Vilselöpet 2012-10-21sö 2012-10-21 14:33
Sträcktidsresultatskapad av OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
H80 (5)2,9 km9 K
PlStartnrNamnTid
1(141)2(143)3(147)4(138)5(117)6(114)7(129)8(167)9(200)M
 
14Lars-Erik Malmqvist51:335:238:2811:2913:3429:1531:4241:5048:5150:5551:3326:27
Växjö OK5:233:053:012:0515:412:2710:087:012:040:38*114
22Bengt Edvardsson55:434:457:4010:3613:5233:5636:1747:0353:2655:1555:43
OK Torfinn4:452:552:563:1620:042:2110:466:231:490:28
31Ingvar Petersson1:02:045:379:0211:5614:3923:4426:0754:3159:441:01:391:02:04
Hässleholms OK5:373:252:542:439:052:2328:245:131:550:25
45Sture Jansson1:10:518:0814:2419:2123:4842:1545:4658:081:07:161:09:561:10:51
Emmaboda Verda OK8:086:164:574:2718:273:3112:229:082:400:55
53Gunnar Elfverson1:31:3319:0923:0028:3532:3559:351:04:371:20:101:28:321:30:561:31:33
Kalmar OK19:093:515:354:0027:005:0215:338:222:240:37
 
 
 
H75 (9)3,4 km11 K
PlStartnrNamnTid
1(135)2(142)3(145)4(151)5(149)6(138)7(117)8(114)9(125)10(167)11(200)M
 
16Leif Sjögren45:331:596:019:0412:5114:4719:5329:2431:1937:2343:3045:0645:33
OK Orion1:594:023:033:471:565:069:311:556:046:071:360:27
212Bo Bengtsson48:072:456:308:4512:1914:1519:1431:0833:3138:3145:3847:4048:07
Hässleholms OK2:453:452:153:341:564:5911:542:235:007:072:020:27
311Werner Törnblom50:552:257:5410:4215:0117:2123:2634:4937:2043:2148:4450:2350:55
Växjö OK2:255:292:484:192:206:0511:232:316:015:231:390:32
47Johan Jansson53:472:438:1011:0215:1717:3724:1434:4937:0343:1351:3653:2353:47
Växjö OK2:435:272:524:152:206:3710:352:146:108:231:470:24
514Bernt Petersson55:032:357:3310:4415:1217:3623:5236:3439:3446:1052:1554:3355:03
Alvesta SOK2:354:583:114:282:246:1612:423:006:366:052:180:30
613Gillis Alm1:01:252:2011:1314:3518:5921:1628:1141:4244:1852:5259:041:00:571:01:25
Växjö OK2:208:533:224:242:176:5513:312:368:346:121:530:28
710Bengt Petersson1:01:482:288:4212:0117:2520:2227:5241:2844:2252:5259:091:01:141:01:48
OK Älme2:286:143:195:242:577:3013:362:548:306:172:050:34
89Evald Johansson1:24:053:4711:4116:5923:4927:3837:2755:4159:491:10:471:20:181:23:141:24:05
Lessebo OK3:477:545:186:503:499:4918:144:0810:589:312:560:51
 
8Bertil Åkessonej fullf.3:4510:0016:3827:2830:2438:08--------------------1:14:561:15:38
Växjö AIS3:456:156:3810:502:567:4436:480:42
 
 
 
H70 (28)3,8 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(156)2(142)3(152)4(154)5(145)6(147)7(131)8(118)9(114)10(125)11(122)12(200)M
 
128Stig Karlsson45:584:035:0410:0911:5415:5219:4426:4230:2233:1138:5142:5945:3345:58
Lessebo OK4:031:015:051:453:583:526:583:402:495:404:082:340:25
230Roland Offrell46:364:596:0110:5913:1716:5620:5029:3533:1235:4040:0643:5546:0846:36
Frosta OK4:591:024:582:183:393:548:453:372:284:263:492:130:28
337Kjell Månsson47:093:334:3614:4916:2520:0423:3129:5634:1336:1741:1744:4746:4847:09
Ronneby OK3:331:0310:131:363:393:276:254:172:045:003:302:010:21
438Bengt Nilsson47:184:185:3613:1014:3818:3122:0128:3032:0434:3539:3444:2346:4947:18
Alvesta SOK4:181:187:341:283:533:306:293:342:314:594:492:260:29
517Kurt Bergstrand47:303:494:5212:2414:1817:5022:0428:2532:0735:1440:1044:2747:0447:30
Lessebo OK3:491:037:321:543:324:146:213:423:074:564:172:370:26
641Bertil Eriksson48:213:504:5110:2011:5615:3719:3728:0331:4634:4240:2544:2647:5448:21
Stigmännen Karlshamns OK3:501:015:291:363:414:008:263:432:565:434:013:280:27
724Göran Andersson49:233:144:099:1717:5120:5624:2030:4934:4737:3042:2646:2848:5849:23
Stigmännen Karlshamns OK3:140:555:088:343:053:246:293:582:434:564:022:300:25
820Anders Carlsson49:563:464:4110:3513:2617:1021:2428:3032:3135:0840:1547:0049:2549:56
Skåneslättens OL3:460:555:542:513:444:147:064:012:375:076:452:250:31
936Erling Larsson50:404:385:3611:3614:2318:1922:2130:1035:4238:2143:3947:3250:1250:40
Hässleholms OK4:380:586:002:473:564:027:495:322:395:183:532:400:28
1033Bo Wadensjö52:434:125:2712:1014:3020:2324:2031:5935:5238:4044:5249:3452:1852:43
FK Finn4:121:156:432:205:533:577:393:532:486:124:422:440:25
1119Lars Lindén54:254:156:0812:5814:3618:5223:0030:4434:5237:3145:2150:4453:5454:25
OK Gynge4:151:536:501:384:164:087:444:082:397:505:233:100:31
1234Hubert Hugosson55:175:146:2613:0015:5420:0924:5135:0039:2542:2447:5451:5554:4555:17
OK Gynge5:141:126:342:544:154:4210:094:252:595:304:012:500:32
1332Inge Nilsson55:194:385:4513:3416:3220:2524:3732:1737:0040:3746:5652:0654:5055:19
OK Älme4:381:077:492:583:534:127:404:433:376:195:102:440:29
1442Rolf Hallberg56:024:345:4813:0614:4919:4825:0033:3938:0141:1947:1552:5155:3856:02
FK Finn4:341:147:181:434:595:128:394:223:185:565:362:470:24
1529Sven Jonasson1:01:115:537:1916:0120:3226:0630:1739:0444:0246:5953:3157:451:00:381:01:11
OK Skogsfalken5:531:268:424:315:344:118:474:582:576:324:142:530:33
1640Gunnar Sandström1:01:234:215:3012:4314:3420:2025:0834:3039:2043:0851:5057:101:00:421:01:23
OK Pan-Kristianstad4:211:097:131:515:464:489:224:503:488:425:203:320:41
1721Sven-Åke Andertoft1:03:174:516:1315:3117:4322:4227:1136:0141:2544:3551:5959:221:02:521:03:17
Markaryds FK4:511:229:182:124:594:298:505:243:107:247:233:300:25
1825Roland Eriksson1:05:154:345:3912:2018:1222:5827:5634:5941:1245:0753:391:01:491:04:391:05:15
Hästveda OK4:341:056:415:524:464:587:036:133:558:328:102:500:36
1923Rolf Anglert1:07:305:056:3015:0417:1622:4529:3538:4145:0650:1057:191:03:061:06:561:07:30
OK Orion5:051:258:342:125:296:509:066:255:047:095:473:500:34
2035Brodde Nilsson1:08:235:166:4115:4620:4626:2431:3940:1846:3050:0657:401:04:341:07:501:08:23
OK Skogsfalken5:161:259:055:005:385:158:396:123:367:346:543:160:33
2118Peter Dahlstedt1:09:404:458:5616:1118:1322:4127:3135:5247:1150:1957:541:05:351:09:091:09:40
OK Pan-Kristianstad4:454:117:152:024:284:508:2111:193:087:357:413:340:31
2231Roland Edvinsson1:12:104:586:1016:3218:2523:1229:5438:2252:1554:561:01:531:07:491:11:361:12:10
FK Göingarna4:581:1210:221:534:476:428:2813:532:416:575:563:470:34
 
26Sten JohanssonFelst.4:315:4913:4116:0221:0426:3135:4845:0148:03-----1:08:081:11:071:11:36
OK Skogsfalken4:311:187:522:215:025:279:179:133:0220:052:590:29
55:30
*129
27Torsten Claessonej fullf.------------------------------------------------------------
OK Älme
22Raimo Salminenej start------------------------------------------------------------
OK Pan-Kristianstad
39Björn Linnersjöej start------------------------------------------------------------
OK Orion
16Stig Karlssonej start------------------------------------------------------------
Torsås OK
15Göran Thourej start------------------------------------------------------------
Värend GN OL
 
 
 
H65 (20)4,3 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(156)2(143)3(148)4(153)5(164)6(165)7(138)8(117)9(114)10(129)11(167)12(200)M
 
143Leif Sandgren37:022:503:346:169:4312:1313:2919:0525:5427:2132:0635:3936:4237:02
Frosta OK2:500:442:423:272:301:165:366:491:274:453:331:030:20
260Tommy Olsson40:192:563:326:269:5913:0114:3820:5527:1729:0335:2738:4539:5540:19
OK Dacke2:560:362:543:333:021:376:176:221:466:243:181:100:24
345Ronny Hjalmarsson41:102:583:346:4011:3114:3415:5821:5828:5030:1635:3339:2940:4741:10
Emmaboda Verda OK2:580:363:064:513:031:246:006:521:265:173:561:180:23
451Nils Karlsson43:123:073:558:1512:1815:2316:4723:1629:4131:2537:4641:4242:5143:12
Växjö AIS3:070:484:204:033:051:246:296:251:446:213:561:090:21
553Kent Ekdahl47:153:364:208:1312:4016:0717:4725:2333:1535:2141:2145:1746:4847:15
Emmaboda Verda OK3:360:443:534:273:271:407:367:522:066:003:561:310:27
646Eric Tenland49:293:404:308:2913:2016:3018:2126:0834:2336:4143:1847:3149:0249:29
Stigmännen Karlshamns OK3:400:503:594:513:101:517:478:152:186:374:131:310:27
754Leif Lindström49:583:364:217:5012:4415:5617:5224:3332:4736:2843:0148:0749:3149:58
Nybro OK3:360:453:294:543:121:566:418:143:416:335:061:240:27
855Jörgen Fransson50:483:234:097:5712:4416:1117:4926:5234:5737:4045:1049:0050:2450:48
Emmaboda Verda OK3:230:463:484:473:271:389:038:052:437:303:501:240:24
11:56
*152
961Waste Byström53:163:244:168:2218:2621:4723:2531:5039:4241:2747:4751:2252:5153:16
OK Virdarna3:240:524:0610:043:211:388:257:521:456:203:351:290:25
1059Jan Persson54:463:524:408:3314:5918:4220:4028:4537:4439:4547:3752:4954:1754:46
Ystads OK3:520:483:536:263:431:588:058:592:017:525:121:280:29
1152Leif Alfredsson57:154:395:309:1114:0518:0119:3832:4440:3743:5751:3355:1956:5357:15
Växjö AIS4:390:513:414:543:561:3713:067:533:207:363:461:340:22
1256Christer Grönblad57:344:115:069:0414:4220:0021:4530:4441:2743:2550:0155:4257:0757:34
Härlövs IF4:110:553:585:385:181:458:5910:431:586:365:411:250:27
1347Björn Nordström59:004:075:0514:4920:2324:2630:0637:2844:5847:1553:3357:0558:3759:00
Hässleholms OK4:070:589:445:344:035:407:227:302:176:183:321:320:23
1449Kenneth Arvidsson1:02:464:385:369:3016:5421:3824:0732:5945:2347:2855:331:00:341:02:111:02:46
Alvesta SOK4:380:583:547:244:442:298:5212:242:058:055:011:370:35
1557Leif Karlsson1:03:123:404:2613:1025:4629:3331:1639:1447:3249:3756:431:01:121:02:421:03:12
Frosta OK3:400:468:4412:363:471:437:588:182:057:064:291:300:30
1658Göran Karlsson1:05:174:505:489:5618:0122:4625:1334:1246:1949:2356:541:03:081:04:451:05:17
Lessebo OK4:500:584:088:054:452:278:5912:073:047:316:141:370:32
1750Jan Påhlstorp1:05:264:455:4010:4417:5922:1724:0032:3843:4546:0157:241:03:051:04:511:05:26
Emmaboda Verda OK4:450:555:047:154:181:438:3811:072:1611:235:411:460:35
 
