Vilselöpet 2012-10-21lö 2012-10-20 10:30
Startlista per klassskapad av OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
H80 (5)2,9 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
509313Ingvar PeterssonHässleholms OK10:00
404321Bengt EdvardssonOK Torfinn10:02
43681Gunnar ElfversonKalmar OK10:04
15960Lars-Erik MalmqvistVäxjö OK10:06
15701Sture JanssonEmmaboda Verda OK10:08
 
 
H75 (9)3,4 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
18567Leif SjögrenOK Orion10:31
27167Johan JanssonVäxjö OK10:33
29466Bertil ÅkessonVäxjö AIS10:35
17576Evald JohanssonLessebo OK10:37
17757Bengt PeterssonOK Älme10:39
354774Werner TörnblomVäxjö OK10:41
29245Bo BengtssonHässleholms OK10:43
203943Gillis AlmVäxjö OK10:45
420150Bernt PeterssonAlvesta SOK10:47
 
 
H70 (28)3,8 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
263097Göran ThourVärend GN OL10:24
15068Stig KarlssonTorsås OK10:26
17587Kurt BergstrandLessebo OK10:28
436126Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad10:30
718191Lars LindénOK Gynge10:32
1391130Anders CarlssonSkåneslättens OL10:34
890821Sven-Åke AndertoftMarkaryds FK10:36
354710Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad10:38
247542Rolf AnglertOK Orion10:40
11800Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK10:42
15840Roland ErikssonHästveda OK10:44
302227Sten JohanssonOK Skogsfalken10:46
306452Torsten ClaessonOK Älme10:48
17565Stig KarlssonLessebo OK10:50
417663Sven JonassonOK Skogsfalken10:52
28720Roland OffrellFrosta OK10:54
258554Roland EdvinssonFK Göingarna10:56
17715Inge NilssonOK Älme10:58
33552Bo WadensjöFK Finn11:00
27828Hubert HugossonOK Gynge11:02
12224Brodde NilssonOK Skogsfalken11:04
652007Erling LarssonHässleholms OK11:06
427829Kjell MånssonRonneby OK11:08
17794Bengt NilssonAlvesta SOK11:10
27256Björn LinnersjöOK Orion11:12
16080Gunnar SandströmOK Pan-Kristianstad11:14
41989Bertil ErikssonStigmännen Karlshamns OK11:16
202574Rolf HallbergFK Finn11:18
 
 
H65 (20)4,3 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
671202Leif SandgrenFrosta OK10:25
262488Ingemar AnderssonOK Orion10:27
241811Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:29
947815Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK10:31
16602Björn NordströmHässleholms OK10:33
25268Benkt AndersonLunds OK10:35
30539Kenneth ArvidssonAlvesta SOK10:37
15708Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK10:39
426900Nils KarlssonVäxjö AIS10:41
25576Leif AlfredssonVäxjö AIS10:43
15704Kent EkdahlEmmaboda Verda OK10:45
1396333Leif LindströmNybro OK10:47
15705Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK10:49
28567Christer GrönbladHärlövs IF10:51
27905Leif KarlssonFrosta OK10:53
17581Göran KarlssonLessebo OK10:55
12047Jan PerssonYstads OK10:57
16659Tommy OlssonOK Dacke10:59
13910Waste ByströmOK Virdarna11:01
28888Göran SvenssonFK Finn11:03
 
 
H60 (14)4,8 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
442564Ronald McGrailHjärnarps GH OL9:57
302334Bengt AspvallRonneby OK9:59
13798Kenth SundgrenSkåneslättens OL10:01
30357Lennart AnderssonOK Orion10:03
500740Gert OlssonSkåneslättens OL10:05
520401Kenneth FagerFK Vittus10:07
444539Bjarne S. JensenFIF Hillerød Orientering10:09
17425Göran JohnssonSkåneslättens OL10:11
12321Bo JanssonStigmännen Karlshamns OK10:13
553547Emil OlesenFIF Hillerød Orientering10:15
12289Kent SvenssonOK Skogsfalken10:17
581124Nils-Erik BondessonFrosta OK10:19
10711Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:21
17161Bill SchölinTockarps IK10:23
 
