Vårlöpet, För-SM, lång, Sträcktidsresultatlista

2016-03-26

D21 Elit11030 m24 anmälda
1Helena Jansson
OK Ravinen
70:152:52
2:52
2:34
56:05
2:24
5:16
5:30
61:35
1:39
6:55
2:18
63:53
1:11
8:06
1:50
65:43
10:17
18:23
2:52
68:35
1:59
20:22
1:07
69:42
7:41
28:03
0:33
70:15
7:12
35:15
9:04
44:19
5:27
49:46
0:53
50:39
2:52
53:31
2Alva Olsson
Linköpings OK
74:153:11
3:11
2:42
59:15
2:55
6:06
6:23
65:38
1:53
7:59
2:18
67:56
1:04
9:03
1:48
69:44
10:07
19:10
2:53
72:37
2:11
21:21
1:08
73:45
7:57
29:18
0:30
74:15
7:31
36:49
10:07
46:56
5:55
52:51
1:04
53:55
2:38
56:33
3Signe Klinting
Järla Orientering
78:553:41
3:41
2:47
62:32
2:52
6:33
6:31
69:03
2:04
8:37
2:35
71:38
1:04
9:41
2:08
73:46
10:56
20:37
3:20
77:06
2:16
22:53
1:15
78:21
8:07
31:00
0:34
78:55
8:07
39:07
10:34
49:41
6:09
55:50
1:06
56:56
2:49
59:45
4Nicole Ljungdahl
OK Pan-Kristianstad
81:092:43
2:43
2:53
64:10
2:31
5:14
6:29
70:39
1:38
6:52
2:53
73:32
0:59
7:51
1:56
75:28
11:49
19:40
3:55
79:23
2:02
21:42
1:14
80:37
10:08
31:50
0:32
81:09
9:08
40:58
9:43
50:41
5:51
56:32
1:00
57:32
3:45
61:17
5Elsa Jansson
Järla Orientering
81:382:58
2:58
2:44
63:32
2:46
5:44
7:13
70:45
1:53
7:37
2:57
73:42
1:02
8:39
2:02
75:44
11:11
19:50
3:48
79:32
2:32
22:22
1:28
81:00
9:09
31:31
0:38
81:38
8:06
39:37
10:58
50:35
6:18
56:53
0:52
57:45
3:03
60:48
6Josefine Klintberg
OK Ravinen
82:453:19
3:19
2:56
65:05
2:47
6:06
6:56
72:01
2:06
8:12
2:48
74:49
1:24
9:36
2:18
77:07
12:00
21:36
3:51
80:58
2:29
24:05
1:13
82:11
8:42
32:47
0:34
82:45
8:14
41:01
10:03
51:04
6:45
57:49
1:05
58:54
3:15
62:09
7Karolin Ohlsson
Järla Orientering
82:533:19
3:19
3:15
65:58
2:38
5:57
7:38
73:36
1:52
7:49
2:22
75:58
0:56
8:45
1:49
77:47
12:44
21:29
3:15
81:02
2:44
24:13
1:17
82:19
8:32
32:45
0:34
82:53
8:10
40:55
10:31
51:26
7:16
58:42
1:04
59:46
2:57
62:43
8Matilda Andersson
OK Kåre
85:463:16
3:16
3:05
67:11
2:54
6:10
6:40
73:51
2:12
8:22
2:48
76:39
1:01
9:23
3:38
80:17
12:10
21:33
3:30
83:47
2:35
24:08
1:22
85:09
9:12
33:20
0:37
85:46
8:50
42:10
10:42
52:52
6:43
59:35
1:09
60:44
3:22
64:06
9Rebecka Olsson
OK Linné
86:293:33
3:33
2:57
66:42
3:08
6:41
7:48
74:30
2:07
8:48
3:14
77:44
1:06
9:54
3:12
80:56
12:01
21:55
3:38
84:34
2:05
24:00
1:18
85:52
9:53
33:53
0:37
86:29
8:16
42:09
10:45
52:54
6:56
59:50
1:01
60:51
2:54
63:45
10Frida Bakkman
IFK Lidingö SOK
86:493:35
3:35
3:26
68:33
2:54
6:29
7:33
76:06
2:03
8:32
2:49
78:55
1:21
9:53
2:15
81:10
13:36
23:29
3:39
84:49
2:24
25:53
1:21
86:10
8:39
34:32
0:39
86:49
8:09
42:41
11:34
54:15
6:37
60:52
0:58
61:50
3:17
65:07
11Alice Hugosson
IFK Lidingö SOK
90:043:49
3:49
3:03
72:27
3:12
7:01
7:11
79:38
2:22
9:23
2:54
82:32
2:06
11:29
2:12
84:44
13:35
25:04
3:31
88:15
2:23
27:27
1:15
89:30
8:53
36:20
0:34
90:04
10:12
46:32
12:06
58:38
6:32
65:10
1:08
66:18
3:06
69:24
12Linda Lindkvist
Leksands OK
92:223:11
3:11
3:05
72:51
3:14
6:25
7:38
80:29
2:13
8:38
3:12
83:41
1:21
9:59
2:43
86:24
13:10
23:09
4:00
90:24
2:47
25:56
1:22
91:46
9:34
35:30
0:36
92:22
9:12
44:42
12:59
57:41
7:28
65:09
1:12
66:21
3:25
69:46
13Sara Jonsson
OK Orion
95:383:17
3:17
3:26
74:35
3:30
6:47
8:34
83:09
2:53
9:40
3:28
86:37
1:46
11:26
2:52
89:29
12:58
24:24
3:54
93:23
2:40
27:04
1:39
95:02
9:28
36:32
0:36
95:38
9:01
45:33
11:23
56:56
9:12
66:08
1:25
67:33
3:36
71:09
14Johanna Erlandsson
Stora Tuna OK
97:003:05
3:05
3:22
76:12
2:58
6:03
8:53
85:05
2:04
8:07
3:29
88:34
1:11
9:18
2:23
90:57
13:04
22:22
4:00
94:57
2:09
24:31
1:25
96:22
8:37
33:08
0:38
97:00
15:37
48:45
12:51
61:36
6:56
68:32
1:12
69:44
3:06
72:50
15Stina Persson
Umeå OK
99:003:31
3:31
4:03
77:36
3:33
7:04
9:28
87:04
2:34
9:38
3:26
90:30
1:05
10:43
2:35
93:05
16:58
27:41
3:50
96:55
2:29
30:10
1:23
98:18
10:05
40:15
0:42
99:00
9:27
49:42
11:32
61:14
7:27
68:41
1:10
69:51
3:42
73:33
16Maria Arvidsson
Göteborg-Majorna OK
104:193:58
3:58
3:03
81:29
8:34
12:32
8:25
89:54
2:41
15:13
3:17
93:11
1:09
16:22
5:15
98:26
16:06
32:28
3:50
102:16
2:33
35:01
1:25
103:41
9:52
44:53
0:38
104:19
8:23
53:16
13:00
66:16
7:43
73:59
1:24
75:23
3:03
78:26
17Maria Björklund
Leksands OK
106:414:33
4:33
4:13
82:25
3:38
8:11
9:25
91:50
2:39
10:50
4:05
95:55
1:30
12:20
3:01
98:56
15:22
27:42
5:19
104:15
2:59
30:41
1:40
105:55
10:54
41:35
0:46
106:41
11:01
52:36
12:01
64:37
8:18
72:55
1:17
74:12
4:00
78:12
18Susanna Forsell
Motala AIF OL
106:434:07
4:07
3:48
85:07
3:39
7:46
8:36
93:43
3:01
10:47
3:16
96:59
1:13
12:00
2:44
99:43
17:16
29:16
4:44
104:27
3:01
32:17
1:33
106:00
12:26
44:43
0:43
106:43
11:05
55:48
12:51
68:39
7:55
76:34
1:14
77:48
3:31
81:19
19Jenny Eriksson
OK Kåre
110:064:04
4:04
3:37
85:48
3:39
7:43
10:40
96:28
2:32
10:15
4:03
100:31
1:18
11:33
2:41
103:12
16:15
27:48
4:13
107:25
2:48
30:36
1:53
109:18
11:38
42:14
0:48
110:06
10:59
53:13
14:02
67:15
9:39
76:54
1:20
78:14
3:57
82:11
20Caroline Lindelöw
Härlövs IF
110:444:00
4:00
3:53
85:44
3:18
7:18
8:58
94:42
2:25
9:43
6:11
100:53
1:18
11:01
3:00
103:53
15:20
26:21
4:35
108:28
2:55
29:16
1:31
109:59
9:16
38:32
0:45
110:44
12:06
50:38
13:58
64:36
12:24
77:00
1:10
78:10
3:41
81:51
21Maria Johansson
Torsås OK
112:084:06
4:06
3:41
90:18
3:51
7:57
9:12
99:30
3:06
11:03
3:31
103:01
1:18
12:21
2:34
105:35
16:00
28:21
4:10
109:45
2:55
31:16
1:37
111:22
11:13
42:29
0:46
112:08
12:45
55:14
12:34
67:48
12:00
79:48
1:18
81:06
5:31
86:37
22Camilla Öhman
NTNUI
115:414:18
4:18
4:15
87:54
3:43
8:01
12:23
100:17
3:39
11:40
4:50
105:07
1:34
13:14
2:50
107:57
17:43
30:57
5:20
113:17
2:57
33:54
1:44
115:01
10:32
44:26
0:40
115:41
10:54
55:20
12:52
68:12
9:51
78:03
1:36
79:39
4:00
83:39
Junia Birgersson
Visborgs OK
Ej godk.3:48
3:48
3:27
7:15
2:51
10:06
3:30
13:36
20:31
34:07