48Benkt Andersonej start------------------------------------------------------------
Lunds OK
62Göran Svenssonej start------------------------------------------------------------
FK Finn
44Ingemar Anderssonej start------------------------------------------------------------
OK Orion
 
 
 
H60 (14)4,8 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(135)2(142)3(152)4(154)5(159)6(160)7(163)8(165)9(147)10(131)11(118)12(116)13(122)14(200)
M
 
168Kenneth Fager53:151:224:2910:0411:1716:2418:5624:3926:1832:3240:2844:0846:3450:3152:51
FK Vittus1:223:075:351:135:072:325:431:396:147:563:402:263:572:20
53:15
0:24
276Bill Schölin53:421:565:219:5111:2218:0420:4428:5430:2135:5341:1644:3546:3751:1353:19
Tockarps IK1:563:254:301:316:422:408:101:275:325:233:192:024:362:06
53:42
0:23
370Göran Johnsson54:141:194:068:5112:0218:4021:1429:2130:4136:2241:4645:0048:0851:4053:53
Skåneslättens OL1:192:474:453:116:382:348:071:205:415:243:143:083:322:13
54:14
0:21
464Bengt Aspvall54:151:475:0110:0511:3116:2620:0526:3928:2534:3940:4444:4847:1551:4053:54
Ronneby OK1:473:145:041:264:553:396:341:466:146:054:042:274:252:14
54:15
0:21
565Kenth Sundgren55:421:394:5411:3713:0918:4121:3627:4129:3136:0242:0545:3947:5752:2555:15
Skåneslättens OL1:393:156:431:325:322:556:051:506:316:033:342:184:282:50
55:42
0:27
675Lars-Gunnar Bengtsson55:461:335:1611:0712:2218:5321:3128:3830:1637:0243:0146:2748:3653:1255:21
Stigmännen Karlshamns OK1:333:435:511:156:312:387:071:386:465:593:262:094:362:09
55:46
0:25
767Gert Olsson57:491:374:5110:5212:2917:5020:5926:5028:3834:4642:1645:5250:1654:5857:17
Skåneslättens OL1:373:146:011:375:213:095:511:486:087:303:364:244:422:19
57:49
0:32
872Emil Olesen1:00:411:315:2611:5713:3118:2822:1128:0431:2638:2546:0250:1252:4057:241:00:10
FIF Hillerød Orientering1:313:556:311:344:573:435:533:226:597:374:102:284:442:46
1:00:41
0:31
963Ronald McGrail1:05:401:415:1010:2921:2226:3629:1735:0936:5843:4050:3455:0757:331:02:191:05:11
Hjärnarps GH OL1:413:295:1910:535:142:415:521:496:426:544:332:264:462:52
1:05:40
0:29
1071Bo Jansson1:11:501:435:1410:5812:4720:5524:2034:5136:4345:1853:2758:181:01:271:07:531:11:22
Stigmännen Karlshamns OK1:433:315:441:498:083:2510:311:528:358:094:513:096:263:29
1:11:50
0:28
1169Bjarne S. Jensen1:27:082:527:5517:5919:4326:4537:2946:3648:5056:391:07:501:12:211:15:411:23:241:26:39
FIF Hillerød Orientering2:525:0310:041:447:0210:449:072:147:4911:114:313:207:433:15
1:27:08
0:29
1273Kent Svensson1:31:441:515:3534:2437:1146:5550:1757:441:00:021:07:381:15:531:20:291:23:211:28:441:31:16
OK Skogsfalken1:513:4428:492:479:443:227:272:187:368:154:362:525:232:32
1:31:44
0:28
1374Nils-Erik Bondesson1:44:002:3715:5626:4430:1640:4446:3155:5758:231:12:011:21:541:27:511:32:071:39:081:43:17
Frosta OK2:3713:1910:483:3210:285:479:262:2613:389:535:574:167:014:09
1:44:00
0:43
 
66Lennart Anderssonej start----------------------------------------------------------------------
OK Orion
 
 
 
H55 (10)5,3 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(142)2(148)3(153)4(155)5(159)6(160)7(162)8(165)9(138)10(117)11(116)12(125)13(167)14(200)
M
 
183Ola Svensson49:233:486:4710:1311:3915:5718:5021:5927:0233:0639:4641:1444:1947:4348:58
OK Orion3:482:593:261:264:182:533:095:036:046:401:283:053:241:15
49:23
0:25
282Sven-Inge Svensson52:334:209:3613:2214:3318:2220:3424:0228:2434:1441:2142:4446:5551:0252:09
Hässleholms OK4:205:163:461:113:492:123:284:225:507:071:234:114:071:07
52:33
0:24
384Torgny Ottosson57:004:278:0412:1413:2018:0120:4125:0930:2336:5846:3248:1551:2755:2956:39
OK Torfinn4:273:374:101:064:412:404:285:146:359:341:433:124:021:10
57:00
0:21
486Per Nilsson57:534:037:2911:4313:0718:0720:3427:3132:5439:2746:5848:3052:2056:1057:28
Stigmännen Karlshamns OK4:033:264:141:245:002:276:575:236:337:311:323:503:501:18
57:53
0:25
580Per Arne Evaldsson1:00:524:158:0412:1113:5318:4821:4326:0433:3140:3749:1251:0154:2458:511:00:21
OK Gynge4:153:494:071:424:552:554:217:277:068:351:493:234:271:30
1:00:52
0:31
685Bo Salomonsson1:01:505:008:3312:3513:4818:4821:4225:4231:1239:4948:5150:3754:061:00:031:01:24
Kalmar OK5:003:334:021:135:002:544:005:308:379:021:463:295:571:21
1:01:50
0:26
781Stellan Martinsson1:01:513:2911:2715:4516:5321:1223:5229:0034:2441:0450:4952:2556:321:00:091:01:24
OK Tyringe3:297:584:181:084:192:405:085:246:409:451:364:073:371:15
1:01:51
0:27
879Stefan Nilsson1:02:084:338:2313:4315:2320:1722:5727:2333:5141:0449:5852:0455:371:00:341:01:46
Stigmännen Karlshamns OK4:333:505:201:404:542:404:266:287:138:542:063:334:571:12
1:02:08
0:22
977Lars Martinsson1:06:544:579:1214:5416:2422:3125:4031:0238:3446:3555:1557:051:00:311:04:551:06:23
Ronneby OK4:574:155:421:306:073:095:227:328:018:401:503:264:241:28
1:06:54
0:31
 
78Leif Lindauej start----------------------------------------------------------------------
OK Torfinn
 
 
 
H50 (9)5,7 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(124)2(142)3(149)4(154)5(158)6(161)7(162)8(165)9(147)10(131)11(118)12(114)13(129)14(167)
15(200)M
 
192Elis Bengtsson48:292:106:008:3210:5615:1017:4521:0025:0529:2734:3037:1939:0643:4547:04
Malungs OK Skogsmårdarna2:103:502:322:244:142:353:154:054:225:032:491:474:393:19
48:1148:29
1:070:18
293Pontus Larsson52:051:554:296:5210:5916:0019:0322:2227:5032:4137:4840:4243:0347:5350:43
OK Skogsfalken1:552:342:234:075:013:033:195:284:515:072:542:214:502:50
51:4652:05
1:030:19
395Göran Månsson52:232:265:087:3211:3117:0120:1824:0128:2532:5538:4441:2743:2348:2051:03
OK Dacke2:262:422:243:595:303:173:434:244:305:492:431:564:572:43
52:0352:23
1:000:20
494John E Eriksson56:281:344:287:0110:3216:0819:1622:4527:4733:0138:3141:1043:0748:5754:56
Växjö OK1:342:542:333:315:363:083:295:025:145:302:391:575:505:59
56:0556:28
1:090:23
591Jan Andersson58:011:474:377:4311:0616:3320:5325:2231:4236:5442:0844:5947:0852:2156:22
Kalmar OK1:472:503:063:235:274:204:296:205:125:142:512:095:134:01
57:3858:01
1:160:23
690Jan Karlsson1:04:413:246:279:2914:1420:1923:4327:3533:4939:1444:3249:0751:1258:001:03:00
Växjö OK3:243:033:024:456:053:243:526:145:255:184:352:056:485:00
1:04:121:04:41
1:120:29
788Sverker Eriksson1:11:272:235:348:3616:0922:5627:0833:0738:4945:5953:3957:0759:221:05:161:09:45
OK Gynge2:233:113:027:336:474:125:595:427:107:403:282:155:544:29
1:11:011:11:27
1:160:26
887Reino Örn1:14:503:057:2410:4014:2322:1927:3934:0340:5146:5953:4557:351:00:031:07:231:13:15
Markaryds FK3:054:193:163:437:565:206:246:486:086:463:502:287:205:52
1:14:261:14:50
1:110:24
 
89Thommy Bergmanej start----------------------------------------------------------------------
Stigmännen Karlshamns OK
-----
 
 
 
H45 (15)6,4 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(144)2(165)3(164)4(152)5(149)6(147)7(138)8(103)9(104)10(109)11(116)12(117)13(130)14(167)
15(200)M
 
