Vilselöpet 2010lö 2010-10-23 09:33
Startlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

  Bricka Namn                     Klubb                       Start 


H80  (3)      2620 m            Startplats 2              

   29205 Bertil Johansson         Skåneslättens OL          9:56:00 
  570206 Curth Svensson           Skåneslättens OL         10:00:00 
   15701 Sture Jansson            Emmaboda Verda OK        10:04:00 



H75  (6)      3150 m            Startplats 2              

   17576 Evald Johansson          Lessebo OK               10:00:00 
   27167 Johan Jansson            Växjö OK                 10:02:00 
   10263 Inge Åkesson             Stigmännen Karlshamns    10:04:00 
  404321 Bengt Edvardsson         OK Torfinn               10:06:00 
  203943 Gillis Alm               Växjö OK                 10:08:00 
   16619 Ingvar Petersson         Hässleholms OK           10:10:00 



H70  (25)     3450 m            Startplats 2              

  344115 Börje Nilsson            Hässleholms OK           10:00:00 
   12224 Brodde Nilsson           OK Skogsfalken           10:02:00 
  306452 Torsten Claesson         OK Älme                  10:04:00 
   12373 Rune Bengtsson           Ronneby OK               10:06:00 
  309183 Anders Carlsson          Skåneslättens OL         10:08:00 
   17715 Inge Nilsson             Tockarps IK              10:10:00 
   17773 Bernt Petersson          Alvesta SOK              10:12:00 
  229743 Sven Persson             Torsås OK                10:14:00 
   17587 Kurt Bergstrand          Lessebo OK               10:16:00 
   29247 Burne Nilsson            OK Torfinn               10:18:00 
   33552 Bo Wadensjö              FK Finn                  10:20:00 
   15539 Ragnar Olsson            Ronneby OK               10:22:00 
   27828 Hubert Hugosson          OK Gynge                 10:24:00 
  354774 Werner Törnblom          Växjö OK                 10:26:00 
  263097 Göran Thour              Värend GN OL             10:28:00 
  258554 Roland Edvinsson         FK Göingarna             10:30:00 
   16080 Gunnar Sandström         OK Pan-Kristianstad      10:32:00 
   16632 Lennart Johansson        Hässleholms OK           10:34:00 
  302227 Sten Johansson           OK Skogsfalken           10:36:00 
   17748 Sven-Erik Svensson       OK Älme                  10:38:00 
  261563 Roland Karlsson          Ronneby OK               10:40:00 
   28703 Bengt I Nilsson          Frosta OK                10:42:00 
  258531 Bo Svensson              Tockarps IK              10:44:00 
  306877 Owe Svensson             OK Orion                 10:46:00 
   15068 Stig Karlsson            Torsås OK                10:48:00 



H65  (31)     4070 m            Startplats 1              

   15920 Jan-Eric Nelking         FK Åsen                   9:58:00 
   25268 Benkt Anderson           Lunds OK                 10:00:00 
  718191 Lars Lindén              OK Gynge                 10:02:00 
   28567 Christer Grönblad        Härlövs IF               10:04:00 
   15905 Ingvar Persson           FK Åsen                  10:06:00 
   15998 Hagbert Persson          Växjö OK                 10:08:00 
  402776 Göran Persson            FK Finn                  10:10:00 
   26675 Bertil Ottosson          FK Göingarna             10:12:00 
   29285 Leif Lindström           Nybro OK                 10:14:00 
  247542 Rolf Anglert             OK Orion                 10:16:00 
   11800 Göran Andersson          Stigmännen Karlshamns    10:18:00 
  417663 Sven Jonasson            OK Skogsfalken           10:20:00 
  426900 Nils Karlsson            Växjö Allmänna IS        10:22:00 
  354710 Raimo Salminen           OK Pan-Kristianstad      10:24:00 
  428978 Sven Ruther              OK Älme                  10:26:00 
   15839 Sven-Åke Granquist       Hästveda OK              10:28:00 
   30539 Kenneth Arvidsson        Alvesta SOK              10:30:00 
   13910 Waste Byström            OK Virdarna              10:32:00 
   29282 Kenneth Karlsson         Nybro OK                 10:34:00 
   10528 Yngve Magnusson          OK Orion                 10:36:00 
  500599 Stellan Fehrnström       Enebybergs IF            10:38:00 
   10088 Bengt Bergman            Lunds OK                 10:40:00 
   10315 John-Erik Bergstrand     Värend GN OL             10:42:00 
   17565 Stig Karlsson            Lessebo OK               10:44:00 
   47196 Nils-Eric Ericsson       FK Åsen                  10:46:00 
  355687 Krister Sandblad         Växjö OK                 10:48:00 
   28888 Göran Svensson           FK Finn                  10:50:00 
   15704 Kent Ekdahl              Emmaboda Verda OK        10:52:00 
  556865 Anders Buhré             Nybro OK                 10:54:00 
  262488 Ingemar Andersson        OK Orion                 10:56:00 
         Arne Kruse               Stigmännen Karlshamns    10:58:00 



