Sommartävling - onsdag 2012-06-27, OK Vilse-87on 2012-06-27 22:25
Sträcktidsresultatskapad av OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
H80 (4)2,7 km9 K
PlStartnrNamnTid
1(33)2(56)3(59)4(61)5(67)6(75)7(82)8(90)9(200)M
 
14Elis Lundkvist45:205:229:1712:1817:4325:1530:2537:4941:4843:4945:20
OK Gynge5:223:553:015:257:325:107:243:592:011:31
23Ingvar Petersson45:393:496:188:3326:5230:1432:5739:5242:4444:2545:39
Hässleholms OK3:492:292:1518:193:222:436:552:521:411:14
31Nils-Åke Nilsson54:578:3613:0415:4623:3631:1236:3545:5750:1953:0354:57
Andrarums IF8:364:282:427:507:365:239:224:222:441:54
 
2Sven SvenssonFelst.4:5621:4723:4928:1332:22-----42:0444:5446:3847:52
FK Vittus4:5616:512:024:244:099:422:501:441:14
 
 
 
H75 (13)3,5 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(31)2(37)3(39)4(43)5(58)6(59)7(62)8(71)9(75)10(82)11(90)12(200)M
 
112Bo Bengtsson42:585:379:3612:0615:5522:0423:1326:5428:5930:3938:0240:3541:5642:58
Hässleholms OK5:373:592:303:496:091:093:412:051:407:232:331:211:02
8:41
*36
216Lars Persson43:122:427:3910:4615:2321:2222:4127:1429:3731:1637:4640:2542:0343:12
Väsby OK2:424:573:074:375:591:194:332:231:396:302:391:381:09
35Leif Sjögren44:192:456:439:5815:2422:0323:2228:2630:5633:2238:4541:3143:1544:19
OK Orion2:453:583:155:266:391:195:042:302:265:232:461:441:04
415Johan Jansson49:025:359:5712:5617:1824:0625:4230:3232:5434:4843:2946:2148:0049:02
Växjö OK5:354:222:594:226:481:364:502:221:548:412:521:391:02
511Werner Törnblom50:593:328:3911:3817:0225:1826:3632:2135:5338:2344:4848:0349:4350:59
Växjö OK3:325:072:595:248:161:185:453:322:306:253:151:401:16
67Börje Nilsson53:573:017:5311:2122:4730:0431:4536:4839:0540:5947:2050:3252:3253:57
Hässleholms OK3:014:523:2811:267:171:415:032:171:546:213:122:001:25
78Olle Nilsson56:123:128:2611:3323:0030:1631:3536:3639:2143:4150:2753:4255:1456:12
Stigmännen Karlshamns OK3:125:143:0711:277:161:195:012:454:206:463:151:320:58
814Torsten Hannrup1:06:543:339:4613:3623:4933:4935:1941:2645:1448:2855:221:03:351:05:421:06:54
OK Kompassen3:336:133:5010:1310:001:306:073:483:146:548:132:071:12
96Inge Åkesson1:07:357:4013:3517:3723:4233:0634:4741:2047:4450:5058:161:03:361:05:481:07:35
Stigmännen Karlshamns OK7:405:554:026:059:241:416:336:243:067:265:202:121:47
1010Evald Johansson1:20:414:3613:2918:4027:1740:0742:2551:4756:3759:491:10:241:15:481:18:421:20:41
Lessebo OK4:368:535:118:3712:502:189:224:503:1210:355:242:541:59
1117Bertil Åkesson1:32:5511:3718:0922:4543:1451:4554:061:00:271:06:241:09:381:22:591:29:351:31:331:32:55
Växjö AIS11:376:324:3620:298:312:216:215:573:1413:216:361:581:22
 
13Peo BengtssonFelst.2:397:5010:24----------------------------------------49:3450:37
OK Pan-Kristianstad2:395:112:3439:101:03
6:44
*36
9Gunnar BladhFelst.12:1427:2837:331:07:361:33:301:37:51-------------------------2:23:202:26:09
OK Älme12:1415:1410:0530:0325:544:2145:292:49
 
 
 
H70 (27)4,1 km13 K
PlStartnrNamnTid
1(33)2(37)3(40)4(41)5(45)6(56)7(59)8(62)9(71)10(75)11(82)12(90)13(200)M
 
141Björn Linnersjö35:452:247:149:1711:4315:5620:2521:2924:4326:2827:4331:5633:4834:5735:45
OK Orion2:244:502:032:264:134:291:043:141:451:154:131:521:090:48
238Göran Andersson36:422:576:198:3711:0714:5619:2420:4824:2126:1228:0232:0034:3335:5436:42
Stigmännen Karlshamns OK2:573:222:182:303:494:281:243:331:511:503:582:331:210:48
325Roland Karlsson43:043:006:179:0113:0817:4923:3324:5729:4431:5133:2238:1640:3642:1243:04
Ronneby OK3:003:172:444:074:415:441:244:472:071:314:542:201:360:52
434Kurt Bergstrand45:503:127:2210:1213:1120:5926:1627:4331:2633:2735:0041:0143:1244:5645:50
Lessebo OK3:124:102:502:597:485:171:273:432:011:336:012:111:440:54
530Bertil Eriksson46:363:116:4610:1315:3821:2727:0628:3432:4034:5336:3541:2444:0345:3146:36
Stigmännen Karlshamns OK3:113:353:275:255:495:391:284:062:131:424:492:391:281:05
633Kjell Månsson46:372:566:3412:1815:5122:3727:5829:3233:0534:5136:3942:0144:3545:5046:37
Ronneby OK2:563:385:443:336:465:211:343:331:461:485:222:341:150:47
737Bengt Nilsson47:493:357:4210:4113:3018:1723:3424:5930:4232:5134:3241:3545:2546:4347:49
Alvesta SOK3:354:072:592:494:475:171:255:432:091:417:033:501:181:06
832Bertil Ottosson50:333:066:5410:0314:0920:1927:4629:2434:3336:4938:4644:5847:1949:1750:33
FK Göingarna3:063:483:094:066:107:271:385:092:161:576:122:211:581:16
921Hubert Hugosson51:463:418:0711:5216:0621:5629:0630:4435:5738:3040:3746:0949:0550:3851:46
OK Gynge3:414:263:454:145:507:101:385:132:332:075:322:561:331:08
1031Brodde Nilsson52:534:088:2612:1117:0223:0429:5331:4036:5139:1341:0446:5550:0351:4752:53
OK Skogsfalken4:084:183:454:516:026:491:475:112:221:515:513:081:441:06
1126Bengt Andersson53:417:1311:3918:1122:5229:4734:5136:0440:0842:3944:1849:0851:1752:4753:41
OK Skogsfalken7:134:266:324:416:555:041:134:042:311:394:502:091:300:54
1229Torsten Claesson53:503:387:4811:0417:4523:4429:4032:2137:1840:0141:4248:2351:0952:4153:50
OK Älme3:384:103:166:415:595:562:414:572:431:416:412:461:321:09
1340Sten Johansson54:304:058:4011:3414:5322:5730:0131:5337:3340:1742:0648:3851:3153:1254:30
OK Skogsfalken4:054:352:543:198:047:041:525:402:441:496:322:531:411:18
1423Inge Nilsson54:413:107:4110:1713:2819:4927:2729:0633:4236:2338:1948:5952:0853:4054:41
OK Älme3:104:312:363:116:217:381:394:362:411:5610:403:091:321:01
1520Sven Jonasson54:523:448:1711:3115:1226:0332:1633:5938:4941:0343:1248:4451:3653:4154:52
OK Skogsfalken3:444:333:143:4110:516:131:434:502:142:095:322:522:051:11
1643Stig Karlsson54:553:166:239:4613:3029:1334:5036:5740:5642:5845:1149:5252:2953:5654:55
Lessebo OK3:163:073:233:4415:435:372:073:592:022:134:412:371:270:59
25:06
*43
1742Rune Bengtsson55:163:598:1812:0116:2522:5430:0331:4337:2040:1442:2248:3951:5153:5255:16
Ronneby OK3:594:193:434:246:297:091:405:372:542:086:173:122:011:24
1819Rolf Hallberg55:343:327:2711:3014:5928:0033:4535:2940:1342:3344:3550:0752:4954:2955:34
FK Finn3:323:554:033:2913:015:451:444:442:202:025:322:421:401:05
1935Bengt Bergqvist56:054:318:1111:2914:3821:2729:5631:3536:3639:0341:2949:4053:3255:0256:05
Stigmännen Karlshamns OK4:313:403:183:096:498:291:395:012:272:268:113:521:301:03
2022Sven Gyberg56:553:408:1612:1115:3324:5032:5534:2339:0541:3643:4750:5754:0455:4356:55
OK Skogsfalken3:404:363:553:229:178:051:284:422:312:117:103:071:391:12
2118Torgny Jonsson57:283:498:3511:4716:0029:5135:5537:3142:1544:3446:3252:1354:5656:3257:28
Växjö AIS3:494:463:124:1313:516:041:364:442:191:585:412:431:360:56
2228Verner Lönnqvist59:475:0114:4518:0122:0228:2435:3737:2942:4445:0946:5752:4856:4758:2959:47
Härlövs IF5:019:443:164:016:227:131:525:152:251:485:513:591:421:18
2324Hagbert Persson1:01:303:126:4915:4020:2335:1342:1943:4048:0249:5451:3356:1759:031:00:301:01:30
Växjö OK3:123:378:514:4314:507:061:214:221:521:394:442:461:271:00
2436Göran Thour1:02:194:129:4013:2417:5326:1634:2136:2342:0345:1347:2355:4558:581:00:561:02:19
Värend GN OL4:125:283:444:298:238:052:025:403:102:108:223:131:581:23
2539Peter Dahlstedt1:03:583:3814:2218:0221:4929:1539:1841:4446:5549:2351:2758:011:01:091:02:481:03:58
OK Pan-Kristianstad3:3810:443:403:477:2610:032:265:112:282:046:343:081:391:10
2627Ragnar Olsson1:05:544:3217:1620:1624:4130:4136:5538:3643:4847:2649:2658:011:02:571:04:421:05:54
Ronneby OK4:3212:443:004:256:006:141:415:123:382:008:354:561:451:12
2744Bo Svensson1:08:243:2915:5819:1225:1630:4036:4938:4443:3246:0048:0854:041:04:541:07:111:08:24
Tockarps IK3:2912:293:146:045:246:091:554:482:282:085:5610:502:171:13
 
 
 
H65 (16)4,8 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(32)2(38)3(46)4(48)5(49)6(45)7(56)8(60)9(62)10(71)11(75)12(84)13(90)14(200)
M
 
155Morgan Ljung49:222:375:4610:1312:3014:4422:3227:3231:0834:5636:5238:1643:1247:0648:25
Vaggeryds SOK2:373:094:272:172:147:485:003:363:481:561:244:563:541:19
49:22
0:57
245Nils Karlsson49:352:465:3210:1214:3616:3322:4927:3831:0935:3437:2939:1744:4247:4248:51
Växjö AIS2:462:464:404:241:576:164:493:314:251:551:485:253:001:09
49:35
0:44
360Aymonn Andersson51:072:536:0210:2612:4016:4923:2928:0931:2035:1738:2840:0546:1748:4950:12
OK Dacke2:533:094:242:144:096:404:403:113:573:111:376:122:321:23
51:07
0:55
453Ingemar Andersson53:182:507:1613:1315:4818:4026:3831:3635:1339:0140:5742:2647:1651:1152:26
OK Orion2:504:265:572:352:527:584:583:373:481:561:294:503:551:15
53:18
0:52
559Göran Svensson53:282:525:5711:1813:5418:2324:4830:0334:1239:2641:3043:3148:2951:1652:37
FK Finn2:523:055:212:364:296:255:154:095:142:042:014:582:471:21
53:28
0:51
654Tommy Persson54:302:467:1012:2814:4618:2625:3432:3736:1540:1542:4044:0249:0352:0553:30
Växjö OK2:464:245:182:183:407:087:033:384:002:251:225:013:021:25
54:30
1:00
751Waste Byström54:423:538:0513:2216:0719:0726:1732:0536:1440:1242:0643:2949:0652:3353:52
OK Virdarna3:534:125:172:453:007:105:484:093:581:541:235:373:271:19
54:42
0:50
849Jan Hansson59:263:086:2112:2715:1217:4626:2032:2937:5643:2445:4847:2553:4256:3658:22
Lunds OK3:083:136:062:452:348:346:095:275:282:241:376:172:541:46
59:26
1:04
948Leif Ingemarsson1:03:363:307:3412:4919:1623:0336:1341:4845:2149:1251:1252:3457:281:01:181:02:38
FK Vittus3:304:045:156:273:4713:105:353:333:512:001:224:543:501:20
1:03:36
0:58
1057Ebbe Malm1:05:103:086:3512:4515:3622:2530:4339:2643:4847:5350:4352:3359:081:02:531:04:23
Markaryds FK3:083:276:102:516:498:188:434:224:052:501:506:353:451:30
1:05:10
0:47
1147Christer Grönblad1:05:543:327:5813:2016:0121:0834:5241:2145:2249:3151:4453:2059:141:03:141:04:52
Härlövs IF3:324:265:222:415:0713:446:294:014:092:131:365:544:001:38
1:05:54
1:02
1256Sven Ruther1:07:373:227:2013:1917:4324:3332:4639:1743:5249:2752:4854:351:01:341:04:591:06:29
OK Älme3:223:585:594:246:508:136:314:355:353:211:476:593:251:30
1:07:37
1:08
1358Börje Åkesson1:13:213:318:0515:1718:3821:5232:5541:1645:3652:4255:4559:111:06:491:10:131:12:01
Frosta OK3:314:347:123:213:1411:038:214:207:063:033:267:383:241:48
1:13:211:05:07
1:20*82
1446Yngve Magnusson1:21:103:449:0919:2922:5526:5737:1747:5653:0258:371:01:281:03:501:11:321:17:411:19:41
OK Orion3:445:2510:203:264:0210:2010:395:065:352:512:227:426:092:00
1:21:10
1:29
 
50Lennart BohmanFelst.2:516:1813:33-----19:0840:4746:1955:0959:401:02:101:03:381:08:431:17:211:19:07
FK Vittus2:513:277:155:3521:395:328:504:312:301:285:058:381:46
1:20:19
1:12
52Eric Tenlandej start----------------------------------------------------------------------
Stigmännen Karlshamns OK
 
 
 
H60 (14)4,8 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(31)2(38)3(46)4(47)5(49)6(43)7(59)8(60)9(62)10(70)11(75)12(83)13(91)14(200)
M
 