1103Stefan Berglin46:433:336:347:4110:5012:3514:5316:0829:2530:1633:1739:2540:5542:0045:26
OK Dacke3:333:011:073:091:452:181:1513:170:513:016:081:301:053:26
46:2346:43
0:570:20
2102Mats Andersson49:103:446:558:0910:5412:4714:3315:4131:1232:0735:1941:4043:1244:2247:48
OK Orion3:443:111:142:451:531:461:0815:310:553:126:211:321:103:26
48:5049:10
1:020:20
399Niklas Edvardsson49:453:446:578:3711:4113:3915:3116:4430:3431:3035:1841:4443:3744:5448:23
Hästveda OK3:443:131:403:041:581:521:1313:500:563:486:261:531:173:29
49:2549:45
1:020:20
4100Johan Andersson49:503:437:138:4511:5713:4115:3516:4630:5331:5035:1741:5944:0045:1048:34
OK Skogsfalken3:433:301:323:121:441:541:1114:070:573:276:422:011:103:24
49:3249:50
0:580:18
596Rasmus Oedum49:593:427:148:2611:2113:1415:1416:2930:1731:1634:5842:1743:4744:5348:33
OK Øst Birkerød3:423:321:122:551:532:001:1513:480:593:427:191:301:063:40
49:3749:59
1:040:22
6107Jonas Persson51:473:436:588:0011:2313:0815:1716:2030:2931:2635:2543:0144:2846:4450:23
Torsås OK3:433:151:023:231:452:091:0314:090:573:597:361:272:163:39
51:2851:47
1:050:19
798Peter Ekdahl51:493:457:208:4012:3214:2916:5918:2232:1833:2437:2443:4945:3346:5850:32
Emmaboda Verda OK3:453:351:203:521:572:301:2313:561:064:006:251:441:253:34
51:3051:49
0:580:19
8109Tomas Karlsson55:374:047:349:1612:3514:2516:3217:4333:4234:4639:0246:4848:4150:0154:06
Kexholms SK4:043:301:423:191:502:071:1115:591:044:167:461:531:204:05
55:1455:37
1:080:23
9108Lars Persson58:214:298:179:4012:4915:0017:2118:3634:3735:4341:2049:3251:1652:3356:42
OK Skogsfalken4:293:481:233:092:112:211:1516:011:065:378:121:441:174:09
57:5358:21
1:110:28
10110Per-Åke Nilsson58:523:567:5610:0012:5915:0417:4318:5935:2136:3441:3649:2751:1752:5757:12
FK Göingarna3:564:002:042:592:052:391:1616:221:135:027:511:501:404:15
58:2658:52
1:140:26
11104Håkan Eriksson1:00:144:268:2111:3514:3517:1022:2523:3238:1139:3743:0750:1051:5653:2458:32
Hästveda OK4:263:553:143:002:355:151:0714:391:263:307:031:461:285:08
59:451:00:14
1:130:29
1297Håkan Fransson1:10:065:5910:4712:3420:3323:2026:0727:4046:1447:3252:261:00:091:02:271:04:181:08:30
Ronneby OK5:594:481:477:592:472:471:3318:341:184:547:432:181:514:12
1:09:441:10:06
1:140:22
13105Lars Elfverson1:11:585:169:3511:3814:4816:5919:2420:4040:5542:1347:2555:5558:311:02:051:10:00
Kalmar OK5:164:192:033:102:112:251:1620:151:185:128:302:363:347:55
1:11:271:11:58
1:270:31
14101Patrik Fransson2:20:366:0918:0920:0349:4452:5856:571:00:001:26:131:27:511:38:361:53:092:07:582:09:542:18:21
Emmaboda Verda OK6:0912:001:5429:413:143:593:0326:131:3810:4514:3314:491:568:27
2:20:072:20:36
1:460:29
 
106Anders BlomqvistFelst.4:117:5610:0412:5114:5417:0519:16---------------27:1729:3131:0335:43
OK Skogsfalken4:113:452:082:472:032:112:118:012:141:324:40
37:0437:33
1:210:29
 
 
 
H40 (9)7,2 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(135)2(142)3(152)4(154)5(159)6(160)7(163)8(165)9(138)10(103)11(104)12(109)13(116)14(167)
15(200)M
 
1116Henrik Berlin49:331:023:156:127:0510:2412:0215:3316:2621:0834:0234:4938:0543:5048:13
OK Orion1:022:132:570:533:191:383:310:534:4212:540:473:165:454:23
49:1049:33
0:570:23
2115Lennart Söderberg53:341:063:207:319:0112:2214:0017:4018:3824:0438:0738:5942:2148:4552:07
IK Hakarpspojkarna1:062:144:111:303:211:383:400:585:2614:030:523:226:243:22
53:1253:34
1:050:22
3114Johan Gyberg54:371:073:167:158:3012:3714:3218:5019:4825:0238:1038:5742:3049:3653:22
OK Skogsfalken1:072:093:591:154:071:554:180:585:1413:080:473:337:063:46
54:1654:37
0:540:21
4111Magnus Larsson55:230:543:126:227:1810:5813:0216:5918:0123:2038:0839:1142:2549:3953:59
OK Dacke0:542:183:100:563:402:043:571:025:1914:481:033:147:144:20
54:5955:23
1:000:24
5118Åke Larsson58:151:274:187:468:5212:3314:4819:3120:3926:3040:5141:4745:4151:5956:49
Stigmännen Karlshamns OK1:272:513:281:063:412:154:431:085:5114:210:563:546:184:50
57:5258:15
1:030:23
6112Magnus Trofast59:291:485:3810:4512:0316:1218:2022:3023:3028:5243:2744:3048:1854:5258:02
Bredaryds SOK1:483:505:071:184:092:084:101:005:2214:351:033:486:343:10
59:0659:29
1:040:23
7113Jonas K Johansson1:13:141:204:399:4010:4517:5220:1626:3029:0736:2352:0753:3458:571:07:001:11:43
OK Skogsfalken1:203:195:011:057:072:246:142:377:1615:441:275:238:034:43
1:12:501:13:14
1:070:24
8120Filip Sjöfors1:13:471:003:319:1410:1415:3417:5323:3525:5431:2351:3452:201:00:331:07:581:12:21
OK Älme1:002:315:431:005:202:195:422:195:2920:110:468:137:254:23
1:13:241:13:4746:0650:13
1:030:23*109*104
9119Peter Liljedahl1:57:181:414:5714:4016:3224:0827:2541:3742:5049:381:30:201:31:371:40:371:49:181:55:35
OK Skogsfalken1:413:169:431:527:363:1714:121:136:4840:421:179:008:416:17
1:56:571:57:18
1:220:21
 
 
 
H35 (3)7,8 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(142)2(165)3(164)4(152)5(149)6(138)7(105)8(106)9(107)10(109)11(116)12(117)13(130)14(122)
15(200)M
 
1122Ulrik Karlsson1:05:563:086:538:0710:4812:3616:0534:0639:5941:3949:1356:5158:421:00:021:03:30
Motala AIF OL3:083:451:142:411:483:2918:015:531:407:347:381:511:203:28
1:05:331:05:56
2:030:23
2121Simon Sjöfors1:16:453:578:4710:1113:0114:4817:5638:1245:1747:3956:441:04:431:06:401:08:141:14:38
OK Älme3:574:501:242:501:473:0820:167:052:229:057:591:571:346:24
1:16:251:16:45
1:470:20
3123Andreas Johansson1:30:124:1111:0216:2319:5221:5926:1949:1557:2459:281:09:261:18:251:20:491:22:351:27:55
OK Älme4:116:515:213:292:074:2022:568:092:049:588:592:241:465:20
1:29:491:30:12
1:540:23
 
 
 
H21 (22)9,6 km18 K
PlStartnrNamnTid
1(124)2(142)3(152)4(154)5(158)6(161)7(162)8(165)9(138)10(105)11(106)12(107)13(109)14(116)
15(117)16(108)17(122)18(200)M
 
1142Henrik Jansson1:04:001:253:256:237:3112:0014:1416:4520:4424:4638:2442:4144:0048:3955:09
IK Hakarpspojkarna1:252:002:581:084:292:142:313:594:0213:384:171:194:396:30
56:2558:261:02:181:03:401:04:00
1:162:013:521:220:20
2137Måns Sandgren1:05:231:163:216:207:1211:1413:4616:1520:0624:4039:3544:0745:2651:1556:57
OK Orion1:162:052:590:524:022:322:293:514:3414:554:321:195:495:42
58:181:00:291:03:451:05:051:05:23
1:212:113:161:200:18
3144Olof Sandgren1:08:391:504:117:408:4212:4715:2318:0221:4226:3941:2346:2247:2852:5459:00
OK Orion1:502:213:291:024:052:362:393:404:5714:444:591:065:266:06
1:00:321:03:271:06:531:08:201:08:39
1:322:553:261:270:19
4139Philip Persson1:09:041:213:287:078:0511:5814:3817:1520:4625:1539:4945:0946:3952:5158:53
OK Orion1:212:073:390:583:532:402:373:314:2914:345:201:306:126:02
1:00:081:02:481:07:171:08:471:09:04
1:152:404:291:300:17
5133Håkan Gunnarsson1:11:071:494:328:199:2413:2116:0518:5622:4628:1743:2648:3350:0055:211:01:41
FK Göingarna1:492:433:471:053:572:442:513:505:3115:095:071:275:216:20
1:03:071:05:261:09:081:10:441:11:07
1:262:193:421:360:23
6143Johan Wennermark1:14:331:344:147:429:1514:2417:3420:1323:5329:0144:0949:2350:5957:111:04:09
OK Skogsfalken1:342:403:281:335:093:102:393:405:0815:085:141:366:126:58
1:05:391:08:231:12:381:14:141:14:33
1:302:444:151:360:19
7130Björn Andersson1:16:091:314:348:109:1213:2516:0719:2924:1329:4945:2450:3752:0058:511:05:08
OK Dacke1:313:033:361:024:132:423:224:445:3615:355:131:236:516:17
1:07:101:09:531:14:191:15:481:16:09
2:022:434:261:290:21
8140Fredrik Wennermark1:17:041:514:087:388:4613:3116:5019:3023:2928:4345:5452:0953:5059:571:07:11
OK Skogsfalken1:512:173:301:084:453:192:403:595:1417:116:151:416:077:14
1:08:371:11:131:15:081:16:451:17:04
1:262:363:551:370:19
9126Patrik Sjökvist1:19:061:394:047:238:2912:3615:3318:2922:2127:4743:4049:3551:0257:081:04:15
OK Orion1:392:253:191:064:072:572:563:525:2615:535:551:276:067:07
1:05:501:09:001:16:451:18:411:19:06
1:353:107:451:560:25
10128Mikael Pihl1:21:151:413:578:2810:3615:0317:5721:4426:5832:0148:5854:3055:581:02:371:09:04
Lunds OK1:412:164:312:084:272:543:475:145:0316:575:321:286:396:27
1:11:041:14:181:19:061:20:531:21:15
2:003:144:481:470:22
11138Lucian Semeniuc1:22:581:434:237:359:0712:5315:5519:0523:4428:4745:5851:1452:1957:591:04:50
FK Finn1:432:403:121:323:463:023:104:395:0317:115:161:055:406:51
1:07:571:10:471:20:371:22:301:22:58
3:072:509:501:530:28
12124Erik Bengtsson1:24:011:454:558:329:5814:5417:5421:3226:3933:2851:3057:5759:461:07:101:13:30
OK Skogsfalken1:453:103:371:264:563:003:385:076:4918:026:271:497:246:20
1:15:021:17:351:21:511:23:391:24:01
1:322:334:161:480:22
13141Joel Käll-Karlsson1:25:012:185:198:309:2913:2115:5318:5422:4527:0251:1457:041:00:061:06:571:13:19
Linköpings OK2:183:013:110:593:522:323:013:514:1724:125:503:026:516:22
1:16:531:19:261:23:101:24:391:25:01
3:342:333:441:290:22
14135Gabriel Bengtsson1:28:121:424:218:049:1014:0117:3220:3725:1431:3249:1755:3857:111:04:431:12:46
Stigmännen Karlshamns OK1:422:393:431:064:513:313:054:376:1817:456:211:337:328:03
1:14:351:18:101:25:401:27:451:28:12
1:493:357:302:050:27
15132Johan Engström1:28:142:515:329:1810:2615:1618:2622:2726:5932:4049:3759:271:00:441:07:351:15:44
OK Orion2:512:413:461:084:503:104:014:325:4116:579:501:176:518:09
1:18:201:21:211:26:071:27:591:28:14
2:363:014:461:520:15
16129Måns Faxén1:28:462:425:189:1010:1515:1218:2621:4826:5733:5552:0558:561:00:331:07:281:15:15
Växjö OK2:422:363:521:054:573:143:225:096:5818:106:511:376:557:47
1:16:511:20:511:26:011:28:241:28:46
1:364:005:102:230:22
17125Eric Hansson1:29:301:333:506:577:5612:2915:2517:4721:3627:4546:1755:4358:321:03:321:20:35
IK Hakarpspojkarna1:332:173:070:594:332:562:223:496:0918:329:262:495:0017:03
1:22:201:24:301:27:481:29:071:29:30
1:452:103:181:190:23
18134Alan Semeniuc1:32:522:305:179:2313:1618:0423:4526:3834:5640:2857:521:04:431:06:151:14:201:21:05
FK Finn2:302:474:063:534:485:412:538:185:3217:246:511:328:056:45
1:23:451:26:341:30:471:32:331:32:52
2:402:494:131:460:19
 