H60  (24)     4650 m            Startplats 1              

  600109 Göran Larsson            OK Kompassen              9:57:00 
   16668 Aymonn Andersson         OK Dacke                  9:59:00 
   11824 Owe Nilsson              Stigmännen Karlshamns    10:01:00 
   16850 Lennart Bohman           FK Vittus                10:03:00 
  925593 Sven-Olof Larsson        Växjö Allmänna IS        10:05:00 
   17705 Arne Johansson           OK Älme                  10:07:00 
   30357 Lennart Andersson        OK Orion                 10:09:00 
   15986 Krister Nilsson          Växjö OK                 10:11:00 
   10711 Lars-Gunnar Bengtsson    Stigmännen Karlshamns    10:13:00 
  553547 Emil Olesen              FIF Hillerød             10:15:00 
   13798 Kenth Sundgren           Skåneslättens OL         10:17:00 
   16659 Tommy Olsson             OK Dacke                 10:19:00 
   15705 Jörgen Fransson          Emmaboda Verda OK        10:21:00 
  947815 Eric Tenland             Stigmännen Karlshamns    10:23:00 
   27905 Leif Karlsson            Frosta OK                10:25:00 
   25576 Leif Alfredsson          Växjö Allmänna IS        10:27:00 
   27904 Nils-Erik Bondesson      Frosta OK                10:29:00 
  987000 Agne Bengtsson           OK Kompassen             10:31:00 
   12298 Sven Olle Söderberg      OK Skogsfalken           10:33:00 
   15222 Anders Wetterling        Stigmännen Karlshamns    10:35:00 
   27924 Leif Sandgren            Frosta OK                10:37:00 
   17425 Göran Johnsson           Skåneslättens OL         10:39:00 
   17161 Bill Schölin             Tockarps IK              10:41:00 
  241811 Ronny Hjalmarsson        Emmaboda Verda OK        10:43:00 



H55  (16)     5470 m            Startplats 1              

  860413 Bengt Strindhagen        FK Vittus                 9:58:00 
  353168 Christer Kaisajuntti     OK Skogsfalken           10:00:00 
   10672 Per Nilsson              Stigmännen Karlshamns    10:02:00 
   26641 Jan Olof Ferm            FK Göingarna             10:04:00 
  530318 Ingemar Persson          Gamleby OK               10:06:00 
   11851 Per Svensson             Ronneby OK               10:08:00 
  355950 Arne Andersson           OK Torfinn               10:10:00 
  259132 Rolf Ohrlander           OK Pan-Kristianstad      10:12:00 
  500484 Bjarne S Jensen          FIF Hillerød             10:14:00 
   12321 Bo Jansson               Stigmännen Karlshamns    10:16:00 
  262135 Stellan Martinsson       OK Tyringe               10:18:00 
  433626 Per Arne Evaldsson       OK Gynge                 10:20:00 
   27919 Rolf Nilsson             Frosta OK                10:22:00 
  302334 Bengt Aspvall            Ronneby OK               10:24:00 
  540211 Torgny Ottosson          OK Torfinn               10:26:00 
  209020 Lars Eriksson            Kalmar OK                10:28:00 



