18:16 
   12286        Elin Emilsson             OK Skogsfalken                     18:18 
   10206        Elina Liljedahl           OK Skogsfalken                     18:20 
  205253        Moa Svensson              OK Vilse 87                        18:22 
   10213        Tova Danielsson           OK Skogsfalken                     18:24 
  205252        Linn Karlsson             OK Vilse 87                        18:26 



H10K  (7)   2000 m                                       

  680518        Nils Gyberg               OK Skogsfalken                     18:00 
  205255        Viktor Eriksson           OK Vilse 87                        18:02 
  431002        Max Kärvhag               OK Skogsfalken                     18:04 
  420034        Herman Albinsson          OK Skogsfalken                     18:06 
   10149        Gustav Åman               OK Vilse 87                        18:08 
   10196        Oliverh Molander          OK Skogsfalken                     18:10 
   10188        Viktor Petersson          OK Skogsfalken                     18:12 



D12K  (1)   2300 m                                       

  990730        Ellen Andersson           Stigmännen Karlshamns OK           18:00 



H12K  (5)   2300 m                                       

   10175        Erik Wihlborg             OK Vilse 87                        18:05 
   10209        Tony Andersson            OK Skogsfalken                     18:07 
  205256        Hjalmar Jönsson           OK Vilse 87                        18:09 
  260800        Albin Bengtsson           OK Vilse 87                        18:11 
  440706        Jonathan Ljungberg        OK Skogsfalken                     18:13 



D14K  (4)   3000 m                                       

   10140        Emelie Andersson          OK Vilse 87                        18:19 
  420032        Julia Hed                 OK Skogsfalken                     18:21 
   10167        Lina Karlsson             OK Vilse 87                        18:23 
  971128        Hanna Melander            Stigmännen Karlshamns OK           18:25 



H14K  (7)   3000 m                                       

  970121        Johan Wennermark          OK Skogsfalken                     18:03 
  205258        Anton Håkansson           OK Vilse 87                        18:05 
  970131        Carl Boklund              OK Skogsfalken                     18:07 
   10187        Lukas Mårtensson          OK Skogsfalken                     18:09 
  970706        Ola Andersson             Stigmännen Karlshamns OK           18:11 
   10211        Albert Lundskog           OK Skogsfalken                     18:13 
  205259        Rasmus Eriksson           OK Vilse 87                        18:15 



D16K  (5)   3500 m                                       

   10202        Astrid Norman             OK Skogsfalken                     18:06 
  246048        Ylva Christensson         OK Skogsfalken                     18:08 
  239369        Moa Wåhlin                OK Skogsfalken                     18:10 
   10190        Frida Mårtensson          OK Skogsfalken                     18:12 
   10215        Viktoria Enarsson         OK Skogsfalken                     18:14 



H16K  (8)   4000 m                                       

  950719        Erik Andersson            Stigmännen Karlshamns OK           18:03 
  340655        Simon Sigvant             OK Skogsfalken                     18:05 
  205260        David Lexe                OK Vilse 87                        18:07 
  959697        Martin Nilsson            Stigmännen Karlshamns OK           18:09 
  959803        Felix Persson             OK Skogsfalken                     18:11 
   12292        William Lindblom          Stigmännen Karlshamns OK           18:13 
  960505        Edvin Smedberg            OK Skogsfalken                     18:15 
  260797        Albin Karlsson            OK Vilse 87                        18:17 



U3  (1)     3000 m                           Start: 18:0 

  354806        Joel Nilsson              Stigmännen Karlshamns OK           18:00 



U2  (5)     2300 m                           Start: 18:0 

  354808        Noah Olsson               Stigmännen Karlshamns OK           18:00 
   10063        Mattias Karlsson          Stigmännen Karlshamns OK           18:00 
  354809        Hampus Järnbo             Stigmännen Karlshamns OK           18:00 
  354803        Hugo Nilsson              Stigmännen Karlshamns OK           18:00 
  205257        John Melander             OK Vilse 87                        18:00 