174Björn Palm49:002:135:5510:4712:4815:5424:0430:1032:3036:1038:1640:0844:3547:0548:05
Lessebo OK2:133:424:522:013:068:106:062:203:402:061:524:272:301:00
49:00
0:55
271Bengt-Göran Månsson50:222:095:3410:0112:2215:5924:4531:0033:0936:4939:2341:2045:3248:1549:21
OK Pan-Kristianstad2:093:254:272:213:378:466:152:093:402:341:574:122:431:06
50:22
1:01
365Owe Nilsson51:032:075:5111:3614:2417:1025:2831:1934:1338:1440:3042:4046:3949:1850:09
Stigmännen Karlshamns OK2:073:445:452:482:468:185:512:544:012:162:103:592:390:51
51:03
0:54
472Håkan Andersson52:162:035:419:4212:0715:0622:5329:0331:1835:5438:3041:0147:4650:2751:23
Markbygdens OK2:033:384:012:252:597:476:102:154:362:362:316:452:410:56
52:16
0:53
563Bengt Aspvall53:002:327:3813:0215:1318:2625:2732:1736:2239:2942:0744:3449:0251:2252:12
Ronneby OK2:325:065:242:113:137:016:504:053:072:382:274:282:200:50
53:00
0:48
664Sven-Olof Larsson55:522:196:3212:2815:3418:3527:3133:2136:1040:3743:3445:4650:3553:4354:51
Växjö AIS2:194:135:563:063:018:565:502:494:272:572:124:493:081:08
55:525:56
1:01*37
762Kenneth Fager56:562:417:1512:4715:3119:1828:1735:2137:5241:5844:3246:4852:0054:5255:57
FK Vittus2:414:345:322:443:478:597:042:314:062:342:165:122:521:05
56:56
0:59
866Lennart Smedenmark1:03:402:1412:2617:1919:4523:1233:2039:4942:2947:2750:3753:1458:261:01:391:02:40
Ronneby OK2:1410:124:532:263:2710:086:292:404:583:102:375:123:131:01
1:03:40
1:00
967Lennart Andersson1:05:125:3510:1315:2517:5621:1637:0743:2446:3550:3352:4155:251:00:061:03:141:04:19
OK Orion5:354:385:122:313:2015:516:173:113:582:082:444:413:081:05
1:05:1229:17
0:53*45
1073Sven Olle Söderberg1:06:192:497:4214:0119:0324:0433:4041:4044:4849:4653:1355:181:00:431:04:111:05:19
OK Skogsfalken2:494:536:195:025:019:368:003:084:583:272:055:253:281:08
1:06:19
1:00
1161Sven Erik Frick1:10:272:307:5615:2218:0921:5638:2645:4148:2853:1556:2258:501:04:281:07:541:09:15
FK Göingarna2:305:267:262:473:4716:307:152:474:473:072:285:383:261:21
1:10:27
1:12
1270Lars-Gunnar Bengtsson1:13:252:075:3911:0613:1816:0834:5441:5251:1656:2359:101:01:341:07:281:11:031:12:16
Stigmännen Karlshamns OK2:073:325:272:122:5018:466:589:245:072:472:245:543:351:13
1:13:2523:251:10:23
1:09*45*90
1369Kent Svensson1:15:582:0212:4819:2321:5625:2234:3941:5544:2950:1252:5955:141:10:281:13:561:14:58
OK Skogsfalken2:0210:466:352:333:269:177:162:345:432:472:1515:143:281:02
1:15:58
1:00
1468Kim Folander1:20:062:246:4713:1316:2420:1653:1759:251:01:441:05:211:07:561:10:131:15:161:18:221:19:21
OK Sorø2:244:236:263:113:5233:016:082:193:372:352:175:033:060:59
1:20:0630:36
0:45*45
 
 
 
H55 (10)5,4 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(33)2(36)3(46)4(47)5(51)6(50)7(43)8(57)9(60)10(62)11(67)12(75)13(85)14(90)
15(200)M
 
177Ken Ragnarsson47:292:154:178:3210:4716:1619:3425:2829:3431:5735:1436:5938:5842:3945:23
OK Kompassen2:152:024:152:155:293:185:544:062:233:171:451:593:412:44
46:3547:29
1:120:54
275Kenneth Kajsajuntti54:062:344:569:4411:4618:1022:2428:2033:0836:0639:5742:1244:0748:5851:33
OK Skogsfalken2:342:224:482:026:244:145:564:482:583:512:151:554:512:35
53:0154:06
1:281:05
383Stellan Martinsson1:03:412:225:3611:0113:1318:2422:2536:5441:3044:5748:2550:5452:4658:041:01:22
OK Tyringe2:223:145:252:125:114:0114:294:363:273:282:291:525:183:18
1:02:401:03:41
1:181:01
484Torgny Ottosson1:03:462:486:0911:5814:3222:1127:3834:1939:2443:1047:3550:1352:1257:561:01:26
OK Torfinn2:483:215:492:347:395:276:415:053:464:252:381:595:443:30
1:02:491:03:46
1:230:57
576Per Svensson1:06:052:585:5111:5914:2322:1327:0137:0642:2646:0149:1451:4754:081:00:091:03:31
Ronneby OK2:582:536:082:247:504:4810:055:203:353:132:332:216:013:22
1:05:051:06:05
1:341:00
679Lars Martinsson1:22:463:417:5816:2219:1328:4634:0645:2250:5858:271:04:471:07:431:10:041:16:541:20:12
Ronneby OK3:414:178:242:519:335:2011:165:367:296:202:562:216:503:18
1:21:521:22:46
1:400:54
780Mats Karlsson1:57:572:566:1613:4416:2723:4829:211:09:341:16:521:21:071:26:111:33:111:37:161:43:581:55:30
FK Vittus2:563:207:282:437:215:3340:137:184:155:047:004:056:4211:32
1:57:011:57:57
1:310:56
 
82Per NilssonFelst.2:565:4716:0918:5426:2332:2241:03-----------------------------------
Stigmännen Karlshamns OK2:562:5110:222:457:295:598:41
-----1:07:19
26:16
81Sven-Inge Svenssonej start----------------------------------------------------------------------
Hässleholms OK
-----
78Thomas Almqvistej start----------------------------------------------------------------------
FK Vittus
-----
 
 
 
H50 (10)5,5 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(32)2(46)3(48)4(51)5(50)6(43)7(36)8(56)9(60)10(62)11(70)12(75)13(83)14(90)
15(200)M
 
189Pontus Larsson53:502:258:4210:3615:1018:5124:2630:3433:5537:0640:2342:1144:3848:3251:45
OK Skogsfalken2:256:171:544:343:415:356:083:213:113:171:482:273:543:13
53:0253:50
1:170:48
286Jan Karlsson56:112:399:4212:0416:5420:5226:3030:2034:5739:0642:2045:0147:0051:4853:49
Växjö OK2:397:032:224:503:585:383:504:374:093:142:411:594:482:01
55:2056:11
1:310:51
393Arne Karlsson57:392:038:1610:1715:3019:2028:1832:1135:1238:5842:2344:3946:1551:5755:53
Tumba-Mälarhöjden OK2:036:132:015:133:508:583:533:013:463:252:161:365:423:56
56:5657:39
1:030:43
494Ingemar Månsson58:584:4411:2913:4919:1223:1629:0834:0840:2843:4346:2748:5150:4854:4656:56
Ronneby OK4:446:452:205:234:045:525:006:203:152:442:241:573:582:10
58:0858:58
1:120:50
587Ulf Jungstrand59:131:587:109:0113:0415:5526:1933:0037:1840:3144:2947:1349:1454:2256:31
Malmö OK1:585:121:514:032:5110:246:414:183:133:582:442:015:082:09
58:0259:13
1:311:11
692Thommy Bergman59:452:2510:2912:3118:0923:5330:0534:5438:5543:0246:0448:1550:4555:3457:44
Stigmännen Karlshamns OK2:258:042:025:385:446:124:494:014:073:022:112:304:492:10
58:5859:45
1:140:47
791Sverker Eriksson1:08:232:4410:2114:3020:0524:1234:0538:3845:5549:3653:1756:0958:161:03:531:06:09
OK Gynge2:447:374:095:354:079:534:337:173:413:412:522:075:372:16
1:07:281:08:23
1:190:55
888Bo Petersson1:25:002:5511:4714:2620:5634:3344:3653:0458:011:02:141:06:411:10:351:12:461:19:081:22:59
Lessebo OK2:558:522:396:3013:3710:038:284:574:134:273:542:116:223:51
1:24:131:25:00
1:140:47
990Kent Olsson1:35:1039:5147:0349:4354:3559:161:07:331:11:591:15:401:19:291:22:191:24:141:26:041:30:381:32:57
OK Orion39:517:122:404:524:418:174:263:413:492:501:551:504:342:19
1:34:141:35:10
1:170:56
 
85Ove LernåFelst.2:108:4510:2814:3818:52---------------------------------------------
Kalmar OK2:106:351:434:104:14
53:4954:43
34:570:54
 
 
 
H45 (14)6,3 km16 K
PlStartnrNamnTid
1(35)2(46)3(48)4(50)5(52)6(55)7(51)8(42)9(57)10(60)11(62)12(67)13(75)14(83)
15(90)16(200)M
 
1107Thomas Johannesson43:002:367:118:4412:0815:5217:4019:3125:4328:5331:1233:3735:1436:4339:50
Ronneby OK2:364:351:333:243:441:481:516:123:102:192:251:371:293:07
41:2442:2243:00
1:340:580:38
2101Magnus Larsson45:132:287:449:2412:4916:3718:2520:2327:5130:5333:0535:5037:2638:5341:56
FK Göingarna2:285:161:403:253:481:481:587:283:022:122:451:361:273:03
43:2444:3045:13
1:281:060:43
397Jonas Persson50:032:427:519:3613:2718:0520:1122:2929:5333:2035:5038:4340:2742:1246:13
Torsås OK2:425:091:453:514:382:062:187:243:272:302:531:441:454:01
48:0249:2250:03
1:491:200:41
4103Stefan Berglin50:272:277:389:2113:0417:4119:5122:2129:2232:5035:3638:4740:2842:0845:36
OK Dacke2:275:111:433:434:372:102:307:013:282:463:111:411:403:28
48:3149:3850:27
2:551:070:49
5102Björn Hannrup51:442:458:4911:0715:1019:2921:2423:3831:2434:5237:1340:2442:3244:1047:44
IF Thor2:456:042:184:034:191:552:147:463:282:213:112:081:383:34
49:5751:0351:44
2:131:060:41
6104Anders Blomqvist51:582:598:2310:1415:0219:2621:4123:4731:0434:4537:2139:3941:2143:2847:57
OK Skogsfalken2:595:241:514:484:242:152:067:173:412:362:181:422:074:29
49:4951:0351:58
1:521:140:55
7105Niklas Nilsson52:583:068:3610:2216:1920:4423:0925:3233:0736:5539:4642:2144:1045:5649:27
Härlövs IF3:065:301:465:574:252:252:237:353:482:512:351:491:463:31
51:0652:1652:58
1:391:100:42
8106Johan Andersson53:574:249:2911:1915:3619:5522:1024:3331:5936:1738:4241:2543:3245:2749:16
OK Skogsfalken4:245:051:504:174:192:152:237:264:182:252:432:071:553:49
51:3753:1153:57
2:211:340:46
9108Lars Persson55:002:4910:0712:0316:0820:0722:2624:5533:0537:0239:2943:2845:3947:2251:06
OK Skogsfalken2:497:181:564:053:592:192:298:103:572:273:592:111:433:44
52:5854:0855:0045:18
1:521:100:52*70
1098Per-Åke Nilsson59:252:559:3611:3717:0121:5024:3226:4135:0539:3742:3445:0947:0748:5553:31
FK Göingarna2:556:412:015:244:492:422:098:244:322:572:351:581:484:36
57:1758:3059:25
3:461:130:55
1195Håkan Eriksson1:05:153:128:3910:3017:5122:5625:1927:3340:3045:5148:4151:1653:0954:5759:14
Hästveda OK3:125:271:517:215:052:232:1412:575:212:502:351:531:484:17
1:03:021:04:211:05:15
3:481:190:54
12100Mikael Wahlbom1:07:542:589:3111:2816:3022:0324:5327:0942:5947:1850:0654:5557:1859:041:03:06
OK Orion2:586:331:575:025:332:502:1615:504:192:484:492:231:464:02
1:05:441:07:001:07:54
2:381:160:54
 
99Anders PetterssonFelst.3:139:3011:3215:4120:2722:4224:51-----34:5937:2540:3342:5044:3149:41
OK Dacke3:136:172:024:094:462:152:0910:082:263:082:171:415:10
51:2952:4753:40
1:481:180:53
96Sven Johanssonej start----------------------------------------------------------------------
OK Orion
----------
 
 
 
H40 (15)7,1 km19 K
PlStartnrNamnTid
1(32)2(46)3(47)4(50)5(52)6(53)7(54)8(55)9(51)10(42)11(36)12(57)13(60)14(62)
15(70)16(75)17(83)18(91)19(200)M
 