62:31


0:59
63:30
     




H21 Elit16060 m65 anmälda
1Fredrik Bakkman
IFK Lidingö SOK
89:203:24
3:24
1:12
42:59
1:47
84:58
1:12
4:36
0:52
43:51
2:45
87:43
1:38
6:14
13:59
57:50
1:08
88:51
9:00
15:14
6:02
63:52
0:29
89:20
1:14
16:28
0:52
64:44
2:47
19:15
3:13
67:57
0:51
20:06
1:29
69:26
3:33
23:39
1:22
70:48
3:06
26:45
4:34
75:22
8:41
35:26
3:39
79:01
3:16
38:42
2:40
81:41
3:05
41:47
1:30
83:11
2William Lind
Malungs OK Skogsmårdarna
95:023:38
3:38
1:24
46:18
1:40
90:38
1:55
5:33
0:54
47:12
2:51
93:29
1:38
7:11
15:08
62:20
1:07
94:36
9:43
16:54
6:20
68:40
0:26
95:02
1:13
18:07
0:49
69:29
2:49
20:56
3:05
72:34
0:51
21:47
1:29
74:03
3:19
25:06
1:30
75:33
3:06
28:12
5:17
80:50
9:49
38:01
3:47
84:37
3:41
41:42
2:53
87:30
3:12
44:54
1:28
88:58
3Gernot Kerschbaumer
OK Pan-Kristianstad
95:334:13
4:13
1:14
46:41
1:49
91:21
1:24
5:37
0:52
47:33
2:41
94:02
1:36
7:13
15:10
62:43
1:04
95:06
9:44
16:57
6:18
69:01
0:27
95:33
1:11
18:08
0:43
69:44
2:34
20:42
3:20
73:04
1:03
21:45
1:29
74:33
4:04
25:49
1:32
76:05
3:24
29:13
5:15
81:20
9:11
38:24
3:44
85:04
3:59
42:23
2:56
88:00
3:04
45:27
1:32
89:32
4Alain Denzler
Järla Orientering
99:363:42
3:42
2:40
48:36
1:49
94:56
1:18
5:00
1:34
50:10
3:03
97:59
1:40
6:40
14:53
65:03
1:10
99:09
9:24
16:04
6:08
71:11
0:27
99:36
1:13
17:17
0:45
71:56
2:53
20:10
3:24
75:20
0:59
21:09
1:33
76:53
3:29
24:38
1:31
78:24
3:01
27:39
5:44
84:08
10:58
38:37
4:03
88:11
3:44
42:21
3:21
91:32
3:35
45:56
1:35
93:07
5Johan Modig
OK Pan-Kristianstad
100:313:45
3:45
2:00
49:31
1:56
95:39
1:31
5:16
0:59
50:30
3:10
98:49
1:35
6:51
15:15
65:45
1:12
100:01
9:44
16:35
6:49
72:34
0:30
100:31
1:32
18:07
0:58
73:32
2:54
21:01
3:46
77:18
1:08
22:09
1:43
79:01
4:48
26:57
1:36
80:37
3:20
30:17
4:57
85:34
9:28
39:45
3:46
89:20
4:10
43:55
2:53
92:13
3:36
47:31
1:30
93:43
6Jakob Lööf
Malungs OK Skogsmårdarna
101:004:38
4:38
1:25
49:56
2:01
96:10
1:23
6:01
0:55
50:51
3:14
99:24
1:40
7:41
14:57
65:48
1:08
100:32
10:11
17:52
6:22
72:10
0:28
101:00
1:44
19:36
0:51
73:01
3:40
23:16
3:19
76:20
0:59
24:15
1:39
77:59
3:55
28:10
1:32
79:31
3:24
31:34
5:58
85:29
9:37
41:11
3:59
89:28
3:54
45:05
3:05
92:33
3:26
48:31
1:36
94:09
7Johan Lindberg
IFK Mora OK
103:003:48
3:48
1:27
48:03
2:36
98:02
1:57
5:45
1:05
49:08
3:04
101:06
1:23
7:08
14:47
63:55
1:16
102:22
10:12
17:20
6:25
70:20
0:38
103:00
1:42
19:02
0:45
71:05
2:39
21:41
3:49
74:54
0:56
22:37
1:49
76:43
4:14
26:51
1:52
78:35
3:21
30:12
6:38
85:13
9:18
39:30
4:46
89:59
4:01
43:31
3:41
93:40
3:05
46:36
1:46
95:26
8Erik Folkesson Blom
IFK Mora OK
103:284:08
4:08
1:24
48:40
2:14
98:14
2:04
6:12
0:59
49:39
3:29
101:43
1:26
7:38
15:32
65:11
1:11
102:54
9:49
17:27
6:40
71:51
0:34
103:28
1:47
19:14
0:58
72:49
2:49
22:03
3:42
76:31
0:56
22:59
1:50
78:21
4:01
27:00
1:44
80:05
3:37
30:37
5:59
86:04
9:08
39:45
4:48
90:52
4:08
43:53
3:26
94:18
3:23
47:16
1:42
96:00
9Rickard Börjesson
Malungs OK Skogsmårdarna
103:523:43
3:43
1:24
49:17
1:57
99:09
1:31
5:14
1:12
50:29
3:03
102:12
1:36
6:50
16:20
66:49
1:11
103:23
10:40
17:30
7:50
74:39
0:29
103:52
1:17
18:47
0:55
75:34
2:56
21:43
3:38
79:12
1:08
22:51
1:48
81:00
4:09
27:00
1:37
82:37
3:20
30:20
5:50
88:27
9:43
40:03
3:44
92:11
4:19
44:22
3:24
95:35
3:31
47:53
1:37
97:12
10Mathias Hallmén
OK Denseln
103:584:18
4:18
1:24
50:10
2:13
98:51
1:38
5:56
1:04
51:14
3:08
101:59
1:43
7:39
15:31
66:45
1:15
103:14
10:05
17:44
6:32
73:17
0:44
103:58
1:20
19:04
0:49
74:06
3:01
22:05
3:35
77:41
1:09
23:14
1:44
79:25
4:13
27:27
1:33
80:58
3:42
31:09
6:08
87:06
10:13
41:22
4:03
91:09
4:02
45:24
3:41
94:50
3:22
48:46
1:48
96:38
11David Bejbom
Järla Orientering
104:034:09
4:09
1:22
51:30
1:52
99:07
1:51
6:00
0:59
52:29
3:03
102:10
2:05
8:05
16:33
69:02
1:18
103:28
10:27
18:32
6:38
75:40
0:35
104:03
1:30
20:02
1:05
76:45
2:59
23:01
3:47
80:32
0:56
23:57
1:51
82:23
4:37
28:34
1:29
83:52
3:39
32:13
5:24
89:16
9:51
42:04
3:49
93:05
4:06
46:10
2:44
95:49
3:58
50:08
1:26
97:15
12Johan Törnroth
Hestra IF
104:504:23
4:23
1:25
50:07
1:54
100:15
1:31
5:54
1:05
51:12
3:02
103:17
1:49
7:43
15:46
66:58
1:07
104:24
10:13
17:56
7:06
74:04
0:26
104:50
1:13
19:09
0:57
75:01
3:12
22:21
3:42
78:43
1:01
23:22
1:44
80:27
3:59
27:21
1:55
82:22
3:19
30:40
6:33
88:55
10:26
41:06
4:22
93:17
4:04
45:10
3:14
96:31
3:32
48:42
1:50
98:21
13Martin Ahlberger
Hestra IF
105:073:56
3:56
1:21
51:16
2:00
100:40
1:29
5:25
0:53
52:09
2:43
103:23
1:33
6:58
16:10
68:19
1:12
104:35
11:20
18:18
7:56
76:15
0:32
105:07
1:23
19:41
0:49
77:04
3:11
22:52
3:23
80:27
1:21
24:13
1:40
82:07
4:22
28:35
1:36
83:43
3:28
32:03
5:31
89:14
9:53
41:56
4:43
93:57
3:41
45:37
3:11
97:08
4:18
49:55
1:32
98:40
14Andreas Jansson
IK Hakarpspojkarna
106:224:16
4:16
1:44
51:51
2:04
101:13
1:33
5:49
0:56
52:47
3:25
104:38
1:44
7:33
16:15
69:02
1:13
105:51
11:41
19:14
7:04
76:06
0:31
106:22
1:24
20:38
0:50
76:56
2:53
23:31
3:40
80:36
0:59
24:30
1:39
82:15
3:53
28:23
2:01
84:16
3:38
32:01
5:41
89:57
9:54
41:55
4:15
94:12
4:07
46:02
3:17
97:29
4:05
50:07
1:40
99:09
15Philip Persson
OK Orion
107:153:54
3:54
1:27
51:35
2:15
102:09
1:29
5:23
0:56
52:31
3:26
105:35
2:13
7:36
16:45
69:16
1:10
106:45
10:14
17:50
6:43
75:59
0:30
107:15
1:21
19:11
0:47
76:46
2:58
22:09
3:53
80:39
1:21
23:30
1:43
82:22
4:14
27:44
1:45
84:07
4:01
31:45
6:29
90:36
10:36
42:21
4:03
94:39
4:11
46:32
3:21
98:00
3:36
50:08
1:54
99:54
16Rasmus Elmelid
Linköpings OK
107:224:06
4:06
1:25
54:47
1:56
102:59
1:32
5:38
0:51
55:38
2:49
105:48
1:36
7:14
16:14
71:52
1:05
106:53
11:15
18:29
6:58
78:50
0:29
107:22
1:24
19:53
0:45
79:35
5:41
25:34
3:46
83:21
1:43
27:17
1:39
85:00
4:15
31:32
1:34
86:34
3:39
35:11
5:36
92:10
10:49
46:00
3:56
96:06
4:04
50:04
3:11
99:17
3:18
53:22
1:46
101:03
17Aleksander Bernaciak
OK Orion
110:344:03
4:03
1:33
53:17
2:09
105:34
1:34
5:37
1:01
54:18
3:11
108:45
1:45
7:22
17:45
72:03
1:13
109:58
10:46
18:08
7:16
79:19
0:36
110:34
1:35
19:43
0:57
80:16
3:15
22:58
3:38
83:54
2:27
25:25
1:43
85:37
4:12
29:37
2:06
87:43
3:24
33:01
5:56
93:39
10:24
43:25
4:27
98:06
4:45
48:10
3:32
101:38
3:34
51:44
1:47
103:25
18Oscar Björck
Järla Orientering
111:074:44
4:44
1:22
52:22
2:05
105:49
1:34
6:18
0:56
53:18
3:31
109:20
1:47
8:05
17:38
70:56
1:14
110:34
11:11
19:16
8:07
79:03
0:33
111:07
1:43
20:59
0:59
80:02
2:50
23:49
4:23
84:25
0:57
24:46
1:56
86:21
4:14
29:00
1:56
88:17
4:03
33:03
5:59
94:16
10:26
43:29
4:24
98:40
3:43
47:12
3:09
101:49
3:48
51:00
1:55
103:44
19Olof Sandgren
OK Orion
111:194:04
4:04
1:26
55:19
2:02
106:49
1:51
5:55
0:56
56:15
2:46
109:35
1:41
7:36
16:30
72:45
1:10
110:45
10:15
17:51
7:22
80:07
0:34
111:19
1:14
19:05
0:51
80:58
3:30
22:35
4:03
85:01
1:00
23:35
2:03
87:04
4:12
27:47
1:42
88:46
3:20
31:07
6:22
95:08
14:22
45:29
4:47
99:55
4:54
50:23
3:11
103:06
3:30
53:53
1:41
104:47
20Isak Bergset
NTNUI
111:534:24
4:24
1:31
55:25
1:57
107:16
2:01
6:25
1:04
56:29
2:57
110:13
1:58
8:23
18:19
74:48
1:09
111:22
11:14
19:37
7:05
81:53
0:31
111:53
1:26
21:03
0:56
82:49
4:16
25:19
3:40
86:29
1:13
26:32
1:35
88:04
4:06
30:38
1:31
89:35
3:18
33:56
6:22
95:57
11:38
45:34
4:45
100:42
4:25
49:59
3:02
103:44
3:55
53:54
1:35
105:19
21Andreas Bergander
Eksjö SOK
112:474:36
4:36
1:49
54:52
2:50
108:00
1:36
6:12
1:06
55:58
3:07
111:07
1:52
8:04
17:03
73:01
1:10
112:17
10:32
18:36
7:46
80:47
0:30
112:47
1:32
20:08
0:49
81:36
3:28
23:36
3:42
85:18
1:37
25:13
2:01
87:19
4:30
29:43
1:43
89:02
3:34
33:17
6:16
95:18
12:08
45:25
4:39
99:57
3:57
49:22
3:18
103:15
3:41
53:03
1:55
105:10
22Joel Käll Karlsson
Linköpings OK
114:434:43
4:43
1:34
59:16
2:10
109:35
2:08
6:51
1:15
60:31
3:18
112:53
2:08
8:59
17:52
78:23
1:18
114:11
14:08
23:07
7:33
85:56
0:32
114:43
1:44
24:51
1:02
86:58
3:49
28:40
3:36
90:34
1:21
30:01
1:47
92:21
4:12
34:13
1:33
93:54
4:38
38:51
5:24
99:18
10:37
49:28
3:48
103:06
4:27
53:55
2:47
105:53
3:47
57:42
1:32
107:25
23Mikkel Sørensen
NTNUI
116:524:23
4:23
1:25
56:01
2:35
112:04
1:40
6:03
2:28
58:29
3:03
115:07
1:54
7:57
18:53
77:22
1:15
116:22
11:39
19:36
7:50
85:12
0:30
116:52
1:39
21:15
0:50
86:02
3:02
24:17
3:48
89:50
1:20
25:37
1:46
91:36
5:47
31:24
1:39
93:15
4:27
35:51
5:50
99:05
10:06
45:57
4:40
103:45
5:04
51:01
3:37
107:22
3:35
54:36
2:07
109:29
24Anton Wiberg
OK Skogsfalken
117:313:54
3:54
1:32
56:27
2:23
112:02
1:45
5:39
1:47
58:14
3:34
115:36
1:43
7:22
17:25
75:39
1:20
116:56
13:07
20:29
7:36
83:15
0:35
117:31
1:49
22:18
1:00
84:15
3:02
25:20
3:56
88:11
1:03
26:23
2:13
90:24
5:51
32:14
1:57
92:21
3:57
36:11
6:34
98:55
10:14
46:25
5:21
104:16
4:14
50:39
3:39
107:55
4:16
54:55
1:44
109:39
25Victor Bergstrand
Motala AIF OL
117:544:41
4:41
1:30
60:09
2:04
112:49
2:29
7:10
1:20
61:29
3:16
116:05
1:52
9:02
17:12
78:41
1:15
117:20
14:19
23:21
7:30
86:11
0:34
117:54
1:33
24:54
0:54
87:05
2:54
27:48
3:53
90:58
1:08
28:56
1:48
92:46
7:02
35:58
1:50
94:36
3:55
39:53
6:13
100:49
10:38
50:31
4:27
105:16
4:33
55:04
3:36
108:52
3:35
58:39
1:53
110:45
26Sverre Turter Sandvold
NTNUI
118:104:36
4:36
1:25
57:26
2:08
113:05
1:41
6:17
1:22
58:48
3:17
116:22
1:50
8:07
18:20
77:08
1:17
117:39
12:08
20:15
7:36
84:44
0:31
118:10
1:25
21:40
1:41
86:25
4:18
25:58
4:28
90:53
1:21
27:19
1:54
92:47
4:47
32:06
2:00
94:47
4:12
36:18
6:12
100:59
11:23
47:41
4:39
105:38
4:21
52:02
3:31
109:09
3:59
56:01
1:48
110:57
27Anders Axling
Sundsvalls OK
118:464:35
4:35
1:27
56:15
2:17
113:27
1:37
6:12
1:34
57:49
3:24
116:51
2:09
8:21
18:36
76:25
1:20
118:11
11:51
20:12
7:39
84:04
0:35
118:46
1:23
21:35
1:43
85:47
3:45
25:20
4:06
89:53
1:26
26:46
2:08
92:01
4:30
31:16
1:45
93:46
4:41
35:57
6:53
100:39
10:36
46:33
4:47
105:26
4:34
51:07
3:47
109:13
3:41
54:48
1:57
111:10
28Oskar Sondén
Malmö OK
119:234:48
4:48
1:30
58:08
2:38
113:51
2:26
7:14
1:14
59:22
3:38
117:29
2:38
9:52
18:04
77:26
1:21
118:50
10:59
20:51
7:27
84:53
0:33
119:23
1:27
22:18
0:54
85:47
3:24
25:42
4:09
89:56
1:18
27:00
1:52
91:48
4:32
31:32
1:45
93:33
5:20
36:52
6:45
100:18
11:42
48:34
5:06
105:24
4:26
53:00
3:52
109:16
3:38
56:38
1:57
111:13
29Johan Söderlund
Leksands OK
119:594:26
4:26
1:39
58:07
2:10
114:30
1:44
6:10
1:05
59:12
3:40
118:10
1:39
7:49
17:47
76:59
1:14
119:24
11:04
18:53
7:58
84:57
0:35
119:59
1:59
20:52
1:02
85:59
3:42
24:34
4:42
90:41
1:03
25:37
2:05
92:46
5:06
30:43
2:01
94:47
3:51
34:34
6:37
101:24
13:07
47:41
4:53
106:17
4:52
52:33
4:00
110:17
3:55
56:28
2:03
112:20
30Håkon Fruseth Christiansen
NTNUI
121:475:23
5:23
1:43
58:30
2:13
115:54
1:37
7:00
1:07
59:37
3:56
119:50
1:54
8:54
21:34
81:11
1:21
121:11
12:11
21:05
7:19
88:30
0:36
121:47
1:18
22:23
1:02
89:32
3:23
25:46
3:48
93:20
1:07
26:53
1:50
95:10
5:28
32:21
1:33
96:43
4:03
36:24
6:05
102:48
10:59
47:23
5:31
108:19
5:08
52:31
3:40
111:59
4:16
56:47
1:42
113:41
31Sindre Østgulen Deisz
NTNUI
122:194:51
4:51
1:29
60:14
2:04
117:12
2:08
6:59
0:54
61:08
3:15
120:27
1:51
8:50
18:08
79:16
1:17
121:44
11:42
20:32
9:37
88:53
0:35
122:19
1:36
22:08
0:55
89:48
5:37
27:45
3:56
93:44
1:47
29:32
1:51
95:35
5:10
34:42
2:39
98:14
3:58
38:40
6:00
104:14
11:45
50:25
4:38
108:52
4:35
55:00
3:40
112:32
3:45
58:45
2:36
115:08
32Gustav Henrik Fiskum
NTNUI
122:394:30
4:30
1:33
58:12
3:46
116:57
1:48
6:18
1:52
60:04
3:40
120:37
1:56
8:14
18:57
79:01
1:33
122:10
11:22
19:36
7:29
86:30
0:29
122:39
1:47
21:23
0:54
87:24
3:14
24:37
4:03
91:27
1:23
26:00
2:11
93:38
6:24
32:24
1:37
95:15
3:34
35:58
6:34
101:49
12:31
48:29
4:35
106:24
4:28
52:57
4:34
110:58
3:42
56:39
2:13
113:11
33Jacob Lindstam
OK Ravinen
125:124:38
4:38
1:34
58:02
2:11
118:30
1:54
6:32
1:03
59:05
4:24
122:54
1:46
8:18
20:25
79:30
1:24
124:18
12:54
21:12
8:17
87:47
0:54
125:12
1:16
22:28
1:01
88:48
3:18
25:46
4:16
93:04
1:14
27:00
2:11
95:15
4:24
31:24
2:16
97:31
4:05
35:29
7:37
105:08
11:36
47:05
5:28
110:36
4:47
51:52
3:49
114:25
4:36
56:28
1:54
116:19
34Oskar Höglund
Motala AIF OL
127:154:33
4:33
1:41
61:01
2:31
121:53
1:37
6:10
1:14
62:15
3:26
125:19
2:02
8:12
19:57
82:12
1:23
126:42
12:41
20:53
8:47
90:59
0:33
127:15
1:47
22:40
0:51
91:50
3:47
26:27
4:02
95:52
2:10
28:37
1:52
97:44
4:40
33:17
1:38
99:22
4:20
37:37
8:11
107:33
12:35
50:12
5:31
113:04
4:41
54:53
4:11
117:15
4:27
59:20
2:07
119:22
35Linus Bohman
Malungs OK Skogsmårdarna
127:214:39
4:39
1:24
62:41
2:13
122:10
2:05
6:44
1:07
63:48
3:17
125:27
2:59
9:43
22:17
86:05
1:27
126:54
12:01
21:44
8:46
94:51
0:27
127:21
1:27
23:11
0:52
95:43
3:32
26:43
3:48
99:31
1:52
28:35
2:00
101:31
6:22
34:57
1:23
102:54
4:18
39:15
6:26
109:20
13:21
52:36
5:13
114:33
4:59
57:35
3:33
118:06
3:42
61:17
1:51
119:57
36Henrik Tosteberg
Linköpings OK
127:455:03
5:03
1:41
62:39
2:32
122:36
2:51
7:54
1:07
63:46
3:09
125:45
2:15
10:09
19:56
83:42
1:16
127:01
13:01
23:10
8:16
91:58
0:44
127:45
1:27
24:37
0:58
92:56
4:36
29:13
4:31
97:27
1:03
30:16
1:58
99:25
5:04
35:20
2:19
101:44
4:14
39:34
7:07
108:51
12:25
51:59
4:58
113:49
4:43
56:42
4:04
117:53
4:16
60:58
2:11
120:04
37Pontus Johansson
OK Linné
131:064:43
4:43
1:41
64:45
2:29
125:15
1:50
6:33
1:08
65:53
3:50
129:05
2:15
8:48
19:35
85:28
1:22
130:27
13:07
21:55
8:27
93:55
0:39
131:06
1:33
23:28
1:19
95:14
4:03
27:31
4:44
99:58
1:52
29:23
2:12
102:10
8:04
37:27
2:21
104:31
4:29
41:56
7:09
111:40
12:10
54:06
4:49
116:29
4:42
58:48
4:05
120:34
4:16
63:04
2:12
122:46
38Björn Andersson
Karlskrona SOK
134:004:39
4:39
2:19
65:21
2:29
128:04
1:51
6:30
1:15
66:36
3:47
131:51
1:54
8:24
21:15
87:51
1:23
133:14
12:43
21:07
9:08
96:59
0:46
134:00
1:34
22:41
1:28
98:27
4:27
27:08
5:16
103:43
1:25
28:33
2:03
105:46
5:13
33:46
2:02
107:48
4:48
38:34
6:44
114:32
14:55
53:29
5:13
119:45
5:03
58:32
3:51
123:36
4:30
63:02
1:59
125:35
39Jonas Madslien Bakken
NTNUI
137:126:18
6:18
1:48
66:54
2:13
130:19
1:56
8:14
1:06
68:00
4:39
134:58
2:20
10:34
21:35
89:35
1:23
136:21
13:26
24:00
8:37
98:12
0:51
137:12
1:33
25:33
1:26
99:38
3:46
29:19
5:10
104:48
1:05
30:24
2:12
107:00
5:41
36:05
2:44
109:44
4:41
40:46
7:44
117:28
14:07
54:53
4:54
122:22
5:37
60:30
3:42
126:04
4:36
65:06
2:02
128:06
40Anders Vedin
Sundsvalls OK
138:114:50
4:50
1:43
61:29
2:27
131:10
1:51
6:41
1:04
62:33
4:44
135:54
2:32
9:13
21:13
83:46
1:26
137:20
10:49
20:02
9:07
92:53
0:51
138:11
1:14
21:16
1:10
94:03
3:25
24:41
5:32
99:35
1:02
25:43
2:22
101:57
5:01
30:44
2:17
104:14
5:12
35:56
10:09
114:23
11:52
47:48
5:34
119:57
8:02
55:50
5:00
124:57
3:56
59:46
3:46
128:43
41Henrik Upsal
NTNUI
138:565:19
5:19
1:30
66:48
2:34
133:08
2:26
7:45
1:14
68:02
4:06
137:14
1:58
9:43
21:34
89:36
1:14
138:28
12:43
22:26
8:57
98:33
0:28
138:56
1:40
24:06
1:04
99:37
5:20
29:26
5:13
104:50
1:41
31:07
2:51
107:41
6:20
37:27
2:23
110:04
4:50
42:17
8:20
118:24
13:28
55:45
5:25
123:49
4:57
60:42
4:49
128:38
4:36
65:18
1:56
130:34
42David Sundström
Söderhamns OK
143:375:31
5:31
1:44
70:50
2:36
138:09
2:29
8:00
1:10
72:00
3:33
141:42
2:12
10:12
21:23
93:23
1:20
143:02
13:26
23:38
8:16
101:39
0:35
143:37
1:35
25:13
3:28
105:07
6:31
31:44
4:58
110:05
1:36
33:20
2:14
112:19
5:29
38:49
2:43
115:02
4:25
43:14
7:10
122:12
16:10
59:24
7:11
129:23
5:52
65:16
4:05
133:28
3:50
69:06
2:05
135:33
43Mårten Lundqvist
Sundbybergs IK
148:334:41
4:41
1:42
67:37
4:18
141:41
2:11
6:52
1:24
69:01
4:59
146:40
2:18
9:10
22:28
91:29
1:20
148:00
14:57
24:07
11:31
103:00
0:33
148:33
1:43
25:50
1:09
104:09
6:00
31:50
4:59
109:08
1:46
33:36
2:26
111:34
5:06
38:42
2:57
114:31
4:29
43:11
8:03
122:34
13:25
56:36
6:11
128:45
5:15
61:51
6:09
134:54
4:04
65:55
2:29
137:23
44Aleksandr Manoilov
Järfälla OK
150:356:13
6:13
1:44
72:54
2:31
145:04
2:48
9:01
1:04
73:58
3:42
148:46
2:22
11:23
24:01
97:59
1:12
149:58
14:51
26:14
10:05
108:04
0:37
150:35
2:17
28:31
1:06
109:10
5:20
33:51
4:16
113:26
1:32
35:23
1:59
115:25
5:54
41:17
1:31
116:56
4:57
46:14
13:15
130:11
15:29
61:43
6:30
136:41
5:35
67:18
3:29
140:10
3:52
71:10
2:23
142:33
45Anders Persson
Växjö OK
151:525:40
5:40
1:46
72:35
3:07
145:07
2:10
7:50
1:13
73:48
3:59
149:06
2:11
10:01
20:52
94:40
1:57
151:03
13:32
23:33
9:51
104:31
0:49
151:52
2:29
26:02
1:29
106:00
4:08
30:10
5:43
111:43
1:55
32:05
2:29
114:12
5:57
38:02
2:40
116:52
4:49
42:51
8:49
125:41
15:51
58:42
7:13
132:54
6:31
65:13
5:58
138:52
5:36
70:49
3:08
142:00
46Erik Björklund
Leksands OK
154:154:48
4:48
1:39
66:59
4:52
147:02
2:06
6:54
1:06
68:05
4:34
151:36
2:41
9:35
24:02
92:07
1:48
153:24
13:49
23:24
11:36
103:43
0:51
154:15
1:41
25:05
1:36
105:19
4:02
29:07
7:01
112:20
1:15
30:22
2:53
115:13
5:48
36:10
2:45
117:58
4:10
40:20
11:08
129:06
15:54
56:14
6:00
135:06
4:45
60:59
4:47
139:53
4:21
65:20
2:17
142:10
Søren Skaarup Larsen
Tisvilde Hegn OK
Ej godk.4:35
4:35
1:51
60:41