 
H55 (10)5,3 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
12564Lars MartinssonRonneby OK10:12
850850Leif LindauOK Torfinn10:14
16993Stefan NilssonStigmännen Karlshamns OK10:16
433626Per Arne EvaldssonOK Gynge10:18
262135Stellan MartinssonOK Tyringe10:20
25479Sven-Inge SvenssonHässleholms OK10:22
18558Ola SvenssonOK Orion10:24
540211Torgny OttossonOK Torfinn10:26
560531Bo SalomonssonKalmar OK10:28
550812Per NilssonStigmännen Karlshamns OK10:30
 
 
H50 (9)5,7 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
25938Reino ÖrnMarkaryds FK10:23
362370Sverker ErikssonOK Gynge10:25
10288Thommy BergmanStigmännen Karlshamns OK10:27
27162Jan KarlssonVäxjö OK10:29
26131Jan AnderssonKalmar OK10:31
620419Elis BengtssonMalungs OK Skogsmårdarna10:33
264152Pontus LarssonOK Skogsfalken10:35
620104John E ErikssonVäxjö OK10:37
902943Göran MånssonOK Dacke10:39
 
 
H45 (15)6,4 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
888411Rasmus OedumOK Øst Birkerød10:22
670130Håkan FranssonRonneby OK10:24
444612Peter EkdahlEmmaboda Verda OK10:26
671112Niklas EdvardssonHästveda OK10:28
408193Johan AnderssonOK Skogsfalken10:30
452100Patrik FranssonEmmaboda Verda OK10:32
435798Mats AnderssonOK Orion10:34
18507Stefan BerglinOK Dacke10:36
670630Håkan ErikssonHästveda OK10:38
10777Lars ElfversonKalmar OK10:40
12203Anders BlomqvistOK Skogsfalken10:42
670123Jonas PerssonTorsås OK10:44
340644Lars PerssonOK Skogsfalken10:46
671026Tomas KarlssonKexholms SK10:48
43701Per-Åke NilssonFK Göingarna10:50
 
 
H40 (10)7,2 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
710829Magnus LarssonOK Dacke10:22
422491Magnus TrofastBredaryds SOK10:24
438779Jonas K JohanssonOK Skogsfalken10:26
680518Johan GybergOK Skogsfalken10:28
28625Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna10:30
690423Henrik BerlinOK Orion10:32
449627Pierre DanielssonOK Skogsfalken10:34
302351Åke LarssonStigmännen Karlshamns OK10:36
449769Peter LiljedahlOK Skogsfalken10:38
7000137Filip SjöforsOK Älme10:40
 
 
H35 (3)7,8 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
730708Simon SjöforsOK Älme10:02
667220Ulrik KarlssonMotala AIF OL10:04
730418Andreas JohanssonOK Älme10:06
 
 
H21 (22)9,6 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
940940Erik BengtssonOK Skogsfalken9:56
931305Eric HanssonIK Hakarpspojkarna9:58
755557Patrik SjökvistOK Orion10:00
820900Isak BergmanOK Skogsfalken10:02
735735Mikael PihlLunds OK10:04
555657Måns FaxénVäxjö OK10:06
761114Björn AnderssonOK Dacke10:08
730619Torgny LindströmRonneby OK10:10
923451Johan EngströmOK Orion10:12
761207Håkan GunnarssonFK Göingarna10:14
433961Alan SemeniucFK Finn10:16
12634Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:18
947575Johan SandlundOK Njudung10:20
910200Måns SandgrenOK Orion10:22
341748Lucian SemeniucFK Finn10:24
950914Philip PerssonOK Orion10:26
941023Fredrik WennermarkOK Skogsfalken10:28
565992Joel Käll-KarlssonLinköpings OK10:30
850103Henrik JanssonIK Hakarpspojkarna10:32
970121Johan WennermarkOK Skogsfalken10:34
980202Olof SandgrenOK Orion10:36
208583Henric HöglindOK Pan-Kristianstad10:38
 
 
H18 (9)6,4 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
951205Joakim SvenssonOK Älme10:01
952712Andreas HenryssonOK Dacke10:03
959803Felix PerssonOK Skogsfalken10:05
950719Erik AnderssonStigmännen Karlshamns OK10:07
26696Robin LarssonFK Göingarna10:09
347384Mattias JacobssonMalmö OK10:11
960505Edvin SmedbergOK Skogsfalken10:13
950730Daniel PoschSol Tranås10:15
959697Martin NilssonStigmännen Karlshamns OK10:17
 
