Ungdomsserie final 2014lö 2014-09-27 17:57
Sträcktidsresultatskapad av OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
H10 (19)2,5 km 0 Hm12 K
PlNamnTid
1(128)2(122)3(129)4(130)5(131)6(132)7(133)8(134)9(135)10(163)11(126)12(200)Mål
 
1Linus Wernström15:411:093:254:235:146:177:148:5710:2911:4313:0514:1115:1715:41
Ronneby OK1:092:160:580:511:030:571:431:321:141:221:061:060:24
2Ture Lilja17:221:083:364:475:447:038:099:5411:2812:4614:2015:4117:0417:22
Ronneby OK1:082:281:110:571:191:061:451:341:181:341:211:230:18
3Melker Larsson20:432:255:186:217:188:229:2511:2113:0814:1916:3218:2920:2220:43
OK Orion2:252:531:030:571:041:031:561:471:112:131:571:530:21
17:33
*125
4Olof Edvardsson21:501:144:195:316:378:059:3311:5814:0116:2118:1519:4421:0421:50
Ronneby OK1:143:051:121:061:281:282:252:032:201:541:291:200:46
21:26
*200
5Damien Hammarström22:491:074:195:467:138:3910:1313:0015:3217:1219:1720:4222:2922:49
OK Dacke1:073:121:271:271:261:342:472:321:402:051:251:470:20
6Erik Eriksson24:291:194:145:296:478:259:4014:0116:1718:3820:3122:0924:0924:29
OK Skogsfalken1:192:551:151:181:381:154:212:162:211:531:382:000:20
7Nils Swartz24:361:284:245:406:589:1210:2612:5815:1518:5220:3422:1924:1124:36
OK Orion1:282:561:161:182:141:142:322:173:371:421:451:520:25
8Emil Albinsson24:421:407:168:2711:1812:3713:5015:4817:4119:0120:3922:4024:2024:42
OK Skogsfalken1:405:361:112:511:191:131:581:531:201:382:011:400:22
20:19
*124
9Wille Wernström24:431:425:157:058:3210:1011:3514:0816:2919:1821:2022:3524:1524:43
Ronneby OK1:423:331:501:271:381:252:332:212:492:021:151:400:28
10Emil Sunnegårdh Ring25:301:334:536:107:3810:2111:3614:5117:1019:1021:0822:5925:0825:30
Ronneby OK1:333:201:171:282:431:153:152:192:001:581:512:090:22
11:35:2811:36:0511:36:5111:39:2911:40:3811:45:2111:48:2611:49:5511:51:3911:56:2211:57:44
*31*59*33*34*46*43*38*35*36*32*100
11Axel Bratt25:526:539:1110:1311:0912:1713:1615:0817:0418:2022:3823:4625:2725:52
OK Orion6:532:181:020:561:080:591:521:561:164:181:081:410:25
12Max Blomkvist26:481:345:106:3310:0811:5113:3016:0918:2421:1723:2124:3426:2326:48
FK Vittus1:343:361:233:351:431:392:392:152:532:041:131:490:25
13Kasper Fager32:152:246:167:5210:0813:4515:1518:2821:2724:2026:4828:3831:5132:15
FK Vittus2:243:521:362:163:371:303:132:592:532:281:503:130:24
14Vilmer Lindström32:511:2410:2911:5013:4815:4816:5922:0624:2626:1728:3830:1532:2432:51
OK Skogsfalken1:249:051:211:582:001:115:072:201:512:211:372:090:27
15Hugo Danielsson37:011:225:347:469:1311:2513:5421:0323:3128:5932:2934:4236:3437:01
OK Skogsfalken1:224:122:121:272:122:297:092:285:283:302:131:520:27
 
Samuel Bilénej fullf.1:535:447:19---------------------------------------------
FK Vittus1:533:511:35
Oskar Ericssonej start
Ronneby OK
Max Johanssonej start
OK Skogsfalken
Mathias Elmej start
Ronneby OK
 
 
 
D10 (22)2,5 km 0 Hm12 K
PlNamnTid
1(121)2(122)3(137)4(131)5(132)6(133)7(134)8(135)9(163)10(126)11(127)12(200)Mål
 
1Emma Emilsson16:111:252:253:596:006:588:4910:2911:4213:1114:1915:0515:5216:11
OK Skogsfalken1:251:001:342:010:581:511:401:131:291:080:460:470:19
2Ina Åman18:341:262:244:116:087:209:3011:4213:1715:0916:2117:1818:1418:34
OK Vilse 871:260:581:471:571:122:102:121:351:521:120:570:560:20
3Lisa Swartz18:391:402:404:316:588:0710:1012:0513:2215:1116:3117:2318:1918:39
OK Orion1:401:001:512:271:092:031:551:171:491:200:520:560:20
16:04
*125
4Vilma Engström19:151:282:324:256:187:339:4811:4813:2915:2016:5218:0418:5119:15
OK Orion1:281:041:531:531:152:152:001:411:511:321:120:470:24
5Maja Bäcklund20:021:452:575:097:048:3510:4712:5314:4016:3217:5218:4519:3620:02
Ronneby OK1:451:122:121:551:312:122:061:471:521:200:530:510:26
19:38
*200
6Emma Larsson20:521:563:135:438:059:2611:3913:3815:1717:1618:4719:4120:2620:52
OK Dacke1:561:172:302:221:212:131:591:391:591:310:540:450:26
7Emma Zettervall21:221:402:424:297:328:3910:4012:3213:4917:3318:2819:2521:0121:22
OK Dacke1:401:021:473:031:072:011:521:173:440:550:571:360:21
8Ellida Stengård23:111:513:125:367:549:3912:1415:0317:0319:0720:4621:5322:4823:11
OK Dacke1:511:212:242:181:452:352:492:002:041:391:070:550:23
9Emma Norlin23:292:273:485:528:099:2612:2314:3116:0619:2321:0422:0423:0423:29
Stigmännen Karlshamns OK2:271:212:042:171:172:572:081:353:171:411:001:000:25
10Anna Viktorsson26:011:443:085:258:3710:0813:0615:5617:5820:5222:4823:5925:3426:01
OK Skogsfalken1:441:242:173:121:312:582:502:022:541:561:111:350:27
11Frida Jönsson27:071:483:255:4510:1011:5015:2918:0119:3222:0223:2625:5126:4327:07
OK Vilse 871:481:372:204:251:403:392:321:312:301:242:250:520:24
12Lova Kronmar29:131:563:217:0710:5312:1915:3318:3621:1823:4725:4827:1528:4829:13
FK Vittus1:561:253:463:461:263:143:032:422:292:011:271:330:25
13Josefina Andrae42:044:516:399:5714:4217:1320:5825:0329:0537:4539:3540:3541:3842:04
OK Vilse 874:511:483:184:452:313:454:054:028:401:501:001:030:26
14Embla Thorén55:345:128:2414:4922:1425:0630:5939:0243:2847:5851:0653:0855:0755:34
Ronneby OK5:123:126:257:252:525:538:034:264:303:082:021:590:27
11:36:3111:37:2811:38:5211:45:0111:47:1111:54:5311:58:033:1910:5013:29
*31*59*33*34*46*38*35*36*32*100
15Thea Lewis55:432:284:098:0313:4116:4823:2827:5035:2149:4651:4653:1055:1355:43
OK Vilse 872:281:413:545:383:076:404:227:3114:252:001:242:030:30
 