89:08
1:50
6:25
1:39
62:20
3:20
92:28
2:00
8:25
21:19
83:39
1:19
93:47
12:04
20:29


0:40
94:27
2:07
22:36
4:00
26:36
1:39
28:15
5:44
33:59
4:41
38:40
10:45
49:25
5:08
54:33
4:17
58:50
Erik Gustafsson
NTNUI
Ej godk.5:03
5:03


2:35
69:56
2:33
7:36


4:45
74:41
2:52
10:28

39:56
1:29
76:10
16:09
26:37
12:05
52:01
0:46
76:56
    


53:58


6:11
60:09


4:41
64:50


2:31
67:21
Gustav Bergman
OK Ravinen
Ej godk.3:29
3:29
1:12
4:41
1:31
6:12
8:50
15:02



44:10
1:08
16:10
2:22
18:32
0:50
19:22
     
Martin Larsson
Hestra IF
Ej godk.4:02
4:02
1:38
54:47
1:55
5:57
1:03
55:50
2:00
7:57
19:48
75:38
11:25
19:22



83:41
1:23
20:45
3:30
24:15
0:58
25:13
3:56
29:09
3:42
32:51
10:39
43:30
4:16
47:46
5:23
53:09
Bjørn Lundanes
NTNUI
Ej godk.5:18
5:18
1:26
56:46
2:24
118:25
2:02
7:20
0:57
57:43
3:58
122:23
1:47
9:07
19:42
77:25
1:22
123:45
11:37
20:44
8:45
86:10
0:43
124:28
1:21
22:05
1:13
87:23
5:13
27:18
4:53
92:16


2:03
94:19

32:42
2:24
96:43
4:35
37:17
6:49
103:32
10:20
47:37
6:54
110:26
4:23
52:00
3:46
114:12
3:20
55:20
1:49
116:01
Magne Jutulstad
NTNUI
Ej godk.4:54
4:54
1:48
6:42
1:59
8:41



66:55
13:34
22:15


0:51
67:46
1:56
24:11
5:37
29:48
1:34
31:22
5:26
36:48
5:02
41:50
   
Thomas Carlsson
Malungs OK Skogsmårdarna
Ej godk.3:50
3:50
1:25
5:15
1:38
6:53
9:50
16:43
1:46
18:29
2:39
21:08
1:23
22:31
4:05
26:36
3:38
30:14
10:26
40:40
  
Daniel Hájek
Malungs OK Skogsmårdarna
Ej godk.4:27
4:27
1:22
50:17
1:57
98:34
1:28
5:55


2:57
101:31
1:43
7:38

67:09
1:13
102:44
10:32
18:10
6:44
73:53
0:30
103:14
1:17
19:27
0:48
74:41
3:06
22:33
3:36
78:17
1:07
23:40
1:31
79:48
4:36
28:16
1:39
81:27
4:02
32:18
6:24
87:51
9:20
41:38
3:55
91:46
3:52
45:30
3:13
94:59
3:25
48:55
1:38
96:37
Simen Eid Nielsen
NTNUI
Ej godk. 




11:22




3:28
14:50




1:59
16:49
        
Jon Aukrust Osmoen
NTNUI
Ej godk.5:02
5:02



34:05
2:14
7:16


4:20
38:25
2:06
9:22


1:37
40:02
13:06
22:28


0:53
40:55
        
Kalle Bergman
OK Ravinen
Ej godk.4:19
4:19
1:33
5:52
1:49
7:41

68:07
13:00
20:41
1:37
22:18
4:56
27:14
1:05
28:19
5:42
34:01
4:01
38:02
14:18
52:20
  
Erik Toomingas
Sundsvalls OK
Ej godk.5:15
5:15
2:15
82:46
2:35
7:50
2:39
85:25
2:13
10:03
26:43
112:08
18:27
28:30



123:46
1:54
30:24
5:39
36:03
2:40
38:43
11:02
49:45
6:28
56:13
14:04
70:17
5:53
76:10
4:21
80:31
Oskar Daniels
Attunda OK
Ej godk.3:46
3:46


2:16
64:19
1:26
5:12
1:31
6:43



67:53
11:37
18:20


1:01
68:54
1:15
19:35
4:02
23:37
1:34
25:11
4:31
29:42
5:11
34:53
  


62:03




D20 Elit7500 m21 anmälda
1Louise Lundgren
Växjö OK
55:322:57
2:57
2:04
48:22
2:56
5:53
2:37
50:59
2:14
8:07
2:39
53:38
1:14
9:21
1:22
55:00
8:48
18:09
0:32
55:32
1:07
19:16
10:40
29:56
1:16
31:12
2:19
33:31
4:07
37:38
4:28
42:06
4:12
46:18
2Elin Carlsson
OK Pan-Kristianstad
55:343:01
3:01
1:55
48:41
2:50
5:51
2:20
51:01
2:00
7:51
2:52
53:53
1:08
8:59
1:08
55:01
8:56
17:55
0:33
55:34
1:10
19:05
10:13
29:18
1:06
30:24
2:11
32:35
4:19
36:54
6:10
43:04
3:42
46:46
3Linnéa Golsäter
Eksjö SOK
57:473:02
3:02
2:07
50:37
2:59
6:01
2:20
52:57
2:16
8:17
2:47
55:44
1:19
9:36
1:29
57:13
9:37
19:13
0:34
57:47
1:15
20:28
10:39
31:07
1:04
32:11
2:47
34:58
4:09
39:07
5:40
44:47
3:43
48:30
4Johanna Sjölund
Sundsvalls OK
60:463:04
3:04
2:12
52:41
3:06
6:10
2:51
55:32
2:15
8:25
3:19
58:51
1:19
9:44
1:18
60:09
9:46
19:30
0:37
60:46
1:08
20:38
10:56
31:34
1:19
32:53
2:38
35:31
4:47
40:18
5:15
45:33
4:56
50:29
5Sara Kindlund
OK Tranan
60:493:13
3:13
2:10
53:19
3:13
6:26
2:18
55:37
2:34
9:00
3:13
58:50
1:40
10:40
1:24
60:14
10:24
21:04
0:35
60:49
1:04
22:08
11:18
33:26
1:11
34:37
2:44
37:21
4:33
41:54
4:53
46:47
4:22
51:09
6Hanna Korhonen
OK Ravinen
62:433:39
3:39
2:06
54:39
3:35
7:14
2:37
57:16
2:50
10:04
3:37
60:53
1:38
11:42
1:15
62:08
9:55
21:37
0:35
62:43
1:09
22:46
11:55
34:41
1:10
35:51
2:29
38:20
4:18
42:38
5:19
47:57
4:36
52:33
7Gabriella Gustafsson
IK Hakarpspojkarna
64:063:48
3:48
2:17
55:35
3:46
7:34
2:37
58:12
2:34
10:08
3:36
61:48
1:29
11:37
1:36
63:24
10:46
22:23
0:42
64:06
1:13
23:36
11:46
35:22
1:11
36:33
2:48
39:21
4:35
43:56
4:50
48:46
4:32
53:18
8Nelly Carlsson
OK Pan-Kristianstad
65:033:10
3:10
2:14
56:56
3:08
6:18
2:30
59:26
2:40
8:58
3:37
63:03
1:29
10:27
1:29
64:32
11:35
22:02
0:31
65:03
1:07
23:09
12:13
35:22
1:07
36:29
2:36
39:05
4:40
43:45
6:25
50:10
4:32
54:42
9Anna Dahlgren-Rosén
Järla Orientering
66:103:20
3:20
2:18
58:51
3:13
6:33
2:23
61:14
2:31
9:04
2:54
64:08
1:20
10:24
1:29
65:37
14:00
24:24
0:33
66:10
1:00
25:24
12:16
37:40
1:44
39:24
2:33
41:57
4:31
46:28
5:33
52:01
4:32
56:33
10Alice Törnlund
OK Ravinen
69:053:28
3:28
2:30
60:48
4:05
7:33
2:40
63:28
2:49
10:22
3:31
66:59
1:21
11:43
1:30
68:29
11:00
22:43
0:36
69:05
1:16
23:59
13:29
37:28
1:24
38:52
2:56
41:48
5:59
47:47
5:36
53:23
4:55
58:18
11Ronja Björklund
OK Kåre
69:303:32
3:32
2:51
60:42
3:06
6:38
2:54
63:36
2:24
9:02
3:28
67:04
1:52
10:54
1:44
68:48
10:49
21:43
0:42
69:30
1:15
22:58
14:05
37:03
1:16
38:19
3:15
41:34
4:45
46:19
5:45
52:04
5:47
57:51
12Amanda Johansson
OK Orion
70:304:05
4:05
2:14
61:18
3:39
7:44
2:37
63:55
2:25
10:09
4:28
68:23
1:46
11:55
1:30
69:53
11:07
23:02
0:37
70:30
1:24
24:26
13:05
37:31
1:11
38:42
3:28
42:10
5:33
47:43
5:48
53:31
5:33
59:04
13Sigrid Holmgren
OK Renen
76:003:39
3:39
2:33
65:37
3:39
7:18
3:06
68:43
3:06
10:24
4:29
73:12
1:39
12:03
2:04
75:16
13:02
25:05
0:44
76:00
1:01
26:06
15:19
41:25
1:24
42:49
2:56
45:45
4:58
50:43
6:50
57:33
5:31
63:04
14Maja Enges
Leksands OK
79:243:55
3:55
3:30
68:10
4:21
8:16
3:33
71:43
2:46
11:02
4:36
76:19
2:15
13:17
2:05
78:24
12:09
25:26
1:00
79:24
1:29
26:55
13:41
40:36
1:37
42:13
3:13
45:26
6:11
51:37
6:48
58:25
6:15
64:40
15Elin Lundqvist
OK Orion
80:123:33
3:33
2:54
70:37
3:51
7:24
3:25
74:02
2:55
10:19
3:36
77:38
2:31
12:50
1:51
79:29
14:24
27:14
0:43
80:12
1:33
28:47
15:18
44:05
1:31
45:36
3:14
48:50
6:25
55:15
6:51
62:06
5:37
67:43
16Lina Landergren
Hestra IF
83:363:54
3:54
3:16
72:11
4:02
7:56
4:10
76:21
3:10
11:06
4:43
81:04
2:04
13:10
1:47
82:51
14:57
28:07
0:45
83:36
1:35
29:42
14:19
44:01
1:57
45:58
3:22
49:20
5:43
55:03
6:49
61:52
7:03
68:55
17Linnea Gustafsson
OK Gynge
95:334:18
4:18
3:12
84:28
5:12
9:30
3:22
87:50
3:38
13:08
4:50
92:40
2:00
15:08
2:03
94:43
16:35
31:43
0:50
95:33
1:58
33:41
17:47
51:28
2:04
53:32
4:24
57:56
7:18
65:14
9:31
74:45
6:31
81:16
Pim Hedberg
OK Pan-Kristianstad
Ej godk.




H20 Elit11030 m33 anmälda
1Simon Hector
Snättringe SK
65:203:44
3:44
5:19
56:12
1:18
5:02
1:14
57:26
1:32
6:34
1:57
59:23
9:07
15:41
1:46
61:09
5:48
21:29
2:28
63:37
3:21
24:50
1:15
64:52
6:01
30:51
0:28
65:20
8:26
39:17
5:16
44:33
0:55
45:28
1:57
47:25
3:28
50:53
2Johan Wennermark
OK Orion
67:054:04
4:04
6:05
58:44
1:34
5:38
1:09
59:53
1:41
7:19
1:53
61:46
9:25
16:44
1:40
63:26
6:27
23:11
2:12
65:38
3:16
26:27
1:02
66:40
6:34
33:01
0:25
67:05
8:18
41:19
5:38
46:57
0:43
47:40
1:52
49:32
3:07
52:39
3Jonas Gustafsson
OK Kåre
67:533:48
3:48
5:16
58:51
1:23
5:11
1:09
60:00
1:36
6:47
2:09
62:09
9:06
15:53
1:49
63:58
5:52
21:45
2:17
66:15
3:07
24:52
1:11
67:26
6:42
31:34
0:27
67:53
9:53
41:27
5:55
47:22
0:53
48:15
1:59
50:14
3:21
53:35
4Filip Grahn
Hestra IF
68:544:14
4:14
5:20
60:06
1:31
5:45
1:21
61:27
1:50
7:35
1:57
63:24
9:59
17:34
1:41
65:05
5:55
23:29
2:21
67:26
3:44
27:13
1:03
68:29
7:39
34:52
0:25
68:54
8:29
43:21
5:27
48:48
0:45
49:33
1:49
51:22
3:24
54:46
5Markus Larsson
Hestra IF
69:493:56
3:56
5:24
60:51
1:42
5:38
1:09
62:00
1:37
7:15
2:04
64:04
10:12
17:27
1:48
65:52
6:01
23:28
2:20
68:12
3:18
26:46
1:08
69:20
7:34
34:20
0:29
69:49
9:17
43:37
5:20
48:57
0:50
49:47
2:13
52:00
3:27
55:27
6Thomas Curiger
OK Orion
70:143:56
3:56
5:56
60:39
1:35
5:31
1:49
62:28
2:04
7:35
2:13
64:41
9:48
17:23
1:39
66:20
6:12
23:35
2:15
68:35
3:14
26:49
1:10
69:45
6:52
33:41
0:29
70:14
9:17
42:58
5:17
48:15
1:00
49:15
2:18
51:33
3:10
54:43
7Ola Andersson
OK Orion
70:413:43
3:43
5:23
61:17
1:23
5:06
1:28
62:45
1:34
6:40
1:58
64:43
10:09
16:49
1:40
66:23
5:53
22:42
2:41
69:04
3:22
26:04
1:07
70:11
7:03
33:07
0:30
70:41
10:02
43:09
5:28
48:37
0:53
49:30
1:54
51:24
4:30
55:54
8Edvin Smedberg
OK Skogsfalken
71:503:54
3:54
5:49
62:07
1:32
5:26
1:39
63:46
1:33
6:59
2:04
65:50
10:09
17:08
1:51
67:41
6:17
23:25
2:31
70:12
3:37
27:02
1:08
71:20
8:08
35:10
0:30
71:50
9:14
44:24
5:52
50:16
0:50
51:06
1:56
53:02
3:16
56:18
9Lucas Sundblad
Eksjö SOK
71:574:16
4:16
5:45
62:46
1:53
6:09
1:12
63:58
2:07
8:16
2:08
66:06
10:00
18:16
1:49
67:55
5:37
23:53
2:26
70:21
3:17
27:10
1:10
71:31
8:20
35:30
0:26
71:57
10:12
45:42
5:21
51:03
0:45
51:48
2:00
53:48
3:13
57:01
10Rados?aw Piotrowski
OK Orion
72:584:23
4:23
6:06
63:38
1:34
5:57
1:19
64:57
1:46
7:43
2:11
67:08
11:48
19:31
1:49
68:57
6:06
25:37
2:25
71:22
3:13
28:50
1:09
72:31
7:17
36:07
0:27
72:58
9:45
45:52
5:14
51:06
0:47
51:53
2:10
54:03
3:29
57:32
11Harald Larsson
Hagaby GoIF Örebro
73:304:02
4:02
5:45
64:33
3:04
7:06
1:20
65:53
1:34
8:40
2:04
67:57
9:35
18:15
1:48
69:45
6:04
24:19
2:12
71:57
4:06
28:25
1:06
73:03
6:50
35:15
0:27
73:30
10:12
45:27
7:07
52:34
0:47
53:21
2:02
55:23
3:25
58:48
12Timo Suter
Eksjö SOK
74:154:22
4:22
5:47
64:52
1:53
6:15
1:25
66:17
2:38
8:53
2:03
68:20
11:04
19:57
1:46
70:06
6:54
26:51
2:32
72:38
4:00
30:51
1:13
73:51
7:30
38:21
0:24
74:15
9:12
47:33
5:09
52:42
0:50
53:32
2:06
55:38
3:27
59:05
13Simon Wikström
OK Pan-Kristianstad
76:093:47
3:47
6:43
66:58
1:24
5:11
1:15
68:13
1:37
6:48
2:12
70:25
10:35
17:23
1:56
72:21
8:02
25:25
2:11
74:32
3:55
29:20
1:13
75:45
7:40
37:00
0:24
76:09
10:28
47:28
6:00
53:28
0:54
54:22
2:10
56:32
3:43
60:15
14Johan Lenning
OK Pan-Kristianstad
76:334:03
4:03
6:44
66:08
1:32
5:35
1:33
67:41
1:43
7:18
2:40
70:21
10:58
18:16
1:54
72:15
6:43
24:59
2:28
74:43
3:37
28:36
1:15
75:58
7:52
36:28
0:35
76:33
10:00
46:28
5:37
52:05
1:13
53:18
2:19
55:37
3:47
59:24
15Karl Enges
Attunda OK
77:104:27
4:27
5:43
66:55
2:39
7:06
1:47
68:42
2:01
9:07
2:11
70:53
10:24
19:31
1:58
72:51
6:36
26:07
2:40
75:31
4:17
30:24
1:10
76:41
7:20
37:44
0:29
77:10
11:35
49:19
5:22
54:41
0:48
55:29
2:03
57:32
3:40
61:12
16Linus Landergren
Hestra IF
79:244:18
4:18
5:29
69:34
1:30
5:48
1:09
70:43
1:55
7:43
2:19
73:02
11:02
18:45
1:52
74:54
6:31
25:16
2:38
77:32
3:36
28:52
1:12
78:44
7:16
36:08
0:40
79:24
15:42
51:50
5:50
57:40
0:43
58:23
2:07
60:30
3:35
64:05
Samuel Plumppu
Hestra IF
79:245:11
5:11
5:36
68:57
1:46
6:57
1:11
70:08
1:59
8:56
2:32
72:40
11:23
20:19
2:01
74:41
6:33
26:52
2:58
77:39
3:54
30:46
1:12
78:51
7:53
38:39
0:33
79:24
9:57
48:36
7:06
55:42
1:10
56:52
2:23
59:15
4:06
63:21
18Albin Bergkvist
OK Kåre
81:564:28
4:28
6:34
71:04
2:06
6:34
1:30
72:34
1:59
8:33
2:31
75:05
12:22
20:55
2:13
77:18
7:43
28:38
2:41
79:59
4:15
32:53
1:25
81:24
8:02
40:55
0:32
81:56
9:41
50:36
6:09
56:45
1:03
57:48
2:24
60:12
4:18
64:30
19Emil Åberg
OK Kåre
82:334:49
4:49
6:25
72:15
2:12
7:01
1:25
73:40
1:56
8:57
2:11
75:51
12:06
21:03
2:14
78:05
7:34
28:37
2:36
80:41
4:21
32:58
1:17
81:58
8:14
41:12
0:35
82:33
10:12
51:24
6:32
57:56
1:06
59:02
2:38
61:40
4:10
65:50
20Henrik Eklund
Växjö OK
82:424:38
4:38
6:41
71:11
1:51
6:29
1:48
72:59
2:07
8:36
2:41
75:40
11:31
20:07
2:01
77:41
7:57
28:04
2:57
80:38
4:20
32:24
1:29
82:07
7:49
40:13
0:35
82:42
10:08
50:21
6:49
57:10
0:53
58:03
2:22
60:25
4:05
64:30
21Filip Ivarsson
OK Hammaren
84:274:05
4:05
7:19
72:49
2:10
6:15
2:41
75:30
1:56
8:11
2:41
78:11
11:56
20:07
1:52
80:03
6:17
26:24
2:29
82:32
4:22
30:46
1:26
83:58
9:07
39:53
0:29
84:27
10:39
50:32
7:24
57:56
1:21
59:17
2:18
61:35
3:55
65:30
22August Kollberg
Eksjö SOK
88:234:53
4:53
7:18
76:47
1:55
6:48
1:24
78:11
2:07
8:55
2:56
81:07
13:03
21:58
2:28
83:35
7:29
29:27
2:44
86:19
5:10
34:37
1:24
87:43
8:37
43:14
0:40
88:23
12:30
55:44
6:17
62:01
0:57
62:58
2:31
65:29
4:00
69:29
23Philip Edvardsson
Eksjö SOK
88:474:25
4:25
8:58
78:59
1:57
6:22
1:18
80:17
2:00
8:22
2:15
82:32
12:45
21:07
1:57
84:29
8:27
29:34
2:21
86:50
3:58
33:32
1:23
88:13
9:13
42:45
0:34
88:47
11:24
54:09
6:46
60:55
1:19
62:14
2:48
65:02
4:59
70:01
24Erik Fors
Hestra IF
94:295:18
5:18
7:03
82:43
3:27
8:45
1:34
84:17
2:20
11:05
2:59
87:16
14:26
25:31
2:24
89:40
8:39
34:10
2:46
92:26
5:33
39:43
1:25
93:51
9:18
49:01
0:38
94:29
12:54
61:55
6:13
68:08
0:57
69:05
2:30
71:35
4:05
75:40
25Oscar Sundlöf
Sundsvalls OK
96:236:16
6:16
7:13
84:49
1:56
8:12
1:24
86:13
2:05
10:17
2:57
89:10
15:08
25:25
2:26
91:36
10:38
36:03
2:45
94:21
5:36
41:39
1:24
95:45
9:30
51:09
0:38
96:23
12:18
63:27
6:35
70:02
0:58
71:00
2:33
73:33
4:03
77:36
Simon Runefors
Växjö OK
Disk.6:22
6:22
9:08
81:05
2:04
8:26
1:15
82:20
1:59
10:25
2:10
84:30
12:40
23:05
1:55
86:25
8:34
31:39
2:12
88:37
3:54
35:33
1:16
89:53
9:08
44:41
0:33
90:26
11:26
56:07
6:50
62:57
1:15
64:12
2:52
67:04
4:53
71:57
Oskar Sandberg
Malungs OK Skogsmårdarna
Ej godk.3:39
3:39