1120Henrik Berlin47:042:077:398:5812:4116:3117:3919:2520:5522:3929:0031:0633:5035:5438:18
OK Orion2:075:321:193:433:501:081:461:301:446:212:062:442:042:24
39:4541:0043:5945:3746:2247:04
1:271:152:591:380:450:42
2121Tony Larsson50:092:017:148:4913:1117:0518:1820:0321:1323:0729:1231:5335:0737:2939:58
OK Skogsfalken2:015:131:354:223:541:131:451:101:546:052:413:142:222:29
41:2842:4946:0948:4549:2950:09
1:301:213:202:360:440:40
3109Magnus Larsson53:082:067:319:1214:0918:3319:5321:4223:1625:1632:1034:5638:0940:3443:06
OK Dacke2:065:251:414:574:241:201:491:342:006:542:463:132:252:32
44:3846:1249:3151:2152:1653:08
1:321:343:191:500:550:52
4117Fabian Ljungquist58:512:118:3510:1915:2120:4322:0524:0225:3327:5035:2538:3142:0744:5047:39
Lunds OK2:116:241:445:025:221:221:571:312:177:353:063:362:432:49
49:2051:0555:0057:0658:0058:51
1:411:453:552:060:540:51
5116Åke Larsson59:362:368:3810:1415:1519:1421:1123:2925:0427:1834:0637:4741:5544:1847:43
Stigmännen Karlshamns OK2:366:021:365:013:591:572:181:352:146:483:414:082:233:25
49:2251:1654:4657:4958:4859:36
1:391:543:303:030:590:48
6119Magnus Ericsson1:04:152:219:2811:1316:1420:1921:4723:5125:3027:5436:1841:0045:2147:5650:43
Växjö OK2:217:071:455:014:051:282:041:392:248:244:424:212:352:47
52:4355:0559:521:02:191:03:171:04:15
2:002:224:472:270:580:58
7112Peter Andersson1:04:332:239:1511:1716:4922:5124:2326:2227:5730:1538:0242:0946:1948:4651:33
Stigmännen Karlshamns OK2:236:522:025:326:021:321:591:352:187:474:074:102:272:47
53:4356:251:00:141:03:001:03:481:04:3353:07
2:102:423:492:460:480:45*71
8118Jonas K Johansson1:06:022:3611:0113:1018:1922:1124:0325:5627:2729:5338:3342:5747:1450:2053:15
OK Skogsfalken2:368:252:095:093:521:521:531:312:268:404:244:173:062:55
55:3457:421:01:581:04:271:05:121:06:02
2:192:084:162:290:450:50
9115Patrik Wåhlin1:12:112:369:4111:5919:3924:5126:1528:5030:4433:1342:3847:5953:1656:2359:13
OK Skogsfalken2:367:052:187:405:121:242:351:542:299:255:215:173:072:50
1:01:321:03:471:08:011:10:301:11:221:12:11
2:192:154:142:290:520:49
10110Filip Sjöfors1:12:412:139:3211:3517:2522:4424:3427:0728:4336:2249:1652:3756:1158:541:01:43
OK Älme2:137:192:035:505:191:502:331:367:3912:543:213:342:432:49
1:03:251:05:101:08:551:11:071:11:541:12:41
1:421:453:452:120:470:47
11123Martin Andersson1:31:332:3017:1019:4325:2129:5832:1636:1338:2641:2351:4354:201:01:581:04:591:09:39
OK Skogsfalken2:3014:402:335:384:372:183:572:132:5710:202:377:383:014:40
1:11:371:13:501:20:031:29:311:30:291:31:33
1:582:136:139:280:581:04
12114Magnus Nilsson1:50:202:1912:1114:0934:4739:3542:2944:3851:0954:341:04:581:09:061:17:011:19:431:33:40
OK Älme2:199:521:5820:384:482:542:096:313:2510:244:087:552:4213:57
1:36:211:39:071:43:501:48:491:49:341:50:20
2:412:464:434:590:450:46
 
113Johan JacobssonFelst.2:5316:4218:4026:5532:5634:3937:1039:1541:5951:5755:201:00:071:03:031:06:55
OK Orion2:5313:491:588:156:011:432:312:052:449:583:234:472:563:52
-----1:10:121:14:461:17:271:18:251:19:211:08:48
3:174:342:410:580:56*71
122Anders Edvardssonej start----------------------------------------------------------------------
Eksjö SOK
-------------------------
111Thomas Sundströmej start----------------------------------------------------------------------
Ronneby OK
-------------------------
 
 
 
H35 (5)7,6 km18 K
PlStartnrNamnTid
1(35)2(46)3(47)4(50)5(52)6(53)7(54)8(55)9(51)10(42)11(36)12(63)13(64)14(70)
15(75)16(84)17(91)18(200)M
 
1128Marcus Alexandersson1:02:092:399:2410:5915:3120:2021:5523:5025:3027:3335:2538:5048:4450:2952:56
Kalmar OK2:396:451:354:324:491:351:551:402:037:523:259:541:452:27
54:5258:161:00:391:01:291:02:09
1:563:242:230:500:40
2126Ola Markholm1:22:493:0911:4414:2322:5428:5630:4434:0536:0139:0747:5852:131:04:341:06:441:09:51
Skåneslättens OL3:098:352:398:316:021:483:211:563:068:514:1512:212:103:07
1:11:591:17:221:20:561:21:531:22:49
2:085:233:340:570:56
3127Anders Malmqvist1:42:423:2611:5414:4822:3529:5431:5034:5437:2640:1451:5059:571:18:551:22:331:27:31
Motala AIF OL3:268:282:547:477:191:563:042:322:4811:368:0718:583:384:58
1:30:101:36:371:40:131:41:321:42:421:39:35
2:396:273:361:191:10*90
 
125Ola Söderbergej start----------------------------------------------------------------------
OK Skogsfalken
--------------------
124Magnus Thörnbladej start----------------------------------------------------------------------
Ronneby OK
--------------------
 
 
 
H21 (20)9,2 km22 K
PlStartnrNamnTid
1(32)2(36)3(46)4(47)5(50)6(52)7(53)8(54)9(55)10(51)11(42)12(40)13(48)14(49)
15(31)16(63)17(64)18(71)19(75)20(85)21(91)22(200)M
 
1140Jakob Lööf55:051:433:186:237:4211:1015:5316:5518:4819:5721:3426:5129:5833:0734:38
OK Pan-Kristianstad1:431:353:051:193:284:431:021:531:091:375:173:073:091:31
39:4445:2046:3048:3849:2952:0553:4954:2955:05
5:065:361:102:080:512:361:440:400:36
2138Johan Aronsson58:541:463:166:327:4911:3215:4416:4918:3519:5421:3827:1631:1634:2836:04
OK Tisaren1:461:303:161:173:434:121:051:461:191:445:384:003:121:36
41:5148:0349:2751:5452:5455:4757:4058:2158:54
5:476:121:242:271:002:531:530:410:33
3137Aleksander Bernaciak1:01:181:433:186:287:5012:3716:0617:1718:4720:0221:5329:5133:2937:0738:30
OK Orion1:431:353:101:224:473:291:111:301:151:517:583:383:381:23
44:4550:5252:1754:4155:3558:1459:581:00:401:01:1828:45
6:156:071:252:240:542:391:440:420:38*43
4145Erik Andersson1:01:221:443:276:448:2412:3717:2718:3420:1121:3023:2529:1532:5736:0437:28
OK Orion1:441:433:171:404:134:501:071:371:191:555:503:423:071:24
43:0449:4851:0353:1554:0857:5959:511:00:381:01:22
5:366:441:152:120:533:511:520:470:44
5131Anton Johansson1:01:311:513:256:558:2312:2915:4117:0418:3820:0221:4528:0231:3035:0936:35
OK Orion1:511:343:301:284:063:121:231:341:241:436:173:283:391:26
43:0450:0051:2153:5454:5957:531:00:011:00:511:01:31
6:296:561:212:331:052:542:080:500:40
6141Mattias Karlsson1:03:581:553:317:258:5913:0317:0118:1219:5221:2323:2129:3433:0736:3938:03
Växjö OK1:551:363:541:344:043:581:111:401:311:586:133:333:321:24
43:5751:1152:2955:0356:3559:431:01:441:03:161:03:58
5:547:141:182:341:323:082:011:320:42
7143Pontus Petersson1:05:382:093:507:298:5713:3717:4518:5820:4822:1224:0630:4834:3137:5339:35
OK Orion2:091:413:391:284:404:081:131:501:241:546:423:433:221:42
46:3453:4455:0857:3458:321:01:531:04:101:04:551:05:38
6:597:101:242:260:583:212:170:450:43
8134Richard Sjöholm1:06:071:453:377:008:2813:4017:0618:1720:0221:3023:2930:3634:1037:4539:27
OK Pan-Kristianstad1:451:523:231:285:123:261:111:451:281:597:073:343:351:42
45:4152:3053:5356:2457:371:02:191:04:341:05:211:06:07
6:146:491:232:311:134:422:150:470:46
9146Johan Sandlund1:07:232:003:558:4410:4114:4318:0719:1921:0322:4324:4431:0235:1138:3840:07
OK Njudung2:001:554:491:574:023:241:121:441:402:016:184:093:271:29
46:1152:3454:3858:0159:271:03:371:06:001:06:461:07:23
6:046:232:043:231:264:102:230:460:37
10147Daniel Martinsson1:07:251:523:237:068:3212:5216:3717:5019:4221:0422:5529:1433:0936:3438:04
Göteborg-Majorna OK1:521:313:431:264:203:451:131:521:221:516:193:553:251:30
44:0752:1054:0356:5858:061:02:511:05:571:06:521:07:25
6:038:031:532:551:084:453:060:550:33
11130Björn Andersson1:08:452:003:407:469:2913:3017:5119:0021:0122:1524:0630:2835:2339:0940:56
OK Dacke2:001:404:061:434:014:211:092:011:141:516:224:553:461:47
47:1054:3256:0758:461:00:171:03:451:07:071:07:591:08:45
6:147:221:352:391:313:283:220:520:46
12142Jesper Håkansson1:11:232:014:058:099:4514:1918:0619:2421:2823:0725:0931:5236:0540:1842:48
FK Göingarna2:012:044:041:364:343:471:182:041:392:026:434:134:132:30
49:1356:1958:081:00:591:02:091:05:411:09:421:10:331:11:23
6:257:061:492:511:103:324:010:510:50
13135Philip Persson1:12:041:573:257:058:2913:0019:0220:1522:0423:2825:4833:2637:5541:3643:30
OK Orion1:571:283:401:244:316:021:131:491:242:207:384:293:411:54
50:3558:0059:521:02:451:03:511:07:521:10:231:11:201:12:04
7:057:251:522:531:064:012:310:570:44
14129Joel Käll-Karlsson1:12:341:503:527:409:4014:4518:3219:4921:3722:5525:1638:3742:2345:2246:42
Linköpings OK1:502:023:482:005:053:471:171:481:182:2113:213:462:591:20
53:381:00:111:01:571:04:131:05:191:08:481:11:141:11:561:12:3435:571:08:13
6:566:331:462:161:063:292:260:420:38*43*83
15136Anton Wiberg1:13:451:544:358:4210:1814:4119:3620:4522:4824:2526:3733:4438:1342:0143:58
OK Skogsfalken1:542:414:071:364:234:551:092:031:372:127:074:293:481:57
52:1559:381:01:221:04:001:05:041:09:551:12:091:13:021:13:45
8:177:231:442:381:044:512:140:530:43
16139Viktor Tovesson1:18:461:543:458:3210:0014:5920:2721:4923:5425:2927:4234:4840:1144:0946:27
OK Orion1:541:514:471:284:595:281:222:051:352:137:065:233:582:18
54:311:02:261:04:121:07:031:08:111:11:451:17:081:17:581:18:46
8:047:551:462:511:083:345:230:500:48
17148Måns Faxén1:24:472:324:459:4311:3817:1423:2924:5427:1728:5931:4439:2944:3349:4152:14
Växjö OK2:322:134:581:555:366:151:252:231:422:457:455:045:082:33
1:00:021:08:001:10:141:13:271:15:311:20:081:22:551:23:551:24:47
7:487:582:143:132:044:372:471:000:52
 
144Charlie StoltFelst.4:566:48----------------------------------------12:29---------------
Rehns BK4:561:525:41
16:31----------35:5436:36----------58:441:00:35
4:0219:230:4222:081:51
132Andreas BerganderFelst.1:593:437:299:1314:4618:5420:2622:1823:3825:4133:09---------------
Eksjö SOK1:591:443:461:445:334:081:321:521:202:037:28
40:41----------59:501:01:43----------1:10:371:11:04
7:3219:091:538:540:27
133Oleksandr Kratovej start----------------------------------------------------------------------
OK Orion
----------------------------------------
 
 
 
H18 (2)6,3 km16 K
PlStartnrNamnTid
1(35)2(46)3(48)4(50)5(52)6(55)7(51)8(42)9(57)10(60)11(62)12(67)13(75)14(83)
15(90)16(200)M
 
1150Andreas Henrysson1:02:513:219:4312:2218:0123:4826:1429:0438:1442:5146:0350:0552:1054:3858:46
OK Dacke3:216:222:395:395:472:262:509:104:373:124:022:052:284:08
1:00:501:02:031:02:51
2:041:130:48
2149Robin Larsson1:05:302:539:5614:2919:5725:4828:2331:0040:1244:3548:2152:2054:3556:461:01:00
FK Göingarna2:537:034:335:285:512:352:379:124:233:463:592:152:114:14
1:03:091:04:361:05:30
2:091:270:54
 
 
 
H16 (32)5,3 km16 K
PlStartnrNamnTid
1(35)2(37)3(46)4(48)5(51)6(50)7(44)8(57)9(59)10(62)11(67)12(75)13(80)14(84)
15(90)16(200)M
 