127Isak BergmanFelst.1:103:24----------9:1811:3313:4617:2121:5936:0340:2941:3346:5352:28
OK Skogsfalken1:102:145:542:152:133:354:3814:044:261:045:205:35
53:5056:0859:351:01:051:01:20
1:222:183:271:300:15
145Henric HöglindFelst.1:574:419:3710:40-----18:4521:4926:1831:5550:2056:1357:511:04:281:11:40
OK Pan-Kristianstad1:572:444:561:038:053:044:295:3718:255:531:386:377:12
1:13:241:16:401:23:491:25:461:26:1215:55
1:443:167:091:570:26*159
131Torgny Lindströmej start----------------------------------------------------------------------
Ronneby OK
--------------------
136Johan Sandlundej start----------------------------------------------------------------------
OK Njudung
--------------------
 
 
 
H18 (9)6,4 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(144)2(165)3(164)4(152)5(149)6(147)7(138)8(103)9(104)10(109)11(116)12(117)13(130)14(167)
15(200)M
 
1154Martin Nilsson45:503:467:198:1511:4813:2315:3216:3028:0228:5332:4938:4340:0241:0344:45
Stigmännen Karlshamns OK3:463:330:563:331:352:090:5811:320:513:565:541:191:013:42
45:3345:50
0:480:17
2152Edvin Smedberg48:293:236:208:0211:2813:1115:3816:3529:5230:4134:0941:1942:5443:5347:18
OK Skogsfalken3:232:571:423:261:432:270:5713:170:493:287:101:350:593:25
48:1548:29
0:570:14
3146Joakim Svensson54:223:587:4711:2514:0015:3717:5619:1035:0335:5639:4946:2448:1449:1753:04
OK Älme3:583:493:382:351:372:191:1415:530:533:536:351:501:033:47
54:0554:22
1:010:17
4150Robin Larsson57:133:467:108:3213:2315:2317:3018:4834:3636:5041:3448:3050:1551:4055:47
FK Göingarna3:463:241:224:512:002:071:1815:482:144:446:561:451:254:07
56:5257:13
1:050:21
5151Mattias Jacobsson1:04:144:288:1310:1017:4220:2022:1724:0639:1140:1544:4853:4755:4857:181:02:46
Malmö OK4:283:451:577:322:381:571:4915:051:044:338:592:011:305:28
1:03:511:04:14
1:050:23
6147Andreas Henrysson1:12:306:2611:1212:5217:5420:1122:2624:1544:2945:4850:501:01:381:03:301:05:091:10:32
OK Dacke6:264:461:405:022:172:151:4920:141:195:0210:481:521:395:23
1:12:011:12:30
1:290:29
7148Felix Persson1:21:234:148:5710:4315:4918:1320:4222:2551:1152:4559:101:09:391:11:571:13:281:19:31
OK Skogsfalken4:144:431:465:062:242:291:4328:461:346:2510:292:181:316:03
1:21:071:21:23
1:360:16
8153Daniel Posch1:22:2311:4534:4236:2940:2242:1644:1445:211:01:441:02:381:06:431:13:081:14:461:16:181:20:54
Sol Tranås11:4522:571:473:531:541:581:0716:230:544:056:251:381:324:36
1:21:591:22:23
1:050:24
 
149Erik AnderssonFelst.5:5711:0714:1618:4921:0724:5526:28---------------34:3036:5538:3243:51
Stigmännen Karlshamns OK5:575:103:094:332:183:481:338:022:251:375:19
45:2645:53
1:350:27
 
 
 
H16 (5)5,3 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(124)2(142)3(152)4(155)5(158)6(161)7(163)8(165)9(138)10(117)11(114)12(125)13(122)14(200)
M
 
1159Ola Andersson46:392:565:278:4212:0716:1419:3023:3824:3429:4835:4937:1841:0644:3246:22
Stigmännen Karlshamns OK2:562:313:153:254:073:164:080:565:146:011:293:483:261:50
46:39
0:17
2156Henrik Johannesson46:473:245:329:0410:2214:1517:1121:5223:0929:0735:0136:1840:5544:5146:28
Ronneby OK3:242:083:321:183:532:564:411:175:585:541:174:373:561:37
46:47
0:19
3157Lukas Lundgren51:081:333:407:259:0813:1016:4024:0125:0130:2740:0641:4245:4348:5250:48
Växjö OK1:332:073:451:434:023:307:211:005:269:391:364:013:091:56
51:08
0:20
4155Albin Evertsson1:05:032:535:4212:1714:0119:1624:0332:5034:2541:2951:0352:5958:411:02:351:04:41
Växjö OK2:532:496:351:445:154:478:471:357:049:341:565:423:542:06
1:05:03
0:22
 
158David Gunnarssonej fullf.2:305:4311:0613:1819:4025:3732:4136:3647:36--------------------56:42
IK Hakarpspojkarna2:303:135:232:126:225:577:043:5511:009:06
57:14
0:32
 
 
 
H14 (5)3,7 km13 K
PlStartnrNamnTid
1(141)2(143)3(145)4(151)5(148)6(139)7(119)8(114)9(115)10(166)11(132)12(127)13(200)M
 
1160Filip Trofast32:032:103:206:158:2811:5214:3620:1622:1724:3326:4928:1630:2031:4432:03
Bredaryds SOK2:101:102:552:133:242:445:402:012:162:161:272:041:240:19
2162Victor Hansson35:213:335:158:0510:5113:2215:4322:0824:0625:1528:3930:3933:1635:0135:21
Jönköpings OK3:331:422:502:462:312:216:251:581:093:242:002:371:450:20
3164Isac Ericsson35:223:565:288:0710:4314:0917:0422:2824:4526:1828:5030:3933:2935:0435:22
Växjö OK3:561:322:392:363:262:555:242:171:332:321:492:501:350:18
4161Albin Henrysson36:082:424:026:068:3413:0315:3023:4725:5126:5929:4831:4034:0435:4536:08
OK Dacke2:421:202:042:284:292:278:172:041:082:491:522:241:410:23
 
163Rasmus Erikssonej fullf.8:0810:2415:2721:0126:01-----------------------------------48:5649:20
OK Vilse 878:082:165:035:345:0022:550:24
 
 
 
H12 (8)3,0 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(140)2(144)3(150)4(136)5(133)6(113)7(115)8(166)9(123)10(200)M
 
1167Gustav Åman26:202:124:286:5611:3114:2017:2719:3022:4024:3326:0126:20
OK Vilse 872:122:162:284:352:493:072:033:101:531:280:19
2166Soeren Thrane Oedum27:332:585:128:1211:2415:0418:5521:0423:5125:4827:1527:33
OK Øst Birkerød2:582:143:003:123:403:512:092:471:571:270:18
3165Anton Johansson Glivesson27:412:134:517:1611:5314:3118:0320:4823:4125:4527:2127:41
Ronneby OK2:132:382:254:372:383:322:452:532:041:360:20
4172Simon Giselsson35:274:077:1510:1514:3718:3524:0826:5530:4333:3435:0735:27
Ronneby OK4:073:083:004:223:585:332:473:482:511:330:20
5169Gustav Olsson37:332:545:539:2514:1118:2026:2229:5433:0335:5137:1437:33
Torsås OK2:542:593:324:464:098:023:323:092:481:230:19
6170Max Kärvhag45:084:067:0411:0516:5421:5227:5631:1535:5842:5944:4845:08
OK Skogsfalken4:062:584:015:494:586:043:194:437:011:490:20
7168Jonathan Ljungberg57:546:0911:0815:0721:3226:0932:0535:4952:1254:5957:3257:54
OK Skogsfalken6:094:593:596:254:375:563:4416:232:472:330:22
 
171Viktor Erikssonej fullf.4:379:5035:26-----------------------------------
OK Vilse 874:375:1325:36
 
 
 
H10 (8)2,5 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(128)2(112)3(137)4(120)5(102)6(113)7(146)8(121)9(110)10(200)M
 
1174Viktor Gunnarsson21:120:561:495:367:2910:0011:3113:2217:0119:3420:4721:12
IK Hakarpspojkarna0:560:533:471:532:311:311:513:392:331:130:25
2176Max Persson22:071:002:084:536:318:5910:1311:5617:2220:3921:4522:07
OK Skogsfalken1:001:082:451:382:281:141:435:263:171:060:22
3173Herman Albinsson28:391:162:286:098:4712:1113:4616:3522:0926:4228:1328:39
OK Skogsfalken1:161:123:412:383:241:352:495:344:331:310:26
4179Emil Viktorsson32:381:232:2210:4715:3218:0222:2124:4928:0031:0332:1832:38
OK Skogsfalken1:230:598:254:452:304:192:283:113:031:150:20
5180Sebastian Kullberg32:520:571:585:518:3712:1514:5016:4328:0331:2432:2932:52
OK Skogsfalken0:571:013:532:463:382:351:5311:203:211:050:23
6178Joel Augustsson33:481:052:095:207:4711:2418:2720:5928:2431:5233:2533:48
OK Skogsfalken1:051:043:112:273:377:032:327:253:281:330:23
7175Hugo Danielsson34:101:012:095:458:0211:1818:2821:1827:3532:0233:4834:10
OK Skogsfalken1:011:083:362:173:167:102:506:174:271:460:22
8177Nils Gyberg48:441:113:047:3210:0914:2821:0324:0238:1846:4148:1948:44
OK Skogsfalken1:111:534:282:374:196:352:5914:168:231:380:25
 
 
 
D75 (3)2,9 km9 K
PlStartnrNamnTid
1(141)2(143)3(147)4(138)5(117)6(114)7(129)8(167)9(200)M
 
1181Kerstin Granstedt47:264:357:3611:1013:5725:5428:3338:0644:3046:3947:26
OK Pan-Kristianstad4:353:013:342:4711:572:399:336:242:090:47
2182Karin Lexell55:317:2810:1914:2617:4731:5434:4945:3352:5354:5755:31
OK Torfinn7:282:514:073:2114:072:5510:447:202:040:34
3183Laila Malmqvist1:13:3810:3315:0520:2725:0338:4745:461:00:251:09:401:12:411:13:38
Växjö OK10:334:325:224:3613:446:5914:399:153:010:57
 
 
 
D65 (16)3,4 km11 K
PlStartnrNamnTid
1(135)2(142)3(145)4(151)5(149)6(138)7(117)8(114)9(125)10(167)11(200)M
 