59:12
1:25
5:04
1:08
60:20
1:45
6:49
2:05
62:25
10:01
16:50
1:42
64:07
6:09
22:59
2:33
66:40
3:34
26:33
1:07
67:47
6:47
33:20
0:31
68:18
8:48
42:08
5:09
47:17
0:49
48:06
2:04
50:10
 
Amadeus Hansson
Gotlands Bro OK
Ej godk.5:31
5:31
6:50
70:50
1:37
7:08
1:35
72:25
1:48
8:56
2:47
75:12
10:11
19:07
2:00
77:12
8:24
27:31
2:28
79:40


1:25
81:05

39:51
0:27
81:32
10:40
50:31
5:35
56:06
0:52
56:58
2:16
59:14
4:46
64:00
Johan Eklund
Växjö OK
Ej godk.8:34
8:34
13:00
76:39
3:06
11:40
2:33
79:12
4:07
15:47
  


85:27
 
38:34
11:03
49:37
2:05
51:42
4:16
55:58
7:41
63:39
Hampus Larsson
FK Göingarna
Ej godk.4:51
4:51
2:18
7:09
2:19
9:28
14:33
24:01
9:19
33:20
5:20
38:40
10:32
49:12

72:18
13:54
63:06
    
Andreas Duc Jørgensen
Tisvilde Hegn OK
Ej godk.7:20
7:20
3:10
10:30
2:27
12:57



46:51
 


55:10


1:00
56:10
     




D18 Elit6610 m30 anmälda
1Fanny Sundblad
Eksjö SOK
49:434:58
4:58
1:14
49:14
5:59
10:57
0:29
49:43
1:03
12:00
11:14
23:14
1:04
24:18
2:21
26:39
1:47
28:26
3:40
32:06
7:04
39:10
2:50
42:00
2:25
44:25
3:35
48:00
2Sanna Fast
Eksjö SOK
50:044:54
4:54
1:14
49:31
6:05
10:59
0:33
50:04
0:59
11:58
12:10
24:08
1:06
25:14
2:16
27:30
1:30
29:00
3:52
32:52
6:27
39:19
2:56
42:15
2:27
44:42
3:35
48:17
3Jonna Jungåker
Korsnäs IF OK
52:045:21
5:21
1:17
51:30
6:48
12:09
0:34
52:04
0:59
13:08
10:45
23:53
0:59
24:52
2:29
27:21
1:42
29:03
4:23
33:26
7:23
40:49
2:59
43:48
2:24
46:12
4:01
50:13
4Gabriella S Bergander
Eksjö SOK
53:285:14
5:14
1:15
52:50
6:37
11:51
0:38
53:28
1:18
13:09
11:40
24:49
1:07
25:56
2:42
28:38
1:37
30:15
4:49
35:04
7:30
42:34
2:54
45:28
2:15
47:43
3:52
51:35
5Myrra Carlsson
OK Orion
53:515:03
5:03
1:16
53:17
7:53
12:56
0:34
53:51
1:11
14:07
11:05
25:12
1:25
26:37
2:43
29:20
1:29
30:49
3:48
34:37
7:44
42:21
3:08
45:29
2:00
47:29
4:32
52:01
6Vilma Von Krusenstierna
OK Kåre
54:005:56
5:56
1:19
53:29
6:44
12:40
0:31
54:00
1:02
13:42
11:04
24:46
0:54
25:40
2:16
27:56
2:02
29:58
3:44
33:42
8:01
41:43
4:59
46:42
2:04
48:46
3:24
52:10
7Klara Axelsson
Markbygdens OK
54:246:52
6:52
1:15
53:51
6:47
13:39
0:33
54:24
1:04
14:43
10:54
25:37
1:00
26:37
3:04
29:41
1:49
31:30
3:55
35:25
7:52
43:17
3:02
46:19
2:25
48:44
3:52
52:36
8Klara Djerf
Lerums SOK
56:585:30
5:30
1:22
56:17
7:15
12:45
0:41
56:58
1:12
13:57
12:23
26:20
1:21
27:41
2:44
30:25
2:06
32:31
3:59
36:30
7:54
44:24
3:44
48:08
3:10
51:18
3:37
54:55
9Klara Andersson
OK Pan-Kristianstad
58:415:56
5:56
1:15
58:03
7:51
13:47
0:38
58:41
1:09
14:56
12:53
27:49
1:07
28:56
2:39
31:35
2:02
33:37
4:19
37:56
9:13
47:09
3:14
50:23
2:36
52:59
3:49
56:48
10Emma Djerf
Lerums SOK
59:285:30
5:30
1:30
58:50
6:37
12:07
0:38
59:28
1:24
13:31
13:38
27:09
1:04
28:13
2:42
30:55
2:00
32:55
4:20
37:15
10:16
47:31
3:20
50:51
2:28
53:19
4:01
57:20
11Tova Hermodsson
Lunds OK
59:435:13
5:13
1:22
59:06
6:23
11:36
0:37
59:43
1:16
12:52
14:49
27:41
1:05
28:46
3:16
32:02
1:47
33:49
5:02
38:51
7:26
46:17
4:11
50:28
2:35
53:03
4:41
57:44
12Moa Westblad
OK Ravinen
59:485:27
5:27
1:29
59:05
7:02
12:29
0:43
59:48
1:14
13:43
13:13
26:56
1:08
28:04
3:00
31:04
2:04
33:08
4:42
37:50
8:39
46:29
3:20
49:49
2:46
52:35
5:01
57:36
13Jenny Wegebro
Umeå OK
60:054:58
4:58
1:34
59:31
6:44
11:42
0:34
60:05
1:06
12:48
15:12
28:00
0:59
28:59
2:43
31:42
1:43
33:25
5:33
38:58
7:02
46:00
3:35
49:35
3:20
52:55
5:02
57:57
14Alice Aroneng
Hestra IF
60:346:10
6:10
1:27
59:57
8:04
14:14
0:37
60:34
1:05
15:19
13:06
28:25
1:14
29:39
2:34
32:13
2:24
34:37
4:42
39:19
8:29
47:48
3:42
51:30
2:47
54:17
4:13
58:30
15Ronja Jungåker
Korsnäs IF OK
60:555:21
5:21
1:34
60:23
8:15
13:36
0:32
60:55
1:23
14:59
12:32
27:31
1:12
28:43
3:00
31:43
1:56
33:39
5:54
39:33
8:06
47:39
3:49
51:28
2:45
54:13
4:36
58:49
16Heini Rintanen
Eksjö SOK
61:236:05
6:05
1:24
60:48
8:20
14:25
0:35
61:23
1:35
16:00
13:07
29:07
1:11
30:18
2:45
33:03
1:45
34:48
4:30
39:18
9:07
48:25
3:58
52:23
2:41
55:04
4:20
59:24
17Elin Wihlborg
OK Gynge
63:515:30
5:30
1:19
63:13
9:42
15:12
0:38
63:51
1:07
16:19
13:07
29:26
1:03
30:29
2:28
32:57
2:06
35:03
4:49
39:52
8:08
48:00
5:48
53:48
3:31
57:19
4:35
61:54
18Sarah Magnusson
Linköpings OK
65:585:59
5:59
1:26
65:16
8:17
14:16
0:42
65:58
1:14
15:30
14:29
29:59
1:24
31:23
2:47
34:10
2:23
36:33
7:10
43:43
8:12
51:55
4:34
56:29
2:43
59:12
4:38
63:50
19Alice Svensson Finndahl
IK Hakarpspojkarna
67:085:48
5:48
1:47
66:30
10:06
15:54
0:38
67:08
1:09
17:03
11:54
28:57
1:03
30:00
2:47
32:47
1:40
34:27
5:07
39:34
13:40
53:14
4:55
58:09
2:33
60:42
4:01
64:43
20Amanda Karlsson
OK Ravinen
68:026:05
6:05
1:34
67:24
7:36
13:41
0:38
68:02
1:25
15:06
15:31
30:37
2:03
32:40
2:32
35:12
2:00
37:12
6:02
43:14
7:52
51:06
3:28
54:34
6:55
61:29
4:21
65:50
21Emmy Helmersson
Hässleholms OK
68:096:16
6:16
1:42
67:30
8:51
15:07
0:39
68:09
1:23
16:30
15:42
32:12
1:31
33:43
3:42
37:25
2:25
39:50
4:31
44:21
10:23
54:44
3:38
58:22
2:44
61:06
4:42
65:48
22Emma Persson
Tumba-Mälarhöjden OK
69:576:48
6:48
1:28
69:26
8:51
15:39
0:31
69:57
1:19
16:58
16:06
33:04
1:37
34:41
3:04
37:45
2:14
39:59
4:18
44:17
9:22
53:39
5:33
59:12
2:47
61:59
5:59
67:58
23Emilie Westin
Porsgrunn OL
73:396:12
6:12
1:42
73:01
9:12
15:24
0:38
73:39
1:38
17:02
14:51
31:53
1:04
32:57
3:43
36:40
2:08
38:48
5:25
44:13
9:54
54:07
5:54
60:01
5:31
65:32
5:47
71:19
24Klara Ljunggren
Linköpings OK
75:358:15
8:15
1:46
74:57
11:42
19:57
0:38
75:35
1:22
21:19
16:03
37:22
2:11
39:33
3:07
42:40
1:49
44:29
4:57
49:26
10:03
59:29
4:38
64:07
3:57
68:04
5:07
73:11
25Ellinor Östervall
Tumba-Mälarhöjden OK
77:176:40
6:40
1:38
76:37
9:38
16:18
0:40
77:17
1:03
17:21
21:46
39:07
1:29
40:36
2:50
43:26
1:57
45:23
6:06
51:29
9:05
60:34
5:25
65:59
3:07
69:06
5:53
74:59
Tone Albrektsson
OK Ravinen
Ej godk.6:06
6:06

55:01
7:40
13:46
1:00
56:01
1:25
15:11
     
36:33
   
Stina Nordin
Sundsvalls OK
Ej godk.6:41
6:41
1:31
55:36
6:52
13:33
0:30
56:06
1:08
14:41
12:38
27:19
1:07
28:26
2:40
31:06
1:40
32:46
 
44:33
3:22
47:55
2:19
50:14
3:51
54:05
Sofia Klasson
Hestra IF
Ej godk.7:08
7:08

21:54


1:03
22:57
          
Anna Lampinen
Sundsvalls OK
Ej godk.8:09
8:09

121:31
15:20
23:29
0:47
122:18
2:04
25:33
22:37
48:10
4:42
52:52
4:11
57:03
3:04
60:07
10:06
70:13
24:14
94:27
8:28
102:55
9:17
112:12
 