U1  (29)    2000 m                           Start: 18:0 

   10199        Johannes Conradsson       OK Skogsfalken                     18:00 
   30513        Max Persson               OK Skogsfalken                     18:00 
  263600        Ella Söderberg            OK Skogsfalken                     18:00 
   10218        Hugo Danielsson           OK Skogsfalken                     18:00 
   10205        Love Mörnhed              OK Skogsfalken                     18:00 
   10219        Filip Ödmann              OK Skogsfalken                     18:00 
   10201        Svante Holst              OK Skogsfalken                     18:00 
   10217        Sebastian Thorén          OK Skogsfalken                     18:00 
  420033        Emil Albinsson            OK Skogsfalken                     18:00 
   10203        Emma Emilsson             OK Skogsfalken                     18:00 
   10198        Molly Martinsson          OK Skogsfalken                     18:00 
  417662        Elvira Ljungberg          OK Skogsfalken                     18:00 
   10212        Emilia Thorén             OK Skogsfalken                     18:00 
                Thilda Svensson           OK Skogsfalken                     18:00 
  354807        Jakob Nilsson             Stigmännen Karlshamns OK           18:00 
  354804        Isak Persson              Stigmännen Karlshamns OK           18:00 
  354810        Andreas Karlsson          Stigmännen Karlshamns OK           18:00 
  354801        Zacharias Åkerlund        Stigmännen Karlshamns OK           18:00 
  205251        Alma Janzon               OK Vilse 87                        18:00 
  205268        Jakob Svensson            OK Vilse 87                        18:00 
  500973        Andreas Johnsson          OK Vilse 87                        18:00 
  500974        Arvid Jönsson             OK Vilse 87                        18:00 
  500975        Hugo Melander             OK Vilse 87                        18:00 
   10179        Ina Åman                  OK Vilse 87                        18:00 
  500976        Isak Remen                OK Vilse 87                        18:00 
  500977        Moa Arvidsson             OK Vilse 87                        18:00 
  500978        Rasmus Lünninger          OK Vilse 87                        18:00 
  500979        Viktor Aikio              OK Vilse 87                        18:00 
  500980        Vilmalee Suwan Kuusela    OK Vilse 87                        18:00 



Inskolning  2000 m                           Start: 18:0 

   10222        Ella Svensson             OK Skogsfalken                     18:00 
   10229        Erik Eriksson             OK Skogsfalken                     18:00 
  354802        Leonard Lydell            Stigmännen Karlshamns OK           18:00 
  354811        Ville Olsson              Stigmännen Karlshamns OK           18:00 
  354805        Saga Nilsson              Stigmännen Karlshamns OK           18:00 
  205261        Lovisa Lünninger          OK Vilse 87                        18:00 
  205263        Eddie Karlsson            OK Vilse 87                        18:00 
  205265        Emelie Johnsson           OK Vilse 87                        18:00 
  205266        Felicia Nilsson           OK Vilse 87                        18:00 
  205267        Frida Jönsson             OK Vilse 87                        18:00 
  205269        Jakob Porter              OK Vilse 87                        18:00 
  205271        Leo Arnqvist              OK Vilse 87                        18:00 
  205272        Linnéa Nilsson            OK Vilse 87                        18:00 
  205273        Maja Porter               OK Vilse 87                        18:00 
  205274        Max Nordfeldt             OK Vilse 87                        18:00 
  205275        Meja Svensson             OK Vilse 87                        18:00 
  205276        Millie Arvidsson          OK Vilse 87                        18:00 
  205277        Nanna Svensson            OK Vilse 87                        18:00 
  205278        Ronja Nordfeldt           OK Vilse 87                        18:00 
  205279        Saga Lindqvist            OK Vilse 87                        18:00 
  205280        Sigge Svensson            OK Vilse 87                        18:00 
  500971        Stina Svensson            OK Vilse 87                        18:00 
  500972        Vilma Nordfeldt           OK Vilse 87                        18:00 
  205262        Bea Magnstedt             OK Vilse 87                        18:00