1177Filip Jacobsson35:512:153:356:367:5912:1114:4017:5021:0221:5024:3025:5427:5330:3732:43
Degerfors OK2:151:203:011:234:122:293:103:120:482:401:241:592:442:06
34:1535:1235:51
1:320:570:39
2180Johan Lenning39:022:474:328:1410:0713:2917:0120:1123:1323:5826:4128:1030:0032:2033:25
Skåneslättens OL2:471:453:421:533:223:323:103:020:452:431:291:502:201:05
37:2138:2439:02
3:561:030:38
3170Jonas Eriksson39:442:244:088:0310:0514:0517:5122:3225:3026:1629:0530:4532:2334:4736:04
Stora Tuna OK2:241:443:552:024:003:464:412:580:462:491:401:382:241:17
38:0239:1139:44
1:581:090:33
4159Johannes Ridefelt40:252:214:088:039:5215:1318:2422:2125:2726:1729:1730:5832:3335:1837:05
OK Linné2:211:473:551:495:213:113:573:060:503:001:411:352:451:47
38:4639:5340:25
1:411:070:32
5163Olle Andersson42:142:263:567:379:0912:4617:4222:0225:2526:0928:5130:4732:2234:4636:36
Tullinge SK2:261:303:411:323:374:564:203:230:442:421:561:352:241:50
40:4141:4342:14
4:051:020:31
6154Theodor Wahlbom42:522:424:278:3310:1414:1017:4721:3624:5925:4728:5631:5133:5537:2839:18
OK Orion2:421:454:061:413:563:373:493:230:483:092:552:043:331:50
41:1442:1142:52
1:560:570:41
7155Oskar Lind43:372:404:068:2810:2415:0418:4125:0928:3229:1532:0633:4235:2738:2340:15
SOK Viljan2:401:264:221:564:403:376:283:230:432:511:361:452:561:52
42:0443:0343:37
1:490:590:34
7168Arvid Nord43:373:014:167:5610:1114:5221:1225:1828:5629:4932:4434:3736:2139:0740:13
Sol Tranås3:011:153:402:154:416:204:063:380:532:551:531:442:461:06
42:0143:0043:37
1:480:590:37
9176Erik Barr Zeilon44:092:404:498:4510:2114:2519:1224:3028:3929:2432:1834:0835:5838:4240:28
Skåneslättens OL2:402:093:561:364:044:475:184:090:452:541:501:502:441:46
42:3143:3144:09
2:031:000:38
10162Lucas Sundblad44:102:223:477:319:1812:5317:2022:4626:0627:0429:5531:3633:3039:3240:48
Eksjö SOK2:221:253:441:473:354:275:263:200:582:511:411:546:021:16
42:3943:3844:10
1:510:590:32
11153Jakob Fransson44:423:254:568:4110:2814:1918:0023:4426:5627:4430:4834:0136:0039:2741:12
OK Milan3:251:313:451:473:513:415:443:120:483:043:131:593:271:45
43:0844:0944:42
1:561:010:33
12157Rasmus Arfwedson44:472:394:158:089:5414:4217:5625:5229:0829:5533:0835:1636:4139:2341:07
Frölunda OL2:391:363:531:464:483:147:563:160:473:132:081:252:421:44
42:5344:0744:473:46
1:461:140:40*36
13164Oskar Engman46:532:494:278:3810:2014:5718:1126:0629:2130:2233:1535:0137:3941:4342:56
Nyköpings OK2:491:384:111:424:373:147:553:151:012:531:462:384:041:13
44:5346:1746:53
1:571:240:36
14161Jesper Sjöblom47:222:515:359:2211:1415:0018:2723:2827:0527:5431:1233:0434:5839:1540:31
Södertälje-Nykvarn OF2:512:443:471:523:463:275:013:370:493:181:521:544:171:16
44:4346:5147:2232:4742:46
4:122:080:31*70*91
15178Ola Andersson47:512:264:068:1410:1614:4618:0125:4029:3430:4033:5936:0437:5741:5444:20
Stigmännen Karlshamns OK2:261:404:082:024:303:157:393:541:063:192:051:533:572:26
46:0847:1247:5143:45
1:481:040:39*85
16172Philip Edvardsson52:052:333:577:289:1713:2621:4930:3433:5334:4837:4139:4442:3346:1947:26
Eksjö SOK2:331:243:311:494:098:238:453:190:552:532:032:493:461:07
50:2551:3552:0539:28
2:591:100:30*70
17182Albin Pålsson52:253:305:078:5410:5016:5520:4529:4234:3335:3838:5040:5043:3046:1348:03
Kungälvs OK3:301:373:471:566:053:508:574:511:053:122:002:402:431:50
50:4551:5252:2547:21
2:421:070:33*85
18167Patrik Roos52:523:495:3611:1513:1517:4023:0428:3732:1533:1636:2838:4941:4447:2048:45
Södertälje-Nykvarn OF3:491:475:392:004:255:245:333:381:013:122:212:555:361:25
51:0252:1552:52
2:171:130:37
19152Anton Boberg52:562:384:138:1810:1215:5421:0229:4034:2435:2039:0141:2443:4346:4349:22
IF Rigor2:381:354:051:545:425:088:384:440:563:412:232:193:002:39
51:0852:2252:5648:05
1:461:140:34*85
20151Nils Wärnsberg55:462:406:3910:1612:1819:1623:2928:4534:3535:2238:3140:1842:2248:4551:57
Eksjö SOK2:403:593:372:026:584:135:165:500:473:091:472:046:233:12
54:0155:0755:46
2:041:060:39
21171Wiktor Finn Eriksson57:553:064:599:2911:2015:2823:5832:3935:5736:5441:0244:4546:1249:0051:39
Domnarvets GOIF3:061:534:301:514:088:308:413:180:574:083:431:272:482:39
55:5157:2357:5543:29
4:121:320:32*71
22179Martin Bergman58:534:288:2614:5517:0921:5926:5835:5240:3241:4044:5246:5649:3152:1553:56
OK Kåre4:283:586:292:144:504:598:544:401:083:122:042:352:441:41
56:4858:1458:5353:24
2:521:260:39*85
23181Eric Danielsson1:01:243:506:1213:1315:3421:4728:0033:3138:1639:2043:4546:1548:1753:2755:48
OK Kåre3:502:227:012:216:136:135:314:451:044:252:302:025:102:21
59:111:00:491:01:2432:2152:2559:33
3:231:380:35*45*79*91
24175Hugo Dahlberg1:04:493:166:5110:3212:1226:4830:4036:3541:2141:5046:1048:3751:0755:1259:39
Haninge SOK3:163:353:411:4014:363:525:554:460:294:202:272:304:054:27
1:02:301:04:191:04:49
2:511:490:30
25160Marcus Braun1:06:563:155:0815:0117:2223:2637:1642:3546:2547:2351:4054:4156:521:01:231:02:38
Tolered-Utby Ol-klubb3:151:539:532:216:0413:505:193:500:584:173:012:114:311:15
1:05:061:06:211:06:56
2:281:150:35
26156Anton Hansson1:07:343:345:4010:2213:5221:1835:1742:2246:4647:5451:5354:1056:231:01:371:03:13
Lunds OK3:342:064:423:307:2613:597:054:241:083:592:172:135:141:36
1:05:351:06:551:07:34
2:221:200:39
27165Oscar Philipsson1:09:503:579:2714:5116:5622:5628:0234:3741:0342:1746:3450:0352:551:01:521:03:35
Markaryds FK3:575:305:242:056:005:066:356:261:144:173:292:528:571:43
1:07:371:09:021:09:501:05:53
4:021:250:48*88
 
169Jonas GustafssonFelst.2:133:367:168:5812:5518:5223:0726:0426:4929:3531:20-----36:0637:33
OK Kåre2:131:233:401:423:575:574:152:570:452:461:454:461:27
39:1240:1540:50
1:391:030:35
173Erik BerglundFelst.-----------------------------------5:587:4816:47-----27:18----------
OK Kåre5:581:508:5910:31
41:5145:4846:22
14:333:570:34
166Nils AlexanderssonFelst.3:39------------------------------17:4719:4226:2531:2136:3243:4246:59
Stora Tuna OK3:3914:081:556:434:565:117:103:17
50:2451:4452:275:2531:00
3:251:200:43*36*70
158Simon Jansson-JärplingFelst.4:186:5915:3918:5626:1532:3040:3447:3248:4853:04-----57:421:05:061:06:35
OK Klemmingen4:182:418:403:177:196:158:046:581:164:164:387:241:29
1:08:461:09:491:10:3255:45
2:111:030:43*70
174Olle Skogej start----------------------------------------------------------------------
Tullinge SK
----------
 
 
 
H14 (11)3,7 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(34)2(37)3(39)4(44)5(58)6(59)7(62)8(65)9(75)10(80)11(88)12(200)M
 
1187Henrik Johannesson24:192:243:545:208:3311:5912:3815:1216:3018:1620:3222:2423:3924:19
Ronneby OK2:241:301:263:133:260:392:341:181:462:161:521:150:40
2183Oliwer Lundberg25:032:144:306:128:3111:4112:2615:0816:3118:2821:1123:0024:2125:03
OK Bävern2:142:161:422:193:100:452:421:231:572:431:491:210:42
3190Rasmus Lundberg25:312:113:565:358:5611:5012:3415:1016:3318:1520:3823:0124:5425:31
OK Bävern2:111:451:393:212:540:442:361:231:422:232:231:530:37
4186Andreas Jonsson25:512:464:386:318:5912:2513:1016:0617:3119:2722:0023:4325:0825:51
OK Orion2:461:521:532:283:260:452:561:251:562:331:431:250:43
4:10
*36
5188Lukas Lundgren27:332:474:376:179:4513:1413:5917:0218:3720:4223:2525:2326:5027:33
Växjö OK2:471:501:403:283:290:453:031:352:052:431:581:270:43
6191Albin Henrysson33:452:484:587:0311:3015:0115:5719:0821:1323:3828:5931:2532:5733:45
OK Dacke2:482:102:054:273:310:563:112:052:255:212:261:320:48
7193Emil Pettersson40:083:4011:0613:2717:4321:3322:1925:3927:3630:0735:4137:4639:2040:08
OK Dacke3:407:262:214:163:500:463:201:572:315:342:051:340:48
8192Hampus Järnbo54:085:3913:0915:3125:2530:2831:3936:4739:3344:0748:1551:5553:2754:08
Stigmännen Karlshamns OK5:397:302:229:545:031:115:082:464:344:083:401:320:41
9185Rasmus Eriksson59:264:298:4012:0119:4727:2928:4534:0339:1342:1952:2156:3458:3159:26
OK Vilse 874:294:113:217:467:421:165:185:103:0610:024:131:570:55
10189Martin Langmoen1:09:443:496:229:0017:3526:0027:2732:3736:3447:391:01:431:07:011:08:441:09:44
Kungälvs OK3:492:332:388:358:251:275:103:5711:0514:045:181:431:00
5:41
*36
 
184Melker Johanssonej start------------------------------------------------------------
OK Orion
 
 
 
H12 (12)2,6 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(31)2(56)3(59)4(61)5(65)6(75)7(79)8(87)9(88)10(200)M
 
1198Erik Hannrup18:222:083:534:457:078:2712:0114:1415:3416:1617:3818:22
IF Thor2:081:450:522:221:203:342:131:200:421:220:44
2204Isac Ericsson20:022:033:555:008:3810:1312:4315:3017:1718:0419:2420:02
Växjö OK2:031:521:053:381:352:302:471:470:471:200:38
2195Gustav Runefors20:021:433:374:348:199:5212:5415:1617:1017:5419:1620:02
Växjö OK1:431:540:573:451:333:022:221:540:441:220:46
4197Oscar Modig20:451:544:416:248:5110:2614:0616:1817:4718:3720:0020:45
FK Göingarna1:542:471:432:271:353:402:121:290:501:230:45
5199Simon Eriksson23:321:496:458:0011:2513:0515:2618:3520:2121:0922:4323:32
Emmaboda Verda OK1:494:561:153:251:402:213:091:460:481:340:49
6203Max Kärvhag24:372:285:517:3211:0813:0315:5919:0821:0521:5623:4724:37
OK Skogsfalken2:283:231:413:361:552:563:091:570:511:510:50
7194Gustav Åman25:472:044:026:0612:4914:2017:4820:2522:0823:1224:5825:47
OK Vilse 872:041:582:046:431:313:282:371:431:041:460:49
8202Anton Johansson Glivesson26:482:174:547:2710:3912:2816:3519:3622:2423:1626:0126:48
Ronneby OK2:172:372:333:121:494:073:012:480:522:450:47
9201Elias Torstensson29:422:335:357:2310:5016:4220:0523:3225:3226:4328:5529:42
Emmaboda Verda OK2:333:021:483:275:523:233:272:001:112:120:47
10200Samuel Håkansson31:584:017:5311:2914:4116:3521:2725:4328:1029:1731:0831:58
Ronneby OK4:013:523:363:121:544:524:162:271:071:510:50
11196Hjalmar Jönsson42:074:498:2610:3214:5617:5129:2534:0737:3139:0241:1342:07
OK Vilse 874:493:372:064:242:5511:344:423:241:312:110:54
12205Jonathan Ljungberg1:01:248:3314:2621:0329:5834:1240:4047:5156:1457:401:00:341:01:24
OK Skogsfalken8:335:536:378:554:146:287:118:231:262:540:50
 
 
 
H10 (14)2,1 km9 K
PlStartnrNamnTid
1(72)2(74)3(75)4(76)5(77)6(78)7(87)8(88)9(200)M
 
1214Hugo Ericsson13:251:113:004:125:507:478:539:5411:0712:3713:25
Växjö OK1:111:491:121:381:571:061:011:131:300:48
2216Arvid Kronmar13:511:133:024:176:088:029:1810:2111:1912:5913:51
FK Vittus1:131:491:151:511:541:161:030:581:400:52
3206Oliver Eriksson15:341:454:125:337:189:2710:4812:0413:0314:4815:34
Emmaboda Verda OK1:452:271:211:452:091:211:160:591:450:46
4210Johan Winbladh18:321:385:526:569:1511:5813:0814:4715:4117:3918:32
Lunds OK1:384:141:042:192:431:101:390:541:580:53
4213Max Persson18:324:178:059:1411:0012:4813:5015:0016:0717:4318:32
OK Skogsfalken4:173:481:091:461:481:021:101:071:360:49
6218Gabriel Håkansson19:542:014:346:389:3111:5414:1516:0417:0719:0119:5415:03
Ronneby OK2:012:332:042:532:232:211:491:031:540:53*81
7208Victor Modig22:071:3910:0311:0712:5115:1516:4918:1919:4721:2222:07
FK Göingarna1:398:241:041:442:241:341:301:281:350:45
8217Hugo Danielsson22:111:434:226:3611:3414:3716:2618:0519:1721:1622:1117:06
OK Skogsfalken1:432:392:144:583:031:491:391:121:590:55*81
9215Sebastian Kullberg23:021:306:138:2311:0713:2615:5817:4019:3322:1023:02
OK Skogsfalken1:304:432:102:442:192:321:421:532:370:52
10209Nils Gyberg23:151:425:337:2110:1213:3615:3117:1619:2122:1223:15
OK Skogsfalken1:423:511:482:513:241:551:452:052:511:03
11207Johannes Conradsson27:081:556:028:0313:4317:4519:4821:3223:3526:1227:08
OK Skogsfalken1:554:072:015:404:022:031:442:032:370:56
12212Arvid Jönsson27:253:0111:1012:3915:0918:4620:3022:1223:3226:2227:25
OK Vilse 873:018:091:292:303:371:441:421:202:501:03
13211Herman Albinsson29:061:495:057:2217:2620:2322:1624:0725:3128:0329:06
OK Skogsfalken1:493:162:1710:042:571:531:511:242:321:03
 
219Joel Augustssonej start---------------------------------------------
OK Skogsfalken
 
 
 
D75 (2)2,7 km9 K
PlStartnrNamnTid
1(33)2(56)3(59)4(61)5(67)6(75)7(82)8(90)9(200)M
 
1220Kerstin Granstedt38:124:397:499:4414:5119:4423:2230:2434:2336:4038:12
OK Pan-Kristianstad4:393:101:555:074:533:387:023:592:171:32
 
221Clarie Ekej start---------------------------------------------
OK Pan-Kristianstad
 
 
 
D65 (12)3,6 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(34)2(37)3(39)4(43)5(56)6(59)7(62)8(71)9(75)10(84)11(90)12(200)M
 