H50  (8)      5780 m            Startplats 1              

  887820 Åke Jönsson              Tormestorps IF           10:05:00 
  600207 Ronnie Ljunggren         OK Tyringe               10:07:00 
   27162 Jan Karlsson             Växjö OK                 10:09:00 
  850850 Leif Lindau              OK Torfinn               10:11:00 
   17072 Mikael Svensson          OK Pan-Kristianstad      10:13:00 
  244074 Mats Karlsson            FK Vittus                10:15:00 
   18558 Ola Svensson             OK Orion                 10:17:00 
   26131 Jan Andersson            Kalmar OK                10:19:00 



H45  (14)     6190 m            Startplats 1              

  439616 Gustaf Torenstam         Emmaboda Verda OK        10:22:00 
  342716 Erik Kindlundh           FK Finn                  10:24:00 
  651204 Per-Olof Andersson       OK Tyringe               10:26:00 
   10332 Sven Lundgren            Värend GN OL             10:28:00 
  340644 Lars Persson             OK Skogsfalken           10:30:00 
   26692 Henrik Larsson           FK Göingarna             10:32:00 
   15225 Nisse Rosén              Stigmännen Karlshamns    10:34:00 
  402779 Joel Rydström            FK Finn                  10:36:00 
   15964 Magnus Porle             Växjö OK                 10:38:00 
  418035 Kjell Svensson           OK Älme                  10:40:00 
  264106 Mats Svensson            Hjärnarps GH OL          10:42:00 
  505605 Ulf Jungstrand           OK Skogsfalken           10:44:00 
   43701 Per-Åke Nilsson          FK Göingarna             10:46:00 
  902943 Göran Månsson            OK Dacke                 10:48:00 



H40  (15)     6550 m            Startplats 1              

  341287 Fabian Ljungquist        Lunds OK                 10:25:00 
  671112 Niklas Edvardsson        Hästveda OK              10:27:00 
   12203 Anders Blomqvist         OK Skogsfalken           10:29:00 
  681127 Thomas Najvik            OK Pan-Kristianstad      10:31:00 
  670123 Jonas Persson            Torsås OK                10:33:00 
   12288 Fredrik Smedberg         OK Skogsfalken           10:35:00 
  933903 Thomas Sundström         Ronneby OK               10:37:00 
  690127 Jan-Ove Wiking           Istrums SK               10:39:00 
   15836 Patrik Rosén             Hästveda OK              10:41:00 
  438779 Jonas K Johansson        OK Skogsfalken           10:43:00 
   26685 Magnus Larsson           FK Göingarna             10:45:00 
   15365 Magnus Larsen            FK Boken                 10:47:00 
  670630 Håkan Eriksson           Hästveda OK              10:49:00 
  340623 Roger Sigvant            OK Skogsfalken           10:51:00 
  670130 Håkan Fransson           Ronneby OK               10:53:00 



H35  (2)      7030 m            Startplats 1              

  263600 Ola Söderberg            OK Skogsfalken           10:08:00 
  355996 Nicklas Kallerbäck       Emmaboda Verda OK        10:10:00 