H18 Elit8550 m38 anmälda
1Isac von Krusenstierna
OK Kåre
47:442:31
2:31
1:59
43:37
1:55
4:26
2:38
46:15
0:56
5:22
1:03
47:18
2:14
7:36
0:26
47:44
3:57
11:33
5:26
16:59
7:37
24:36
0:44
25:20
3:31
28:51
2:20
31:11
8:54
40:05
1:33
41:38
2Lukas Lundgren
Växjö OK
53:122:52
2:52
2:02
48:24
1:58
4:50
3:11
51:35
0:58
5:48
1:09
52:44
2:00
7:48
0:28
53:12
4:43
12:31
6:10
18:41
8:59
27:40
0:46
28:26
3:59
32:25
2:48
35:13
9:24
44:37
1:45
46:22
3Andreas Jonsson
OK Orion
54:533:13
3:13
2:10
50:03
2:10
5:23
3:13
53:16
1:00
6:23
1:08
54:24
2:04
8:27
0:29
54:53
4:56
13:23
6:00
19:23
9:11
28:34
0:54
29:28
4:13
33:41
2:34
36:15
9:51
46:06
1:47
47:53
4Emil Karlsson
Hestra IF
55:253:22
3:22
2:09
50:50
1:55
5:17
2:57
53:47
1:01
6:18
1:11
54:58
2:49
9:07
0:27
55:25
5:31
14:38
6:00
20:38
8:48
29:26
0:45
30:11
4:02
34:13
2:41
36:54
10:12
47:06
1:35
48:41
5Oscar Johansson
Karlskrona SOK
56:282:52
2:52
2:08
51:36
2:03
4:55
3:13
54:49
1:05
6:00
1:14
56:03
2:24
8:24
0:25
56:28
4:51
13:15
6:02
19:17
10:00
29:17
0:55
30:12
5:06
35:18
2:50
38:08
9:47
47:55
1:33
49:28
6Nils Grip
Kalmar OK
56:433:06
3:06
2:18
52:09
2:04
5:10
2:56
55:05
1:08
6:18
1:08
56:13
2:17
8:35
0:30
56:43
5:07
13:42
6:08
19:50
10:42
30:32
0:50
31:22
3:41
35:03
2:31
37:34
10:37
48:11
1:40
49:51
7Niklas Carlsson
Sundbybergs IK
57:343:09
3:09
2:48
52:53
2:04
5:13
2:59
55:52
1:06
6:19
1:12
57:04
2:04
8:23
0:30
57:34
5:39
14:02
6:13
20:15
9:32
29:47
0:54
30:41
4:24
35:05
3:04
38:09
10:09
48:18
1:47
50:05
8Oliwer Lundberg
OK Bävern
58:183:04
3:04
2:39
52:59
2:01
5:05
3:20
56:19
0:57
6:02
1:15
57:34
2:44
8:46
0:44
58:18
5:15
14:01
6:49
20:50
9:33
30:23
0:53
31:16
4:29
35:45
2:47
38:32
9:53
48:25
1:55
50:20
9Axel Granqvist
OK Ravinen
59:253:10
3:10
2:18
54:26
2:03
5:13
3:23
57:49
1:18
6:31
1:08
58:57
2:42
9:13
0:28
59:25
4:58
14:11
6:20
20:31
10:14
30:45
1:08
31:53
4:53
36:46
2:42
39:28
10:49
50:17
1:51
52:08
10Andreas Gustafsson
IK Hakarpspojkarna
60:113:05
3:05
2:13
55:27
2:40
5:45
3:06
58:33
1:11
6:56
1:09
59:42
2:25
9:21
0:29
60:11
5:14
14:35
7:10
21:45
9:07
30:52
0:46
31:38
5:42
37:20
2:34
39:54
11:37
51:31
1:43
53:14
11Erik Herne
OK Ravinen
60:153:06
3:06
2:08
55:11
1:56
5:02
3:27
58:38
1:11
6:13
1:12
59:50
2:39
8:52
0:25
60:15
5:51
14:43
6:08
20:51
9:51
30:42
1:04
31:46
4:28
36:14
2:51
39:05
12:02
51:07
1:56
53:03
12Felix Axelsson
Markbygdens OK
60:493:07
3:07
3:15
55:58
2:07
5:14
3:20
59:18
1:03
6:17
1:05
60:23
2:26
8:43
0:26
60:49
5:14
13:57
6:13
20:10
8:35
28:45
0:54
29:39
4:20
33:59
6:35
40:34
10:27
51:01
1:42
52:43
13Henrik Johannesson
Ronneby OK
61:322:45
2:45
2:22
55:56
2:10
4:55
3:27
59:23
0:59
5:54
1:25
60:48
2:16
8:10
0:44
61:32
4:56
13:06
6:02
19:08
10:21
29:29
1:01
30:30
4:37
35:07
4:49
39:56
11:45
51:41
1:53
53:34
14Rasmus Møller Jess
OK Linné
63:333:01
3:01
2:11
58:21
2:19
5:20
3:25
61:46
1:13
6:33
1:19
63:05
2:26
8:59
0:28
63:33
6:09
15:08
6:57
22:05
10:55
33:00
0:55
33:55
4:58
38:53
3:16
42:09
12:00
54:09
2:01
56:10
15Hannes Svahn
OK Ravinen
63:563:25
3:25
2:24
59:01
2:17
5:42
3:13
62:14
1:08
6:50
1:10
63:24
2:21
9:11
0:32
63:56
6:16
15:27
6:50
22:17
11:09
33:26
0:58
34:24
5:10
39:34
3:30
43:04
11:38
54:42
1:55
56:37
16Victor Helgesson
Hestra IF
64:033:09
3:09
2:40
58:40
2:32
5:41
3:31
62:11
1:05
6:46
1:17
63:28
2:33
9:19
0:35
64:03
6:24
15:43
7:02
22:45
10:35
33:20
1:04
34:24
4:54
39:18
3:24
42:42
11:16
53:58
2:02
56:00
17Adam Segerslätt
Skåneslättens OL
65:223:22
3:22
2:55
59:35
2:16
5:38
3:47
63:22
1:11
6:49
1:24
64:46
2:21
9:10
0:36
65:22
5:17
14:27
6:44
21:11
10:27
31:38
1:04
32:42
4:41
37:23
5:15
42:38
11:59
54:37
2:03
56:40
18Fredrik Hamrefors
Västerås SOK
65:503:04
3:04
2:14
60:25
2:14
5:18
3:36
64:01
1:35
6:53
1:18
65:19
2:45
9:38
0:31
65:50
5:40
15:18
6:48
22:06
10:38
32:44
0:58
33:42
6:31
40:13
4:53
45:06
11:13
56:19
1:52
58:11
19Viktor Wohlgemuth
OK Ravinen
65:513:54
3:54
2:53
59:10
2:48
6:42
4:54
64:04
1:17
7:59
1:17
65:21
2:24
10:23
0:30
65:51
6:08
16:31
8:13
24:44
9:58
34:42
0:46
35:28
4:08
39:36
3:10
42:46
11:45
54:31
1:46
56:17
20Fritjof Axelsson
FK Göingarna
66:433:32
3:32
2:20
61:34
2:39
6:11
3:26
65:00
1:20
7:31
1:09
66:09
2:57
10:28
0:34
66:43
5:59
16:27
9:11
25:38
9:42
35:20
1:09
36:29
4:53
41:22
3:26
44:48
12:18
57:06
2:08
59:14
21Johan Giberg
Tumba-Mälarhöjden OK
66:473:01
3:01
4:12
61:40
2:46
5:47
3:23
65:03
1:01
6:48
1:12
66:15
5:12
12:00
0:32
66:47
5:48
17:48
6:35
24:23
10:48
35:11
0:55
36:06
5:28
41:34
2:58
44:32
10:52
55:24
2:04
57:28
22Lasse August Helweg
Tisvilde Hegn OK
67:223:35
3:35
3:02
62:17
2:24
5:59
3:22
65:39
1:15
7:14
1:16
66:55
2:09
9:23
0:27
67:22
6:11
15:34
7:11
22:45
10:57
33:42
0:58
34:40
5:29
40:09
2:55
43:04
14:10
57:14
2:01
59:15
23Erik Vinblad
Lunds OK
67:274:09
4:09
3:28
61:53
2:09
6:18
3:45
65:38
1:13
7:31
1:20
66:58
3:16
10:47
0:29
67:27
5:29
16:16
7:25
23:41
11:00
34:41
1:00
35:41
4:57
40:38
3:23
44:01
11:36
55:37
2:48
58:25
24Alexander Graad
Ronneby OK
67:333:19
3:19
2:08
61:53
2:48
6:07
3:41
65:34
1:33
7:40
1:22
66:56
3:04
10:44
0:37
67:33
5:29
16:13
7:20
23:33
10:55
34:28
1:18
35:46
5:20
41:06
3:13
44:19
13:31
57:50
1:55
59:45
25Emil Pettersson
Karlskrona SOK
68:092:59
2:59
3:03
62:02
2:08
5:07
4:05
66:07
1:06
6:13
1:22
67:29
2:25
8:38
0:40
68:09
5:39
14:17
7:06
21:23
11:25
32:48
2:07
34:55
5:53
40:48
3:18
44:06
12:58
57:04
1:55
58:59
26Emil Olander Lorenz
Allerød OK
68:303:16
3:16
2:21
62:44
2:35
5:51
3:55
66:39
1:25
7:16
1:23
68:02
2:50
10:06
0:28
68:30
5:48
15:54
7:41
23:35
11:51
35:26
1:25
36:51
5:39
42:30
3:01
45:31
13:00
58:31
1:52
60:23
27Albin Andersson
OK Ravinen
69:113:39
3:39
4:15
63:41
2:27
6:06
3:26
67:07
1:36
7:42
1:24
68:31
6:23
14:05
0:40
69:11
5:57
20:02
7:37
27:39
11:09
38:48
0:55
39:43
4:18
44:01
2:34
46:35
10:49
57:24
2:02
59:26
28Mikkel Meldgaard
Allerød OK
71:094:27
4:27
2:15
65:56
2:55
7:22
3:34
69:30
1:18
8:40
1:14
70:44
2:57
11:37
0:25
71:09
4:41
16:18
6:55
23:13
12:37
35:50
1:31
37:21
6:13
43:34
3:05
46:39
15:25
62:04
1:37
63:41
29Albin Claesson
Sävedalens AIK
72:333:27
3:27
2:46
66:14
2:34
6:01
4:15
70:29
1:15
7:16
1:25
71:54
2:42
9:58
0:39
72:33
7:27
17:25
7:51
25:16
11:47
37:03
0:54
37:57
5:22
43:19
3:57
47:16
13:59
61:15
2:13
63:28
30Benjamin Sturek
SOK Viljan
73:353:48
3:48
2:52
65:14
2:24
6:12
5:56
71:10
1:30
7:42
1:39
72:49
2:07
9:49
0:46
73:35
6:04
15:53
7:28
23:21
11:00
34:21
1:05
35:26
4:54
40:20
3:55
44:15
15:28
59:43
2:39
62:22
31Henrik Hamrefors
Västerås SOK
81:154:01
4:01
3:00
74:39
2:32
6:33
4:30
79:09
1:35
8:08
1:30
80:39
5:22
13:30
0:36
81:15
6:08
19:38
8:12
27:50
12:48
40:38
2:10
42:48
5:47
48:35
3:45
52:20
16:10
68:30
3:09
71:39
32Sixten Elehed
Linköpings OK
82:224:19
4:19
2:45
76:20
3:36
7:55
4:14
80:34
1:15
9:10
1:16
81:50
3:21
12:31
0:32
82:22
6:49
19:20
9:58
29:18
15:07
44:25
1:25
45:50
7:40
53:30
3:19
56:49
14:31
71:20
2:15
73:35
33Truls Lindholm
Sundsvalls OK
83:034:03
4:03
2:43
76:37
2:36
6:39
4:22
80:59
1:26
8:05
1:31
82:30
2:44
10:49
0:33
83:03
8:20
19:09
8:37
27:46
12:26
40:12
1:18
41:30
5:43
47:13
8:24
55:37
15:29
71:06
2:48
73:54
34Martin Storkamp
Sundsvalls OK
83:223:52
3:52
2:21
78:04
3:15
7:07
3:31
81:35
1:23
8:30
1:17
82:52
2:50
11:20
0:30
83:22
6:47
18:07
7:14
25:21
12:19
37:40
1:04
38:44
5:20
44:04
13:51
57:55
15:16
73:11
2:32
75:43
35Pontus Erlandsson
SOK Viljan
86:393:10
3:10
2:28
80:22
3:28
6:38
4:13
84:35
1:19
7:57
1:27
86:02
3:20
11:17
0:37
86:39
13:42
24:59
7:11
32:10
20:37
52:47
0:51
53:38
4:59
58:37
3:11
61:48
14:07
75:55
1:59
77:54
Max Klasson
OK Ravinen
Ej godk.3:34
3:34
2:27
6:01

65:15
1:56
7:57
1:22
66:37
2:29
10:26
0:30
67:07
6:59
17:25
7:53
25:18
11:22
36:40
1:03
37:43
4:49
42:32
3:21
45:53
11:43
57:36
2:48
60:24
Mikkel Lyskjær Jensen
Tisvilde Hegn OK
Ej godk.3:06
3:06
2:34
5:40
1:07
6:47
4:43
11:30

65:32
 
32:00
      




D217240 m15 anmälda
1Jenny Björk
OK Denseln
56:264:15
4:15
0:42
55:51
3:23
7:38
0:35
56:26
4:30
12:08
8:14
20:22
10:22
30:44
2:46
33:30
4:17
37:47
3:59
41:46
7:15
49:01
1:49
50:50
2:21
53:11
1:58
55:09
2Sara Sjökvist
Järla Orientering
57:074:17
4:17
0:43
56:25
3:27
7:44
0:42
57:07
4:15
11:59
7:20
19:19
9:46
29:05
3:12
32:17
4:14
36:31
4:22
40:53
8:43
49:36
1:48
51:24
2:19
53:43
1:59
55:42
3Anna Maria Roubert
OK Ravinen
62:297:42
7:42
0:40
61:56
4:29
12:11
0:33
62:29
4:38
16:49
8:25
25:14
11:13
36:27
3:08
39:35
4:27
44:02
3:36
47:38
7:28
55:06
1:42
56:48
2:27
59:15
2:01
61:16
4Anna Lööf
OK Pan-Kristianstad
67:304:40
4:40
0:48
66:46
3:43
8:23
0:44
67:30
6:11
14:34
8:44
23:18
13:07
36:25
3:33
39:58
5:31
45:29
4:38
50:07
8:54
59:01
1:51
60:52
2:48
63:40
2:18
65:58
5Camilla Bergmann
Allerød OK
67:425:02
5:02
0:45
67:08
4:12
9:14
0:34
67:42
4:46
14:00
9:05
23:05
11:05
34:10
3:40
37:50
7:13
45:03
5:36
50:39
8:39
59:18
2:03
61:21
2:51
64:12
2:11
66:23
6Josefin Carlsson
OK Pan-Kristianstad
68:245:26
5:26
0:54
67:45
3:49
9:15
0:39
68:24
5:04
14:19
9:12
23:31
11:42
35:13
3:33
38:46
6:05
44:51
4:39
49:30
9:49
59:19
2:08
61:27
2:49
64:16
2:35
66:51
7Viktoria Helmersson
OK Ravinen
70:345:18
5:18
0:49
69:51
4:07
9:25
0:43
70:34
5:55
15:20
8:53
24:13
12:30
36:43
4:34
41:17
5:11
46:28
4:46
51:14
10:29
61:43
2:03
63:46
2:57
66:43
2:19
69:02
8Marie Spångmyr
Leksands OK
75:154:41
4:41
0:48
74:33
3:33
8:14
0:42
75:15
7:31
15:45
9:24
25:09
14:38
39:47
4:32
44:19
5:44
50:03
5:12
55:15
10:13
65:28
2:54
68:22
2:50
71:12
2:33
73:45
9Lisa Folino
Karlskrona SOK
75:405:03
5:03
0:50
74:57
4:26
9:29
0:43
75:40
6:35
16:04
10:22
26:26
12:20
38:46
4:30
43:16
5:59
49:15
5:07
54:22
12:04
66:26
2:21
68:47
2:56
71:43
2:24
74:07
10Anna Arvidsson
Kalmar OK
81:086:00
6:00
0:49
80:26
4:27
10:27
0:42
81:08
7:18
17:45
11:24
29:09
15:02
44:11
4:55
49:06
5:56
55:02
5:22
60:24
11:06
71:30
2:53
74:23
2:58
77:21
2:16
79:37
11Sara Bergander
Eksjö SOK
92:5611:04
11:04
0:49
92:15
5:59
17:03
0:41
92:56
7:50
24:53
13:06
37:59
13:55
51:54
4:29
56:23
10:29
66:52
5:17
72:09
10:55
83:04
2:49
85:53
3:02
88:55
2:31
91:26
Linnea Gillberg
Centrum OK
Ej godk.5:52
5:52
0:50
48:45
4:06
9:58
0:44
49:29
7:07
17:05
11:28
28:33
    
38:20
3:28
41:48
3:25
45:13
2:42
47:55




H2111220 m19 anmälda
1Emil Folino
Karlskrona SOK
77:372:54
2:54
3:47
75:26
3:49
6:43
1:31
76:57
10:37
17:20
0:40
77:37
2:05
19:25
7:23
26:48
7:36
34:24
9:19
43:43
7:47
51:30
3:50
55:20
3:03
58:23
10:41
69:04
2:35
71:39
2Björn Hellrup
OK Pan-Kristianstad
77:522:59
2:59
3:18
75:46
4:39
7:38
1:23
77:09
10:41
18:19
0:43
77:52
2:19
20:38
7:53
28:31
7:30
36:01
9:54
45:55
7:45
53:40
3:09
56:49
2:54
59:43
10:32
70:15
2:13
72:28
3Lars Johansson
OK Älme
78:523:11
3:11
3:02
77:07
3:27
6:38
1:17
78:24
10:14
16:52
0:28
78:52
2:12
19:04
9:36
28:40
7:02
35:42
11:08
46:50
8:01
54:51
3:29
58:20
3:02
61:22
10:21
71:43
2:22
74:05
4Niklas Olofsson
OK Pan-Kristianstad
80:103:12
3:12
4:10
77:58
4:09
7:21
1:24
79:22
11:00
18:21
0:48
80:10
2:07
20:28
8:07
28:35
7:34
36:09
9:53
46:02
8:10
54:12
3:13
57:25
3:00
60:25
10:56
71:21
2:27
73:48
5Gabriel Bengtsson
Stigmännen Karlshamns OK
81:253:22
3:22
3:12
79:26
4:09
7:31
1:16
80:42
11:18
18:49
0:43
81:25
2:27
21:16
8:38
29:54
8:08
38:02
10:22
48:24
8:32
56:56
2:56
59:52
2:55
62:47
10:30
73:17
2:57
76:14
6Jesper Håkansson
FK Göingarna
83:212:47
2:47
3:28
81:21
3:58
6:45
1:21
82:42
11:53
18:38
0:39
83:21
2:41
21:19
9:30
30:49
7:33
38:22
10:23
48:45
8:46
57:31
3:43
61:14
3:18
64:32
11:08
75:40
2:13
77:53
7Patrik Johansson
Kexholms SK
84:423:08
3:08
3:32
82:38
5:08
8:16
1:24
84:02
11:48
20:04
0:40
84:42
2:15
22:19
9:28
31:47
7:45
39:32
10:26
49:58
8:07
58:05
3:08
61:13
2:53
64:06
11:44
75:50
3:16
79:06
8Gunnar Fiskum
NTNUI
85:093:07
3:07
3:12
83:24
3:58
7:05
1:15
84:39
12:42
19:47
0:30
85:09
2:11
21:58
10:12
32:10
8:04
40:14
12:05
52:19
8:35
60:54
3:00
63:54
2:59
66:53
11:05
77:58
2:14
80:12
9Emil Svalbring
Målilla OK
86:004:16
4:16
3:42
84:08
3:46
8:02
1:19
85:27
11:08
19:10
0:33
86:00
2:20
21:30
10:00
31:30
8:36
40:06
13:16
53:22
8:25
61:47
3:05
64:52
2:44
67:36
10:25
78:01
2:25
80:26
10Anton Filipsson
OK Skogsfalken
87:152:58
2:58
3:46
85:10
3:58
6:56
1:28
86:38
11:37
18:33
0:37
87:15
2:19
20:52
8:29
29:21
8:10
37:31
10:01
47:32
9:34
57:06
3:17
60:23
3:13
63:36
14:59
78:35
2:49
81:24
11Gustav Åhrén
Motala AIF OL
88:483:23
3:23
3:48
86:52
4:47
8:10
1:17
88:09
13:15
21:25
0:39
88:48
2:37
24:02
9:29
33:31
9:01
42:32
11:13
53:45
8:51
62:36
3:50
66:26
3:39
70:05
10:34
80:39
2:25
83:04
12Fredrik Wennermark
OK Skogsfalken
89:253:36
3:36
3:33
87:19
4:54
8:30
1:23
88:42
12:41
21:11
0:43
89:25
2:41
23:52
10:28
34:20
8:25
42:45
11:09
53:54
8:14
62:08
3:11
65:19
3:08
68:27
12:56
81:23
2:23
83:46
13Joel Bergkvist
Centrum OK
91:492:53
2:53
3:20
89:42
6:29
9:22
1:25
91:07
12:52
22:14
0:42
91:49
2:32
24:46
8:18
33:04
8:44
41:48
13:18
55:06
10:23
65:29
3:26
68:55
3:45
72:40
11:24
84:04
2:18
86:22
14Przemyslaw Olech
UKS Siodemka Rumia
92:082:56
2:56
3:16
90:18
4:05
7:01
1:19
91:37
15:12
22:13
0:31
92:08
2:30
24:43
10:14
34:57
9:07
44:04
10:21
54:25
8:44
63:09
3:44
66:53
3:43
70:36
13:29
84:05
2:57
87:02
15Simon Nilsson
Eksjö SOK
92:383:27
3:27
3:55
90:35
4:13
7:40
1:20
91:55
13:44
21:24
0:43
92:38
2:09
23:33
10:20
33:53
9:22
43:15
13:44
56:59
9:11
66:10
3:29
69:39
3:04
72:43
11:25
84:08
2:32
86:40
16David Runemalm
Nybro OK
98:133:05
3:05
4:14
96:04
5:38
8:43
1:27
97:31
13:37
22:20
0:42
98:13
2:34
24:54
10:34
35:28
11:53
47:21
11:01
58:22
10:25
68:47
3:49
72:36
4:24
77:00
11:53
88:53
2:57
91:50
17Anton Österblad
Karlskrona SOK
111:293:18
3:18
7:34
106:34
4:19
7:37
3:37
110:11
13:42
21:19
1:18
111:29
2:35
23:54
10:05
33:59
9:22
43:21
13:52
57:13
11:20
68:33
4:09
72:42
4:14
76:56
17:08
94:04
4:56
99:00
18Marcus Ramström
OK Kåre
144:103:36
3:36
8:17
139:20
5:43
9:19
2:46
142:06
17:23
26:42
2:04
144:10
3:07
29:49
11:01
40:50
11:38
52:28
19:17
71:45
14:25
86:10
6:39
92:49
5:45
98:34
26:22
124:56
6:07
131:03