1229Birgitta Olsson39:433:547:039:2413:3018:4520:1024:2627:0429:3234:5237:2238:4639:43
Ronneby OK3:543:092:214:065:151:254:162:382:285:202:301:240:57
2223Ulla Håkansson51:184:598:4312:0917:0924:3526:2531:2334:2736:5544:4948:2050:0451:18
OK Gynge4:593:443:265:007:261:504:583:042:287:543:311:441:14
3224Inga-Lill Wikingsson54:144:468:5611:5221:0928:2330:0535:0837:5541:0947:5151:3053:1354:14
Stigmännen Karlshamns OK4:464:102:569:177:141:425:032:473:146:423:391:431:01
4232Inger Axelsson58:085:298:5012:2418:5226:1128:1733:2436:1938:3949:0854:5756:4958:08
OK Orion5:293:213:346:287:192:065:072:552:2010:295:491:521:19
5222Berit Byström58:374:278:4512:1319:0632:5334:3639:4142:1744:5151:4055:4057:3058:37
OK Virdarna4:274:183:286:5313:471:435:052:362:346:494:001:501:07
6230Ellbritt Svensson1:01:265:4010:1914:0921:0629:0331:1237:4841:0744:0053:0557:571:00:021:01:26
FK Finn5:404:393:506:577:572:096:363:192:539:054:522:051:24
7228Gunilla Grönblad1:05:204:418:5811:4228:5135:5937:5142:5645:4247:5056:481:02:201:04:121:05:20
Härlövs IF4:414:172:4417:097:081:525:052:462:088:585:321:521:08
8226Ulla Bergqvist1:13:0810:5015:4020:4628:3038:5140:4748:4252:1254:551:04:101:09:151:11:431:13:08
Stigmännen Karlshamns OK10:504:505:067:4410:211:567:553:302:439:155:052:281:25
9231Barbro Cassing1:52:207:2012:2317:0529:1340:1944:001:12:391:17:341:20:111:30:331:47:581:50:251:52:20
Ronneby OK7:205:034:4212:0811:063:4128:394:552:3710:2217:252:271:55
25:421:29:421:44:47
*42*85*91
 
225Barbro NilssonFelst.6:5410:2114:09-----38:2240:3646:4850:5754:04----------1:04:551:06:10
Alvesta SOK6:543:273:4824:132:146:124:093:0710:511:15
233Gullevi Svenssonej start------------------------------------------------------------
Ronneby OK
227Gull Svenssonej start------------------------------------------------------------
Tockarps IK
 
 
 
D60 (4)3,5 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(31)2(37)3(39)4(43)5(58)6(59)7(62)8(71)9(75)10(82)11(90)12(200)M
 
1236Lena Söderberg41:222:327:0010:1714:4520:3021:3625:5328:2030:5736:3438:5340:2441:22
OK Skogsfalken2:324:283:174:285:451:064:172:272:375:372:191:310:58
2235Ann-Helen Linnersjö48:032:517:4910:4316:5123:4324:5830:1733:0835:1141:4345:2546:5948:03
OK Orion2:514:582:546:086:521:155:192:512:036:323:421:341:04
3234Karin Persson53:253:179:0912:2218:4127:2928:5535:0338:0140:0546:5350:0652:0453:25
OK Tyringe3:175:523:136:198:481:266:082:582:046:483:131:581:21
4237Ingalill Nilsson55:493:378:4612:2617:1925:4827:1433:2636:5239:1548:5452:2354:3455:49
Stigmännen Karlshamns OK3:375:093:404:538:291:266:123:262:239:393:292:111:15
 
 
 
D55 (4)4,1 km13 K
PlStartnrNamnTid
1(33)2(37)3(40)4(41)5(45)6(56)7(59)8(62)9(71)10(75)11(82)12(90)13(200)M
 
1240Mona Palm53:223:217:1310:2014:1025:1231:3833:0937:5540:4842:2648:1750:4552:1953:22
Lessebo OK3:213:523:073:5011:026:261:314:462:531:385:512:281:341:03
2238Birgitta Nilsson57:133:227:1310:3114:0626:5235:4437:0241:3744:5946:2852:0954:4556:1657:13
Stigmännen Karlshamns OK3:223:513:183:3512:468:521:184:353:221:295:412:361:310:57
3241Siv Larsson1:06:485:0610:3715:5121:0630:2839:3341:2246:4549:2451:3159:531:03:391:05:371:06:48
Växjö AIS5:065:315:145:159:229:051:495:232:392:078:223:461:581:11
4239Christel Nilsson1:42:047:1413:1720:0625:3955:261:04:531:06:591:13:321:18:441:22:321:31:581:38:261:40:471:42:04
OK Älme7:146:036:495:3329:479:272:066:335:123:489:266:282:211:17
 
 
 
D50 (8)4,1 km13 K
PlStartnrNamnTid
1(35)2(38)3(40)4(41)5(43)6(57)7(59)8(62)9(70)10(75)11(85)12(91)13(200)M
 
1246Eva Folkesson Lööf41:453:115:568:2211:0216:0621:3122:2526:0029:1231:4836:5740:0440:5441:45
OK Pan-Kristianstad3:112:452:262:405:045:250:543:353:122:365:093:070:500:51
2249Kristina Johansson45:414:077:309:4913:2417:5824:1525:3629:5732:3334:4040:0943:2944:3845:41
Kalmar OK4:073:232:193:354:346:171:214:212:362:075:293:201:091:03
3243Agneta Erfors47:503:336:039:0813:2117:5623:4224:5229:0932:2435:0542:4045:5146:5247:50
OK Torfinn3:332:303:054:134:355:461:104:173:152:417:353:111:010:58
4248Pernilla Larsson48:084:347:2411:0815:2921:1526:3627:5032:3234:5437:0042:1145:4847:0448:08
OK Skogsfalken4:342:503:444:215:465:211:144:422:222:065:113:371:161:04
5245Inger Norling-Frick57:224:337:5211:2916:0720:5830:4132:3937:1041:1344:0650:0454:5256:0957:22
FK Göingarna4:333:193:374:384:519:431:584:314:032:535:584:481:171:13
6242Berit Runefors1:08:484:519:3513:0422:1929:0936:5038:3044:0047:0550:081:01:551:06:361:07:481:08:48
Växjö OK4:514:443:299:156:507:411:405:303:053:0311:474:411:121:00
7247Eva Tollstern1:12:555:5111:3217:3321:2730:0838:2539:5845:2449:5753:461:03:301:10:371:11:471:12:55
Växjö AIS5:515:416:013:548:418:171:335:264:333:499:447:071:101:08
8244Ann Öhlin1:17:286:4012:5817:0122:0034:3643:5645:5651:5555:581:00:471:09:351:15:041:16:211:17:28
Stigmännen Karlshamns OK6:406:184:034:5912:369:202:005:594:034:498:485:291:171:07
 
 
 
D45 (6)4,8 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(32)2(38)3(46)4(48)5(49)6(45)7(56)8(60)9(62)10(71)11(75)12(84)13(90)14(200)
M
 
1255Christina Smedberg40:052:165:038:4310:3512:2717:5422:2925:4829:0530:3831:4436:0138:0939:17
OK Skogsfalken2:162:473:401:521:525:274:353:193:171:331:064:172:081:08
40:05
0:48
2252Hanne Fogh43:402:315:249:3111:3013:3219:3624:4129:0431:4933:3535:1639:1841:3142:53
OK Sorø2:312:534:071:592:026:045:054:232:451:461:414:022:131:22
43:40
0:47
3253Eva Pettersson47:092:376:3311:1413:2315:2321:2025:5829:4733:5335:4938:2142:4944:5746:14
OK Dacke2:373:564:412:092:005:574:383:494:061:562:324:282:081:17
47:095:18
0:55*37
4251Cecilia Lingerud1:06:143:197:5916:1819:2122:4331:3838:0443:1649:3352:2554:481:00:221:03:161:05:10
OK Skogsfalken3:194:408:193:033:228:556:265:126:172:522:235:342:541:54
1:06:14
1:04
5250Gunilla Gustavsson1:17:372:597:2212:0715:4920:2637:1243:1556:091:01:591:04:401:07:121:12:141:15:031:16:34
OK Orion2:594:234:453:424:3716:466:0312:545:502:412:325:022:491:31
1:17:37
1:03
 
254Marita Philipssonej start----------------------------------------------------------------------
Markaryds FK
 
 
 
D40 (8)4,8 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(31)2(38)3(46)4(47)5(49)6(43)7(59)8(60)9(62)10(70)11(75)12(83)13(91)14(200)
M
 
1261Anna-Karin Jonsson45:241:555:079:5812:1115:0822:3327:4629:4432:5434:4836:2941:0543:3844:36
OK Orion1:553:124:512:132:577:255:131:583:101:541:414:362:330:58
45:24
0:48
2259Annika Ericsson46:542:036:0310:4512:3915:1621:5326:5928:5432:1435:2137:4642:3245:0546:03
Växjö OK2:034:004:421:542:376:375:061:553:203:072:254:462:330:58
46:545:24
0:51*37
3257Susanne Lundgren53:112:146:3011:1213:2917:3526:0030:5633:1737:0139:3641:5548:1851:1652:18
Växjö OK2:144:164:422:174:068:254:562:213:442:352:196:232:581:02
53:11
0:53
4256Marie Markholm53:492:106:3511:0013:0316:0825:0631:4333:5737:2139:5542:3549:0751:4752:51
Skåneslättens OL2:104:254:252:033:058:586:372:143:242:342:406:322:401:04
53:49
0:58
5262Maria Modig54:212:557:1812:1414:5517:5325:3532:1735:1039:0141:1743:5049:1952:1553:21
FK Göingarna2:554:234:562:412:587:426:422:533:512:162:335:292:561:06
54:21
1:00
6263Kristina Berlin55:082:196:5212:3215:1619:1527:4134:1336:3340:0842:2044:2849:4152:4554:01
OK Orion2:194:335:402:443:598:266:322:203:352:122:085:133:041:16
55:08
1:07
7258Ann-Sofie Brink58:382:166:3311:5214:1317:2529:1835:4138:4942:5245:2747:4452:5556:3857:49
Markaryds FK2:164:175:192:213:1211:536:233:084:032:352:175:113:431:11
58:38
0:49
8260Anna-Märta Johansson1:08:173:088:4615:2118:0323:4332:2839:5042:5046:3749:3251:511:00:331:05:481:07:07
Västvärmlands OK3:085:386:352:425:408:457:223:003:472:552:198:425:151:19
1:08:17
1:10
 
 
 
D21 (11)7,1 km19 K
PlStartnrNamnTid
1(32)2(46)3(47)4(50)5(52)6(53)7(54)8(55)9(51)10(42)11(36)12(57)13(60)14(62)
15(70)16(75)17(83)18(91)19(200)M
 
1273Nadiya Volynska54:432:288:5510:4115:4519:4121:0222:5624:3126:4133:5936:2839:2842:1544:45
OK Orion2:286:271:465:043:561:211:541:352:107:182:293:002:472:30
46:2047:4851:0953:0453:5554:43
1:351:283:211:550:510:48
2266Emma Bergman55:142:047:329:3714:4818:4920:2022:0523:3625:4533:2836:1439:3541:5545:05
Göteborg-Majorna OK2:045:282:055:114:011:311:451:312:097:432:463:212:203:10
46:3848:3351:4753:4154:2755:14
1:331:553:141:540:460:47
3265Elin Månsson57:152:077:379:3014:5818:4520:0821:5923:2925:3935:3238:0841:3343:5447:01
OK Löftan2:075:301:535:283:471:231:511:302:109:532:363:252:213:07
48:3650:3753:5155:4856:3657:1531:47
1:352:013:141:570:480:39*45
4269Lovisa Persson1:04:452:278:5510:4817:1021:4223:1725:2927:3329:5638:4841:4046:2850:4053:08
OK Tisaren2:276:281:536:224:321:352:122:042:238:522:524:484:122:28
54:4156:261:00:381:03:031:03:591:04:45
1:331:454:122:250:560:46
5268Maria Johansson1:07:262:4910:3913:0119:1524:0725:3927:5829:4832:1740:5043:4748:4352:1755:13
Torsås OK2:497:502:226:144:521:322:191:502:298:332:574:563:342:56
57:0659:061:03:261:05:391:06:351:07:26
1:532:004:202:130:560:51
6270Cajsa Grape1:08:462:349:1811:3418:0222:5124:3127:0028:5231:4440:2645:3649:5153:0356:48
IFK Moras OK2:346:442:166:284:491:402:291:522:528:425:104:153:123:45
58:441:00:361:04:511:07:111:08:041:08:46
1:561:524:152:200:530:42
7267Anna Månsson1:14:222:4310:1412:3919:3025:2727:2929:5131:4234:2243:5347:3352:0855:291:00:42
OK Löftan2:437:312:256:515:572:022:221:512:409:313:404:353:215:13
1:02:371:04:391:09:541:12:471:13:441:14:22
1:552:025:152:530:570:38
8264Jolanta Kolosinska1:16:483:049:5412:2519:0825:5527:2929:4331:3134:4943:1748:0654:1758:071:02:34
OK Skogsfalken3:046:502:316:436:471:342:141:483:188:284:496:113:504:27
1:04:361:07:191:11:431:14:361:15:401:16:48
2:022:434:242:531:041:08
9272Anna Lööf1:16:542:4410:0712:3419:3226:0527:2729:3131:2334:3144:5250:1857:381:00:491:04:30
OK Pan-Kristianstad2:447:232:276:586:331:222:041:523:0810:215:267:203:113:41
1:06:241:08:111:12:381:15:131:16:071:16:54
1:541:474:272:350:540:47
 
271Julia DavidssonFelst.-------------------------------------------------------4:109:2714:25
OK Klemmingen4:105:174:58
17:3321:1028:4332:4934:3936:11
3:083:377:334:061:501:32
274Märta-Stina KällFelst.2:5512:4415:2823:2632:2834:48----------------------------------------
OK Älme2:559:492:447:589:022:20
-------------------------2:16
*31
 
 
 
D18 (3)4,8 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(35)2(38)3(46)4(48)5(49)6(45)7(56)8(60)9(62)10(67)11(75)12(82)13(91)14(200)
M
 
1277Felicia Feurstein54:233:356:2211:0313:5518:0024:4729:4933:5640:1542:4444:5549:2552:3653:34
Tormestorps IF3:352:474:412:524:056:475:024:076:192:292:114:303:110:58
54:23
0:49
2276Johanna Tovesson1:03:033:266:1311:3214:4617:5330:4536:3041:2245:0547:4450:3357:091:01:061:02:05
OK Orion3:262:475:193:143:0712:525:454:523:432:392:496:363:570:59
1:03:031:00:14
0:58*90
 
275Tove IngvarssonFelst.5:298:45-----------------------------------44:26---------------55:38
OK Skogsfalken5:293:1635:4111:12
57:47
2:09
 
 
 
D16 (34)4,6 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(34)2(37)3(40)4(46)5(49)6(44)7(57)8(59)9(62)10(71)11(75)12(80)13(82)14(90)
15(200)M
 