H21  (28)     8030 m            Startplats 1              

  820310 Søren Schwartz           IFK Göteborg              9:52:00 
  691030 Dennis Persson           Växjö OK                  9:54:00 
  930304 Simon Smedberg           OK Skogsfalken            9:56:00 
  761114 Björn Andersson          OK Dacke                  9:58:00 
  555657 Måns Faxén               Växjö OK                 10:00:00 
  757808 Richard Eng              OK Pan-Kristianstad      10:02:00 
  405441 Claus Bobach             Aalborg OK               10:04:00 
  770310 Per Lenander             Växjö OK                 10:06:00 
  302351 Åke Larsson              Stigmännen Karlshamns    10:08:00 
  761207 Håkan Gunnarsson         OK Orion                 10:10:00 
  983960 Rico Hejlskov Mogensen   St. Binderup OK          10:12:00 
  801230 Harri Karlsson           OK Pan-Kristianstad      10:14:00 
  828487 Niklas Karlsson          Växjö OK                 10:16:00 
  502025 Christian Holmberg       FK Vittus                10:18:00 
  504030 Aleksander Bernaciak     OK Orion                 10:20:00 
  260899 Tim Björkman             OK Nackhe                10:22:00 
         Christian Holm Hansen    Aalborg OK               10:24:00 
  760508 Patrik Gunnarsson        Tumba-Mälarhöjden OK     10:26:00 
  760402 Martin Söderberg         OK Orion                 10:28:00 
         Lasse Korsbaek           St. Binderup OK          10:30:00 
   12594 Per Holmberg             Ronneby OK               10:32:00 
  565992 Joel Käll-Karlsson       Växjö OK                 10:34:00 
  720907 Magnus Granqvist         FK Göingarna             10:36:00 
  930508 Viktor Tovesson          OK Orion                 10:38:00 
  670129 Thomas Johannesson       Ronneby OK               10:40:00 
         Andreas Popp             Aalborg OK               10:42:00 
  594280 Tom Olausson             OK Orion                 10:44:00 
  341748 Lucian Semeniuc          FK Finn                  10:46:00 



H20  (2)      6190 m            Startplats 1              

  888420 Bjarke Boserup           Aalborg OK               10:01:00 
  913005 Mikkel Johansen          Aalborg OK               10:03:00 



H18  (3)      6100 m            Startplats 1              

  920000 Carl-Johan Bergman       OK Älme                  10:30:00 
  920330 Adam Georgsson           OK Nackhe                10:32:00 
  239845 Anton Oddmo              Härlövs IF               10:34:00 



H16  (8)      4660 m            Startplats 1              

  951205 Joakim Svensson          OK Älme                  10:00:00 
  959697 Martin Nilsson           Stigmännen Karlshamns    10:02:00 
  959803 Felix Persson            OK Skogsfalken           10:04:00 
  950212 Alexander Johansson      OK Orion                 10:06:00 
  941201 Niclas Delin             Härlövs IF               10:08:00 
  950719 Erik Andersson           Stigmännen Karlshamns    10:10:00 
  952712 Andreas Henrysson        OK Dacke                 10:12:00 
   26696 Robin Larsson            FK Göingarna             10:14:00 



H14  (13)     3620 m            Startplats 2              

  960901 Theodor Wahlbom          OK Orion                  9:57:00 
  961225 Lukas Bökman             Ronneby OK                9:59:00 
  351550 Jonatan Porle            Växjö OK                 10:01:00 
  960505 Edvin Smedberg           OK Skogsfalken           10:03:00 
  980705 Henrik Johannesson       Ronneby OK               10:05:00 
  961337 Anton Larsson            FK Göingarna             10:07:00 
  228208 Oscar Philipsson         Markaryds FK             10:09:00 
  340655 Simon Sigvant            OK Skogsfalken           10:11:00 
  258555 Melker Larsson           FK Göingarna             10:13:00 
  551561 Simon Runefors           Växjö OK                 10:15:00 
  970131 Carl Boklund             OK Skogsfalken           10:17:00 
  970706 Ola Andersson            Stigmännen Karlshamns    10:19:00 
  258550 Hampus Larsson           FK Göingarna             10:21:00 



H12  (9)      2700 m            Startplats 2              

   10155 Rasmus Eriksson          OK Vilse 87              10:25:00 
  981908 Albin Henrysson          OK Dacke                 10:27:00 
  980512 Melker Johansson         OK Orion                 10:29:00 
   10187 Lukas Mårtensson         OK Skogsfalken           10:31:00 
  245988 Samuel Giselsson         Ronneby OK               10:33:00 
  208968 Algot Najvik             OK Pan-Kristianstad      10:35:00 
  980407 Lukas Lundgren           Värend GN OL             10:37:00 
  342865 Julius Kindlundh         FK Finn                  10:39:00 
  990112 Niklas Jonson            Ronneby OK               10:41:00 