Alice Åmanej fullf.2:313:5911:1013:5415:38------------------------------24:0324:29
OK Vilse 872:311:287:112:441:448:250:26
Moa Arvidssonej start
OK Vilse 87
Edith Domeijej start
OK Dacke
Wilma Sandersonej start
OK Dacke
Kerstin Domeijej start
OK Dacke
Emelie Johnssonej start
OK Vilse 87
My Fridströmej start
OK Dacke
 
 
 
U2 (22)2,7 km 0 Hm11 K
PlNamnTid
1(143)2(123)3(137)4(138)5(139)6(140)7(141)8(133)9(142)10(126)11(200)Mål
 
1Martin Johansson25:230:573:285:287:249:2512:1616:0118:2921:0923:2524:5825:23
Ronneby OK0:572:312:001:562:012:513:452:282:402:161:330:25
2Simon Silverskär33:174:447:3910:1912:3815:0418:2123:0126:1329:0831:3532:5633:17
FK Vittus4:442:552:402:192:263:174:403:122:552:271:210:21
3Emmie Persson39:341:004:257:5411:1313:5918:3524:0830:0333:1736:3839:1539:34
Stigmännen Karlshamns OK1:003:253:293:192:464:365:335:553:143:212:370:19
4Samuel Svantesson39:581:215:219:0212:0715:1319:4825:0429:2233:3036:5339:3139:58
OK Orion1:214:003:413:053:064:355:164:184:083:232:380:27
5Melker Olsson40:091:025:108:3512:0915:0519:5624:5730:5534:1537:4839:4740:09
Stigmännen Karlshamns OK1:024:083:253:342:564:515:015:583:203:331:590:22
6Rasmus Ottosson44:441:235:499:0411:5915:5121:3230:2834:0937:3641:2644:1644:44
Ronneby OK1:234:263:152:553:525:418:563:413:273:502:500:28
7Leo Haraldsson47:021:074:519:2713:0116:3722:4729:5936:1340:4144:0846:3347:02
Stigmännen Karlshamns OK1:073:444:363:343:366:107:126:144:283:272:250:29
8Edvin Andersson48:452:196:2610:2218:4222:1826:0334:0739:0242:4145:4448:1348:4548:18
Stigmännen Karlshamns OK2:194:073:568:203:363:458:044:553:393:032:290:32*200
9Ella Andersson48:522:377:3312:2916:1320:2825:0232:1636:1541:4745:1448:1648:52
Stigmännen Karlshamns OK2:374:564:563:444:154:347:143:595:323:273:020:36
10Leonard Lydell50:131:395:388:5512:4716:4223:0430:4835:3441:2146:5849:4450:13
Stigmännen Karlshamns OK1:393:593:173:523:556:227:444:465:475:372:460:29
11Axel Holswilder54:491:245:087:5913:1416:4920:5526:0930:3444:2652:0854:1554:49
FK Vittus1:243:442:515:153:354:065:144:2513:527:422:070:34
12Theo Widell57:071:335:4811:1615:1820:4427:0033:1642:1046:2251:4856:4257:0756:44
OK Orion1:334:155:284:025:266:166:168:544:125:264:540:25*200
13Lukas Andersson Östsjö1:00:443:2811:2916:5221:4226:1632:4541:2945:3952:4856:471:00:111:00:44
OK Dacke3:288:015:234:504:346:298:444:107:093:593:240:33
14Felix Mellqvist1:15:150:564:298:2432:1736:0043:3152:5758:261:05:011:11:111:14:541:15:15
Stigmännen Karlshamns OK0:563:333:5523:533:437:319:265:296:356:103:430:21
15Ebba Widell1:16:372:539:4126:0333:5337:5544:5953:5159:161:05:001:10:561:15:241:16:37
OK Orion2:536:4816:227:504:027:048:525:255:445:564:281:13
 
Oscar Edvardssonej fullf.1:315:348:44-----------------------------------55:4256:07
Ronneby OK1:314:033:1046:580:25
Lukas Berntssonej start
Stigmännen Karlshamns OK
Zacharias Åkerlundej start
Stigmännen Karlshamns OK
Emmy Madsenej start
Ronneby OK
Sara Olofssonej start
Ronneby OK
Pontus Lindströmej start
Ronneby OK
Viktor Lingerud Sorinderej start
OK Skogsfalken
 
 
 
U1 (55)1,9 km 0 Hm9 K
PlNamnTid
1(128)2(121)3(122)4(129)5(123)6(124)7(126)8(127)9(200)Mål
 