1306Tilda Johansson35:312:424:396:308:3812:2518:2721:3922:3525:4227:0628:1930:4931:5533:38
OK Orion2:421:571:512:083:476:023:120:563:071:241:132:301:061:43
34:5335:31
1:150:38
2300Anna Dahlgren-Rosén37:482:555:287:5910:2513:4419:3923:5724:5527:5829:2730:2833:3534:3536:04
Järla Orientering2:552:332:312:263:195:554:180:583:031:291:013:071:001:29
37:0737:48
1:030:41
3299Erica Edman39:402:464:416:449:1913:2122:2526:1027:0529:5631:2332:2635:3336:3038:00
Korsnäs IF OK2:461:552:032:354:029:043:450:552:511:271:033:070:571:30
39:0439:40
1:040:36
4288Linnéa Golsäter41:062:434:427:019:4513:0121:4525:1426:0729:2431:2832:4735:2236:3039:21
Eksjö SOK2:431:592:192:443:168:443:290:533:172:041:192:351:082:51
40:3041:06
1:090:36
5292Louise Lundgren43:092:505:037:159:4213:4622:1626:4727:5131:1433:0634:2237:1738:2941:07
Växjö OK2:502:132:122:274:048:304:311:043:231:521:162:551:122:38
42:2343:09
1:160:46
6281Amanda Berggren43:202:414:467:009:3913:5721:0826:5027:4031:0033:0434:1937:1939:1441:36
Tullinge SK2:412:052:142:394:187:115:420:503:202:041:153:001:552:22
42:4443:204:12
1:080:36*36
7302Hanna Åberg43:382:434:426:278:4213:3526:4129:4630:3933:4435:1636:2638:5139:5341:45
OK Landehof2:431:591:452:154:5313:063:050:533:051:321:102:251:021:52
42:5543:38
1:100:43
8296Moa Pettersson45:402:567:1211:0913:4516:5724:3128:3129:4832:5735:5337:0139:5341:5743:42
OK Dacke2:564:163:572:363:127:344:001:173:092:561:082:522:041:45
44:5745:40
1:150:43
9289Sandra Näslund45:433:025:298:5311:3315:4223:2328:1029:1132:3234:1735:4539:4241:0643:36
Västerås SOK3:022:273:242:404:097:414:471:013:211:451:283:571:242:30
44:5945:43
1:230:44
10286Agnes Westlund46:322:514:507:079:2513:1323:1130:0630:5634:1435:5137:0839:4542:1244:39
Trosabygdens OK2:511:592:172:183:489:586:550:503:181:371:172:372:272:27
45:5446:3218:45
1:150:38*45
11284Elin Lundqvist46:353:156:048:3312:1316:2423:1428:2329:3133:3035:4037:1140:5642:2744:28
Nybro OK3:152:492:293:404:116:505:091:083:592:101:313:451:312:01
45:5246:35
1:240:43
12307Julia Hed49:223:215:599:0712:1816:2723:5628:4229:5934:0636:3237:5942:2244:3847:09
OK Skogsfalken3:212:383:083:114:097:294:461:174:072:261:274:232:162:31
48:3049:22
1:210:52
13278Sara Almehed50:043:337:3710:1913:3518:3426:5532:0633:3837:0939:1240:3944:0045:3947:54
Frölunda OL3:334:042:423:164:598:215:111:323:312:031:273:211:392:15
49:2050:04
1:260:44
14303Ella Wallinder50:572:545:0311:4914:3618:2926:3730:4331:3334:5037:2438:4142:4344:1349:08
Göteborg-Majorna OK2:542:096:462:473:538:084:060:503:172:341:174:021:304:55
50:1850:57
1:100:39
15298Olivia Nilsson51:432:535:1714:0917:3521:4530:4935:3336:3140:0742:2043:3046:5948:0449:52
OK Älme2:532:248:523:264:109:044:440:583:362:131:103:291:051:48
51:0151:43
1:090:42
16295Moa Granstedt52:272:425:319:5412:2216:3027:2932:0533:2137:3039:5241:4647:1048:2050:30
IK Hakarpspojkarna2:422:494:232:284:0810:594:361:164:092:221:545:241:102:10
51:5252:27
1:220:35
17290Lina Pålsson53:462:545:488:0410:5516:4930:2734:3335:2639:0140:3542:2847:5049:1051:34
Kungälvs OK2:542:542:162:515:5413:384:060:533:351:341:535:221:202:24
53:0453:46
1:300:42
18297Elin Fältman53:4912:3314:5016:5219:4124:0132:4637:2838:2942:0944:1245:3348:5450:0251:53
Leksands OK12:332:172:022:494:208:454:421:013:402:031:213:211:081:51
53:0253:49
1:090:47
19279Märta Fröjd54:373:286:008:2911:4616:2324:5231:0832:0538:1840:4143:1248:0149:5852:25
Snättringe SK3:282:322:293:174:378:296:160:576:132:232:314:491:572:27
53:4654:3723:13
1:210:51*45
20294Matilda Arborelius56:572:516:5812:1915:5519:5232:4637:1638:2041:4943:3444:5548:2450:1454:55
Hjärnarps GH OL2:514:075:213:363:5712:544:301:043:291:451:213:291:504:41
56:1056:57
1:150:47
21285Frida Junegard59:123:346:289:5814:1321:0731:3136:5938:2342:4945:5147:3451:4653:2857:01
Tullinge SK3:342:543:304:156:5410:245:281:244:263:021:434:121:423:33
58:3259:12
1:310:40
22291Vega Laudon59:173:585:5010:3113:2119:4728:2532:2933:1936:5538:3240:2350:5654:1257:33
Vännäs OK3:581:524:412:506:268:384:040:503:361:371:5110:333:163:21
58:4059:17
1:070:37
23304Ida Torbiörnsson1:02:283:316:429:5312:3417:5529:5735:2737:2241:5844:4946:1153:1656:431:00:11
Järla Orientering3:313:113:112:415:2112:025:301:554:362:511:227:053:273:28
1:01:401:02:28
1:290:48
24309Tove Norén1:02:503:376:379:0612:0416:5531:4536:4237:4642:4345:3147:0551:3453:161:00:48
Vännäs OK3:373:002:292:584:5114:504:571:044:572:481:344:291:427:32
1:01:581:02:50
1:100:52
25283Caroline Längheim1:03:313:457:0811:4215:4121:1533:3940:3042:2747:0449:5551:4555:5858:011:01:08
Tullinge SK3:453:234:343:595:3412:246:511:574:372:511:504:132:033:07
1:02:461:03:31
1:380:45
26282Isabell Larsson1:05:194:187:4715:1519:2124:0835:3742:1543:3548:1950:5552:3957:2559:261:02:53
Åmåls OK4:183:297:284:064:4711:296:381:204:442:361:444:462:013:27
1:04:301:05:19
1:370:49
27311Elvira Olsson1:06:375:038:3312:5117:2123:3337:3543:2444:4349:0251:0552:3557:3959:061:03:33
OK Kroppefjäll5:033:304:184:306:1214:025:491:194:192:031:305:041:274:27
1:05:501:06:37
2:170:47
28310Josefin Carlsson1:08:224:137:3914:5519:0825:1639:4145:0646:3850:5952:5754:3259:351:01:031:04:55
Attunda OK4:133:267:164:136:0814:255:251:324:211:581:355:031:283:52
1:07:441:08:22
2:490:38
29287Elsa Andersson1:08:423:276:109:1013:1918:1937:4843:4445:0649:5552:1453:591:02:151:04:151:06:35
Domnarvets GOIF3:272:433:004:095:0019:295:561:224:492:191:458:162:002:20
1:07:561:08:42
1:210:46
 
308Julia BlomFelst.4:42-------------------------9:2410:4315:5118:5121:1626:0328:0332:41
Frölunda OL4:424:421:195:083:002:254:472:004:38
34:3035:14
1:490:44
293Freja Vredinej start----------------------------------------------------------------------
IFK Umeå
-----
301Maria Gustafssonej start----------------------------------------------------------------------
Hagaby GOIF
-----
305Stina Bayardej start----------------------------------------------------------------------
Stora Tuna OK
-----
280Alice DAngeloej start----------------------------------------------------------------------
Attunda OK
-----
 
 
 
D14 (6)3,7 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(34)2(37)3(39)4(44)5(58)6(59)7(62)8(65)9(75)10(80)11(88)12(200)M
 
1313Myrra Carlsson32:502:525:077:2211:4515:4416:3520:3222:4225:1828:3330:4232:0732:50
OK Orion2:522:152:154:233:590:513:572:102:363:152:091:250:43
2315Vilma Persson32:512:454:537:1111:2415:0216:0519:3821:2023:4027:5030:3032:0532:51
OK Skogsfalken2:452:082:184:133:381:033:331:422:204:102:401:350:46
3316Lovisa Torstensson34:302:576:028:2512:4316:5917:5021:3823:2926:4229:5432:0933:4734:30
Emmaboda Verda OK2:573:052:234:184:160:513:481:513:133:122:151:380:43
4312Märta Skog37:012:535:006:5611:4916:0716:5720:0921:4625:3830:1435:0036:1837:01
Tullinge SK2:532:071:564:534:180:503:121:373:524:364:461:180:43
28:23
*79
5317Ellen Andersson45:014:027:0110:0014:3220:5422:3727:3930:1933:5138:2042:0244:0645:01
Stigmännen Karlshamns OK4:022:592:594:326:221:435:022:403:324:293:422:040:55
6314Hanna Tynong1:00:324:188:1612:0823:3631:4232:5137:5441:2045:4450:5557:2259:391:00:32
Tullinge SK4:183:583:5211:288:061:095:033:264:245:116:272:170:53
 
 
 
D12 (11)2,6 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(31)2(56)3(59)4(61)5(65)6(75)7(79)8(87)9(88)10(200)M
 
1321Hanna Johannesson19:362:024:075:177:599:3412:1715:0516:3717:2018:5019:36
Ronneby OK2:022:051:102:421:352:432:481:320:431:300:46
2320Ellen Wahlbom20:462:164:225:378:4610:3812:5515:5017:2618:2119:5920:46
OK Orion2:162:061:153:091:522:172:551:360:551:380:47
3319Wilma Markholm22:502:016:117:1810:4112:3114:5317:5319:3620:2422:0422:50
Skåneslättens OL2:014:101:073:231:502:223:001:430:481:400:46
4322Elin Svensson24:072:274:476:419:5711:4914:4318:1720:4521:4223:2324:07
OK Älme2:272:201:543:161:522:543:342:280:571:410:44
5324Linnea Dagsberg24:582:014:456:079:5411:5315:2419:5121:2922:1723:5824:58
OK Orion2:012:441:223:471:593:314:271:380:481:411:00
6318Irmalinn Nilsson25:122:415:167:3411:4513:5317:0119:5521:4222:4024:1525:12
Härlövs IF2:412:352:184:112:083:082:541:470:581:350:57
7323Ebba Berglin26:262:066:437:5911:5513:4717:2221:4323:2624:1225:4126:26
OK Dacke2:064:371:163:561:523:354:211:430:461:290:45
8328Alicia Lundgren26:542:255:036:2710:3012:1616:3219:5721:5623:0026:0626:54
Växjö OK2:252:381:244:031:464:163:251:591:043:060:48
9325Johanna Wilhelmsson34:113:357:3011:1915:5418:2122:4026:5829:4730:5833:1634:11
OK Dacke3:353:553:494:352:274:194:182:491:112:180:55
10326Vanja Bökman34:178:5011:2512:5317:4420:0123:4628:0130:1431:1833:1934:17
Ronneby OK8:502:351:284:512:173:454:152:131:042:010:58
 
327Tea MarkholmFelst.-----7:198:4212:5214:4318:2621:5824:0324:5127:4028:27
Skåneslättens OL7:191:234:101:513:433:322:050:482:490:47
 
 
 
D10 (12)2,1 km9 K
PlStartnrNamnTid
1(72)2(74)3(75)4(76)5(77)6(78)7(87)8(88)9(200)M
 
1334Linn Karlsson16:101:413:354:567:028:5311:0012:2213:3015:1916:10
OK Vilse 871:411:541:212:061:512:071:221:081:490:51
2335Elin Emilsson17:441:273:114:457:599:5212:4413:5015:0017:0117:44
OK Skogsfalken1:271:441:343:141:532:521:061:102:010:43
3333Ella Söderberg18:281:495:417:029:1211:0713:1114:3015:4017:3318:28
OK Skogsfalken1:493:521:212:101:552:041:191:101:530:55
4340Tova Danielsson19:081:373:465:137:279:4413:3415:0916:1418:0819:08
OK Skogsfalken1:372:091:272:142:173:501:351:051:541:00
5332Linda Jonsson19:231:403:264:4511:1913:0314:5816:0116:5518:3719:23
OK Orion1:401:461:196:341:441:551:030:541:420:46
6330Elina Liljedahl20:232:014:556:448:4910:5312:2915:3517:2619:2620:23
OK Skogsfalken2:012:541:492:052:041:363:061:512:000:57
7329Ina Åman20:442:346:348:0410:4612:5314:2215:4817:1819:5020:44
OK Vilse 872:344:001:302:422:071:291:261:302:320:54
8339Klara Johansson23:471:554:387:2311:1014:1316:3618:3720:0322:2823:47
Västvärmlands OK1:552:432:453:473:032:232:011:262:251:19
9336Vilmalee Suwan Kuusela27:312:015:427:0515:4618:0321:5323:2624:3326:2927:31
OK Vilse 872:013:411:238:412:173:501:331:071:561:02
10337Elvira Ljungberg31:512:298:4911:2915:1718:1821:4523:4525:0131:0131:51
OK Skogsfalken2:296:202:403:483:013:272:001:166:000:50
11331Frida Jönsson44:392:3822:4624:4227:5830:5634:2636:1037:2943:2844:39
OK Vilse 872:3820:081:563:162:583:301:441:195:591:11
 
338Ida Edvardssonej start---------------------------------------------
Eksjö SOK
 
 
 