1193Birgitta Olsson39:352:015:458:1011:4813:4218:1126:0528:0533:0437:3339:0539:35
Ronneby OK2:013:442:253:381:544:297:542:004:594:291:320:30
2190Monica Påhlstorp45:392:176:049:3317:2919:2823:5832:0834:1538:5643:4245:1345:39
Emmaboda Verda OK2:173:473:297:561:594:308:102:074:414:461:310:26
3187Ulla Håkansson52:162:016:459:1013:0415:2021:2233:3736:5244:2049:4151:4352:16
OK Gynge2:014:442:253:542:166:0212:153:157:285:212:020:33
4198Berit Byström55:542:046:539:2414:5017:3023:2435:1238:0846:1353:2755:2355:54
OK Virdarna2:044:492:315:262:405:5411:482:568:057:141:560:31
5186Solbritt Gustafsson58:543:039:5913:3918:4821:2227:4040:4243:2949:5056:2358:1958:54
OK Virdarna3:036:563:405:092:346:1813:022:476:216:331:560:35
6188Helen Andertoft1:00:062:286:419:2413:0815:0222:1943:2945:5653:0858:0259:361:00:06
Markaryds FK2:284:132:433:441:547:1721:102:277:124:541:340:30
7184Gunilla Grönblad1:02:042:277:0212:4923:0325:1831:0344:5047:2453:4759:581:01:361:02:04
Härlövs IF2:274:355:4710:142:155:4513:472:346:236:111:380:28
8191Barbro Nilsson1:04:573:128:4912:5218:2922:4028:4740:3844:5553:231:02:261:04:301:04:57
Alvesta SOK3:125:374:035:374:116:0711:514:178:289:032:040:27
9189Ellbritt Svensson1:08:533:249:2913:1618:2022:0430:1245:4450:3958:581:05:401:08:131:08:5327:25
FK Finn3:246:053:475:043:448:0815:324:558:196:422:330:40*139
10195Marianne Carlsson1:13:042:598:5112:5517:5820:5330:0043:3547:241:02:461:10:101:12:261:13:04
Skåneslättens OL2:595:524:045:032:559:0713:353:4915:227:242:160:38
11185Brita Dahlberg1:15:342:378:3211:4316:4120:0626:0542:3645:591:01:001:12:591:15:011:15:34
Hässleholms OK2:375:553:114:583:255:5916:313:2315:0111:592:020:33
12194Margret Carlsson1:16:432:577:2915:5419:5422:2227:1750:5854:151:05:221:14:161:16:081:16:43
OK Skogsfalken2:574:328:254:002:284:5523:413:1711:078:541:520:35
13196Agneta Bernbo1:38:493:2610:5117:0825:0137:2348:441:03:321:08:261:24:511:34:551:38:061:38:49
OK Orion3:267:256:177:5312:2211:2114:484:5416:2510:043:110:43
 
199Anna-Lisa Hanssonej start-------------------------------------------------------
OK Pan-Kristianstad
197Torill Svendsenej start-------------------------------------------------------
Lunds OK
192Harriet Karlssonej start-------------------------------------------------------
Torsås OK
 
 
 
D60 (11)3,4 km11 K
PlStartnrNamnTid
1(135)2(142)3(145)4(151)5(149)6(138)7(117)8(114)9(125)10(167)11(200)M
 
1202Gun-Britt Fransson41:442:026:048:2311:5713:4720:1828:1930:2335:1639:5341:1941:44
Emmaboda Verda OK2:024:022:193:341:506:318:012:044:534:371:260:25
2205Inger Glans43:291:596:009:0512:5014:5320:1229:0031:2836:5841:3043:0243:29
OK Torfinn1:594:013:053:452:035:198:482:285:304:321:320:27
3207Bigge Bengtsson45:201:565:528:2512:0914:2018:3629:2932:0037:5043:2744:5745:20
Stigmännen Karlshamns OK1:563:562:333:442:114:1610:532:315:505:371:300:23
4206Kerstin Hjalmarsson45:361:566:208:3912:3314:3919:2629:2631:3137:1643:4345:0945:36
Emmaboda Verda OK1:564:242:193:542:064:4710:002:055:456:271:260:27
5200Lisbeth Damsgaard46:042:407:169:3313:1415:1220:5931:1033:2239:1244:0045:3646:0429:56
Hjärnarps GH OL2:404:362:173:411:585:4710:112:125:504:481:360:28*118
6208Kristin Johansson58:012:538:1712:4019:1621:3328:0139:0542:1948:4655:3257:3558:01
OK Dacke2:535:244:236:362:176:2811:043:146:276:462:030:26
7204Eva Arvidsson58:503:359:4313:0117:3020:3926:4140:2743:2050:4556:1358:1358:50
Alvesta SOK3:356:083:184:293:096:0213:462:537:255:282:000:37
8210Karin Persson59:332:418:2511:5816:2918:5625:4437:4141:0348:4856:5358:5359:33
OK Tyringe2:415:443:334:312:276:4811:573:227:458:052:000:40
9203Kristina Fransson1:03:515:4212:0414:5619:3722:5229:5041:1844:0451:581:00:461:03:141:03:51
OK Virdarna5:426:222:524:413:156:5811:282:467:548:482:280:37
10209Birgit H. Jensen1:45:304:5712:0420:2528:2437:4749:231:09:181:13:311:27:091:41:091:44:541:45:30
FIF Hillerød Orientering4:577:078:217:599:2311:3619:554:1313:3814:003:450:36
 
201Ann-Helen Linnersjöej start-------------------------------------------------------
OK Orion
 
 
 
D50 (12)3,8 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(156)2(142)3(152)4(154)5(145)6(147)7(131)8(118)9(114)10(125)11(122)12(200)M
 
1211Ann Nilsson44:093:254:169:1610:4114:4118:2024:1127:3630:1135:4441:1243:3644:09
Markaryds FK3:250:515:001:254:003:395:513:252:355:335:282:240:33
2215Lena Sandgren Swartz44:333:424:319:5511:5616:0819:2726:4130:0432:3137:5041:5044:0844:33
OK Orion3:420:495:242:014:123:197:143:232:275:194:002:180:25
3218Britt-Marie Bengtsson46:223:425:3011:2412:4416:0019:2525:5429:3031:5337:1643:0645:5346:22
FK Åsen3:421:485:541:203:163:256:293:362:235:235:502:470:29
4216Agneta Erfors47:393:334:2211:2414:2618:0622:2628:2732:1134:2640:5244:5247:1347:39
OK Torfinn3:330:497:023:023:404:206:013:442:156:264:002:210:26
5213Bente Käll48:303:524:4313:5715:0018:4222:1328:3232:5135:2540:5245:3847:5948:30
Växjö OK3:520:519:141:033:423:316:194:192:345:274:462:210:31
6222Kristina Johansson48:443:474:3710:1312:0915:5920:1327:1331:4434:3039:4845:0548:1448:44
Kalmar OK3:470:505:361:563:504:147:004:312:465:185:173:090:30
7217Birgitta Nilsson51:034:045:1310:5113:2517:3721:3729:1733:2836:4042:3147:1750:3651:03
Stigmännen Karlshamns OK4:041:095:382:344:124:007:404:113:125:514:463:190:27
8220Pernilla Larsson52:403:464:5312:2014:0618:5722:4930:1933:4236:2545:1148:5952:1352:40
OK Skogsfalken3:461:077:271:464:513:527:303:232:438:463:483:140:27
9219Kati Németh1:00:444:295:3910:5112:2117:2721:1327:2844:0546:4852:0857:221:00:211:00:44
Stigmännen Karlshamns OK4:291:105:121:305:063:466:1516:372:435:205:142:590:23
10214Annika Frantz1:01:055:266:5514:0016:3721:1426:3535:4140:5344:4951:4556:391:00:141:01:05
Stigmännen Karlshamns OK5:261:297:052:374:375:219:065:123:566:564:543:350:51
11212Eva Konring Olesen1:15:144:476:0723:3127:3934:4239:0848:5554:0957:441:05:331:11:081:14:271:15:14
FIF Hillerød Orientering4:471:2017:244:087:034:269:475:143:357:495:353:190:47
12221Ann Öhlin1:16:218:149:5320:2622:3928:2433:4644:3851:4155:561:03:111:10:251:15:531:16:21
Stigmännen Karlshamns OK8:141:3910:332:135:455:2210:527:034:157:157:145:280:28
 
 
 
D45 (7)4,3 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(156)2(143)3(148)4(153)5(164)6(165)7(138)8(117)9(114)10(129)11(167)12(200)M
 
1223Christina Smedberg36:552:513:268:1411:3313:5715:0220:2726:1227:3632:3535:2136:3236:55
OK Skogsfalken2:510:354:483:192:241:055:255:451:244:592:461:110:23
2226Ingrid Johansson47:253:444:289:2313:3416:3818:1025:4333:0735:3141:1045:1847:0047:25
Laholms IF OK3:440:444:554:113:041:327:337:242:245:394:081:420:25
3229Cecilia Lingerud57:564:155:029:5015:4519:3721:4529:3341:0343:2250:4456:0557:3057:56
OK Skogsfalken4:150:474:485:553:522:087:4811:302:197:225:211:250:26
4227Agneta Hallberg-Hansson58:484:094:5611:0816:3420:1422:1830:3441:5644:1251:3356:4058:1858:48
Jönköpings OK4:090:476:125:263:402:048:1611:222:167:215:071:380:30
5228Gunilla Gustavsson1:00:273:414:2410:3015:4620:0022:0929:3042:3544:2852:2558:2559:591:00:27
OK Orion3:410:436:065:164:142:097:2113:051:537:576:001:340:28
39:49
*114
6224Barbro Kärvhag1:04:173:554:5310:1316:2620:2122:2530:5444:5247:0355:211:02:271:03:541:04:17
OK Skogsfalken3:550:585:206:133:552:048:2913:582:118:187:061:270:23
7225Karin Johansson1:47:164:525:4522:3030:1336:3439:0452:191:10:151:14:081:23:591:43:551:46:101:47:16
FK Göingarna4:520:5316:457:436:212:3013:1517:563:539:5119:562:151:06
 
 
 
D40 (5)4,3 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(156)2(143)3(148)4(153)5(164)6(165)7(138)8(117)9(114)10(129)11(167)12(200)M
 
1231Jessica Björck43:363:193:597:2011:3814:4016:0123:4230:2732:2238:1741:5743:1443:36
OK Älme3:190:403:214:183:021:217:416:451:555:553:401:170:22
2233Helena Gunnarsson44:155:476:259:1613:3316:1717:5824:4931:3033:1738:4842:3843:5044:15
IK Hakarpspojkarna5:470:382:514:172:441:416:516:411:475:313:501:120:25
3230Josefine Albinsson51:033:013:368:2912:5815:4917:2723:3930:4132:3141:0949:2850:4451:03
OK Skogsfalken3:010:354:534:292:511:386:127:021:508:388:191:160:19
4234Christina Olsson56:213:144:047:3614:5417:5920:2627:4136:0338:1944:4154:3155:5456:21
Skåneslättens OL3:140:503:327:183:052:277:158:222:166:229:501:230:27
 
232Kristina Berlinej start------------------------------------------------------------
OK Orion
 
 
 
D35 (2)5,7 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(124)2(142)3(149)4(154)5(158)6(161)7(162)8(165)9(147)10(131)11(118)12(114)13(129)14(167)
15(200)M
 