 
H16 (5)5,3 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
801050Albin EvertssonVäxjö OK10:13
980705Henrik JohannessonRonneby OK10:15
980407Lukas LundgrenVäxjö OK10:17
970014David GunnarssonIK Hakarpspojkarna10:19
970706Ola AnderssonStigmännen Karlshamns OK10:23
 
 
H14 (5)3,7 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
991222Filip TrofastBredaryds SOK10:13
981908Albin HenryssonOK Dacke10:15
700524Victor HanssonJönköpings OK10:17
260794Rasmus ErikssonOK Vilse 8710:19
962713Isac EricssonVäxjö OK10:21
 
 
H12 (8)3,0 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
933906Anton Johansson GlivessonRonneby OK10:17
1401499Soeren Thrane OedumOK Øst Birkerød10:19
10149Gustav ÅmanOK Vilse 8710:21
440706Jonathan LjungbergOK Skogsfalken10:23
600723Gustav OlssonTorsås OK10:25
431002Max KärvhagOK Skogsfalken10:27
260898Viktor ErikssonOK Vilse 8710:29
245922Simon GiselssonRonneby OK10:31
 
 
H10 (8)2,5 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
420034Herman AlbinssonOK Skogsfalken10:03
350759Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna10:05
449651Hugo DanielssonOK Skogsfalken10:07
530716Max PerssonOK Skogsfalken10:09
404378Nils GybergOK Skogsfalken10:11
10195Joel AugustssonOK Skogsfalken10:13
10201Emil ViktorssonOK Skogsfalken10:15
10214Sebastian KullbergOK Skogsfalken10:17
 
 
D75 (3)2,9 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
701227Kerstin GranstedtOK Pan-Kristianstad10:11
417450Karin LexellOK Torfinn10:13
15950Laila MalmqvistVäxjö OK10:15
 
 
D65 (16)3,4 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
28565Gunilla GrönbladHärlövs IF10:00
16623Brita DahlbergHässleholms OK10:02
13913Solbritt GustafssonOK Virdarna10:04
27851Ulla HåkanssonOK Gynge10:06
521030Helen AndertoftMarkaryds FK10:08
28893Ellbritt SvenssonFK Finn10:10
444608Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK10:12
17795Barbro NilssonAlvesta SOK10:14
15069Harriet KarlssonTorsås OK10:16
611004Birgitta OlssonRonneby OK10:18
12207Margret CarlssonOK Skogsfalken10:20
309169Marianne CarlssonSkåneslättens OL10:22
450054Agneta BernboOK Orion10:24
25270Torill SvendsenLunds OK10:26
13911Berit ByströmOK Virdarna10:28
28667Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad10:30
 
 
D60 (11)3,4 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
237544Lisbeth DamsgaardHjärnarps GH OL10:46
27257Ann-Helen LinnersjöOK Orion10:48
15720Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK10:50
16936Kristina FranssonOK Virdarna10:52
213780Eva ArvidssonAlvesta SOK10:54
354084Inger GlansOK Torfinn10:56
15722Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:58
11816Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK11:00
21069Kristin JohanssonOK Dacke11:02
444540Birgit H. JensenFIF Hillerød Orientering11:04
970478Karin PerssonOK Tyringe11:06
 
 
D50 (12)3,8 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
600926Ann NilssonMarkaryds FK9:59
44693Eva Konring OlesenFIF Hillerød Orientering10:01
27163Bente KällVäxjö OK10:03
15228Annika FrantzStigmännen Karlshamns OK10:05
41452Lena Sandgren SwartzOK Orion10:07
590504Agneta ErforsOK Torfinn10:09
1570402Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK10:11
620228Britt-Marie BengtssonFK Åsen10:13
1396116Kati NémethStigmännen Karlshamns OK10:15
409586Pernilla LarssonOK Skogsfalken10:17
451996Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK10:19
600325Kristina JohanssonKalmar OK10:21
 