U2 (9)2,1 km9 K
PlStartnrNamnTid
1(72)2(74)3(75)4(76)5(77)6(78)7(87)8(88)9(200)M
 
1402Erik Åkesson18:511:394:185:528:5310:5213:3514:5115:5818:1018:51
Växjö AIS1:392:391:343:011:592:431:161:072:120:41
210004Hugo Larsson20:051:453:576:389:2111:4713:3715:3417:1019:1120:05
OK Dacke1:452:122:412:432:261:501:571:362:010:54
310028Johan Björck20:081:386:538:2210:4813:0214:3716:0817:1219:1620:08
OK Älme1:385:151:292:262:141:351:311:042:040:52
4341Svante Holst22:031:415:177:079:4712:1513:4516:4018:3921:0822:03
OK Skogsfalken1:413:361:502:402:281:302:551:592:290:55
510027Philip Folkesson22:411:444:566:4011:0313:2515:2517:5519:4321:4622:41
OK Älme1:443:121:444:232:222:002:301:482:030:55
6385Emil Viktorsson22:512:046:208:0010:1412:4315:2317:3318:5521:4022:51
OK Orion2:044:161:402:142:292:402:101:222:451:11
710026Hugo Nilsson23:212:295:417:2411:4914:0916:1418:4520:3422:2923:21
OK Älme2:293:121:434:252:202:052:311:491:550:52
8343Emma Emilsson26:321:515:256:4815:0817:4920:5322:2523:4225:4826:32
OK Skogsfalken1:513:341:238:202:413:041:321:172:060:44
9342Viktor Lingerud Sorinder34:251:527:4810:0914:1519:0123:0026:3029:1533:1334:25
OK Skogsfalken1:525:562:214:064:463:593:302:453:581:12
 
 
 
U1 (23)1,6 km7 K
PlStartnrNamnTid
1(72)2(73)3(77)4(81)5(87)6(88)7(200)M
 
110033Malcolm Welander11:211:212:524:306:567:338:5610:2711:21
OK Älme1:211:311:382:260:371:231:310:54
210032Alva Johansson11:261:222:524:336:597:388:4910:3411:26
OK Älme1:221:301:412:260:391:111:450:52
310029Kasper Andersson11:431:463:144:517:147:529:0910:5011:43
OK Älme1:461:281:372:230:381:171:410:53
410042Isak Nilsson12:041:193:165:497:108:029:4111:1512:04
OK Älme1:191:572:331:210:521:391:340:49
510045Hannes Boström12:311:273:375:497:138:009:3711:4312:31
OK Älme1:272:102:121:240:471:372:060:48
610003Emma Larsson15:211:344:497:088:479:3811:4914:1415:21
OK Dacke1:343:152:191:390:512:112:251:07
7351Erik Eriksson17:212:034:106:1410:2711:2113:4016:1717:2116:21
OK Skogsfalken2:032:072:044:130:542:192:371:04*200
8348Lisa Ericson17:292:264:307:3210:1412:0114:0216:1917:29
OK Vilse 872:262:043:022:421:472:012:171:10
9349Vilmer Lindström17:322:034:166:1410:3511:2613:4816:2017:32
OK Skogsfalken2:032:131:584:210:512:222:321:12
10403Jakob Asp17:562:184:447:119:039:5012:3116:5917:56
IFK Göteborg2:182:262:271:520:472:414:280:57
11350Emil Albinsson19:082:256:069:0512:0013:0515:0918:1119:08
OK Skogsfalken2:253:412:592:551:052:043:020:57
1210038John Sjöfors19:151:515:238:5310:4513:0014:5618:1919:15
OK Älme1:513:323:301:522:151:563:230:56
13346Bea Magnstedt19:262:405:528:5911:5712:5815:1318:1019:26
OK Vilse 872:403:123:072:581:012:152:571:16
14380Erik Duval20:272:325:178:0810:4712:1614:4519:1920:27
OK Skogsfalken2:322:452:512:391:292:294:341:08
15345Viggo Persson21:472:245:358:5012:1314:0016:5120:4821:47
OK Skogsfalken2:243:113:153:231:472:513:570:59
1610030Max Andersson21:504:437:1910:5613:3714:5516:4720:3321:50
OK Älme4:432:363:372:411:181:523:461:17
17352Hugo Clarin21:542:235:328:5012:1213:5616:5620:4921:54
OK Skogsfalken2:233:093:183:221:443:003:531:05
1810037Melia Welander22:081:555:269:0712:1814:2317:1020:5622:08
OK Älme1:553:313:413:112:052:473:461:12
1910047Andreas Johnsson22:133:249:2212:2115:2616:3318:1721:1422:1321:16
OK Vilse 873:245:582:593:051:071:442:570:59*200
20344Moa Arvidsson23:463:469:4613:0115:5516:5819:1922:4523:46
OK Vilse 873:466:003:152:541:032:213:261:01
21353Anna Viktorsson23:472:205:5410:0614:0316:0018:1422:2823:4722:29
OK Skogsfalken2:203:344:123:571:572:144:141:19*200
2210048Emmelie Johnsson24:033:569:5313:2415:5917:0519:2122:4624:03
OK Vilse 873:565:573:312:351:062:163:251:17
 
347Emilia Thorenej start-----------------------------------
OK Skogsfalken
 
 
 
Inskolning (11)1,6 km7 K
PlStartnrNamnTid
1(72)2(73)3(77)4(81)5(87)6(88)7(200)M
 
1354Viktor Ericson17:572:435:307:5410:0511:3213:5116:3617:57
OK Vilse 872:432:472:242:111:272:192:451:21
210046Alva Boström22:082:065:339:2512:4914:4017:2621:1922:08
OK Älme2:063:273:523:241:512:463:530:49
310049Majken Ryden23:252:065:349:1812:5014:3417:2922:0523:25
OK Älme2:063:283:443:321:442:554:361:20
4392Agnes Berlin26:352:535:599:3013:5317:0219:4124:0026:35
OK Orion2:533:063:314:233:092:394:192:35
5360Josefina Andrae26:583:257:2611:4015:2117:3420:5825:2026:58
OK Vilse 873:254:014:143:412:133:244:221:38
6356Louise Sandberg28:453:599:4314:0417:2519:4722:2726:5828:4527:02
OK Vilse 873:595:444:213:212:222:404:311:47*200
7355Carl Sandberg28:514:009:5414:3317:4119:3722:2927:0028:5127:04
OK Vilse 874:005:544:393:081:562:524:311:51*200
8358Olle Håkansson36:544:268:3013:0417:4720:0124:1132:2836:54
Ronneby OK4:264:044:344:432:144:108:174:26
910006Alfred Olsson40:575:4511:3119:1826:3029:0832:4939:1840:57
OK Vilse 875:455:467:477:122:383:416:291:39
 
357Millie Arvidssonej start-----------------------------------
OK Vilse 87
359Linnéa Edvardssonej start-----------------------------------
Eksjö SOK
 
 
 
Öppen motion 2 (4)2,7 km11 K
PlStartnrNamnTid
1(58)2(59)3(61)4(65)5(75)6(76)7(77)8(78)9(87)10(88)11(200)M
 
110036Ing-Marie Johansson23:492:163:177:179:0913:5715:3917:3818:4219:5521:0022:5523:49
OK Älme2:161:014:001:524:481:421:591:041:131:051:550:54
210041Stefan Karlsson31:302:153:256:468:3914:2318:4821:0022:2124:5826:5630:3831:30
OK Älme2:151:103:211:535:444:252:121:212:371:583:420:52
310040Maria Lundberg37:385:086:5312:2415:4021:1924:0026:4929:1531:1633:2636:2837:38
OK Älme5:081:455:313:165:392:412:492:262:012:103:021:10
410039Karin Heinz-Andersson47:173:166:0910:2815:1931:3633:5436:1338:1340:1242:3345:4847:17
OK Älme3:162:534:194:5116:172:182:192:001:592:213:151:29
 
 
 
Öppen motion 3 (13)2,6 km10 K
PlStartnrNamnTid
1(31)2(56)3(59)4(61)5(65)6(75)7(79)8(87)9(88)10(200)M
 
1388Raimo Salminen31:023:156:207:5712:0514:2417:5123:5326:2427:3629:5631:02
OK Pan-Kristianstad3:153:051:374:082:193:276:022:311:122:201:06
2410Per Tovesson32:386:499:1111:4815:1217:0823:1227:1729:0129:5831:4032:38
OK Orion6:492:222:373:241:566:044:051:440:571:420:58
310008Ylva Christensson34:403:076:248:3714:0017:1121:3227:1529:5630:5233:3634:40
OK Skogsfalken3:073:172:135:233:114:215:432:410:562:441:04
4401Lena Weiming Nyberg36:133:447:449:4116:2919:3223:4728:1130:4232:1034:5536:13
Kinnaströms SK3:444:001:576:483:034:154:242:311:282:451:18
5390Anna-Lisa Hansson37:214:037:579:5915:0818:0422:4028:2031:1032:5736:0037:21
OK Pan-Kristianstad4:033:542:025:092:564:365:402:501:473:031:21
610034Frida Sjöfors37:592:3811:4213:4817:0719:2627:1331:0234:2035:2337:1237:59
OK Älme2:389:042:063:192:197:473:493:181:031:490:47
710035Anna Welander38:102:4711:5713:4717:1519:3527:1231:0334:2735:3237:1938:10
OK Älme2:479:101:503:282:207:373:513:241:051:470:51
8387Bengt Halleröd41:163:006:268:2512:5115:3120:2125:4928:2830:1340:0841:16
OK Skogsfalken3:003:261:594:262:404:505:282:391:459:551:08
9430Berit Nilsson41:234:079:1712:1817:4020:4926:3731:2634:4336:3140:1441:23
OK Älme4:075:103:015:223:095:484:493:171:483:431:09
10383Margareta Wikström44:583:597:5612:5521:0624:2628:5835:2639:3941:1243:5144:58
Växjö AIS3:593:574:598:113:204:326:284:131:332:391:07
11391Marianne Månsson55:195:0911:5115:3822:0525:4738:5945:1048:3650:3853:4655:19
Ronneby OK5:096:423:476:273:4213:126:113:262:023:081:33
12421Stig Svensson58:584:5718:1320:2328:2633:1939:5546:1150:3553:1857:0058:58
OK Virdarna4:5713:162:108:034:536:366:164:242:433:421:58
13427Ragnvald Bladh1:03:114:5710:4914:2027:4531:5040:3952:1956:0358:501:01:521:03:11
OK Älme4:575:523:3113:254:058:4911:403:442:473:021:19
 
 
 
Öppen motion 4 (1)4,7 km15 K
PlStartnrNamnTid
1(34)2(39)3(49)4(50)5(44)6(58)7(59)8(61)9(65)10(71)11(75)12(80)13(87)14(88)
15(200)M
 
110000Martin Holst1:10:064:269:2014:2724:0633:3237:1538:0349:3651:2757:3859:151:02:301:04:101:06:56
OK Skogsfalken4:264:545:079:399:263:430:4811:331:516:111:373:151:402:46
1:09:261:10:06
2:300:40
 
 
 
Öppen motion 5 (18)3,7 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(34)2(37)3(39)4(44)5(58)6(59)7(62)8(65)9(75)10(80)11(88)12(200)M
 
110023Linda Ingemarsson33:444:137:139:1812:3916:4217:4121:2223:3726:0328:5531:1332:4933:44
FK Vittus4:133:002:053:214:030:593:412:152:262:522:181:360:55
2426Annika Josefsson37:533:446:028:2312:1116:3317:3921:5024:2126:5830:3133:4836:5237:53
OK Dacke3:442:182:213:484:221:064:112:312:373:333:173:041:01
310013Susanne Johannesson47:083:406:319:0117:1222:1723:2328:1531:1734:0741:1044:0646:0247:08
Ronneby OK3:402:512:308:115:051:064:523:022:507:032:561:561:06
410007Magnus Kärvhag50:037:169:5112:2222:2927:0428:0332:1434:3339:0044:2547:2949:1150:03
OK Skogsfalken7:162:352:3110:074:350:594:112:194:275:253:041:420:52
5398Aina Jeppsson50:145:148:5312:0218:2824:4225:5431:4234:2538:1342:3946:4249:0850:14
Lunds OK5:143:393:096:266:141:125:482:433:484:264:032:261:06
610017Owe Svensson50:484:277:5911:0316:4023:2924:4229:4932:4036:3041:0747:0349:3850:48
OK Orion4:273:323:045:376:491:135:072:513:504:375:562:351:10
710010Ingalill Olsson51:063:496:449:0914:1218:5220:1732:0034:1537:2045:2448:2650:1651:06
OK Orion3:492:552:255:034:401:2511:432:153:058:043:021:500:50
8425Joakim Sorinder51:275:097:5110:2819:3323:5424:5529:3032:5337:0643:1548:4050:3851:27
OK Skogsfalken5:092:422:379:054:211:014:353:234:136:095:251:580:49
9384Agneta Petersson51:394:508:1111:3317:0123:3224:4130:3134:0238:1844:5548:2350:3751:39
Ronneby OK4:503:213:225:286:311:095:503:314:166:373:282:141:02
10432Elin Berglin52:234:177:3011:0918:2025:1226:3732:5435:4440:4746:2549:2651:2352:23
OK Dacke4:173:133:397:116:521:256:172:505:035:383:011:571:00
1110044Jimmy Sällberg56:497:529:4912:1028:4334:2735:1938:5040:4344:1648:2953:4756:0056:49
OK Älme7:521:572:2116:335:440:523:311:533:334:135:182:130:49
12394Kerstin Lundqvist1:03:506:0011:0515:0124:3932:5334:5340:2244:2948:5856:201:00:381:02:531:03:50
Nybro OK6:005:053:569:388:142:005:294:074:297:224:182:150:57
13381Mats Runefors1:06:305:4211:1715:0423:3431:3833:1340:0243:4248:4656:471:01:491:04:571:06:30
Växjö OK5:425:353:478:308:041:356:493:405:048:015:023:081:33
14397Anna Lena Ottosson1:06:375:108:5712:1630:3839:5841:0445:4048:3752:1956:281:03:111:05:241:06:37
FK Göingarna5:103:473:1918:229:201:064:362:573:424:096:432:131:13
15412Sigge Rudolfsson1:06:526:0610:2013:4120:3428:5530:3036:4740:1745:1159:551:03:311:05:451:06:52
OK Gisle6:064:143:216:538:211:356:173:304:5414:443:362:141:07
1610043Christer Sjöfors1:29:205:5017:1720:3139:0853:3257:161:02:531:07:341:11:511:19:181:25:281:27:341:29:20
OK Älme5:5011:273:1418:3714:243:445:374:414:177:276:102:061:46
 
396Lena IngvarssonFelst.7:1412:2516:5929:0039:5141:34-------------------------1:04:061:06:17
OK Skogsfalken7:145:114:3412:0110:511:4322:322:11
361Hanna P-Edvardssonej start------------------------------------------------------------
Eksjö SOK
 
 
 
Öppen motion 6 (3)5,3 km16 K
PlStartnrNamnTid
1(35)2(37)3(46)4(48)5(51)6(50)7(44)8(57)9(59)10(62)11(67)12(75)13(80)14(84)
15(90)16(200)M
 