1236Eva Persson1:21:032:598:4113:2018:1425:2030:3335:4843:0250:2857:371:01:461:04:591:13:261:18:49
Växjö OK2:595:424:394:547:065:135:157:147:267:094:093:138:275:23
1:20:381:21:03
1:490:25
2235Anna Eliasson1:23:283:517:3112:1920:4027:1332:0937:0545:0954:201:02:171:07:261:10:061:17:511:21:51
OK Skogsfalken3:513:404:488:216:334:564:568:049:117:575:092:407:454:00
1:23:061:23:28
1:150:22
 
 
 
D21 (7)6,6 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(124)2(142)3(152)4(164)5(165)6(138)7(103)8(104)9(109)10(116)11(117)12(130)13(122)14(200)
M
 
1239Helena Lindén58:511:534:559:0912:4714:0821:0135:4737:2341:0348:3750:2652:0056:1158:28
Växjö OK1:533:024:143:381:216:5314:461:363:407:341:491:344:112:17
58:51
0:23
2240Sarah Lindström1:03:562:055:039:5013:2214:4221:5739:5041:0245:5654:3556:3958:001:01:341:03:33
Ronneby OK2:052:584:473:321:207:1517:531:124:548:392:041:213:341:59
1:03:56
0:23
3242Maja Andersson1:07:523:467:0611:3115:1016:3323:2141:2142:2947:5757:2959:371:01:041:05:241:07:29
OK Orion3:463:204:253:391:236:4818:001:085:289:322:081:274:202:05
1:07:521:29
0:23*135
4243Katarina Lindén1:08:201:534:479:5913:2414:5621:2738:0140:5345:5154:5057:1258:381:05:261:07:53
Växjö OK1:532:545:123:251:326:3116:342:524:588:592:221:266:482:27
1:08:20
0:27
5237Charlotte Thrane1:10:094:338:0113:0516:5318:3424:5040:1741:2946:2456:1158:291:00:051:07:171:09:43
OK Øst Birkerød4:333:285:043:481:416:1615:271:124:559:472:181:367:122:26
1:10:09
0:26
6238Maria Johansson1:14:092:165:2011:4215:4417:0624:4946:1148:2653:081:02:471:05:071:06:351:11:041:13:43
Torsås OK2:163:046:224:021:227:4321:222:154:429:392:201:284:292:39
1:14:09
0:26
 
241Louise Furubomej start----------------------------------------------------------------------
Växjö OK
 
 
 
D16 (8)4,3 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(142)2(152)3(155)4(159)5(160)6(163)7(165)8(147)9(131)10(122)11(127)12(200)M
 
1248Sara Josarp43:524:158:2310:2615:4718:2223:4025:0930:5237:1339:1041:5443:3443:52
FK Friskus-Varberg4:154:082:035:212:355:181:295:436:211:572:441:400:18
2249Julia Hed49:104:0410:4112:2317:3920:3326:2428:0534:4041:0644:3247:0648:4949:10
OK Skogsfalken4:046:371:425:162:545:511:416:356:263:262:341:430:21
3245Louise Lundgren49:263:307:219:1515:5018:1330:2831:5337:3243:0444:5147:2549:0449:26
Växjö OK3:303:511:546:352:2312:151:255:395:321:472:341:390:22
4250Klara Andrén59:156:2715:2517:3223:4626:1234:1935:3842:4850:4353:4256:5958:5659:15
Tibro OK6:278:582:076:142:268:071:197:107:552:593:171:570:19
5247Olivia Nilsson1:05:123:5215:3818:1025:3832:2542:5443:5550:0055:4459:401:02:581:04:531:05:12
OK Älme3:5211:462:327:286:4710:291:016:055:443:563:181:550:19
6246Astrid Norman1:11:576:0413:3416:1923:1627:0336:2939:2048:0855:2059:221:09:461:11:291:11:57
OK Skogsfalken6:047:302:456:573:479:262:518:487:124:0210:241:430:28
 
244Viktoria EnarssonFelst.9:0318:4323:0633:4739:5250:0451:531:00:361:10:021:12:34-----1:27:291:28:03
OK Skogsfalken9:039:404:2310:416:0510:121:498:439:262:3214:550:34
33:08
*158
285Ylva Christenssonej fullf.7:2515:5321:27---------------------------------------------
OK Skogsfalken7:258:285:34
 
 
 
D14 (2)3,7 km13 K
PlStartnrNamnTid
1(141)2(143)3(145)4(151)5(148)6(139)7(119)8(114)9(115)10(166)11(132)12(127)13(200)M
 
1252Vilma Persson35:143:505:337:2910:2713:0615:3021:1823:2324:3727:5229:5933:0634:5035:14
OK Skogsfalken3:501:431:562:582:392:245:482:051:143:152:073:071:440:24
2251Ellen Andersson47:083:185:277:4711:2017:5321:5029:5632:1333:4137:2540:0544:4546:4847:08
Stigmännen Karlshamns OK3:182:092:203:336:333:578:062:171:283:442:404:402:030:20
 
 
 
D12 (8)3,0 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(140)2(144)3(150)4(136)5(133)6(113)7(115)8(166)9(123)10(200)M
 
1258Hanna Johannesson25:442:064:196:5210:1912:4716:1818:4021:4023:4925:2425:44
Ronneby OK2:062:132:333:272:283:312:223:002:091:350:20
2256Elin Svensson30:192:295:037:4212:1115:5120:2322:3526:0728:3029:5930:19
OK Älme2:292:342:394:293:404:322:123:322:231:290:20
3255Ebba Berglin31:432:216:108:4812:2315:1622:2024:4327:5329:5131:2231:43
OK Dacke2:213:492:383:352:537:042:233:101:581:310:21
4254Alicia Lundgren34:482:495:218:3012:2116:4824:2126:3830:2832:4334:2534:48
Växjö OK2:492:323:093:514:277:332:173:502:151:420:23
5257Kajsa Andersson37:042:197:0014:3218:2421:2724:5828:0631:1634:5036:3837:0433:45
OK Orion2:194:417:323:523:033:313:083:103:341:480:26*110
6259Johanna Wilhelmsson44:164:458:1012:1318:0621:5428:4533:2638:3541:4043:5244:16
OK Dacke4:453:254:035:533:486:514:415:093:052:120:24
7253Emma Sanderson2:00:365:4515:1224:4044:0152:111:02:401:08:501:22:121:56:091:59:342:00:36
OK Dacke5:459:279:2819:218:1010:296:1013:2233:573:251:02
 
260Ellen Wahlbomej start--------------------------------------------------
OK Orion
 
 
 
D10 (12)2,5 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(128)2(112)3(137)4(120)5(102)6(113)7(146)8(121)9(110)10(200)M
 
1267Klara Andersson17:050:451:293:445:067:098:189:5813:0115:3416:4217:05
OK Orion0:450:442:151:222:031:091:403:032:331:080:23
2266Elin Emilsson21:460:521:455:247:079:2110:3812:3216:5520:2521:2621:46
OK Skogsfalken0:520:533:391:432:141:171:544:233:301:010:20
3272Tova Danielsson22:450:521:445:497:5310:3511:5013:4618:2821:0422:2022:45
OK Skogsfalken0:520:524:052:042:421:151:564:422:361:160:25
4269Linn Karlsson24:180:451:294:235:5810:3812:0013:4317:2822:5523:5624:18
OK Vilse 870:450:442:541:354:401:221:433:455:271:010:22
5264Emma Emilsson25:521:102:186:589:1913:2014:4116:3520:5824:2625:3025:52
OK Skogsfalken1:101:084:402:214:011:211:544:233:281:040:22
6263Lisa Olsson28:280:581:557:008:3511:3115:0217:5121:5125:4528:0528:28
Torsås OK0:580:575:051:352:563:312:494:003:542:200:23
7268Elina Liljedahl29:421:502:587:069:4112:4114:0716:3623:0027:4429:1929:42
OK Skogsfalken1:501:084:082:353:001:262:296:244:441:350:23
8262Vilmalee Suwan Kuusela30:102:544:099:0310:4413:2916:4418:4525:0028:2829:4630:10
OK Vilse 872:541:154:541:412:453:152:016:153:281:180:24
9271Ella Söderberg31:421:002:036:058:1713:0017:0419:1225:1229:5931:1731:42
OK Skogsfalken1:001:034:022:124:434:042:086:004:471:180:25
10270Elvira Ljungberg33:421:213:138:1510:2215:1219:1021:2527:2832:0333:2033:42
OK Skogsfalken1:211:525:022:074:503:582:156:034:351:170:22
 
261Nellie Nilssonej start--------------------------------------------------
OK Orion
265Ina Åmanej start--------------------------------------------------
OK Vilse 87
 
 
 
U2 (8)2,5 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(128)2(112)3(137)4(120)5(102)6(113)7(146)8(121)9(110)10(200)M
 
1302Hugo Larsson20:260:551:484:296:128:339:5411:5216:1118:4620:0020:26
OK Dacke0:550:532:411:432:211:211:584:192:351:140:26
2368Ebba Zätterberg22:441:052:035:578:0110:4211:5613:4917:5521:0322:2322:44
OK Vilse 871:050:583:542:042:411:141:534:063:081:200:21
3273Beata Fransson28:261:012:076:378:4811:2916:3218:2123:1426:4728:0128:26
Emmaboda Verda OK1:011:064:302:112:415:031:494:533:331:140:25
4308Damien Hammarström28:471:042:145:548:1512:1514:1517:1422:3426:3128:2428:47
OK Dacke1:041:103:402:214:002:002:595:203:571:530:23
5274Anna Viktorsson34:371:563:479:3612:5817:1019:4622:5828:2932:3534:1234:3734:13
OK Skogsfalken1:561:515:493:224:122:363:125:314:061:370:25*200
5275Emil Albinsson34:371:513:399:2012:5116:4519:3422:2628:2432:3634:1334:37
OK Skogsfalken1:511:485:413:313:542:492:525:584:121:370:24
7348Hilda Kidenius36:421:253:037:4910:2714:2620:5824:2530:0734:3036:1936:42
OK Vilse 871:251:384:462:383:596:323:275:424:231:490:23
8316Axel Sandström37:361:052:169:5912:4020:0322:5925:4731:2735:5337:1237:36
OK Pan-Kristianstad1:051:117:432:417:232:562:485:404:261:190:24
 
 
 
U1 (4)1,9 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(128)2(101)3(111)4(137)5(120)6(133)7(134)8(121)9(126)10(200)M
 
1303Emma Larsson17:511:142:554:356:288:5010:1011:4413:0815:1717:2317:51
OK Dacke1:141:411:401:532:221:201:341:242:092:060:28
2328Maja Fransson17:581:133:064:386:369:2410:3511:5612:5715:0817:3217:58
Ronneby OK1:131:531:321:582:481:111:211:012:112:240:26
3344Emma Zettervall21:181:494:026:017:5011:2113:3115:1416:2218:4120:4521:18
OK Dacke1:492:131:591:493:312:101:431:082:192:040:33
4311Ossian Hammarström22:091:234:135:508:1010:4612:1514:1215:3718:3121:2122:09
OK Dacke1:232:501:372:202:361:291:571:252:542:500:48
 
 
 
Inskolning (7)1,9 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(128)2(101)3(111)4(137)5(120)6(133)7(134)8(121)9(126)10(200)M
 