1Eddie Karlsson11:471:132:503:505:006:128:209:4110:3411:2511:47
OK Vilse 871:131:371:001:101:122:081:210:530:510:22
2Matilda Söderberg14:181:233:134:396:117:3010:2412:0112:5413:5214:1811:34
OK Skogsfalken1:231:501:261:321:192:541:370:530:580:26*125
3Stepan Khakimov14:271:343:214:376:027:2010:0211:5113:0714:0414:27
FK Vittus1:341:471:161:251:182:421:491:160:570:23
4Julia Andersson15:291:373:354:516:217:4010:4812:3413:5115:0315:29
Ronneby OK1:371:581:161:301:193:081:461:171:120:26
5Hannah Josefsson15:411:343:324:536:117:4410:3612:2613:3315:1515:41
OK Skogsfalken1:341:581:211:181:332:521:501:071:420:26
6Carl Johansson Glivesson15:451:393:434:536:227:4711:2213:0914:2515:2115:45
Ronneby OK1:392:041:101:291:253:351:471:160:560:24
7Linar Jonasson15:561:273:264:416:147:5511:0513:0014:2815:3015:56
FK Vittus1:271:591:151:331:413:101:551:281:020:26
8Hanna Bäcklund16:141:504:025:116:358:1211:2413:1414:4715:4916:14
Ronneby OK1:502:121:091:241:373:121:501:331:020:25
9Elin Saleskog16:401:494:095:377:049:1112:0313:5915:0416:1516:40
Ronneby OK1:492:201:281:272:072:521:561:051:110:25
10Elias Kronmar16:461:523:565:196:558:1811:1713:5215:0716:1816:4610:2911:5613:15
FK Vittus1:522:041:231:361:232:592:351:151:110:28*142*163*125
11Victor Josefsson17:103:445:296:568:199:3812:2314:5215:4916:4817:1011:22
OK Skogsfalken3:441:451:271:231:192:452:290:570:590:22*142
12Olof Savmyr Olsson17:582:034:276:007:289:0612:3514:5816:1517:2917:58
OK Skogsfalken2:032:241:331:281:383:292:231:171:140:29
13Alexia Waldschmidt18:141:354:015:317:269:0512:2414:5216:1917:4518:14
Stigmännen Karlshamns OK1:352:261:301:551:393:192:281:271:260:29
14Emilia Söderberg18:332:014:276:067:519:3513:1515:3516:5718:0218:3315:00
OK Skogsfalken2:012:261:391:451:443:402:201:221:050:31*125
15Albin Emilsson18:532:074:336:098:069:5513:4516:0417:2218:2918:53
OK Skogsfalken2:072:261:361:571:493:502:191:181:070:24
16Inez Olsson19:111:564:256:078:049:5013:2416:0917:2118:3819:11
OK Skogsfalken1:562:291:421:571:463:342:451:121:170:33
17David Milendahl19:242:105:136:418:239:5113:1916:1117:3618:5819:24
FK Vittus2:103:031:281:421:283:282:521:251:220:26
18Louise Edvardsson19:291:574:366:258:2110:0913:5116:3217:5119:0119:29
Ronneby OK1:572:391:491:561:483:422:411:191:100:28
19Noa Holma19:522:525:247:109:1111:2715:0417:0918:2419:2319:5213:52
OK Skogsfalken2:522:321:462:012:163:372:051:150:590:29*142
20Hugo Flink20:242:164:486:208:149:5814:1216:3217:5719:5920:24
OK Orion2:162:321:321:541:444:142:201:252:020:25
21Tioma Persson-Horvat20:302:144:345:547:279:0712:4114:5418:3319:5920:30
OK Vilse 872:142:201:201:331:403:342:133:391:260:31
22Hedda Gillberg21:012:435:387:188:5311:0115:0817:3618:5720:3621:01
OK Skogsfalken2:432:551:401:352:084:072:281:211:390:25
23Agnes Savmyr Olsson21:062:445:497:189:0111:0415:1317:3719:0220:3821:06
OK Skogsfalken2:443:051:291:432:034:092:241:251:360:28
24Olle Blomkvist22:102:405:447:169:1810:5415:0017:5919:5321:4522:10
FK Vittus2:403:041:322:021:364:062:591:541:520:25
25Hugo Duvborn22:165:468:109:4111:2313:0416:3518:5519:5521:4922:16
OK Vilse 875:462:241:311:421:413:312:201:001:540:27
26Johanna Wäcklén22:352:195:437:189:2010:5216:0719:1920:3922:0822:35
Stigmännen Karlshamns OK2:193:241:352:021:325:153:121:201:290:27
27Noah Mulari22:365:528:149:4811:2813:0916:4319:0120:0422:0522:36
OK Vilse 875:522:221:341:401:413:342:181:032:010:31
28Selma Leopold22:422:255:268:0010:0612:1315:5718:3319:4322:1822:42
OK Orion2:253:012:342:062:073:442:361:102:350:24
29Erik Leopold22:492:335:288:0010:0612:0515:5218:4019:4622:1822:49
OK Orion2:332:552:322:061:593:472:481:062:320:31
30Vincent Almgren22:512:395:327:219:2411:3715:5318:4820:2022:1622:51
OK Dacke2:392:531:492:032:134:162:551:321:560:35
31Angelina Lydin26:195:408:1010:0812:1414:1720:1322:4024:0825:4726:19
Ronneby OK5:402:301:582:062:035:562:271:281:390:32
32Noah Bilén28:593:076:118:4211:3213:2520:3824:2926:4528:2528:59
FK Vittus3:073:042:312:501:537:133:512:161:400:34
33Felix Johansson29:304:078:2610:4013:1015:4021:2424:5426:5128:5529:3019:53
Ronneby OK4:074:192:142:302:305:443:301:572:040:35*142
34Alexander Ohlsson31:281:464:316:0612:4215:0921:4727:2829:1131:0231:28
OK Vilse 871:462:451:356:362:276:385:411:431:510:26
35Tuva Ottosson32:072:295:096:4013:2015:4422:2528:0329:5431:4032:07
OK Vilse 872:292:401:316:402:246:415:381:511:460:27
36Tina Ivarsson34:123:358:2611:2213:1816:1722:1127:5431:0933:3434:12
OK Dacke3:354:512:561:562:595:545:433:152:250:38
37Oscar Rovergård34:172:547:3710:3113:0416:1421:4627:5530:5733:3134:17
OK Dacke2:544:432:542:333:105:326:093:022:340:46
38Viktor Ericson36:371:573:475:1011:2012:3215:3833:3734:3636:0236:37
OK Vilse 871:571:501:236:101:123:0617:590:591:260:35
 
Isabell RosenbergFelst.1:574:306:06-----7:4312:1915:0716:3717:5018:1511:03
OK Vilse 871:572:331:361:374:362:481:301:130:25*142
Erik ZettervallFelst.3:095:367:17-----11:5215:3218:3119:4420:5821:2817:38
OK Dacke3:092:271:414:353:402:591:131:140:30*125
Tuva Bohlinej start
OK Skogsfalken
Elin Ina Karlssonej start
Stigmännen Karlshamns OK
Märtha Gillbergej start
OK Skogsfalken
Svante Bohlinej start
OK Skogsfalken
Malva Larssonej start
OK Orion
William Mörkej start
Stigmännen Karlshamns OK
Maja Franssonej start
Ronneby OK
Mirja Silverskärej start
FK Vittus
Filip Myrénej start
OK Orion
Millie Arvidssonej start
OK Vilse 87
Jakob Elmej start
Ronneby OK
Erik Johanssonej start
OK Skogsfalken
Wilma Jolinej start
Ronneby OK
Asta Palmgrenej start
Ronneby OK
Arvid Ericssonej start
Ronneby OK
 