D21 Kort5270 m5 anmälda
1Ida Andersson Postek
Karlskrona SOK
58:156:14
6:14
1:31
7:45
13:15
21:00
3:45
24:45
1:28
26:13
11:35
37:48
3:01
40:49
5:32
46:21
4:17
50:38
5:27
56:05
1:26
57:31
0:44
58:15
2Elinor Lindelöw
Härlövs IF
62:236:33
6:33
1:45
8:18
10:34
18:52
3:42
22:34
1:34
24:08
10:58
35:06
3:44
38:50
6:11
45:01
9:16
54:17
5:38
59:55
1:38
61:33
0:50
62:23
3Kadri Kalvo
Sundsvalls OK
63:2410:30
10:30
2:28
12:58
9:26
22:24
3:33
25:57
2:02
27:59
13:09
41:08
4:18
45:26
5:19
50:45
5:45
56:30
5:19
61:49
0:57
62:46
0:38
63:24
4Melinda Ymsén
OK Pan-Kristianstad
66:198:20
8:20
2:08
10:28
11:16
21:44
3:40
25:24
1:51
27:15
13:07
40:22
3:34
43:56
7:59
51:55
7:20
59:15
5:08
64:23
1:18
65:41
0:38
66:19
5Emma Olsson
Torsås OK
69:517:51
7:51
1:33
9:24
11:23
20:47
4:38
25:25
2:34
27:59
13:42
41:41
4:47
46:28
7:48
54:16
4:42
58:58
8:45
67:43
1:23
69:06
0:45
69:51




H21 Kort8030 m6 anmälda
1Harald Kalager
NTNUI
65:554:11
4:11
1:11
65:21
5:23
9:34
0:34
65:55
6:15
15:49
7:30
23:19
10:06
33:25
2:53
36:18
4:42
41:00
2:51
43:51
5:25
49:16
8:17
57:33
2:57
60:30
3:40
64:10
2Emil Gunnarsson
Eksjö SOK
73:484:49
4:49
1:20
73:10
3:14
8:03
0:38
73:48
7:14
15:17
8:17
23:34
10:01
33:35
3:02
36:37
4:45
41:22
2:58
44:20
8:56
53:16
11:33
64:49
3:11
68:00
3:50
71:50
3Markus Henriksson
Linköpings OK
89:304:50
4:50
1:32
88:42
4:44
9:34
0:48
89:30
8:32
18:06
11:10
29:16
14:32
43:48
3:33
47:21
6:45
54:06
4:35
58:41
7:49
66:30
12:27
78:57
3:29
82:26
4:44
87:10
4Johan Filipsson
Markaryds FK
92:246:52
6:52
1:22
91:39
6:07
12:59
0:45
92:24
8:26
21:25
9:24
30:49
12:48
43:37
4:17
47:54
6:08
54:02
4:19
58:21
9:51
68:12
14:29
82:41
3:24
86:05
4:12
90:17
5Johnny Rahlén
OK Ravinen
118:046:04
6:04
1:31
117:35
4:46
10:50
0:29
118:04
10:14
21:04
13:44
34:48
14:46
49:34
5:30
55:04
8:48
63:52
11:26
75:18
9:24
84:42
21:52
106:34
3:49
110:23
5:41
116:04
6Martin Kihl
Sundbybergs IK
170:299:55
9:55
2:05
169:48
11:26
21:21
0:41
170:29
12:53
34:14
21:07
55:21
34:06
89:27
6:44
96:11
8:41
104:52
15:22
120:14
12:12
132:26
21:13
153:39
4:53
158:32
9:11
167:43




D185390 m11 anmälda
1Sofia Grahn
Hestra IF
56:005:47
5:47
1:15
7:02
7:38
14:40
2:59
17:39
3:15
20:54
17:50
38:44
3:54
42:38
2:34
45:12
4:03
49:15
4:09
53:24
1:48
55:12
0:48
56:00
2Ebba Söderlund
Tormestorps IF
62:066:46
6:46
1:26
8:12
8:27
16:39
3:11
19:50
3:18
23:08
17:17
40:25
4:47
45:12
2:24
47:36
7:57
55:33
4:14
59:47
1:32
61:19
0:47
62:06
3Sofia Bengtsson
Sundbybergs IK
63:147:07
7:07
2:57
10:04
10:10
20:14
3:22
23:36
3:54
27:30
18:34
46:04
4:46
50:50
2:25
53:15
3:40
56:55
3:51
60:46
1:45
62:31
0:43
63:14
4Vera Bogren
Sundbybergs IK
68:208:27
8:27
2:15
10:42
8:53
19:35
4:09
23:44
5:27
29:11
20:29
49:40
5:01
54:41
2:59
57:40
3:42
61:22
5:03
66:25
1:13
67:38
0:42
68:20
5Johanna Gustås
Linköpings OK
69:146:03
6:03
1:41
7:44
7:28
15:12
2:31
17:43
3:18
21:01
32:25
53:26
3:41
57:07
3:21
60:28
3:23
63:51
3:21
67:12
1:24
68:36
0:38
69:14
6Hannele Möller
Linköpings OK
72:007:05
7:05
1:31
8:36
9:43
18:19
5:21
23:40
6:19
29:59
22:41
52:40
4:39
57:19
2:34
59:53
4:22
64:15
5:45
70:00
1:19
71:19
0:41
72:00
7Emma S Johansson
Linköpings OK
72:357:09
7:09
3:24
10:33
11:46
22:19
6:35
28:54
6:13
35:07
19:55
55:02
4:59
60:01
2:59
63:00
3:46
66:46
3:47
70:33
1:17
71:50
0:45
72:35
8Oliwia Kreft
UKS Siodemka Rumia
81:226:40
6:40
5:34
12:14
14:30
26:44
6:19
33:03
5:57
39:00
19:33
58:33
4:27
63:00
2:42
65:42
9:18
75:00
4:36
79:36
1:05
80:41
0:41
81:22
9Klara Ingelström
OK Gynge
90:249:05
9:05
2:47
11:52
14:00
25:52
6:28
32:20
5:04
37:24
29:48
67:12
5:37
72:49
4:30
77:19
5:22
82:41
5:39
88:20
1:18
89:38
0:46
90:24
Carolina Jonsell
Vallentuna-Össeby OL
Ej godk.




H186690 m6 anmälda
1Wiktor Rydlund
Hässleholms OK
62:254:37
4:37
0:59
61:52
3:50
8:27
0:33
62:25
3:27
11:54
3:31
15:25
5:49
21:14
2:26
23:40
2:30
26:10
18:25
44:35
7:49
52:24
2:47
55:11
3:01
58:12
2:41
60:53
2Eskil Nordahl Fundal
Allerød OK
66:574:42
4:42
1:48
66:35
2:56
7:38
0:22
66:57
4:29
12:07
3:27
15:34
5:37
21:11
3:55
25:06
2:27
27:33
20:34
48:07
7:59
56:06
2:05
58:11
3:28
61:39
3:08
64:47
3Mathias Blomster
Ronneby OK
71:525:54
5:54
1:28
71:20
2:55
8:49
0:32
71:52
3:45
12:34
3:16
15:50
5:22
21:12
3:13
24:25
2:06
26:31
24:23
50:54
8:28
59:22
2:06
61:28
4:22
65:50
4:02
69:52
4Christian Lindh
Sundbybergs IK
75:314:54
4:54
1:32
74:58
4:50
9:44
0:33
75:31
3:56
13:40
6:25
20:05
5:48
25:53
4:04
29:57
2:59
32:56
21:14
54:10
7:14
61:24
4:13
65:37
3:24
69:01
4:25
73:26
Albin Lager
Nässjö OK
Ej godk.6:22
6:22
1:19
48:19
3:47
10:09
0:34
48:53
4:57
15:06
     
35:26
5:22
40:48
2:54
43:42
3:18
47:00




D164680 m28 anmälda
1Hanna Johannesson
Ronneby OK
37:364:16
4:16
8:04
12:20
1:48
14:08
7:10
21:18
3:44
25:02
2:10
27:12
3:13
30:25
2:14
32:39
2:04
34:43
1:40
36:23
0:42
37:05
0:31
37:36
2Linnea Dagsberg
OK Orion
38:215:23
5:23
7:21
12:44
1:45
14:29
6:25
20:54
4:31
25:25
2:12
27:37
3:05
30:42
2:25
33:07
2:09
35:16
1:40
36:56
0:45
37:41
0:40
38:21
3Tove Ekström
Linköpings OK
38:244:43
4:43
8:01
12:44
1:40
14:24
6:48
21:12
4:38
25:50
2:22
28:12
2:30
30:42
2:31
33:13
2:07
35:20
1:37
36:57
0:49
37:46
0:38
38:24
4Lovisa Johansson
Karlskrona SOK
40:474:52
4:52
8:44
13:36
1:42
15:18
7:36
22:54
4:45
27:39
2:46
30:25
2:33
32:58
2:31
35:29
2:35
38:04
1:30
39:34
0:42
40:16
0:31
40:47
5Lotten Kindlundh
FK Finn
41:126:40
6:40
8:40
15:20
1:59
17:19
6:32
23:51
4:30
28:21
2:17
30:38
2:57
33:35
2:34
36:09
2:08
38:17
1:41
39:58
0:39
40:37
0:35
41:12
6Hilda Axelsson
FK Göingarna
41:354:42
4:42
8:32
13:14
2:16
15:30
8:07
23:37
4:42
28:19
2:47
31:06
2:32
33:38
2:27
36:05
2:07
38:12
1:59
40:11
0:46
40:57
0:38
41:35
7Ellen Wahlbom
OK Orion
42:414:40
4:40
9:52
14:32
1:56
16:28
8:29
24:57
4:22
29:19
2:47
32:06
3:09
35:15
2:26
37:41
1:56
39:37
1:43
41:20
0:44
42:04
0:37
42:41
8Maja Kindlund
OK Tranan
42:494:36
4:36
9:05
13:41
2:01
15:42
8:35
24:17
4:18
28:35
2:48
31:23
3:41
35:04
2:20
37:24
2:09
39:33
1:47
41:20
0:50
42:10
0:39
42:49
9Maja Porle
Växjö OK
43:016:24
6:24
8:22
14:46
2:01
16:47
7:46
24:33
4:58
29:31
2:45
32:16
2:57
35:13
2:27
37:40
2:13
39:53
1:52
41:45
0:39
42:24
0:37
43:01
10Alicia Lundgren
Växjö OK
44:014:31
4:31
11:45
16:16
1:43
17:59
7:00
24:59
3:51
28:50
3:53
32:43
3:03
35:46
2:31
38:17
2:22
40:39
1:50
42:29
0:53
43:22
0:39
44:01
11Lovisa Weiden
Skåneslättens OL
44:034:34
4:34
8:58
13:32
2:03
15:35
7:29
23:04
5:27
28:31
4:37
33:08
2:44
35:52
2:29
38:21
2:22
40:43
1:58
42:41
0:45
43:26
0:37
44:03
12Aleksandra Bielecka
UKS Siodemka Rumia
45:565:07
5:07
8:42
13:49
1:56
15:45
8:16
24:01
4:36
28:37
2:38
31:15
5:40
36:55
2:23
39:18
3:15
42:33
2:10
44:43
0:39
45:22
0:34
45:56
13Ebba Jensen
Skåneslättens OL
47:134:53
4:53
8:49
13:42
1:59
15:41
10:53
26:34
5:49
32:23
2:42
35:05
2:32
37:37
3:07
40:44
2:17
43:01
2:55
45:56
0:43
46:39
0:34
47:13
14Maria Deptulska
UKS Siodemka Rumia
47:245:39
5:39
8:56
14:35
2:37
17:12
8:38
25:50
5:01
30:51
3:08
33:59
3:09
37:08
2:39
39:47
4:30
44:17
1:50
46:07
0:51
46:58
0:26
47:24
15Ebba Adebrant
Tumba-Mälarhöjden OK
49:286:52
6:52
11:02
17:54
2:27
20:21
9:20
29:41
4:30
34:11
3:03
37:14
2:37
39:51
2:52
42:43
3:12
45:55
2:03
47:58
0:51
48:49
0:39
49:28
16Frida Sahlman
Linköpings OK
49:356:19
6:19
9:05
15:24
2:09
17:33
8:49
26:22
8:02
34:24
3:29
37:53
2:53
40:46
2:44
43:30
2:29
45:59
1:59
47:58
0:57
48:55
0:40
49:35
17Wilma Markholm
Skåneslättens OL
49:596:24
6:24
9:45
16:09
2:46
18:55
9:23
28:18
5:01
33:19
4:18
37:37
3:44
41:21
2:38
43:59
2:30
46:29
2:01
48:30
0:50
49:20
0:39
49:59
18Maja Tenghagen
Härlövs IF
50:127:30
7:30
9:37
17:07
2:32
19:39
10:52
30:31
5:10
35:41
2:33
38:14
3:02
41:16
2:38
43:54
3:06
47:00
1:46
48:46
0:48
49:34
0:38
50:12
19Wilma Bergander
Eksjö SOK
53:356:25
6:25
13:32
19:57
2:40
22:37
12:16
34:53
4:49
39:42
2:58
42:40
2:38
45:18
2:36
47:54
2:20
50:14
1:43
51:57
0:52
52:49
0:46
53:35
20Zofia Melzer
UKS Siodemka Rumia
54:586:13
6:13
12:10
18:23
2:57
21:20
10:16
31:36
5:17
36:53
4:21
41:14
2:48
44:02
2:58
47:00
4:31
51:31
1:58
53:29
0:53
54:22
0:36
54:58
21Klara Höglund
Eksjö SOK
55:527:07
7:07
15:41
22:48
2:31
25:19
8:57
34:16
4:54
39:10
4:22
43:32
3:41
47:13
2:36
49:49
2:28
52:17
2:03
54:20
0:48
55:08
0:44
55:52
22Sofia Giding
Vallentuna-Össeby OL
60:567:16
7:16
16:49
24:05
2:51
26:56
10:37
37:33
5:04
42:37
3:10
45:47
3:51
49:38
3:35
53:13
3:33
56:46
2:24
59:10
1:00
60:10
0:46
60:56
23Else Holmgren
Bergnäsets AIK
76:237:53
7:53
14:23
22:16
4:02
26:18
18:23
44:41
8:15
52:56
4:10
57:06
5:07
62:13
3:46
65:59
5:19
71:18
3:42
75:00
0:42
75:42
0:41
76:23
24Vendela Jonsell
Vallentuna-Össeby OL
80:569:37
9:37
14:01
23:38
6:17
29:55
14:20
44:15
9:44
53:59
8:30
62:29
6:09
68:38
3:55
72:33
3:45
76:18
2:56
79:14
0:55
80:09
0:47
80:56
25Alma Kappel
Visborgs OK
85:1812:53
12:53
15:57
28:50
3:54
32:44
14:46
47:30
10:03
57:33
5:31
63:04
6:12
69:16
5:01
74:17
4:22
78:39
4:26
83:05
1:27
84:32
0:46
85:18
26Matilda Drottenmyr
Visborgs OK
88:5313:36
13:36
16:31
30:07
3:45
33:52
14:15
48:07
8:29
56:36
7:07
63:43
4:29
68:12
4:27
72:39
5:15
77:54
8:59
86:53
1:11
88:04
0:49
88:53
27Elin Dahl
Visborgs OK
96:218:42
8:42
15:48
24:30
3:26
27:56
23:11
51:07
10:30
61:37
7:01
68:38
9:44
78:22
6:51
85:13
6:10
91:23
3:14
94:37
1:05
95:42
0:39
96:21
Johanna Wilhelmsson
Karlskrona SOK
Ej godk.9:01
9:01
  
15:43
8:08
23:51
 
30:23
4:57
35:20
4:13
39:33
3:22
42:55
1:41
44:36
2:05
46:41




H165920 m36 anmälda
1Kristoffer Tengroth
Sundbybergs IK
36:533:51
3:51
6:30
10:21
4:33
14:54
10:48
25:42
0:38
26:20
4:33
30:53
1:40
32:33
1:39
34:12
1:47
35:59
0:32
36:31
0:22
36:53
 
2Gustav Runefors
Växjö OK
37:153:30
3:30
7:23
10:53
4:05
14:58
9:42
24:40
1:04
25:44
5:00
30:44
1:46
32:30
1:56
34:26
1:44
36:10
0:35
36:45
0:30
37:15
 
3Emil Auselius
Bredaryds SOK
37:423:59
3:59
6:58
10:57
5:13
16:10
8:42
24:52
0:39
25:31
4:38
30:09
3:14
33:23
1:46
35:09
1:38
36:47
0:32
37:19
0:23
37:42
 
4Isac Ericsson
Växjö OK
39:094:23
4:23
7:37
12:00
4:24
16:24
9:45
26:09
0:59
27:08
5:10
32:18
1:53
34:11
2:12
36:23
1:44
38:07
0:34
38:41
0:28
39:09
 
5Rasmus Krogh Madsen
Tisvilde Hegn OK
40:343:55
3:55
7:32
11:27
5:14
16:41
10:34
27:15
0:37
27:52
5:37
33:29
2:09
35:38
2:07
37:45
1:43
39:28
0:36
40:04
0:30
40:34
 
6Oscar Modig
OK Pan-Kristianstad
42:454:30
4:30
8:25
12:55
4:41
17:36
11:44
29:20
0:40
30:00
5:39
35:39
2:16
37:55
2:08
40:03
1:38
41:41
0:32
42:13
0:32
42:45
 
7Olof Ljunggren
Linköpings OK
43:154:36
4:36
8:55
13:31
4:48
18:19
10:25
28:44
1:19
30:03
5:33
35:36
2:17
37:53
2:07
40:00
2:07
42:07
0:39
42:46
0:29
43:15
 
8Algot Najvik
OK Pan-Kristianstad
44:184:07
4:07
7:55
12:02
4:57
16:59
13:50
30:49
0:39
31:28
5:33
37:01
2:11
39:12
2:02
41:14
1:56
43:10
0:39
43:49
0:29
44:18
 
9Hugo Djurstedt
Eksjö SOK
44:374:30
4:30
8:32
13:02
4:55
17:57
12:56
30:53
0:51
31:44
5:00
36:44
2:33
39:17
2:08
41:25
2:02
43:27
0:39
44:06
0:31
44:37
 
10Ludvig Hallabro
Hässleholms OK
45:524:51
4:51
8:35
13:26
5:11
18:37
12:18
30:55
0:46
31:41
4:45
36:26
2:21
38:47
2:24
41:11
3:24
44:35
0:48
45:23
0:29
45:52
 