1369Agnes Zätterberg33:571:163:405:318:0312:0813:5116:4518:4728:2932:4533:57
OK Vilse 871:162:241:512:324:051:432:542:029:424:161:12
2356Albin Emilsson35:512:049:0411:4415:1519:4822:1024:5027:3131:1835:2135:51
OK Skogsfalken2:047:002:403:314:332:222:402:413:474:030:30
3373Alfred Olsson42:122:467:2010:3515:0320:0022:1726:1929:2236:0541:1042:12
OK Vilse 872:464:343:154:284:572:174:023:036:435:051:02
4372Emil Olsson44:363:137:0810:3914:1621:5924:1429:1330:4036:3343:2844:36
OK Vilse 873:133:553:313:377:432:154:591:275:536:551:08
5371Elias Olsson44:433:147:0810:4414:1222:0724:1629:1530:4236:3443:3144:43
OK Vilse 873:143:543:363:287:552:094:591:275:526:571:12
6370Agnes Berlin57:504:5811:1914:3518:5827:4432:3838:4644:0250:1455:3657:5055:39
OK Orion4:586:213:164:238:464:546:085:166:125:222:14*200
 
276Ludvig FranssonFelst.11:45:3511:49:3211:51:1011:53:2211:56:2011:58:040:01-----5:549:4310:14
Emmaboda Verda OK11:45:353:571:382:122:581:445:533:490:31
 
 
 
Öppen motion 1 (3)2,5 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(128)2(112)3(137)4(120)5(102)6(113)7(146)8(121)9(110)10(200)M
 
1357Kerstin Jönsson45:041:573:369:0512:4417:0719:2222:3528:5442:2044:2745:04
Växjö AIS1:571:395:293:394:232:153:136:1913:262:070:37
2286Stig Svensson49:352:014:0211:2415:0728:1130:4834:3141:4046:2148:4349:35
OK Virdarna2:012:017:223:4313:042:373:437:094:412:220:52
3351Albin Tagesson54:583:165:4213:1018:0227:3932:3537:4146:3052:0454:3354:58
FK Finn3:162:267:284:529:374:565:068:495:342:290:25
 
 
 
Öppen motion 2 (1)3,6 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(112)2(140)3(144)4(150)5(139)6(111)7(137)8(134)9(102)10(113)11(146)12(121)13(110)14(200)
M
 
1329Marie Fransson39:521:524:447:4812:1816:0618:3520:0424:0026:3328:4630:4434:4438:1039:28
Ronneby OK1:522:523:044:303:482:291:293:562:332:131:584:003:261:18
39:52
0:24
 
 
 
Öppen motion 3 (19)3,0 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(140)2(144)3(150)4(136)5(133)6(113)7(115)8(166)9(123)10(200)M
 
1347Björn Zettervall39:112:375:288:1213:4517:5122:2125:4533:5536:4538:4639:11
OK Dacke2:372:512:445:334:064:303:248:102:502:010:25
2346Gunnel Henrysson47:223:288:0111:5917:1225:4032:3135:4140:3244:0746:4947:22
OK Dacke3:284:333:585:138:286:513:104:513:352:420:33
3345Per-Inge Eriksson47:572:3610:5114:2718:1922:0628:0932:5643:2245:5947:3247:57
Stigmännen Karlshamns OK2:368:153:363:523:476:034:4710:262:371:330:25
4307Jonas Kullberg55:363:437:1911:4417:2723:2929:5437:2050:3253:3355:1255:36
OK Skogsfalken3:433:364:255:436:026:257:2613:123:011:390:24
5332Ann-Marie Ljungberg57:585:279:4015:0520:1327:2335:0344:5550:1355:0757:3357:58
OK Skogsfalken5:274:135:255:087:107:409:525:184:542:260:25
6358Göte Nilsson58:044:4010:0815:2422:5528:4738:0442:2749:0854:0457:2158:04
Ronneby OK4:405:285:167:315:529:174:236:414:563:170:43
7309Eva Kullberg1:01:142:5710:1814:3919:3634:1339:3745:2955:2257:591:00:471:01:14
OK Skogsfalken2:577:214:214:5714:375:245:529:532:372:480:27
8316Eva Blomqvist1:01:184:479:2415:1124:0434:0440:3944:5051:2256:211:00:371:01:18
OK Skogsfalken4:474:375:478:5310:006:354:116:324:594:160:41
9376Jenny Gummesson1:05:224:0612:2918:0630:5036:4147:3452:0958:311:02:291:04:531:05:22
OK Vilse 874:068:235:3712:445:5110:534:356:223:582:240:29
10324Conny Johansson1:16:315:5922:2129:3637:3645:1554:0059:221:06:481:11:581:15:381:16:31
Laholms IF OK5:5916:227:158:007:398:455:227:265:103:400:53
11366Gunilla Lagerlöf1:29:166:1020:2529:3843:1951:331:02:081:08:461:18:111:24:321:28:231:29:16
Stigmännen Karlshamns OK6:1014:159:1313:418:1410:356:389:256:213:510:53
12365Leif Sandström1:29:255:5420:0529:2143:0951:351:02:131:08:501:17:541:24:141:28:241:29:25
Stigmännen Karlshamns OK5:5414:119:1613:488:2610:386:379:046:204:101:01
13367Eivor Nydahl1:32:256:5324:3832:1738:5153:471:00:321:11:591:23:441:28:491:31:491:32:25
Stigmännen Karlshamns OK6:5317:457:396:3414:566:4511:2711:455:053:000:36
14343Jan Dahlberg1:32:354:479:3015:4324:0451:0459:361:08:501:16:181:27:321:31:251:32:35
Hässleholms OK4:474:436:138:2127:008:329:147:2811:143:531:10
15277Pernilla Fransson1:35:206:1922:0631:5339:1153:131:06:471:13:551:23:241:30:041:34:441:35:20
Emmaboda Verda OK6:1915:479:477:1814:0213:347:089:296:404:400:36
16322Birgitta Petersson1:42:5311:1320:4630:2940:3350:401:01:591:11:261:30:451:37:181:41:431:42:53
Alvesta SOK11:139:339:4310:0410:0711:199:2719:196:334:251:10
 
314Karin WiderbergFelst.5:3112:2619:5029:3338:3153:39--------------------1:23:44
OK Skogsfalken5:316:557:249:438:5815:0830:05
363Rosita KarlssonFelst.6:24-----32:3646:2659:081:11:411:20:171:27:361:34:201:39:191:39:58
Växjö AIS6:2426:1213:5012:4212:338:367:196:444:590:39
340Inga-Britt Bengtssonej fullf.6:3112:5922:1930:56--------------------44:5449:35
OK Pan-Kristianstad6:316:289:208:3713:584:41
 
 
 
Öppen motion 4 (2)4,0 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(141)2(145)3(155)4(151)5(143)6(136)7(133)8(113)9(114)10(115)11(166)12(123)13(127)14(200)
M
 
1337Stefan Karlsson1:16:199:4822:2726:3732:1337:5441:1946:4952:2053:3455:191:06:521:12:151:13:461:15:50
OK Älme9:4812:394:105:365:413:255:305:311:141:4511:335:231:312:04
1:16:19
0:29
 
334Christer Sjöforsej fullf.20:4324:4936:3442:47---------------------------------------------1:19:01
OK Älme20:434:0611:456:1336:14
1:19:37
0:36
 
 
 
Öppen motion 5 (9)3,7 km13 K
PlStartnrNamnTid
1(141)2(143)3(145)4(151)5(148)6(139)7(119)8(114)9(115)10(166)11(132)12(127)13(200)M
 
1350Conny Berggren44:185:216:568:3911:5214:5318:0025:0428:3230:0833:5837:3241:3043:4244:18
Växjö AIS5:211:351:433:133:013:077:043:281:363:503:343:582:120:36
2321Magnus Emilsson53:243:145:539:3813:2619:3923:0231:2036:1937:3542:0747:2851:1153:0153:24
OK Skogsfalken3:142:393:453:486:133:238:184:591:164:325:213:431:500:23
3317Ingela Andersson59:355:097:3012:3416:1720:4425:2639:2242:0344:1748:4153:2257:0659:1059:35
OK Orion5:092:215:043:434:274:4213:562:412:144:244:413:442:040:25
4291Agneta Petersson1:02:115:308:1011:3615:4628:4232:1041:0646:2948:1552:0955:3559:401:01:471:02:11
Ronneby OK5:302:403:264:1012:563:288:565:231:463:543:264:052:070:24
5349Bengt Anneröd1:16:425:298:2413:5723:0828:3333:1545:5852:3455:221:00:451:07:041:12:461:16:101:16:42
OK Skogsfalken5:292:555:339:115:254:4212:436:362:485:236:195:423:240:32
6336Rolf Nilsson1:21:486:4711:1715:1622:4328:2733:4054:1759:421:02:291:08:521:12:591:17:551:21:151:21:48
Andrarums IF6:474:303:597:275:445:1320:375:252:476:234:074:563:200:33
7293Stefan Norman1:24:073:245:429:2813:0027:2830:3154:2256:3658:421:09:181:12:331:21:291:23:471:24:07
Kalmar OK3:242:183:463:3214:283:0323:512:142:0610:363:158:562:180:20
8306Lena Karlsson1:26:056:108:5215:3221:0326:1531:1456:431:00:071:02:421:07:541:15:071:22:351:25:311:26:05
OK Skogsfalken6:102:426:405:315:124:5925:293:242:355:127:137:282:560:34
 
335Christina NilssonFelst.8:33-----17:0521:3927:2433:5548:3454:5556:591:02:271:06:391:11:191:14:231:14:58
Andrarums IF8:338:324:345:456:3114:396:212:045:284:124:403:040:35
12:59
*142
 
 
 
Öppen motion 6 (5)5,7 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(124)2(142)3(149)4(154)5(158)6(161)7(162)8(165)9(147)10(131)11(118)12(114)13(129)14(167)
15(200)M
 
1375Niklas Thörn47:121:404:188:0010:4314:4817:5520:4724:5229:3233:3436:2238:1243:2245:53
OK Vilse 871:402:383:422:434:053:072:524:054:404:022:481:505:102:31
46:5447:12
1:010:18
2354Mikael Persson56:572:215:238:2512:3717:1721:0624:4830:2935:0841:0444:2046:3952:1255:15
FK Göingarna2:213:023:024:124:403:493:425:414:395:563:162:195:333:03
56:3056:57
1:150:27
3297Aymonn Andersson1:16:342:026:0110:0115:2423:4327:5437:2243:5851:1457:531:01:311:04:331:10:141:14:29
OK Dacke2:023:594:005:238:194:119:286:367:166:393:383:025:414:15
1:16:031:16:34
1:340:31
4327Magnus Johansson1:18:252:376:3510:0313:3820:1624:4629:1735:3443:1252:3557:591:00:471:08:321:16:26
FM2:373:583:283:356:384:304:316:177:389:235:242:487:457:54
1:18:011:18:25
1:350:24
5295Kjell Svensson1:28:203:538:1612:2919:2826:3832:2438:1245:1852:241:01:131:06:441:10:431:20:121:26:16
OK Älme3:534:234:136:597:105:465:487:067:068:495:313:599:296:04
1:27:481:28:20
1:320:32
 
 
 
Öppen motion 7 (21)3,4 km11 K
PlStartnrNamnTid
1(135)2(142)3(145)4(151)5(149)6(138)7(117)8(114)9(125)10(167)11(200)M
 