110024Magnus Kronmar56:213:024:5710:4413:0119:3324:2533:3438:1339:2442:4945:2947:2750:3551:56
FK Vittus3:021:555:472:176:324:529:094:391:113:252:401:583:081:21
54:1355:3856:21
2:171:250:43
210031Andreas Johansson1:10:053:245:159:4217:3725:1933:0843:0747:4648:4952:1654:3957:051:01:181:03:48
OK Älme3:241:514:277:557:427:499:594:391:033:272:232:264:132:30
1:07:551:09:211:10:05
4:071:260:44
3362Per-Ola Melander1:30:115:037:5716:1321:0029:1941:2849:2856:2858:031:02:171:05:231:07:501:20:481:24:05
Stigmännen Karlshamns OK5:032:548:164:478:1912:098:007:001:354:143:062:2712:583:17
1:27:201:29:111:30:11
3:151:511:00
 
 
 
Öppen motion 7 (34)2,7 km9 K
PlStartnrNamnTid
1(33)2(56)3(59)4(61)5(67)6(75)7(82)8(90)9(200)M
 
1418Frida Andersson21:442:364:255:418:4911:1913:0717:2619:2820:5121:44
OK Orion2:361:491:163:082:301:484:192:021:230:53
210005Linda Larsson24:323:154:576:099:0411:5514:3519:1022:0523:4124:32
OK Dacke3:151:421:122:552:512:404:352:551:360:51
310014Oskar Handmark25:202:243:454:397:4910:0411:5715:4423:4424:4025:20
OK Pan-Kristianstad2:241:210:543:102:151:533:478:000:560:40
410011Ida Olsson26:402:394:335:549:1612:3814:5620:2124:2625:4926:40
OK Orion2:391:541:213:223:222:185:254:051:230:51
510002Örjan Christensson27:533:145:317:1210:5314:0217:3222:4225:1126:4527:53
OK Skogsfalken3:142:171:413:413:093:305:102:291:341:08
610025Göran Liljequist28:073:315:497:3211:1214:4017:0922:5625:1927:0328:07
OK Älme3:312:181:433:403:282:295:472:231:441:04
7382Sven-Åke Karlsson28:253:265:577:3411:4814:5917:3723:2025:5527:2528:25
IK Hakarpspojkarna3:262:311:374:143:112:385:432:351:301:00
810012Madelene Axelsson28:373:316:247:5211:3715:1518:0423:2926:2127:5028:37
Härlövs IF3:312:531:283:453:382:495:252:521:290:47
9375Emma Faxén28:462:525:396:5410:2314:2018:3023:1526:0627:4428:46
Växjö OK2:522:471:153:293:574:104:452:511:381:02
10433Bengt-Erik Ingemansson28:543:205:457:1410:4414:3217:3623:1526:1727:5228:54
OK Vilse 873:202:251:293:303:483:045:393:021:351:02
11416Jeanette Andersson29:493:577:188:3012:1114:5517:2522:3127:2629:0029:49
OK Dacke3:573:211:123:412:442:305:064:551:340:49
12400Hans Åke Djurbäck30:033:426:007:3211:4514:5618:2124:3027:2529:1230:03
Kinnaströms SK3:422:181:324:133:113:256:092:551:470:51
13367Pierre Danielsson30:294:126:267:4111:0214:0418:3225:2128:1229:4830:29
OK Skogsfalken4:122:141:153:213:024:286:492:511:360:41
14365Anna Eliasson30:344:166:327:4611:0114:0918:3525:2028:1629:4830:34
OK Skogsfalken4:162:161:143:153:084:266:452:561:320:46
15428Barbro Kärvhag32:285:047:138:4413:1217:1120:5127:2230:0931:3832:28
OK Skogsfalken5:042:091:314:283:593:406:312:471:290:50
1610009Magnus Emilsson33:284:276:508:0011:5416:5020:3427:5931:2332:3933:28
OK Skogsfalken4:272:231:103:544:563:447:253:241:160:49
17363Christer Svensson35:0210:4313:0014:1518:2621:4824:1829:5732:3634:0335:02
Ronneby OK10:432:171:154:113:222:305:392:391:270:59
18386Ingvar Persson35:074:177:1110:0614:4918:3721:5028:1131:0733:3135:07
OK Tyringe4:172:542:554:433:483:136:212:562:241:36
19424Bigge Bengtsson36:394:298:0910:3516:1820:4824:1430:4633:4035:3236:39
Stigmännen Karlshamns OK4:293:402:265:434:303:266:322:541:521:07
20408Hasse Axelsson37:273:536:348:0513:1717:3822:5429:2534:3136:2037:27
Stigmännen Karlshamns OK3:532:411:315:124:215:166:315:061:491:07
21366Helen Nilsson37:574:477:569:5514:3219:0422:3530:1834:2636:3437:57
Härlövs IF4:473:091:594:374:323:317:434:082:081:23
22378Bo Adolfsson40:253:406:337:5912:2618:0823:5532:3437:3739:2940:25
IK Ymer3:402:531:264:275:425:478:395:031:520:56
23389Pi Persson41:183:015:106:4211:1822:2126:3033:4738:1340:0841:18
OK Orion3:012:091:324:3611:034:097:174:261:551:10
24379Torgny Åstedt42:104:517:479:4214:3419:4325:1933:5938:5540:5442:10
Härlövs IF4:512:561:554:525:095:368:404:561:591:16
25407Karl-Erik Jonasson42:134:538:3710:4216:1622:1426:3734:3638:3440:4542:13
Kalmar OK4:533:442:055:345:584:237:593:582:111:28
26414Ann-Katrin Almqvist44:504:108:5111:0515:4224:2429:3837:1041:5043:4744:50
FK Göingarna4:104:412:144:378:425:147:324:401:571:03
27431Lars Henriksson47:245:198:4210:4017:0323:2128:3537:2342:5445:5047:24
OK Älme5:193:231:586:236:185:148:485:312:561:34
28399Karin Hannrup47:478:3212:1314:1218:3324:4928:1238:5945:0246:4847:47
IF Thor8:323:411:594:216:163:2310:476:031:460:59
29364Peter Liljedahl48:414:377:318:5412:1320:0627:5433:1746:5347:5948:41
OK Skogsfalken4:372:541:233:197:537:485:2313:361:060:42
30423Solbritt Gustafsson49:115:048:5710:5915:5920:3824:4040:1544:4647:4049:1133:5547:43
OK Virdarna5:043:532:025:004:394:0215:354:312:541:31*84*200
31377Eva Adolfsson52:305:369:5011:5917:2024:2134:5442:5648:4651:0052:30
IK Ymer5:364:142:095:217:0110:338:025:502:141:30
32393Bertil Ahlberg52:346:5311:2214:0321:0126:4231:3842:0547:5450:3852:34
OK Gynge6:534:292:416:585:414:5610:275:492:441:56
33420Kennerth Gustafsson54:199:3412:4218:3124:0931:1736:3444:5549:3952:4154:19
OK Virdarna9:343:085:495:387:085:178:214:443:021:38
 
376Ronny CarlssonFelst.3:326:328:1913:2517:1422:4639:38-----54:3255:48
OK Skogsfalken3:323:001:475:063:495:3216:5214:541:16
 
 
 
Öppen motion 8 (15)4,8 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(32)2(38)3(46)4(48)5(49)6(45)7(56)8(60)9(62)10(71)11(75)12(84)13(90)14(200)
M
 
1422Henrik Modig37:552:064:197:409:2211:1616:1020:0423:0726:2727:5829:2733:4435:4737:01
FK Göingarna2:062:133:211:421:544:543:543:033:201:311:294:172:031:14
37:55
0:54
210016Peter Andersson44:092:215:309:0911:0913:1620:2525:1328:3732:1033:4234:5638:5741:5843:14
OK Orion2:213:093:392:002:077:094:483:243:331:321:144:013:011:16
44:09
0:55
3411Mikael Persson46:242:355:3211:5614:5516:5022:4927:1431:4334:3636:2437:4141:5744:1545:34
FK Göingarna2:352:576:242:591:555:594:254:292:531:481:174:162:181:19
46:2413:57
0:50*47
410020Caroline Lindelöw50:552:446:3511:5914:1316:3424:0829:1732:5236:5538:3839:5944:5448:4350:01
Härlövs IF2:443:515:242:142:217:345:093:354:031:431:214:553:491:18
50:55
0:54
510021Carina Lindelöw54:213:046:4812:2315:2717:5026:0132:4236:2439:4441:3743:0149:3652:0553:34
Härlövs IF3:043:445:353:042:238:116:413:423:201:531:246:352:291:29
54:2131:3647:14
0:47*57*85
6417Håkan Andersson55:362:235:2111:5513:5916:0228:1634:1837:4142:5744:4646:1951:2053:2754:51
OK Dacke2:232:586:342:042:0312:146:023:235:161:491:335:012:071:24
55:36
0:45
710019Peter Blomqvist55:492:445:3611:3513:3719:5330:2034:5238:3242:4044:4346:4850:5853:4554:56
Klubblös2:442:525:592:026:1610:274:323:404:082:032:054:102:471:11
55:49
0:53
8419Maja Andersson56:542:466:0811:3413:3315:5633:5538:4542:3245:2146:5348:1852:3454:5156:03
OK Orion2:463:225:261:592:2317:594:503:472:491:321:254:162:171:12
56:54
0:51
910018Mats Holm59:083:027:0712:4215:1817:5626:0631:5037:0242:3145:0847:0052:1456:4358:11
Växjö OK3:024:055:352:362:388:105:445:125:292:371:525:144:291:28
59:08
0:57
10413Roger Bergvik1:04:313:237:1213:1115:5718:4336:3642:5547:2750:3952:5054:2659:251:01:571:03:34
Växjö OK3:233:495:592:462:4617:536:194:323:122:111:364:592:321:37
1:04:31
0:57
1110022Elinor Lindelöw1:09:313:208:3015:1318:1421:1731:4641:3347:0952:1854:5656:331:04:031:07:181:08:37
Härlövs IF3:205:106:433:013:0310:299:475:365:092:381:377:303:151:19
1:09:31
0:54
12404Bo Månsson1:13:403:417:5014:3918:2221:4434:0641:4548:4153:2456:1258:421:05:481:09:371:11:54
OK Löftan3:414:096:493:433:2212:227:396:564:432:482:307:063:492:17
1:13:40
1:46
13405Ingrid Salomonsson1:28:466:0511:4420:2324:2729:5943:3154:151:00:301:07:041:10:411:13:081:20:221:26:001:27:40
Skåneslättens OL6:055:398:394:045:3213:3210:446:156:343:372:277:145:381:40
1:28:46
1:06
1410001Karin Johansson1:28:565:0110:2418:2722:1927:1442:3850:4456:141:01:361:07:281:10:201:19:351:25:541:27:42
FK Göingarna5:015:238:033:524:5515:248:065:305:225:522:529:156:191:48
1:28:56
1:14
 
409Bente KällFelst.2:446:1311:1413:4716:3634:3243:49-----49:4652:1553:4859:101:02:181:03:45
Växjö OK2:443:295:012:332:4917:569:175:572:291:335:223:081:27
1:04:46
1:01
 
 
 
Öppen motion 9 (5)7,6 km18 K
PlStartnrNamnTid
1(35)2(46)3(47)4(50)5(52)6(53)7(54)8(55)9(51)10(42)11(36)12(63)13(64)14(70)
15(75)16(84)17(91)18(200)M
 
1415Martin Johansson1:00:452:378:029:4514:0418:1619:4521:3923:2025:3733:3937:0446:2148:1650:53
OK Orion2:375:251:434:194:121:291:541:412:178:023:259:171:552:37
52:5557:0259:0859:591:00:4558:48
2:024:072:060:510:46*90
210015Jens Nordahl1:01:482:408:2810:3115:3419:5221:0722:5524:2926:3533:1136:4247:4049:5952:20
Stigmännen Karlshamns OK2:405:482:035:034:181:151:481:342:066:363:3110:582:192:21
54:0958:021:00:171:01:021:01:48
1:493:532:150:450:46
3429Jenny Håkansson1:06:073:029:4111:3917:0122:1123:3825:5227:2729:4937:2440:2150:3452:4155:37
OK Orion3:026:391:585:225:101:272:141:352:227:352:5710:132:072:56
57:351:01:381:04:111:05:101:06:07
1:584:032:330:590:57
4395Patrik Lundqvist1:22:553:1811:0714:1221:2428:4030:2933:2635:0237:3746:0355:561:07:261:09:261:12:00
Nybro OK3:187:493:057:127:161:492:571:362:358:269:5311:302:002:34
1:13:481:18:331:21:161:22:091:22:551:20:49
1:484:452:430:530:46*90
5406Bengt Salomonsson1:46:257:0816:1119:4328:0235:1337:1640:2342:4746:3557:031:01:521:16:171:18:551:22:50
Skåneslättens OL7:089:033:328:197:112:033:072:243:4810:284:4914:252:383:55
1:25:181:32:591:43:521:45:111:46:25
2:287:4110:531:191:14
 
 
 
D21 Kort (1)4,8 km14 K
PlStartnrNamnTid
1(35)2(38)3(46)4(48)5(49)6(45)7(56)8(60)9(62)10(67)11(75)12(82)13(91)14(200)
M
 
368Anna Arvidssonej start----------------------------------------------------------------------
Kalmar OK
 
 
 
H16 Kort (2)3,7 km12 K
PlStartnrNamnTid
1(34)2(37)3(39)4(44)5(58)6(59)7(62)8(65)9(75)10(80)11(88)12(200)M
 
1369Elias Pontén40:532:444:396:4812:5118:3619:2625:1427:0529:2134:5938:3040:1540:53
Stora Tuna OK2:441:552:096:035:450:505:481:512:165:383:311:450:38
33:49
*79
2370Erik Sjöberg56:534:2110:0013:0428:2233:0634:3738:3841:1945:3149:4754:1656:2156:53
Eksjö SOK4:215:393:0415:184:441:314:012:414:124:164:292:050:32
 
 
 
H12 Kort (2)2,1 km9 K
PlStartnrNamnTid
1(72)2(74)3(75)4(76)5(77)6(78)7(87)8(88)9(200)M
 
1371Samuel Kullberg33:092:399:3311:5416:1818:5721:2523:4029:2132:1333:09
OK Skogsfalken2:396:542:214:242:392:282:155:412:520:56
2372Viktor Eriksson41:371:597:279:5414:1816:5519:2421:3438:0840:2941:37
OK Vilse 871:595:282:274:242:372:292:1016:342:211:08
 
 
 
D12 Kort (1)2,1 km9 K
PlStartnrNamnTid
1(72)2(74)3(75)4(76)5(77)6(78)7(87)8(88)9(200)M
 
1373Sigrid Elmblad25:482:128:3610:3913:1816:1718:2220:1522:1224:5525:48
OK Vilse 872:126:242:032:392:592:051:531:572:430:53