11Jonatan Ståhl
Sundbybergs IK
46:464:34
4:34
9:31
14:05
5:51
19:56
12:32
32:28
1:02
33:30
5:46
39:16
2:18
41:34
2:11
43:45
1:51
45:36
0:37
46:13
0:33
46:46
 
12Jonathan Jylltorp
Linköpings OK
48:264:22
4:22
9:31
13:53
9:16
23:09
11:55
35:04
0:37
35:41
4:52
40:33
2:54
43:27
2:09
45:36
1:48
47:24
0:33
47:57
0:29
48:26
 
13Grzegorz Zurek
UKS Siodemka Rumia
48:444:56
4:56
7:49
12:45
11:21
24:06
10:29
34:35
0:38
35:13
5:31
40:44
3:00
43:44
1:53
45:37
2:00
47:37
0:39
48:16
0:28
48:44
 
14Gunnar Engström
Linköpings OK
49:064:57
4:57
9:42
14:39
5:27
20:06
11:51
31:57
1:02
32:59
6:43
39:42
2:42
42:24
2:13
44:37
3:12
47:49
0:44
48:33
0:33
49:06
 
15Anton Gliveson
Ronneby OK
49:374:43
4:43
9:30
14:13
6:08
20:21
13:42
34:03
0:53
34:56
5:47
40:43
2:52
43:35
2:15
45:50
2:27
48:17
0:44
49:01
0:36
49:37
 
16Mikkel Lau Petersen
Allerød OK
50:295:25
5:25
9:53
15:18
5:08
20:26
12:30
32:56
0:52
33:48
7:36
41:24
2:07
43:31
2:20
45:51
3:26
49:17
0:41
49:58
0:31
50:29
 
17Mattis Persson
Eksjö SOK
51:335:29
5:29
9:28
14:57
6:35
21:32
15:16
36:48
0:46
37:34
5:42
43:16
2:30
45:46
2:33
48:19
2:02
50:21
0:38
50:59
0:34
51:33
 
18Simon Frisk
Gustavsbergs OK
51:443:48
3:48
8:32
12:20
10:34
22:54
13:01
35:55
1:30
37:25
4:45
42:10
5:02
47:12
1:51
49:03
1:37
50:40
0:36
51:16
0:28
51:44
 
19Hugo Jakobsson
Eksjö SOK
52:275:56
5:56
8:07
14:03
5:16
19:19
15:53
35:12
1:51
37:03
7:37
44:40
2:27
47:07
2:21
49:28
1:49
51:17
0:42
51:59
0:28
52:27
 
20Love Carlsson
OK Orion
53:395:46
5:46
12:14
18:00
6:56
24:56
13:44
38:40
0:48
39:28
5:34
45:02
2:55
47:57
2:18
50:15
1:58
52:13
0:43
52:56
0:43
53:39
 
21Oskar Svahn
Eksjö SOK
54:286:32
6:32
9:17
15:49
5:37
21:26
13:24
34:50
0:53
35:43
9:00
44:43
4:11
48:54
2:19
51:13
2:02
53:15
0:37
53:52
0:36
54:28
 
22Gustav Åman
OK Vilse 87
55:095:49
5:49
10:46
16:35
6:29
23:04
13:28
36:32
1:08
37:40
6:34
44:14
3:58
48:12
2:59
51:11
2:34
53:45
0:44
54:29
0:40
55:09
 
23Albin Lindgren
Visborgs OK
56:135:58
5:58
11:02
17:00
6:45
23:45
16:36
40:21
1:02
41:23
6:05
47:28
3:03
50:31
2:22
52:53
2:06
54:59
0:41
55:40
0:33
56:13
 
24Simon Freyland
Eksjö SOK
57:084:49
4:49
10:34
15:23
11:06
26:29
13:02
39:31
1:13
40:44
5:55
46:39
3:36
50:15
3:43
53:58
2:02
56:00
0:39
56:39
0:29
57:08
 
25Bartlomiej Ogdowski
UKS Siodemka Rumia
57:166:50
6:50
9:04
15:54
7:30
23:24
14:23
37:47
0:48
38:35
11:02
49:37
2:26
52:03
2:20
54:23
1:48
56:11
0:36
56:47
0:29
57:16
 
26Jakub Kuzba
UKS Siodemka Rumia
58:405:48
5:48
9:29
15:17
13:58
29:15
12:31
41:46
0:53
42:39
7:57
50:36
2:37
53:13
2:20
55:33
1:59
57:32
0:38
58:10
0:30
58:40
 
27Simon Giselsson
Ronneby OK
59:045:33
5:33
10:21
15:54
7:12
23:06
17:09
40:15
1:52
42:07
7:18
49:25
3:08
52:33
2:41
55:14
2:27
57:41
0:49
58:30
0:34
59:04
 
28Samuel Låstbom
Härlövs IF
62:386:34
6:34
13:31
20:05
8:29
28:34
16:17
44:51
1:07
45:58
7:49
53:47
2:49
56:36
2:16
58:52
2:35
61:27
0:41
62:08
0:30
62:38
 
29Simon Svahn
Eksjö SOK
64:574:45
4:45
10:53
15:38
7:04
22:42
21:44
44:26
1:08
45:34
7:11
52:45
3:29
56:14
3:35
59:49
3:10
62:59
1:01
64:00
0:57
64:57
 
30Alexander Käll
Tumba-Mälarhöjden OK
71:195:37
5:37
10:58
16:35
6:51
23:26
13:46
37:12
1:43
38:55
19:11
58:06
6:54
65:00
2:45
67:45
2:04
69:49
0:45
70:34
0:45
71:19
 
31Tobias Abrahamsson
Sundbybergs IK
79:517:27
7:27
24:44
32:11
6:41
38:52
19:09
58:01
0:43
58:44
8:06
66:50
3:01
69:51
5:40
75:31
3:06
78:37
0:54
79:31
0:20
79:51
 
32Rasmus Kihl
Sundbybergs IK
82:096:22
6:22
11:34
17:56
7:43
25:39
27:18
52:57
1:32
54:29
13:12
67:41
4:57
72:38
4:17
76:55
4:06
81:01
0:41
81:42
0:27
82:09
 
Simon Harden
FK Boken
Ej godk.15:39
15:39
    
28:58
6:19
35:17
6:30
41:47
5:19
47:06
2:01
49:07
2:36
51:43
 
Viktor Lejonklou
Sundbybergs IK
Ej godk.23:27
23:27
46:49
70:16
          
Emanuel Herberthson
Linköpings OK
Ej godk.8:51
8:51
  
25:00
1:34
26:34
11:11
37:45
3:58
41:43
4:40
46:23
4:23
50:46
1:44
52:30
2:16
54:46
 




D16 Kort3810 m4 anmälda
1Matilda Graad
Ronneby OK
40:595:08
5:08
4:23
9:31
3:06
12:37
3:01
15:38
13:21
28:59
3:38
32:37
4:47
37:24
2:20
39:44
0:43
40:27
0:32
40:59
  
2Sofia Magnusson
Linköpings OK
45:086:15
6:15
7:10
13:25
3:22
16:47
2:39
19:26
13:07
32:33
4:13
36:46
4:21
41:07
2:24
43:31
0:53
44:24
0:44
45:08
  
3Martina Sundelin
OK Orion
69:499:38
9:38
6:18
15:56
5:30
21:26
3:10
24:36
21:48
46:24
7:44
54:08
10:15
64:23
3:55
68:18
0:50
69:08
0:41
69:49
  
4Siri Rosengren
Tumba-Mälarhöjden OK
100:329:50
9:50
9:22
19:12
7:11
26:23
3:43
30:06
48:56
79:02
5:19
84:21
6:15
90:36
8:17
98:53
0:56
99:49
0:43
100:32
  




H16 Kort3810 m1 anmälda
1Jonathan Ljungberg
OK Skogsfalken
64:158:51
8:51
7:08
15:59
5:58
21:57
3:01
24:58
20:16
45:14
5:11
50:25
8:45
59:10
3:47
62:57
0:47
63:44
0:31
64:15
  




D143980 m31 anmälda
1Nellie Rydlund
Hässleholms OK
33:003:36
3:36
1:07
4:43
2:50
7:33
2:17
9:50
4:48
14:38
10:45
25:23
1:05
26:28
2:51
29:19
2:18
31:37
0:44
32:21
0:39
33:00
 
2Kajsa Bogren
Sundbybergs IK
33:283:33
3:33
1:06
4:39
3:09
7:48
2:26
10:14
4:25
14:39
10:35
25:14
1:15
26:29
3:17
29:46
2:15
32:01
0:45
32:46
0:42
33:28
 
3Agnes Djurstedt
Eksjö SOK
35:584:08
4:08
1:19
5:27
3:26
8:53
2:48
11:41
4:24
16:05
11:15
27:20
1:40
29:00
3:00
32:00
2:34
34:34
0:45
35:19
0:39
35:58
 
4Evelina Svensson Finndahl
IK Hakarpspojkarna
36:483:44
3:44
1:06
4:50
2:44
7:34
2:19
9:53
4:18
14:11
13:05
27:16
1:06
28:22
4:11
32:33
3:07
35:40
0:36
36:16
0:32
36:48
 
5Sigrid Carlsson
Sundbybergs IK
38:283:57
3:57
2:09
6:06
3:37
9:43
2:37
12:20
6:48
19:08
10:19
29:27
1:14
30:41
3:50
34:31
2:37
37:08
0:44
37:52
0:36
38:28
 
6Sofia Palm
FK Boken
38:424:04
4:04
1:01
5:05
4:11
9:16
2:54
12:10
5:08
17:18
12:19
29:37
1:09
30:46
4:19
35:05
2:21
37:26
0:45
38:11
0:31
38:42
 
7Rebecca Harden
FK Boken
40:364:52
4:52
0:50
5:42
2:57
8:39
2:19
10:58
8:11
19:09
11:35
30:44
1:13
31:57
4:24
36:21
2:56
39:17
0:45
40:02
0:34
40:36
 
8Linn Karlsson
OK Vilse 87
40:423:37
3:37
1:03
4:40
3:22
8:02
2:17
10:19
5:16
15:35
13:58
29:33
3:04
32:37
4:37
37:14
2:14
39:28
0:42
40:10
0:32
40:42
 
9Zuzanna Moskal
UKS Siodemka Rumia
41:015:26
5:26
0:52
6:18
3:01
9:19
2:27
11:46
4:35
16:21
16:14
32:35
1:11
33:46
3:34
37:20
2:25
39:45
0:44
40:29
0:32
41:01
 
10Matilda Lindh
Sundbybergs IK
42:105:43
5:43
1:16
6:59
3:30
10:29
2:30
12:59
5:32
18:31
12:54
31:25
1:22
32:47
5:01
37:48
3:03
40:51
0:42
41:33
0:37
42:10
 
11Hanna Ring
Ronneby OK
42:414:18
4:18
1:08
5:26
3:55
9:21
2:59
12:20
5:43
18:03
14:07
32:10
1:34
33:44
4:39
38:23
2:56
41:19
0:47
42:06
0:35
42:41
 
12Kristin Herberthson
Linköpings OK
43:004:02
4:02
0:55
4:57
4:18
9:15
2:55
12:10
5:54
18:04
13:17
31:21
1:30
32:51
5:20
38:11
3:18
41:29
0:48
42:17
0:43
43:00
 
13Ida Edvardsson
Eksjö SOK
44:114:38
4:38
1:07
5:45
5:32
11:17
4:16
15:33
8:46
24:19
11:17
35:36
1:28
37:04
3:15
40:19
2:24
42:43
0:47
43:30
0:41
44:11
 
14Elin Hugosson
Lunds OK
44:194:25
4:25
1:14
5:39
3:52
9:31
2:58
12:29
7:56
20:25
14:04
34:29
1:15
35:44
4:29
40:13
2:47
43:00
0:50
43:50
0:29
44:19
 
15Amanda Svensson
OK Orion
44:404:59
4:59
1:59
6:58
4:08
11:06
3:35
14:41
5:26
20:07
13:28
33:35
1:24
34:59
5:47
40:46
2:34
43:20
0:43
44:03
0:37
44:40
 
16Ella Söderberg
OK Skogsfalken
46:374:54
4:54
0:52
5:46
4:35
10:21
2:47
13:08
10:09
23:17
13:56
37:13
1:42
38:55
4:13
43:08
2:10
45:18
0:41
45:59
0:38
46:37
 
17Elvira Ljungberg
OK Skogsfalken
46:384:49
4:49
1:32
6:21
4:51
11:12
2:56
14:08
8:07
22:15
14:42
36:57
1:19
38:16
4:20
42:36
2:41
45:17
0:45
46:02
0:36
46:38
 
18Elin Emilsson
OK Skogsfalken
47:154:13
4:13
7:20
11:33
3:59
15:32
2:27
17:59
7:54
25:53
11:48
37:41
1:16
38:57
3:54
42:51
2:56
45:47
0:46
46:33
0:42
47:15
 
19Vilmalee Suwan
OK Vilse 87
47:174:05
4:05
1:03
5:08
3:58
9:06
3:20
12:26
9:41
22:07
13:43
35:50
1:20
37:10
5:28
42:38
3:16
45:54
0:46
46:40
0:37
47:17
 
20Stina Lind
SOK Viljan
48:156:06
6:06
0:54
7:00
4:46
11:46
2:26
14:12
6:05
20:17
17:32
37:49
1:31
39:20
5:01
44:21
2:34
46:55
0:46
47:41
0:34
48:15
 
21Elin Kjellman
Linköpings OK
50:334:06
4:06
1:20
5:26
4:25
9:51
2:43
12:34
15:08
27:42
13:31
41:13
1:27
42:40
3:55
46:35
2:31
49:06
0:49
49:55
0:38
50:33
 
22Nellie Nilsson
OK Orion
52:204:21
4:21
1:26
5:47
6:35
12:22
3:57
16:19
12:14
28:33
13:17
41:50
1:27
43:17
5:04
48:21
2:36
50:57
0:44
51:41
0:39
52:20
 
23Thea Abaji
Eksjö SOK
52:365:44
5:44
1:21
7:05
4:05
11:10
3:25
14:35
9:20
23:55
13:53
37:48
1:28
39:16
9:24
48:40
2:34
51:14
0:43
51:57
0:39
52:36
 
24Ronja Ståhl
Sundbybergs IK
52:405:23
5:23
1:20
6:43
3:40
10:23
6:53
17:16
9:42
26:58
14:45
41:43
1:38
43:21
4:47
48:08
3:07
51:15
0:50
52:05
0:35
52:40
 
25Hanna Lundgren
Linköpings OK
54:485:16
5:16
1:22
6:38
4:57
11:35
4:11
15:46
14:03
29:49
14:31
44:20
1:31
45:51
4:32
50:23
2:52
53:15
0:52
54:07
0:41
54:48
 
26Marta Zurek
UKS Siodemka Rumia
59:227:19
7:19
1:41
9:00
4:08
13:08
4:18
17:26
8:38
26:04
22:48
48:52
1:15
50:07
5:15
55:22
2:29
57:51
0:50
58:41
0:41
59:22
 
27Julia Zurek
UKS Siodemka Rumia
67:196:42
6:42
1:17
7:59
4:00
11:59
3:11
15:10
5:17
20:27
22:35
43:02
15:59
59:01
3:49
62:50
3:05
65:55
0:49
66:44
0:35
67:19
 
Fredrika Kindlundh
FK Finn
Ej godk.6:01
6:01
1:38
7:39
4:09
11:48
5:35
17:23
11:10
28:33
16:33
45:06
1:30
46:36
 
57:18
0:53
58:11
0:40
58:51
 




H143980 m24 anmälda
1Arvid Kronmar
Karlskrona SOK
28:084:11
4:11
0:45
4:56
2:38
7:34
2:10
9:44
3:39
13:23
7:52
21:15
0:58
22:13
2:39
24:52
1:57
26:49
0:40
27:29
0:39
28:08
 
2Mattis Nilsson
NAIS Orienteringsklubb
29:283:24
3:24
0:54
4:18
2:39
6:57
2:11
9:08
4:10
13:18
8:57
22:15
1:47
24:02
2:18
26:20
1:57
28:17
0:39
28:56
0:32
29:28
 
3Melker Andersson
OK Pan-Kristianstad
30:203:54
3:54
0:46
4:40
2:27
7:07
2:12
9:19
3:42
13:01
10:06
23:07
1:00
24:07
3:02
27:09
1:59
29:08
0:38
29:46
0:34
30:20
 
4Theis Munktved
Allerød OK
30:504:46
4:46
0:48
5:34
2:52
8:26
2:10
10:36
3:32
14:08
9:36
23:44
1:07
24:51
2:59
27:50
1:49
29:39
0:39
30:18
0:32
30:50
 
5Maxim Omelchenko
Karlskrona SOK
30:593:26
3:26
0:47
4:13
2:54
7:07
2:04
9:11
4:26
13:37
10:23
24:00
1:02
25:02
2:55
27:57
1:51
29:48
0:39
30:27
0:32
30:59
 
6Oscar David Broman Jensen
Allerød OK
31:153:52
3:52
0:57
4:49
3:42
8:31
2:08
10:39
3:54
14:33
9:30
24:03
1:07
25:10
2:31
27:41
2:26
30:07
0:39
30:46
0:29
31:15
 
7Hugo Larsson
Karlskrona SOK
33:213:20
3:20
0:55
4:15
2:29
6:44
2:00
8:44
4:19
13:03
11:56
24:59
1:10
26:09
3:51
30:00
2:05
32:05
0:42
32:47
0:34
33:21
 
8Felix Bäckstäde
Visborgs OK
33:384:24
4:24
1:13
5:37
2:51
8:28
2:18
10:46
3:49
14:35
10:09
24:44
1:01
25:45
3:16
29:01
3:28
32:29
0:39
33:08
0:30
33:38
 
9Anton Törnqvist
Karlskrona SOK
35:353:41
3:41
1:34
5:15
3:16
8:31
2:24
10:55
5:09
16:04
10:32
26:36
1:21
27:57
3:20
31:17
2:46
34:03
0:48
34:51
0:44
35:35
 
10Arvid Blomster
Ronneby OK
35:553:48
3:48
0:46
4:34
3:39
8:13
2:28
10:41
3:52
14:33
12:54
27:27
1:12
28:39
3:31
32:10
2:10
34:20
0:57
35:17
0:38
35:55
 
11Anders Krogh Madsen
CopenhagenO
35:573:35
3:35
1:02
4:37
2:56
7:33
4:23
11:56
3:59
15:55
11:37
27:32
1:13
28:45
3:22
32:07
2:26
34:33
0:47
35:20
0:37
35:57
 