H10  (11)     2240 m            Startplats 2              

   29711 Emilio Ixcot Nilsson     Emmaboda Verda OK         9:58:00 
  431002 Max Kärvhag              OK Skogsfalken           10:00:00 
  404171 Melvin Nilsson           Härlövs IF               10:02:00 
  500723 Gustav Olsson            Torsås OK                10:04:00 
   10209 Tony Andersson           OK Skogsfalken           10:06:00 
  439722 Mårten Gedda             OK Landehof              10:08:00 
  245922 Simon Giselsson          Ronneby OK               10:10:00 
  431333 Axel Fransson            OK Dacke                 10:12:00 
  440706 Jonathan Ljungberg       OK Skogsfalken           10:14:00 
  229240 Gustav Runefors          Växjö OK                 10:16:00 
  700428 Max Karlsson             Torsås OK                10:18:00 



D75  (3)      2620 m            Startplats 2              

  340177 Lisa Hedström            OK Pan-Kristianstad      10:11:00 
   16974 Gun Hansson              Andrarums IF             10:15:00 
  208390 Marianne Eriksson        Tockarps IK              10:19:00 



D70  (2)      2620 m            Startplats 2              

  417450 Karin Lexell             OK Torfinn               10:29:00 
   28670 Inga-Britt Bengtsson     OK Pan-Kristianstad      10:33:00 



D65  (14)     3150 m            Startplats 2              

   25589 Mariann Svensson         Växjö Allmänna IS        10:22:00 
  253741 Karin Lindén             OK Gynge                 10:24:00 
   13913 Solbritt Gustafsson      OK Virdarna              10:26:00 
  611004 Birgitta Olsson          Ronneby OK               10:28:00 
  444055 Gull Svensson            Tockarps IK              10:30:00 
   15069 Harriet Karlsson         Torsås OK                10:32:00 
   16629 Ann-Charlotte Jensen     Andrarums IF             10:34:00 
   12592 Gullevi Svensson         Ronneby OK               10:36:00 
   18506 Inger Axelsson           OK Orion                 10:38:00 
   25270 Torill Svendsen          Lunds OK                 10:40:00 
  344432 Inga-Lill Wikingsson     Stigmännen Karlshamns    10:42:00 
   13911 Berit Byström            OK Virdarna              10:44:00 
   41968 Barbro Cassing           Ronneby OK               10:46:00 
   28565 Gunilla Grönblad         Härlövs IF               10:48:00 



D60  (19)     3150 m            Startplats 2              

  500417 Karin Larsson            OK Kompassen              9:57:00 
   16669 Gunilla Andersson        OK Dacke                  9:59:00 
   28893 Ellbritt Svensson        FK Finn                  10:01:00 
   11816 Bigge Bengtsson          Stigmännen Karlshamns    10:03:00 
   17718 Bodil Ruther             OK Älme                  10:05:00 
  248977 Monica Påhlstorp         Emmaboda Verda OK        10:07:00 
  354084 Inger Glans              OK Torfinn               10:09:00 
  213780 Eva Arvidsson            Alvesta SOK              10:11:00 
  507049 Marie-Louise Karlsson    Nybro OK                 10:13:00 
   16000 Ann-Mari Persson         Växjö OK                 10:15:00 
   28667 Anna-Lisa Hansson        OK Pan-Kristianstad      10:17:00 
   33553 Göta Britt-Marie Persson FK Finn                  10:19:00 
   10728 Ingalill Nilsson         Stigmännen Karlshamns    10:21:00 
   16187 Karin Bengtsson          OK Kompassen             10:23:00 
   15720 Gun-Britt Fransson       Emmaboda Verda OK        10:25:00 
   27851 Ulla Håkansson           OK Gynge                 10:27:00 
   16936 Kristina Fransson        OK Virdarna              10:29:00 
   12207 Margret Karlsson         OK Skogsfalken           10:31:00 
  262132 Barbro Martinsson        OK Tyringe               10:33:00 