1288Lina Persson43:052:076:198:2712:5414:5418:5228:1530:2135:5140:3442:1843:05
OK Skogsfalken2:074:122:084:272:003:589:232:065:304:431:440:47
2374Anders Wetterling45:442:186:469:2013:3616:0221:4430:3832:5938:3843:5345:1945:44
Stigmännen Karlshamns OK2:184:282:344:162:265:428:542:215:395:151:260:25
3278Christer Svensson47:182:458:0611:0716:3918:4723:0433:3235:2940:3144:5346:4447:18
Ronneby OK2:455:213:015:322:084:1710:281:575:024:221:510:34
4290Lena Strand47:192:026:279:4313:4816:2122:2630:4232:5739:4444:5346:4147:19
Markaryds FK2:024:253:164:052:336:058:162:156:475:091:480:38
5320Agneta Emilsson51:431:535:568:3312:1214:2619:1030:4234:0641:3449:1851:1551:43
OK Skogsfalken1:534:032:373:392:144:4411:323:247:287:441:570:28
6304Ronny Carlsson53:002:086:318:5813:0415:1120:2130:4033:2139:5049:5952:1953:00
OK Skogsfalken2:084:232:274:062:075:1010:192:416:2910:092:200:41
7359Pi Persson53:331:595:528:1711:3714:3421:4932:5435:2543:4950:5653:0953:33
OK Orion1:593:532:253:202:577:1511:052:318:247:072:130:24
8325Per-Ola Melander53:463:278:4613:3817:2119:5624:4733:1536:2342:3351:4353:2053:46
Stigmännen Karlshamns OK3:275:194:523:432:354:518:283:086:109:101:370:26
9299Eva Gustavsson54:532:096:499:2013:5115:5223:0733:5736:3247:2452:4154:2454:53
Alvesta SOK2:094:402:314:312:017:1510:502:3510:525:171:430:29
10362Thorwald Fransson56:001:557:2310:0314:1316:2121:4334:0036:5043:4953:4655:2756:0050:12
OK Virdarna1:555:282:404:102:085:2212:172:506:599:571:410:33*122
11326Åsa Josarp57:052:167:1610:0815:4318:3824:0537:2240:0748:0054:1056:1457:05
FK Friskus-Varberg2:165:002:525:352:555:2713:172:457:536:102:040:51
12300Matts Tenland58:292:187:2312:2817:3920:0028:4140:1643:0750:1156:2858:0958:29
Andrarums IF2:185:055:055:112:218:4111:352:517:046:171:410:20
13301Caroline Persson58:322:157:1612:2717:3420:0028:3840:3543:0550:1056:2858:1258:32
Andrarums IF2:155:015:115:072:268:3811:572:307:056:181:440:20
14305Anders Henriksson59:072:187:3811:1917:1719:5227:5738:5041:3049:2855:4858:4159:07
OK Skogsfalken2:185:203:415:582:358:0510:532:407:586:202:530:26
15333Ingvar Persson59:362:036:349:3714:2416:3621:5133:0635:5142:4856:4958:4759:36
OK Tyringe2:034:313:034:472:125:1511:152:456:5714:011:580:49
16364Stig Nydahl1:05:232:379:0313:0217:1419:3029:0941:4844:4951:191:03:051:04:511:05:23
Stigmännen Karlshamns OK2:376:263:594:122:169:3912:393:016:3011:461:460:32
17312John-Erik Bergstrand1:06:402:398:0911:4916:1618:3824:1740:4243:5353:561:02:281:05:531:06:40
Värend GN OL2:395:303:404:272:225:3916:253:1110:038:323:250:47
18117Pierre Danielsson1:13:252:598:1412:1518:1221:5229:0150:1053:211:01:341:10:161:12:271:13:25
OK Skogsfalken2:595:154:015:573:407:0921:093:118:138:422:110:58
19342Kerstin Larsson1:18:452:5910:0617:4223:2326:4935:2753:2556:551:04:521:15:411:18:101:18:45
OK Pan-Kristianstad2:597:077:365:413:268:3817:583:307:5710:492:290:35
20313Eva Bergstrand1:25:242:4710:0113:4720:2624:0131:0453:1056:451:12:291:21:491:24:351:25:24
Värend GN OL2:477:143:466:393:357:0322:063:3515:449:202:460:49
 
318Annika JosefssonFelst.1:455:067:1210:3312:20-----25:1327:2032:2536:4238:2939:0316:17
OK Dacke1:453:212:063:211:4712:532:075:054:171:470:34*139
 
 
 
Öppen motion 8 (17)4,5 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(135)2(141)3(143)4(149)5(153)6(164)7(165)8(147)9(131)10(118)11(114)12(129)13(167)14(200)
M
 
1292Miri Thrane Ødum43:441:134:025:358:1111:3814:2315:4521:2426:3630:0231:4638:5642:1443:23
OK Pan Århus1:132:491:332:363:272:451:225:395:123:261:447:103:181:09
43:44
0:21
2330Håkan Andersson53:411:144:155:3510:2513:5117:0518:3125:2732:0537:2839:4044:5652:0453:19
OK Dacke1:143:011:204:503:263:141:266:566:385:232:125:167:081:15
53:4135:19
0:22*130
3352Magnus Olsson56:381:304:007:5210:5914:4418:0219:3425:2732:2636:2139:1248:1055:1256:16
Torsås OK1:302:303:523:073:453:181:325:536:593:552:518:587:021:04
56:38
0:22
4341Ebba Thuresson57:291:255:086:5010:3015:3819:1721:0228:0134:3142:0344:4951:1755:3757:03
OK Pan-Kristianstad1:253:431:423:405:083:391:456:596:307:322:466:284:201:26
57:29
0:26
5289Örjan Christensson57:321:355:036:4510:1413:5518:0919:5528:0035:3039:2142:2350:1055:3157:04
OK Skogsfalken1:353:281:423:293:414:141:468:057:303:513:027:475:211:33
57:32
0:28
6360Mats Widesjö1:02:171:475:247:1613:0917:2521:2823:0633:1141:0445:0447:5655:041:00:051:01:47
Stigmännen Karlshamns OK1:473:371:525:534:164:031:3810:057:534:002:527:085:011:42
1:02:17
0:30
7353Caterine Olsson1:04:591:294:468:5912:0718:0921:3923:2330:3038:0843:3947:0255:051:03:151:04:36
Torsås OK1:293:174:133:086:023:301:447:077:385:313:238:038:101:21
1:04:59
0:23
8339Joakim Sorinder1:07:121:495:297:2612:3616:5620:4422:2129:3437:2444:0347:1055:491:05:331:06:48
OK Skogsfalken1:493:401:575:104:203:481:377:137:506:393:078:399:441:15
1:07:12
0:24
9294Håkan Nilsson1:07:461:526:037:5010:4416:0619:3121:1428:1035:1847:3950:5957:511:05:001:07:12
Malmö OK1:524:111:472:545:223:251:436:567:0812:213:206:527:092:12
1:07:46
0:34
10298Roland Gustavsson1:08:122:036:048:2712:0517:1221:2023:5834:2644:0648:3351:371:00:051:05:551:07:43
Alvesta SOK2:034:012:233:385:074:082:3810:289:404:273:048:285:501:48
1:08:1231:42
0:29*143
11296Börje Nilsson1:08:442:046:309:0713:1120:0324:0726:2636:0344:1648:5452:551:00:301:06:231:08:16
Hässleholms OK2:044:262:374:046:524:042:199:378:134:384:017:355:531:53
1:08:44
0:28
12315Bengt-Göran Frantz1:12:021:556:018:3312:1020:3624:4727:1335:2842:4447:0051:031:04:161:10:041:11:34
Stigmännen Karlshamns OK1:554:062:323:378:264:112:268:157:164:164:0313:135:481:30
1:12:02
0:28
13323Sven Thörnkvist1:17:101:576:068:0814:1719:0923:5626:1545:0853:4558:531:02:021:09:411:15:291:16:42
Tormestorps IF1:574:092:026:094:524:472:1918:538:375:083:097:395:481:13
1:17:10
0:28
14310Ruben Edvardsson1:17:492:096:4810:5416:2122:3727:5531:3340:4351:0357:211:01:101:10:091:15:151:17:13
Hästveda OK2:094:394:065:276:165:183:389:1010:206:183:498:595:061:58
1:17:49
0:36
15331Ingrid Salomonsson1:26:582:368:1211:4217:1923:0330:1533:0544:1157:011:03:111:06:591:18:301:24:201:26:28
Skåneslättens OL2:365:363:305:375:447:122:5011:0612:506:103:4811:315:502:08
1:26:58
0:30
 
338Annika Ericssonej fullf.1:163:535:328:3111:3714:3115:5721:3328:45--------------------47:49
Växjö OK1:162:371:392:593:062:541:265:367:1219:04
48:29
0:40
355Johan Fredrikssonej fullf.----------------------------------------------------------------------
OK Vilse 87
 
 
 
Öppen motion 9 (3)7,2 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(135)2(142)3(152)4(154)5(159)6(160)7(163)8(165)9(138)10(103)11(104)12(109)13(116)14(167)
15(200)M
 
1361Karl Dannbring54:461:153:377:258:1911:5913:5517:5918:5923:5139:3040:2043:5150:2653:32
Skåneslättens OL1:152:223:480:543:401:564:041:004:5215:390:503:316:353:06
54:2654:46
0:540:20
2279Maureen Olsson Lo1:41:071:445:2211:0512:4122:2326:2337:1039:0046:261:15:191:17:221:23:141:33:321:39:08
Lunds OK1:443:385:431:369:424:0010:471:507:2628:532:035:5210:185:36
1:40:381:41:07
1:300:29
3319Bengt Salomonsson1:45:001:557:3815:2717:1523:4326:5733:1435:2644:491:11:551:13:381:20:321:33:071:42:02
Skåneslättens OL1:555:437:491:486:283:146:172:129:2327:061:436:5412:358:55
1:44:191:45:00
2:170:41
 
 
 
D21 Kort (2)4,8 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(142)2(152)3(154)4(158)5(161)6(163)7(165)8(138)9(117)10(116)11(167)12(200)M
 
1281Sofia Gumaelius1:06:465:0710:4712:4219:4524:2532:4434:4442:3754:4457:241:04:171:06:181:06:46
Tibro OK5:075:401:557:034:408:192:007:5312:072:406:532:010:28
2280Lisa Korall1:17:375:5613:0915:2523:4329:2739:0241:3052:521:03:541:06:341:15:001:17:061:17:37
Motala AIF OL5:567:132:168:185:449:352:2811:2211:022:408:262:060:31
 
 
 
H14 Kort (1)3,0 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(140)2(144)3(150)4(136)5(133)6(113)7(115)8(166)9(123)10(200)M
 
1282Samuel Giselsson1:05:284:179:2517:3733:3038:5747:3750:5558:391:03:301:05:041:05:28
Ronneby OK4:175:088:1215:535:278:403:187:444:511:340:24
 
 
 
H12 Kort (2)2,5 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(128)2(112)3(137)4(120)5(102)6(113)7(146)8(121)9(110)10(200)M
 
1283Samuel Kullberg31:451:152:378:3811:4915:1316:4919:3725:1129:4531:1931:45
OK Skogsfalken1:151:226:013:113:241:362:485:344:341:340:26
2284Ivar Asplund39:091:042:499:2312:5316:0623:2626:1032:0837:0538:3839:09
OK Älme1:041:456:343:303:137:202:445:584:571:330:31