 
 
Inskolning (41)1,5 km 0 Hm7 K
PlNamnTid
1(121)2(122)3(123)4(124)5(126)6(127)7(200)Mål
 
1Matilda Kokkonen14:002:113:454:468:5711:1412:3213:4314:077:39
OK Vilse 872:111:341:014:112:171:181:110:24*142
2Olle Saleskog16:182:234:105:419:2911:5913:4515:3816:18
Ronneby OK2:231:471:313:482:301:461:530:40
3Malte Axelsson18:153:075:066:5211:0414:0116:0317:3618:15
OK Vilse 873:071:591:464:122:572:021:330:39
3Hugo Bäcklund18:152:514:547:1611:2913:5615:5717:4018:1510:26
Ronneby OK2:512:032:224:132:272:011:430:35*142
5Hjalmar Hervén18:173:085:186:5710:3314:0415:3917:4718:17
OK Orion3:082:101:393:363:311:352:080:30
6Klara Stengård18:272:394:396:1211:2714:3616:1917:4318:2710:1713:46
OK Dacke2:392:001:335:153:091:431:240:44*142*125
7Annie Oscarsson18:532:304:175:4810:2515:0316:5918:2918:53
OK Orion2:301:471:314:374:381:561:300:24
8Viggo Lewis20:043:185:458:0313:0816:0817:4719:2820:04
OK Vilse 873:182:272:185:053:001:391:410:36
9Vilgot Gillberg21:332:414:195:4310:0217:4319:1021:0421:33
OK Skogsfalken2:411:381:244:197:411:271:540:29
10Elvira Persson21:564:036:168:3614:0018:2020:0421:3121:56
Stigmännen Karlshamns OK4:032:132:205:244:201:441:270:25
11Silas Janzon21:583:195:407:2112:2316:1918:5321:1521:58
OK Vilse 873:192:211:415:023:562:342:220:43
12Ebba Persson22:044:036:168:3614:0818:2120:0921:3922:04
Stigmännen Karlshamns OK4:032:132:205:324:131:481:300:25
13Linnea Hedman22:133:095:016:4511:5916:0818:4221:1622:13
OK Dacke3:091:521:445:144:092:342:340:57
14Emilia Håkansson22:163:095:477:2813:0217:1619:3321:1822:16
OK Orion3:092:381:415:344:142:171:450:58
15Calle Ottosson22:413:034:406:1412:1518:0220:3422:0922:4116:38
OK Vilse 873:031:371:346:015:472:321:350:32*125
16Olle Håkansson23:024:517:289:3515:2118:2120:0922:1823:0222:19
Ronneby OK4:512:372:075:463:001:482:090:44*200
17Filip Axelsson23:454:057:069:0814:0818:0420:1722:5423:45
OK Vilse 874:053:012:025:003:562:132:370:51
18Isak Norlin24:214:267:309:1517:1820:0922:2823:5124:21
Stigmännen Karlshamns OK4:263:041:458:032:512:191:230:30
19Anton Kullberg24:373:566:299:0114:4719:1421:3823:5724:3723:59
OK Skogsfalken3:562:332:325:464:272:242:190:40*200
20Elias Lindström25:114:398:1210:2618:1221:1323:0224:4725:11
Ronneby OK4:393:332:147:463:011:491:450:24
21Klara Olsson25:123:217:199:2615:1719:4622:1124:3925:12
Stigmännen Karlshamns OK3:213:582:075:514:292:252:280:33
21Vidar Haraldsson25:123:167:199:2415:1019:5022:1424:3825:12
Stigmännen Karlshamns OK3:164:032:055:464:402:242:240:34
23Alvar Kullberg25:424:006:308:4914:5619:1921:4023:5825:4224:04
OK Skogsfalken4:002:302:196:074:232:212:181:44*200
24Jonathan Conradsson29:094:278:0110:1017:4422:4925:1928:3229:09
Stigmännen Karlshamns OK4:273:342:097:345:052:303:130:37
25Alva Engström29:467:1610:5112:4120:5125:2227:1229:1929:46
OK Orion7:163:351:508:104:311:502:070:27
26Elsa Engström32:237:2510:5412:4821:0425:4628:4631:3632:23
OK Orion7:253:291:548:164:423:002:500:47
27Alexander Westlund49:095:5017:5521:5831:4439:1943:1546:4649:093:4529:1133:2138:0746:48
OK Vilse 875:5012:054:039:467:353:563:312:23*143*142*163*125*200
 
Coralie Persson-Horvatej start
OK Vilse 87
Nora Saarej start
OK Vilse 87
Isak Karlssonej start
Stigmännen Karlshamns OK
Erik Waldschmidtej start
Stigmännen Karlshamns OK
Melora Persson-Horvatej start
OK Vilse 87
Nanna Sundelinej start
OK Orion
Olivia Myrénej start
OK Orion
Max Arvidssonej start
OK Vilse 87
Molly Duvbornej start
OK Vilse 87
Tekla Dalekeej start
OK Orion
David Johanssonej start
OK Skogsfalken
Arvid Olssonej start
Stigmännen Karlshamns OK
Oskar Jolinej start
Ronneby OK
Meja Håkanssonej start
Ronneby OK
 
 
 
Öppen motion 2 (6)3,6 km 0 Hm12 K
PlNamnTid
1(143)2(123)3(146)4(144)5(139)6(140)7(141)8(133)9(135)10(163)11(127)12(200)Mål
 