 
D45 (7)4,3 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
641022Christina SmedbergOK Skogsfalken10:10
431001Barbro KärvhagOK Skogsfalken10:12
347093Karin JohanssonFK Göingarna10:14
16484Ingrid JohanssonLaholms IF OK10:16
25449Agneta Hallberg-HanssonJönköpings OK10:18
650406Gunilla GustavssonOK Orion10:20
231204Cecilia LingerudOK Skogsfalken10:22
 
 
D40 (5)4,3 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
420033Josefine AlbinssonOK Skogsfalken10:00
720224Jessica BjörckOK Älme10:02
18509Kristina BerlinOK Orion10:04
28626Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna10:06
580810Christina OlssonSkåneslättens OL10:08
 
 
D35 (2)5,7 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
449615Anna EliassonOK Skogsfalken10:08
434131Eva PerssonVäxjö OK10:10
 
 
D21 (7)6,6 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
1401488Charlotte ThraneOK Øst Birkerød9:59
930429Maria JohanssonTorsås OK10:01
794342Helena LindénVäxjö OK10:03
770601Sarah LindströmRonneby OK10:05
840520Louise FurubomVäxjö OK10:07
930709Maja AnderssonOK Orion10:09
790111Katarina LindénVäxjö OK10:11
 
 
D16 (7)4,3 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
10215Viktoria EnarssonOK Skogsfalken10:11
960420Louise LundgrenVäxjö OK10:13
10202Astrid NormanOK Skogsfalken10:15
306465Olivia NilssonOK Älme10:17
960526Sara JosarpFK Friskus-Varberg10:19
971211Julia HedOK Skogsfalken10:21
960809Klara AndrénTibro OK10:23
 
 
D14 (2)3,7 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
990730Ellen AnderssonStigmännen Karlshamns OK10:03
980813Vilma PerssonOK Skogsfalken10:05
 
 
D12 (8)3,0 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
449330Emma SandersonOK Dacke10:02
510616Alicia LundgrenVäxjö OK10:04
42029Ebba BerglinOK Dacke10:06
507000Elin SvenssonOK Älme10:08
402823Kajsa AnderssonOK Orion10:10
812368Hanna JohannessonRonneby OK10:12
438133Johanna WilhelmssonOK Dacke10:14
632800Ellen WahlbomOK Orion10:16
 
 
D10 (12)2,5 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
450839Nellie NilssonOK Orion10:18
10105Vilmalee Suwan KuuselaOK Vilse 8710:20
500523Lisa OlssonTorsås OK10:22
640421Emma EmilssonOK Skogsfalken10:24
10179Ina ÅmanOK Vilse 8710:26
620202Elin EmilssonOK Skogsfalken10:28
435799Klara AnderssonOK Orion10:30
449713Elina LiljedahlOK Skogsfalken10:32
12621Linn KarlssonOK Vilse 8710:34
417662Elvira LjungbergOK Skogsfalken10:36
631001Ella SöderbergOK Skogsfalken10:38
449632Tova DanielssonOK Skogsfalken10:40
 
 
U2 (2)2,5 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
356000Beata FranssonEmmaboda Verda OK10:00
10203Anna ViktorssonOK Skogsfalken10:00
 
 
U1 (1)1,9 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
10200Emil AlbinssonOK Skogsfalken10:00
 
 
Inskolning (1)1,9 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
356008Ludvig FranssonEmmaboda Verda OK10:00
 
 
Öppen motion 2 (1)3,6 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
359013Pernilla FranssonEmmaboda Verda OK10:00
 
 
Öppen motion 7 (1)3,4 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
438663Christer SvenssonRonneby OK10:00
 
 
Öppen motion 9 (1)7,2 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
205243Maureen Olsson LoLunds OK10:00
 
 
D21 Kort (2)4,8 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
840132Lisa KorallMotala AIF OL10:04
932903Sofia GumaeliusTibro OK10:06
 
 
H14 Kort (1)3,0 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
245988Samuel GiselssonRonneby OK10:01
 
 
H12 Kort (2)2,5 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
10229Samuel KullbergOK Skogsfalken10:00
Ivar AsplundOK Älme10:02
 
 
D16 Kort (1)3,7 km
Nr-lappBricknrNamnKlubbStart
246048Ylva ChristenssonOK Skogsfalken10:00