D55  (10)     3450 m            Startplats 2              

   12293 Lena Söderberg           OK Skogsfalken           10:01:00 
   15722 Kerstin Hjalmarsson      Emmaboda Verda OK        10:03:00 
   25597 Siv Larsson              Växjö Allmänna IS        10:05:00 
   15228 Annika Frantz            Stigmännen Karlshamns    10:07:00 
   44690 Birgit H Jensen          FIF Hillerød             10:09:00 
   21069 Kristin Johansson        OK Dacke                 10:11:00 
   17073 Åsa Svensson             OK Pan-Kristianstad      10:13:00 
   18982 Eva Tykesson             Rävetofta OK             10:15:00 
   16756 Lena Persson             Gamleby OK               10:17:00 
   44693 Eva Konring Olesen       FIF Hillerød             10:19:00 



D50  (6)      3450 m            Startplats 2              

   12327 Birgitta Nilsson         Stigmännen Karlshamns    10:27:00 
   17547 Mona Palm                Lessebo OK               10:29:00 
  590504 Agneta Erfors            OK Torfinn               10:31:00 
   27163 Bente Käll               Växjö OK                 10:33:00 
  304871 Eva Wildmark             Andrarums IF             10:35:00 
  600325 Kristina Johansson       Kalmar OK                10:37:00 



D45  (9)      4070 m            Startplats 1              

  650406 Gunilla Gustavsson       OK Orion                 10:21:00 
   16484 Ingrid Johansson         Laholms IF OK            10:23:00 
   41577 Lisel Arvidsson          Växjö OK                 10:25:00 
   47184 Lotta Johansson          FK Åsen                  10:27:00 
  216346 Kati Németh              Stigmännen Karlshamns    10:29:00 
   47182 Marie Borg               FK Åsen                  10:31:00 
   25942 Marita Philipsson        Markaryds FK             10:33:00 
  601224 Tina Hagård              Rävetofta OK             10:35:00 
  620228 Britt-Marie Bengtsson    FK Åsen                  10:37:00 



D40  (5)      4070 m            Startplats 1              

  660611 Åsa Andersson            OK Orion                 10:01:00 
  347093 Karin Johansson          FK Göingarna             10:03:00 
  231204 Cecilia Lingerud         OK Skogsfalken           10:05:00 
  203912 Margareta Rylander       FK Göingarna             10:07:00 
  343186 Anneli Carlsson          FK Finn                  10:09:00 



D21  (17)     5760 m            Startplats 1              

   13690 Johanna Karlsson         OK Pan-Kristianstad      10:11:00 
  770626 Anna Andréasson          OK Skogsfalken           10:13:00 
  214205 Birgitta Olsson          OK Skogsfalken           10:15:00 
         Sofie Winther            Aalborg OK               10:17:00 
  895014 Jolanta Kolosinska       Kalmar OK                10:19:00 
  794342 Helena Lindén            Växjö OK                 10:21:00 
         Helle Bobach             Aalborg OK               10:23:00 
  641022 Christina Smedberg       OK Skogsfalken           10:25:00 
  820203 Lina Persson             Kristiansand OK          10:27:00 
  502321 Carlotta Scalet          OK Orion                 10:29:00 
  790111 Katarina Lindén          Växjö OK                 10:31:00 
  870406 Linda Jansson            IK Hakarpspojkarna       10:33:00 
   11809 Cecilia Rönnfjärd        OK Skogsfalken           10:35:00 
  830528 Sara Svensson            OK Pan-Kristianstad      10:37:00 
   10600 Susanne De Bourg         Ronneby OK               10:39:00 
  800224 Emma Faxén               Växjö OK                 10:41:00 
  780721 Marie Eng                OK Pan-Kristianstad      10:43:00 



D18  (6)      4660 m            Startplats 1              

  950919 Linnea Samsö Udholm      Aalborg OK               10:17:00 
  930429 Maria Johansson          Torsås OK                10:19:00 
  930708 Anna Jonson              Ronneby OK               10:21:00 
  930501 Elise Hjelm              Torsås OK                10:23:00 
  939300 Marika Arvidsson         Växjö OK                 10:25:00 
  506656 Emma Olsson              Torsås OK                10:27:00 