1Linda Larsson26:410:593:255:088:4211:1013:1615:5718:2521:4423:2125:1326:1126:41
OK Dacke0:592:261:433:342:282:062:412:283:191:371:520:580:30
22:59
*124
2Maria Gummesson31:591:054:036:1110:3913:3916:1419:5022:1826:0327:5530:1631:2731:59
OK Dacke1:052:582:084:283:002:353:362:283:451:522:211:110:32
3Johnny Conradsson46:391:043:496:2311:5716:2318:3532:1234:2937:4740:1444:4746:1346:39
Stigmännen Karlshamns OK1:042:452:345:344:262:1213:372:173:182:274:331:260:26
4Katarina Sundelin1:04:012:199:5714:1726:4830:5034:3242:4046:5454:4156:531:01:161:03:331:04:01
OK Orion2:197:384:2012:314:023:428:084:147:472:124:232:170:28
5Elina Sandström1:05:261:236:0814:4025:3831:1235:4042:0046:1854:0157:331:02:501:05:011:05:26
Waxholms OK1:234:458:3210:585:344:286:204:187:433:325:172:110:25
 
Peter StengårdFelst.1:194:258:5515:2819:24-----39:1742:1146:5949:1851:5253:2753:51
OK Dacke1:193:064:306:333:5619:532:544:482:192:341:350:24
 
 
 
Öppen motion 3 (16)3,0 km 0 Hm9 K
PlNamnTid
1(151)2(146)3(147)4(140)5(148)6(152)7(142)8(150)9(200)Mål
 
1Paul Olsson27:101:554:567:4210:4812:4616:3119:0824:4226:4227:10
OK Skogsfalken1:553:012:463:061:583:452:375:342:000:28
2Anders Leopold27:361:524:518:1813:4915:5820:0222:2625:1427:1127:36
OK Orion1:522:593:275:312:094:042:242:481:570:25
3Anders Sundelin28:292:385:419:1713:1816:0020:1823:0726:2428:0928:29
OK Orion2:383:033:364:012:424:182:493:171:450:20
4Jörn Antonischki31:541:525:1110:4115:1217:5022:5625:5529:2631:2931:54
OK Orion1:523:195:304:312:385:062:593:312:030:25
5Ola Olsson35:211:5115:1317:0920:4922:4326:4229:1933:2034:5235:21
OK Skogsfalken1:5113:221:563:401:543:592:374:011:320:29
6Sven Olle Söderberg36:372:296:189:3815:2818:1422:5826:3133:1736:1036:37
OK Skogsfalken2:293:493:205:502:464:443:336:462:530:27
7Marko Kokkonen37:232:285:5410:4214:0416:2925:1430:5835:1436:5937:23
OK Vilse 872:283:264:483:222:258:455:444:161:450:24
8Olle Ring40:314:109:3314:1119:3523:0028:5432:3537:2540:0540:31
Ronneby OK4:105:234:385:243:255:543:414:502:400:26
9Pia Thörn42:162:447:3411:1318:5621:4930:5134:3639:2941:4842:16
OK Vilse 872:444:503:397:432:539:023:454:532:190:28
10Bengt Lindblom45:323:468:5314:0521:1524:5931:0135:4041:2345:0745:32
Stigmännen Karlshamns OK3:465:075:127:103:446:024:395:433:440:25
11Anneli Eriksson54:032:1816:1420:3925:2232:1142:1345:3751:2753:3254:03
OK Vilse 872:1813:564:254:436:4910:023:245:502:050:31
12Helene Nilsson55:092:216:5618:1725:1428:4134:3637:3651:5254:3955:09
Stigmännen Karlshamns OK2:214:3511:216:573:275:553:0014:162:470:30
13Lena Sandgren Swartz55:394:2610:0518:1427:0931:1438:1143:0748:5554:2855:39
OK Orion4:265:398:098:554:056:574:565:485:331:11
14Ann-Marie Hansson59:273:1516:5123:3430:5935:1341:4846:4055:2158:5559:27
Ronneby OK3:1513:366:437:254:146:354:528:413:340:32
15Helena Blomster59:293:1816:5623:3431:0535:1841:4446:4055:1958:5959:29
Ronneby OK3:1813:386:387:314:136:264:568:393:400:30
 
Fredrik SilverskärEj godk.---------------------------------------------
FK Vittus
 
 
 
Öppen motion 6 (26)5,2 km 0 Hm14 K
PlNamnTid
1(132)2(156)3(144)4(154)5(157)6(149)7(130)8(147)9(148)10(158)11(153)12(160)13(127)14(200)
Mål
 
1Ola Andersson29:492:405:387:208:2610:2512:4514:4916:5419:4822:5424:3126:3928:5929:33
Stigmännen Karlshamns OK2:402:581:421:061:592:202:042:052:543:061:372:082:200:34
29:49
0:16
2Torgny Lindström30:533:006:007:469:2311:1613:4215:4117:3920:2923:4825:3327:3629:5730:33
Ronneby OK3:003:001:461:371:532:261:591:582:503:191:452:032:210:36
30:53
0:20
3Yuri Omelchenko32:023:236:308:209:3011:3213:5616:0318:1421:1924:5226:2628:2130:5631:39
OK Orion3:233:071:501:102:022:242:072:113:053:331:341:552:350:43
32:02
0:23
4Thomas Johannesson33:363:246:508:439:5712:0015:2117:3019:4422:3826:2127:5530:0432:3533:14
Ronneby OK3:243:261:531:142:033:212:092:142:543:431:342:092:310:39
33:36
0:22
5Jon Nilsson40:543:176:599:1310:5213:2916:5719:4122:3226:0931:4933:5936:2739:4940:36
Ronneby OK3:173:422:141:392:373:282:442:513:375:402:102:283:220:47
40:54
0:18
6Gustav Bäcklund41:323:297:4610:0611:3114:1117:4620:4324:0428:3032:3734:3837:1540:3341:15
Ronneby OK3:294:172:201:252:403:352:573:214:264:072:012:373:180:42
41:32
0:17
7Ulrika Hermansson46:034:168:3211:2413:1816:0219:2922:3325:4930:1335:2637:4840:5344:2545:33
OK Orion4:164:162:521:542:443:273:043:164:245:132:223:053:321:08
46:03
0:30
8Anders Nilsson49:113:528:5211:4114:0217:0921:4125:3328:5333:0738:1440:4543:5747:4548:43
OK Orion3:525:002:492:213:074:323:523:204:145:072:313:123:480:58
49:1119:10
0:28*148
9Jonas K Johansson49:413:489:0311:5413:4516:2519:5223:4726:3430:3938:5141:0944:0948:2449:14
OK Skogsfalken3:485:152:511:512:403:273:552:474:058:122:183:004:150:50
49:41
0:27
10Peter Wilhelmsson50:104:249:2912:1514:0716:5120:2524:1727:1331:0639:1441:3644:4148:5249:42
OK Dacke4:245:052:461:522:443:343:522:563:538:082:223:054:110:50
50:10
0:28
11Mikael Wahlbom50:263:409:0311:3113:1318:2822:2825:5129:3934:2439:5842:1945:1849:0950:02
OK Orion3:405:232:281:425:154:003:233:484:455:342:212:593:510:53
50:26
0:24
12Markus Almgren50:483:308:0511:4613:2316:5820:4723:5227:3832:2939:1341:4444:4249:2450:23
OK Dacke3:304:353:411:373:353:493:053:464:516:442:312:584:420:59
50:48
0:25
13Lars Thorén54:423:388:0311:5413:4519:3323:2827:2630:1436:3241:4744:1247:5353:3254:20
Ronneby OK3:384:253:511:515:483:553:582:486:185:152:253:415:390:48
54:42
0:22
14Nils-Arne Håkansson55:025:5211:4614:4918:0621:2925:2628:5032:2237:4142:5745:4249:0153:3854:37
Stigmännen Karlshamns OK5:525:543:033:173:233:573:243:325:195:162:453:194:370:59
55:02
0:25
15Annika Josefsson56:014:099:3512:4314:4518:2523:5727:1431:5037:2742:5845:5549:2454:3155:33
OK Dacke4:095:263:082:023:405:323:174:365:375:312:573:295:071:02
56:01
0:28
16Fredrik Håkansson59:224:5710:2113:4315:1318:4822:5226:4229:3537:3343:5646:2952:1858:0858:59
Ronneby OK4:575:243:221:303:354:043:502:537:586:232:335:495:500:51
59:22
0:23
17Helena Gummesson59:254:138:3311:0512:4216:2021:2724:4228:0633:3847:5350:1453:3958:0758:59
OK Dacke4:134:202:321:373:385:073:153:245:3214:152:213:254:280:52
59:25
0:26
18Ulrik Johansson59:274:5510:2813:4615:2218:4622:5826:5029:4237:5244:0446:3752:3558:1059:05
Ronneby OK4:555:333:181:363:244:123:522:528:106:122:335:585:350:55
59:27
0:22
19Roger Frid1:02:345:1110:3414:2716:0419:2226:1329:5035:3941:3447:5950:2954:151:01:001:02:09
Ronneby OK5:115:233:531:373:186:513:375:495:556:252:303:466:451:09
1:02:34
0:25
20Susanne Johannesson1:06:524:289:4612:4314:4920:1224:4828:4932:2640:0848:4651:4857:411:05:131:06:19
Ronneby OK4:285:182:572:065:234:364:013:377:428:383:025:537:321:06
1:06:52
0:33
21Björn Zettervall1:08:434:0615:5118:0819:5024:5727:5430:3545:3751:3357:0359:481:03:091:07:321:08:15
OK Dacke4:0611:452:171:425:072:572:4115:025:565:302:453:214:230:43
1:08:43
0:28
22Peter Liljedahl1:15:354:2313:5717:5020:1323:1428:1733:0342:5248:491:02:271:05:101:09:411:14:221:15:16
OK Skogsfalken4:239:343:532:233:015:034:469:495:5713:382:434:314:410:54
1:15:35
0:19
23Pär-Ola Kellerman1:26:217:3618:5525:2626:5331:2544:4748:2054:3359:271:07:371:10:471:16:421:25:021:25:52
OK Orion7:3611:196:311:274:3213:223:336:134:548:103:105:558:200:50
1:26:21
0:29
 
Magnus Graadej fullf.3:328:0110:2312:0414:41---------------------------------------------
Ronneby OK3:324:292:221:412:37
32:10
17:29
Sven Gybergej fullf.6:3015:4519:5422:3546:47----------------------------------------1:17:20
OK Skogsfalken6:309:154:092:4124:1230:33
1:17:57
0:37
Erik Edénej start
Waxholms OK
 
 
 
H16 Kort (9)4,0 km 0 Hm11 K
PlNamnTid
1(153)2(149)3(154)4(155)5(156)6(157)7(158)8(159)9(160)10(161)11(200)Mål
 
1Alexander Graad35:124:515:4111:0312:2414:4618:4224:4727:1030:1233:2134:5235:120.00
Ronneby OK4:510:505:221:212:223:566:052:233:023:091:310:20*61
0.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.00
*81*47*60*74*75*51*53*65*77*82*63*55*100
2Mathias Blomster36:274:195:1212:5413:4315:4120:5527:0630:0032:0934:5236:0836:27
Ronneby OK4:190:537:420:491:585:146:112:542:092:431:160:19
3Samuel Giselsson1:21:597:129:5523:5526:1531:0946:191:00:451:05:241:08:321:14:581:21:381:21:59
Ronneby OK7:122:4314:002:204:5415:1014:264:393:086:266:400:21
 
Hampus Järnboej start
Stigmännen Karlshamns OK
Love Olssonej start
Ronneby OK
Albin Henryssonej start
OK Dacke
Oscar Johanssonej start
OK Dacke
Andreas Jonssonej start
OK Dacke
Emil Petterssonej start
OK Dacke
 
 
 
H14 Kort (12)3,0 km 0 Hm9 K
PlNamnTid
1(145)2(146)3(147)4(140)5(148)6(149)7(142)8(150)9(200)Mål
 
1Simon Giselsson22:051:184:507:0310:0412:2714:1916:4219:5521:4622:05
Ronneby OK1:183:322:133:012:231:522:233:131:510:19
2Gustav Åman22:111:305:057:4010:3512:2914:4017:3220:2421:5222:11
OK Vilse 871:303:352:352:551:542:112:522:521:280:19
3Aron Thorén24:171:405:128:0112:0114:0015:5318:5421:5723:5724:17
Ronneby OK1:403:322:494:001:591:533:013:032:000:20
4Anton Johansson Glivesson26:321:225:2311:4714:3016:3718:3621:0824:4926:1326:32
Ronneby OK1:224:016:242:432:071:592:323:411:240:19
5Samuel Håkansson28:202:236:319:5014:4717:1819:5123:0326:0527:5828:20
Ronneby OK2:234:083:194:572:312:333:123:021:530:22
6Jonathan Ljungberg32:012:006:1510:0715:3618:2320:5025:0029:4731:4232:01
OK Skogsfalken2:004:153:525:292:472:274:104:471:550:19
7Samuel Kullberg45:272:578:5112:0817:1119:3722:0625:2842:0545:0645:27
OK Skogsfalken2:575:543:175:032:262:293:2216:373:010:21
8Erik Hansson46:582:098:4215:0823:2127:1431:2137:0744:0146:3646:581:22
FK Vittus2:096:336:268:133:534:075:466:542:350:22*128
9Simon Långström53:112:5410:4116:5127:0431:2636:5243:0350:0552:4553:11
FK Vittus2:547:476:1010:134:225:266:117:022:400:26
10Jakob Nilsson55:011:566:4718:1624:4528:4232:4237:4951:5454:3655:01
Stigmännen Karlshamns OK1:564:5111:296:293:574:005:0714:052:420:25
 