D14  (9)      3620 m            Startplats 2              

  246048 Ylva Christensson        OK Skogsfalken           10:26:00 
  430189 Lovisa Torstensson       Emmaboda Verda OK        10:28:00 
         Benedikte Vindum Larsen  Aalborg OK               10:30:00 
  971128 Hanna Melander           Stigmännen Karlshamns    10:32:00 
   10190 Frida Mårtensson         OK Skogsfalken           10:34:00 
  960420 Louise Lundgren          Värend GN OL             10:36:00 
         Signe Kobaek Edsen       Nordvest OK              10:38:00 
   28726 Amanda Nilsson           Skåneslättens OL         10:40:00 
  229220 Linnea Gustafsson        OK Gynge                 10:42:00 



D12  (8)      2700 m            Startplats 2              

  990428 Elinor Delin             Härlövs IF               10:00:00 
  258598 Rebecka Brorsson         Tockarps IK              10:02:00 
  439618 Ellen Kallerbäck         Emmaboda Verda OK        10:04:00 
  980813 Vilma Persson            OK Skogsfalken           10:06:00 
  990844 Sofie Persson            Härlövs IF               10:08:00 
   16624 Anna Jönsson             Tormestorps IF           10:10:00 
  241824 Tea Gustafsson           Emmaboda Verda OK        10:12:00 
  990730 Ellen Andersson          Stigmännen Karlshamns    10:14:00 



D10  (11)     2240 m            Startplats 2              

  632800 Ellen Wahlbom            OK Orion                 10:19:00 
   12621 Linn Karlsson            OK Vilse 87              10:21:00 
  404175 Irmalinn Nilsson         Härlövs IF               10:23:00 
  507000 Elin Svensson            OK Älme                  10:25:00 
  435799 Klara Andersson          OK Orion                 10:27:00 
  342078 Alicia Lundgren          Värend GN OL             10:29:00 
  438133 Johanna Wilhelmsson      OK Dacke                 10:31:00 
  245223 Matilda Rylander         FK Göingarna             10:33:00 
  402823 Kajsa Andersson          OK Orion                 10:35:00 
   29249 Betty Ottosson           OK Torfinn               10:37:00 
  344017 Lotten Kindlundh         FK Finn                  10:39:00 



U4  (2)       3620 m            Startplats 2              

   10202 Astrid Norman            OK Skogsfalken           10:00:00 
  404376 Viktoria Enarsson        OK Skogsfalken           10:00:00 



U3  (3)       2700 m            Startplats 2              

  427047 Oscar Modig              OK Pan-Kristianstad      10:00:00 
   10189 Albert Lundskog          OK Skogsfalken           10:00:00 
  426827 Elin Gustafsson          OK Gynge                 10:00:00 



U2  (2)       2240 m            Startplats 2              

   37653 Leo Johansson            OK Orion                 10:00:00 
   43494 Victor Modig             OK Pan-Kristianstad      10:00:00 



U1  (1)       1750 m            Startplats 2              

  439724 Hjalmar Gedda            OK Landehof              10:00:00 



INSKOLNING  ( 1750 m            Startplats 2              

  420034 Herman Albinsson         OK Skogsfalken           10:00:00 
   10212 Tova Danielsson          OK Skogsfalken           10:00:00 
   10217 Hugo Danielsson          OK Skogsfalken           10:00:00 
   12578 Jakob Wilhelmsson        OK Dacke                 10:00:00 
  420033 Emil Albinsson           OK Skogsfalken           10:00:00 
         Ella Söderberg           OK Skogsfalken           10:00:00 
  417662 Elvira Ljungberg         OK Skogsfalken           10:00:00 



Öppen 4  (2)  3620 m            Startplats 2              

   42600 Stefan Karlsson          OK Älme                  10:00:00 
         Eva Jansson              OK Älme                  10:00:00 



Öppen 5  (1)  4070 m            Startplats 1              

  234891 Kristina Persson         Härlövs IF               10:00:00 



Öppen 7  (1)  3150 m            Startplats 2              

   28548 Helen Nilsson            Härlövs IF               10:00:00 



Öppen 8  (2)  5470 m            Startplats 1              

  234869 Patrick Persson          Härlövs IF               10:00:00 
   12577 Annika Josefsson         OK Dacke                 10:00:00