Viktor Peterssonej start
OK Skogsfalken
Max Kärvhagej start
OK Skogsfalken
 
 
 
H12 Kort (24)2,7 km 0 Hm11 K
PlNamnTid
1(136)2(123)3(137)4(138)5(139)6(140)7(141)8(133)9(142)10(125)11(200)Mål
 
1Maxim Omelchenko19:031:223:174:526:087:279:0911:3813:2715:4917:1618:4419:03
FK Vittus1:221:551:351:161:191:422:291:492:221:271:280:19
2Anton Törnqvist19:111:163:134:466:157:349:1011:5813:5215:3617:1318:5019:11
FK Vittus1:161:571:331:291:191:362:481:541:441:371:370:21
3Arvid Kronmar19:221:123:034:326:107:549:3912:1914:2516:0017:3619:0019:22
FK Vittus1:121:511:291:381:441:452:402:061:351:361:240:22
4Arvid Blomster19:311:122:574:295:487:279:0911:4813:4015:2516:5219:1219:31
Ronneby OK1:121:451:321:191:391:422:391:521:451:272:200:19
5Albin Lilja20:021:173:295:056:408:1110:0312:4914:4416:3118:1319:4320:02
Ronneby OK1:172:121:361:351:311:522:461:551:471:421:300:19
6Hugo Larsson20:491:103:054:416:277:5310:0212:5314:4316:5918:4220:2920:49
OK Dacke1:101:551:361:461:262:092:511:502:161:431:470:20
7Max Persson21:351:153:164:596:328:0010:0512:5015:5917:5219:2621:1321:35
OK Skogsfalken1:152:011:431:331:282:052:453:091:531:341:470:22
8Erik Oscarsson21:571:293:385:237:048:3810:5313:4015:4017:4419:2621:3421:57
OK Orion1:292:091:451:411:342:152:472:002:041:422:080:23
9Filip Håkansson24:322:254:456:388:3510:1812:1915:4417:5720:2722:0524:0724:320:54
OK Orion2:252:201:531:571:432:013:252:132:301:382:020:25*143
10Fabian Andersson26:421:414:286:398:4510:4612:5416:4619:5722:2524:1926:1626:42
Ronneby OK1:412:472:112:062:012:083:523:112:281:541:570:26
11Herman Albinsson27:331:273:506:058:1010:0812:4016:3020:3623:0925:1027:1027:33
OK Skogsfalken1:272:232:152:051:582:323:504:062:332:012:000:23
12Emil Viktorsson28:031:224:006:067:5910:1012:5017:2420:2323:0225:1927:4228:03
OK Skogsfalken1:222:382:061:532:112:404:342:592:392:172:230:21
13Arvid Jönsson28:441:384:276:319:3811:5214:4618:4922:0124:3026:2228:1928:44
OK Vilse 871:382:492:043:072:142:544:033:122:291:521:570:25
14Sebastian Kullberg29:291:384:106:279:0911:3815:0818:4921:2524:0926:0929:0629:29
OK Skogsfalken1:382:322:172:422:293:303:412:362:442:002:570:23
15Gabriel Håkansson30:131:434:307:049:0812:0014:5719:4722:5025:2327:3629:4830:13
Ronneby OK1:432:472:342:042:522:574:503:032:332:132:120:25
16Jakob Wilhelmsson31:031:424:216:439:0310:5714:5618:4423:1725:3728:1230:4231:03
OK Dacke1:422:392:222:201:543:593:484:332:202:352:300:21
17Albin Nilsson33:091:344:076:058:0610:1515:2219:0923:5828:0330:0432:3933:09
OK Dacke1:342:331:582:012:095:073:474:494:052:012:350:30
18Nils Gyberg37:571:444:558:0910:5713:2217:1723:4528:2932:0234:3737:3037:57
OK Skogsfalken1:443:113:142:482:253:556:284:443:332:352:530:27
19Simon Wäcklén39:592:136:019:1412:5415:4119:1226:0230:4934:0636:4839:3439:59
Stigmännen Karlshamns OK2:133:483:133:402:473:316:504:473:172:422:460:25
20Linus Ottosson43:322:566:359:0312:1214:1820:0731:5535:3138:0840:2043:0743:32
Ronneby OK2:563:392:283:092:065:4911:483:362:372:122:470:25
21Johannes Conradsson44:332:115:097:2010:4715:3822:1127:3433:2138:0940:5044:0844:33
Stigmännen Karlshamns OK2:112:582:113:274:516:335:235:474:482:413:180:25
22Erik Sundelin1:03:402:549:2514:5822:2626:4334:0742:1447:0453:5958:301:03:081:03:40
OK Orion2:546:315:337:284:177:248:074:506:554:314:380:32
 
Simon Elmej start
Ronneby OK
Andre Karlssonej start
Ronneby OK
 
 
 
D16 Kort (6)4,0 km 0 Hm11 K
PlNamnTid
1(153)2(149)3(154)4(155)5(156)6(157)7(158)8(159)9(160)10(161)11(200)Mål
 
1Ellen Andersson34:134:455:5011:2912:2114:2319:0625:0227:1529:4332:2233:5434:13
Stigmännen Karlshamns OK4:451:055:390:522:024:435:562:132:282:391:320:19
2Kajsa Andersson36:024:435:3512:4113:3216:0220:2826:1829:0931:0534:0035:4336:0211:18
OK Orion4:430:527:060:512:304:265:502:511:562:551:430:19*147
3Vilma Persson36:114:435:4712:0212:5114:4818:5726:3729:3831:1534:1535:4936:11
OK Skogsfalken4:431:046:150:491:574:097:403:011:373:001:340:22
4Myrra Carlsson36:124:365:2712:2013:0615:1219:3026:5729:0531:5134:1835:5036:12
OK Orion4:360:516:530:462:064:187:272:082:462:271:320:22
5Johanna Wilhelmsson1:13:5111:2512:5925:0926:4032:5143:1855:1259:421:04:201:10:421:13:281:13:51
OK Dacke11:251:3412:101:316:1110:2711:544:304:386:222:460:23
 
Linnea Dagsbergej start
OK Orion
 
 
 
D14 Kort (13)3,0 km 0 Hm9 K
PlNamnTid
1(145)2(146)3(147)4(140)5(148)6(149)7(142)8(150)9(200)Mål
 
1Hanna Johannesson21:471:184:186:529:5611:3413:2015:4420:0521:2821:47
Ronneby OK1:183:002:343:041:381:462:244:211:230:19
2Ellen Wahlbom23:361:264:498:3812:1114:0116:0118:3921:2323:1723:36
OK Orion1:263:233:493:331:502:002:382:441:540:19
3Hanna Sunnegårdh Ring26:461:365:478:4013:2515:3218:0021:1924:4526:2526:46
Ronneby OK1:364:112:534:452:072:283:193:261:400:21
4Louise Lagerkvist28:151:255:158:2212:3315:3818:0621:5425:5027:5528:15
Ronneby OK1:253:503:074:113:052:283:483:562:050:20
5Astrid Kellerman28:491:406:299:2513:2116:0718:4723:1926:4528:2928:49
OK Orion1:404:492:563:562:462:404:323:261:440:20
6Elin Ramberg31:031:345:5310:0815:3318:2421:4625:1628:3530:4331:03
OK Orion1:344:194:155:252:513:223:303:192:080:20
7Matilda Graad32:251:425:398:4213:3117:0019:3322:5429:4632:0532:256:49:416:52:026:54:19
Ronneby OK1:423:573:034:493:292:333:216:522:190:20*60*61*62
6:56:157:00:137:03:057:12:017:18:037:22:237:24:217:25:10
*33*63*55*65*77*57*59*100
8Annie Frid32:311:486:4111:1615:4018:0220:4525:3029:1332:0732:31
Ronneby OK1:484:534:354:242:222:434:453:432:540:24
9Martina Sundelin1:19:5711:5527:0532:1041:5447:3953:461:02:251:16:081:19:281:19:57
OK Orion11:5515:105:059:445:456:078:3913:433:200:29
 
Vanja Bökmanej start
Ronneby OK
Tova Ericssonej start
Ronneby OK
Lovisa Johanssonej start
OK Dacke
Emma Sandersonej start
OK Dacke
 
 
 
D12 Kort (15)2,7 km 0 Hm12 K
PlNamnTid
1(143)2(122)3(137)4(138)5(139)6(140)7(141)8(133)9(142)10(126)11(127)12(200)Mål
 
1Elin Emilsson17:570:412:053:334:546:257:5910:5012:3414:2616:2317:0117:3817:57
OK Skogsfalken0:411:241:281:211:311:342:511:441:521:570:380:370:19
2Linn Karlsson18:270:392:013:304:546:328:1510:3612:2514:5216:4017:2518:0918:27
OK Vilse 870:391:221:291:241:381:432:211:492:271:480:450:440:18
3Tova Danielsson20:440:422:204:025:347:078:5511:4914:0616:3018:4219:3720:2520:44
OK Skogsfalken0:421:381:421:321:331:482:542:172:242:120:550:480:19
4Nellie Nilsson22:000:522:354:236:298:0910:1213:1315:2517:2319:4120:3721:3322:00
OK Orion0:521:431:482:061:402:033:012:121:582:180:560:560:27
5Amanda Svensson23:361:002:484:416:378:3911:0314:2516:4418:5921:1722:1123:1023:36
OK Orion1:001:481:531:562:022:243:222:192:152:180:540:590:26
6Ella Söderberg23:461:023:035:077:008:4911:1114:4617:0619:2421:3722:3323:2323:46
OK Skogsfalken1:022:012:041:531:492:223:352:202:182:130:560:500:23
7Klara Andersson25:310:512:394:286:198:4211:2715:1017:3220:0422:3123:4224:5125:31
OK Orion0:511:481:491:512:232:453:432:222:322:271:111:090:40
8Ella Bratt25:590:532:454:336:268:4711:0615:2518:4521:1223:4024:4025:3625:59
OK Orion0:531:521:481:532:212:194:193:202:272:281:000:560:23
23:10
*125
9Elvira Ljungberg28:301:002:595:057:209:2412:4816:5220:2623:0925:4427:2028:1028:30
OK Skogsfalken1:001:592:062:152:043:244:043:342:432:351:360:500:20
10Ronja Karlsson31:391:053:236:188:1810:4114:5519:4422:4625:3328:4429:4231:1631:39
Ronneby OK1:052:182:552:002:234:144:493:022:473:110:581:340:23
11Elina Liljedahl33:520:512:364:399:4111:5915:1422:3225:3728:0931:1732:2433:3033:52
OK Skogsfalken0:511:452:035:022:183:157:183:052:323:081:071:060:22
12Vilmalee Suwan Kuusela34:380:472:2510:4715:5518:0020:3423:5927:0029:1231:5233:0534:1234:38
OK Vilse 870:471:388:225:082:052:343:253:012:122:401:131:070:26
13Jennie Frid35:471:484:217:2710:0513:0017:0521:2625:2429:3832:5334:1135:2035:47
Ronneby OK1:482:333:062:382:554:054:213:584:143:151:181:090:27
14Minna Ramberg37:241:073:277:239:4012:1416:0921:1124:1929:4234:3635:3437:0337:24
OK Orion1:072:203:562:172:343:555:023:085:234:540:581:290:21
15Lisa Ericson1:08:448:3210:1712:4216:2519:1422:2327:4630:1252:151:06:231:07:121:08:191:08:44
OK Vilse 878:321:452:253:432:493:095:232:2622:0314:080:491:070:25
 
 
 
U3 (2)3,0 km 0 Hm9 K
PlNamnTid
1(151)2(146)3(147)4(140)5(148)6(152)7(142)8(150)9(200)Mål
 
1Fredrik Johansson27:412:085:027:5111:2313:3618:4521:3625:2027:2427:41
Ronneby OK2:082:542:493:322:135:092:513:442:040:17
 
Marcus Franssonej start
Ronneby OK