12Albin Weiden
Skåneslättens OL
37:283:48
3:48
0:50
4:38
3:03
7:41
2:34
10:15
7:26
17:41
10:11
27:52
1:07
28:59
4:49
33:48
2:11
35:59
0:44
36:43
0:45
37:28
 
13Jakob Wilhelmsson
Karlskrona SOK
38:213:55
3:55
1:01
4:56
3:10
8:06
2:32
10:38
6:13
16:51
11:17
28:08
1:22
29:30
4:45
34:15
2:37
36:52
0:49
37:41
0:40
38:21
 
14Edvin Selin
FK Göingarna
39:113:45
3:45
1:01
4:46
3:13
7:59
2:59
10:58
8:51
19:49
10:53
30:42
1:12
31:54
3:30
35:24
2:28
37:52
0:44
38:36
0:35
39:11
 
15Filip Håkansson
OK Orion
39:553:46
3:46
0:59
4:45
3:37
8:22
3:49
12:11
5:24
17:35
12:36
30:11
1:36
31:47
4:02
35:49
2:37
38:26
0:52
39:18
0:37
39:55
 
16Hugo Ericsson
Växjö OK
40:503:40
3:40
0:44
4:24
3:23
7:47
2:27
10:14
10:39
20:53
12:32
33:25
1:05
34:30
3:07
37:37
2:06
39:43
0:35
40:18
0:32
40:50
 
17Eskil Widehag
Sundbybergs IK
45:204:36
4:36
0:55
5:31
3:03
8:34
2:21
10:55
12:58
23:53
13:34
37:27
1:08
38:35
3:32
42:07
2:00
44:07
0:38
44:45
0:35
45:20
 
18Elias Adebrant
Tumba-Mälarhöjden OK
47:167:03
7:03
0:53
7:56
2:40
10:36
2:12
12:48
13:20
26:08
12:47
38:55
1:09
40:04
3:53
43:57
2:03
46:00
0:40
46:40
0:36
47:16
 
19Johan Vinblad
Lunds OK
49:466:23
6:23
1:08
7:31
4:23
11:54
3:26
15:20
6:37
21:57
18:02
39:59
1:38
41:37
3:45
45:22
2:48
48:10
0:54
49:04
0:42
49:46
 
20Erik Johansson
FK Boken
55:195:02
5:02
1:14
6:16
3:33
9:49
4:06
13:55
9:15
23:10
20:31
43:41
1:49
45:30
5:14
50:44
3:04
53:48
0:52
54:40
0:39
55:19
 
21Adam Österdahl
Visborgs OK
73:127:06
7:06
1:38
8:44
4:52
13:36
8:03
21:39
8:18
29:57
24:54
54:51
3:29
58:20
8:58
67:18
4:21
71:39
0:56
72:35
0:37
73:12
 
22Philip Martinsson
FK Finn
91:538:59
8:59
2:25
11:24
6:40
18:04
5:03
23:07
17:21
40:28
28:47
69:15
3:46
73:01
8:33
81:34
5:33
87:07
2:23
89:30
2:23
91:53
 




D14 Kort3230 m3 anmälda
1Malin Borg
Linköpings OK
51:067:52
7:52
7:27
15:19
3:24
18:43
12:03
30:46
7:50
38:36
3:29
42:05
4:03
46:08
3:22
49:30
0:53
50:23
0:43
51:06
  
2Lisa Ericson
OK Vilse 87
113:356:22
6:22
24:23
30:45
35:53
66:38
24:19
90:57
10:17
101:14
3:12
104:26
3:48
108:14
3:42
111:56
1:05
113:01
0:34
113:35
  




H14 Kort3230 m2 anmälda
1Hugo Auselius
Bredaryds SOK
31:524:04
4:04
3:27
7:31
3:10
10:41
5:55
16:36
5:53
22:29
2:33
25:02
2:48
27:50
2:41
30:31
0:41
31:12
0:40
31:52
  
Linar Jonasson
Karlskrona SOK
Ej godk.9:05
9:05
4:37
13:42
4:37
18:19
     
56:19
0:45
57:04
  




D123130 m20 anmälda
1Emma Zettervall
Karlskrona SOK
23:161:49
1:49
1:31
3:20
1:47
5:07
1:48
6:55
2:29
9:24
1:18
10:42
4:08
14:50
1:56
16:46
1:56
18:42
3:17
21:59
0:40
22:39
0:37
23:16
2Emma Emilsson
OK Skogsfalken
25:102:20
2:20
1:30
3:50
1:40
5:30
2:59
8:29
1:56
10:25
3:10
13:35
4:15
17:50
1:52
19:42
2:05
21:47
2:08
23:55
0:43
24:38
0:32
25:10
3Linnea Rydlund
Hässleholms OK
26:262:00
2:00
1:54
3:54
2:05
5:59
2:21
8:20
2:20
10:40
1:35
12:15
4:24
16:39
2:10
18:49
3:54
22:43
2:18
25:01
0:49
25:50
0:36
26:26
4Alice Olvegård
FK Göingarna
26:422:01
2:01
1:55
3:56
2:23
6:19
2:36
8:55
2:15
11:10
1:38
12:48
4:51
17:39
2:12
19:51
2:26
22:17
2:51
25:08
0:49
25:57
0:45
26:42
5Ina Åman
OK Vilse 87
27:302:30
2:30
3:14
5:44
2:46
8:30
1:52
10:22
2:23
12:45
1:37
14:22
4:05
18:27
2:25
20:52
2:42
23:34
2:27
26:01
0:52
26:53
0:37
27:30
6Sigrid Ljunggren
Linköpings OK
27:412:06
2:06
2:06
4:12
2:11
6:23
3:03
9:26
2:30
11:56
2:38
14:34
4:26
19:00
2:11
21:11
2:21
23:32
2:41
26:13
0:50
27:03
0:38
27:41
7Vendela Sturek
SOK Viljan
28:391:51
1:51
2:07
3:58
2:18
6:16
4:08
10:24
2:23
12:47
1:36
14:23
4:25
18:48
2:09
20:57
3:50
24:47
2:24
27:11
0:49
28:00
0:39
28:39
8Lisa Swartz
OK Orion
29:152:11
2:11
2:14
4:25
2:55
7:20
3:29
10:49
2:39
13:28
1:44
15:12
5:43
20:55
2:14
23:09
2:24
25:33
2:27
28:00
0:41
28:41
0:34
29:15
9Emmy Palm
FK Boken
29:202:23
2:23
2:01
4:24
2:06
6:30
2:47
9:17
2:33
11:50
2:00
13:50
5:34
19:24
2:51
22:15
2:29
24:44
3:13
27:57
0:50
28:47
0:33
29:20
10Elsa Käll
Tumba-Mälarhöjden OK
33:012:03
2:03
3:50
5:53
2:18
8:11
3:38
11:49
2:44
14:33
2:42
17:15
6:24
23:39
2:30
26:09
2:36
28:45
2:39
31:24
0:54
32:18
0:43
33:01
Lovisa Lindqvist
IFK Enskede
33:013:01
3:01
3:08
6:09
3:02
9:11
3:05
12:16
2:35
14:51
1:54
16:45
6:46
23:31
2:32
26:03
2:52
28:55
2:32
31:27
0:47
32:14
0:47
33:01
12Tuva Selin
FK Göingarna
34:092:00
2:00
1:58
3:58
2:36
6:34
2:21
8:55
2:41
11:36
8:11
19:47
4:57
24:44
2:17
27:01
2:45
29:46
2:40
32:26
0:58
33:24
0:45
34:09
13Ellida Stengård
Karlskrona SOK
37:322:15
2:15
1:56
4:11
2:32
6:43
3:30
10:13
3:09
13:22
2:10
15:32
5:10
20:42
6:19
27:01
2:51
29:52
6:19
36:11
0:45
36:56
0:36
37:32
14Ida Benatti
Skåneslättens OL
40:072:34
2:34
3:20
5:54
3:16
9:10
4:36
13:46
7:09
20:55
2:35
23:30
5:33
29:03
3:27
32:30
2:59
35:29
2:53
38:22
0:56
39:18
0:49
40:07
15Agnes Berlin
OK Orion
40:272:52
2:52
2:41
5:33
3:11
8:44
4:23
13:07
3:07
16:14
2:17
18:31
8:44
27:15
2:38
29:53
4:00
33:53
4:50
38:43
0:56
39:39
0:48
40:27
16Tilda Hagelberg
Eksjö SOK
47:412:36
2:36
4:34
7:10
4:12
11:22
5:10
16:32
4:00
20:32
3:01
23:33
11:44
35:17
3:32
38:49
3:43
42:32
3:08
45:40
1:09
46:49
0:52
47:41
17My Fridström
Karlskrona SOK
50:273:38
3:38
3:01
6:39
2:50
9:29
5:40
15:09
12:50
27:59
3:04
31:03
7:23
38:26
3:07
41:33
3:40
45:13
3:18
48:31
1:12
49:43
0:44
50:27
18Frida Jönsson
OK Vilse 87
52:219:45
9:45
5:50
15:35
3:09
18:44
7:52
26:36
4:28
31:04
2:54
33:58
6:04
40:02
3:19
43:21
3:51
47:12
3:21
50:33
1:02
51:35
0:46
52:21
Sandra Widuch
Karlskrona SOK
Ej godk.3:11
3:11
16:28
19:39
2:06
21:45
         




H123130 m21 anmälda
1Linus Vernström
Ronneby OK
19:591:30
1:30
1:37
3:07
1:39
4:46
1:46
6:32
2:06
8:38
1:12
9:50
3:04
12:54
2:07
15:01
1:54
16:55
1:50
18:45
0:38
19:23
0:36
19:59
2Svante Selin
FK Göingarna
21:461:41
1:41
1:33
3:14
1:43
4:57
1:44
6:41
2:05
8:46
1:22
10:08
4:02
14:10
1:54
16:04
2:13
18:17
2:07
20:24
0:38
21:02
0:44
21:46
3Gustav Andersson
OK Pan-Kristianstad
23:581:51
1:51
1:34
3:25
2:13
5:38
2:09
7:47
2:33
10:20
1:30
11:50
4:04
15:54
2:04
17:58
2:28
20:26
2:11
22:37
0:46
23:23
0:35
23:58
4Viktor Sandelin
Tumba-Mälarhöjden OK
25:001:53
1:53
1:48
3:41
2:20
6:01
2:04
8:05
2:34
10:39
1:34
12:13
3:57
16:10
2:21
18:31
2:31
21:02
2:23
23:25
0:53
24:18
0:42
25:00
5Oskar Eriksson
Ronneby OK
25:181:43
1:43
1:40
3:23
1:51
5:14
1:36
6:50
2:31
9:21
1:46
11:07
5:38
16:45
2:09
18:54
2:49
21:43
2:11
23:54
0:45
24:39
0:39
25:18
6Stepan Khakimov
Karlskrona SOK
25:222:19
2:19
1:39
3:58
2:02
6:00
4:35
10:35
2:05
12:40
1:16
13:56
3:11
17:07
2:24
19:31
2:19
21:50
2:15
24:05
0:43
24:48
0:34
25:22
7Johan Björck
OK Älme
28:281:44
1:44
1:43
3:27
2:07
5:34
3:37
9:11
2:16
11:27
1:36
13:03
6:45
19:48
2:36
22:24
2:18
24:42
2:20
27:02
0:45
27:47
0:41
28:28
8Wilmer Selin
FK Göingarna
28:322:17
2:17
1:39
3:56
2:10
6:06
5:54
12:00
1:56
13:56
1:19
15:15
3:29
18:44
2:21
21:05
3:07
24:12
3:08
27:20
0:39
27:59
0:33
28:32
9Jakob Ingelström
OK Gynge
34:242:08
2:08
1:50
3:58
1:55
5:53
1:40
7:33
11:13
18:46
1:42
20:28
6:49
27:17
1:47
29:04
2:06
31:10
2:02
33:12
0:36
33:48
0:36
34:24
10Hugo Martinsson
FK Finn
35:154:34
4:34
3:32
8:06
2:47
10:53
2:12
13:05
3:15
16:20
2:19
18:39
6:12
24:51
2:44
27:35
3:18
30:53
2:45
33:38
0:49
34:27
0:48
35:15
11Michal Belecki
UKS Siodemka Rumia
36:282:22
2:22
5:05
7:27
2:02
9:29
1:48
11:17
3:04
14:21
2:16
16:37
8:15
24:52
2:36
27:28
4:02
31:30
3:10
34:40
1:01
35:41
0:47
36:28
12Axel Tenghagen
Härlövs IF
36:442:00
2:00
2:21
4:21
2:26
6:47
6:25
13:12
3:06
16:18
2:09
18:27
7:11
25:38
2:55
28:33
3:02
31:35
3:19
34:54
1:11
36:05
0:39
36:44
13Erik Nilsson
OK Pan-Kristianstad
37:073:15
3:15
4:18
7:33
2:36
10:09
2:48
12:57
2:37
15:34
1:58
17:32
6:32
24:04
3:21
27:25
4:32
31:57
3:39
35:36
0:50
36:26
0:41
37:07
14Casper Turesson
Härlövs IF
38:223:20
3:20
4:26
7:46
2:26
10:12
2:14
12:26
4:09
16:35
1:58
18:33
8:05
26:38
2:45
29:23
4:31
33:54
2:53
36:47
0:52
37:39
0:43
38:22
15Joel Svensson Finndahl
IK Hakarpspojkarna
38:233:08
3:08
1:59
5:07
1:54
7:01
3:04
10:05
2:42
12:47
10:44
23:31
7:14
30:45
2:18
33:03
2:05
35:08
2:05
37:13
0:41
37:54
0:29
38:23
16Melker Larsson
OK Orion
40:232:05
2:05
1:52
3:57
2:03
6:00
2:06
8:06
2:33
10:39
17:37
28:16
4:50
33:06
2:00
35:06
2:03
37:09
2:02
39:11
0:35
39:46
0:37
40:23
17Nils Swartz
OK Orion
46:542:04
2:04
2:19
4:23
2:37
7:00
7:12
14:12
2:29
16:41
17:44
34:25
4:45
39:10
2:02
41:12
2:05
43:17
2:05
45:22
0:46
46:08
0:46
46:54
18Albin Hugosson
Lunds OK
53:213:14
3:14
2:40
5:54
2:27
8:21
9:48
18:09
2:37
20:46
12:33
33:19
7:07
40:26
4:38
45:04
3:43
48:47
3:07
51:54
0:57
52:51
0:30
53:21




D12 Kort2740 m5 anmälda
1Olivia Karlsson
Lessebo OK
21:012:11
2:11
2:00
4:11
3:35
7:46
2:09
9:55
1:22
11:17
2:39
13:56
3:09
17:05
1:04
18:09
2:15
20:24
0:37
21:01
  
2Amelia Svensson
OK Orion
32:263:51
3:51
3:25
7:16
5:26
12:42
2:43
15:25
2:14
17:39
4:58
22:37
4:44
27:21
1:34
28:55
2:55
31:50
0:36
32:26
  
3Emmie Nordström
Lessebo OK
33:063:55
3:55
5:47
9:42
3:53
13:35
2:42
16:17
1:33
17:50
3:06
20:56
8:12
29:08
1:05
30:13
2:12
32:25
0:41
33:06
  
4Moa Arvidsson
OK Vilse 87
36:534:49
4:49
3:26
8:15
5:21
13:36
2:50
16:26
1:35
18:01
3:10
21:11
7:08
28:19
6:07
34:26
1:50
36:16
0:37
36:53
  
5Emelie Johnsson
OK Vilse 87
51:114:22
4:22
7:38
12:00
7:11
19:11
4:06
23:17
4:42
27:59
4:49
32:48
7:34
40:22
6:07
46:29
3:38
50:07
1:04
51:11
  




H12 Kort2740 m2 anmälda
1Felix Thomasson
FK Göingarna
24:322:37
2:37
3:42
6:19
4:12
10:31
1:59
12:30
1:42
14:12
3:06
17:18
3:21
20:39
1:14
21:53
1:54
23:47
0:45
24:32
  
2David Milendahl
Karlskrona SOK
28:088:18
8:18
2:16
10:34
3:30
14:04
2:01
16:05
1:58
18:03
2:46
20:49
3:13
24:02
1:11
25:13
2:10
27:23
0:45
28:08
  




D102770 m10 anmälda
1Maja Falk
Sundbybergs IK
18:540:49
0:49
1:45
2:34
1:38
4:12
2:59
7:11
1:52
9:03
1:27
10:30
2:21
12:51
1:32
14:23
1:09
15:32
1:50
17:22
0:50
18:12
0:42
18:54
2Lova Kronmar
Karlskrona SOK
21:380:55
0:55
3:36
4:31
1:43
6:14
3:26
9:40
1:58
11:38
1:11
12:49
2:40
15:29
1:34
17:03
1:06
18:09
1:42
19:51
0:58
20:49
0:49
21:38
3Anna Benatti
Skåneslättens OL
22:190:57
0:57
2:40
3:37
2:39
6:16
3:08
9:24
2:36
12:00
1:17
13:17
2:38
15:55
1:53
17:48
0:58
18:46
1:53
20:39
0:52
21:31
0:48
22:19
4Alice Johansson
FK Boken
24:291:13
1:13
3:38
4:51
1:47
6:38
3:47
10:25
2:44
13:09
1:11
14:20
3:04
17:24
2:25
19:49
0:52
20:41
2:07
22:48
1:04
23:52
0:37
24:29
5Kerstin Domeij
Karlskrona SOK
24:381:27
1:27
3:07
4:34
1:54
6:28
4:41
11:09
2:16
13:25
1:31
14:56
3:13
18:09
1:52
20:01
1:03
21:04
1:51
22:55
0:58
23:53
0:45
24:38
6Josefina Andrae
OK Vilse 87
32:331:10
1:10
4:21
5:31
2:25
7:56
4:38
12:34
3:34
16:08
2:26
18:34
4:06
22:40
2:12
24:52
3:06
27:58
2:49
30:47
0:57
31:44
0:49
32:33
7Cecilie Broman
Allerød OK
33:411:09
1:09
3:05
4:14
3:05
7:19
5:08
12:27
3:53
16:20
2:51
19:11
4:48
23:59
2:44
26:43
1:47
28:30
3:19
31:49
1:08
32:57
0:44
33:41
8Alva Hagelberg
Eksjö SOK
34:561:46
1:46
3:33
5:19
2:25
7:44
10:33
18:17
2:15
20:32
1:37
22:09
3:17
25:26
2:12
27:38
1:14
28:52
4:04
32:56
1:13
34:09
0:47
34:56
9Nanna Sundelin
OK Orion
37:401:33
1:33
8:59
10:32
2:18
12:50
4:34
17:24
2:15
19:39
1:36
21:15
3:31
24:46
4:05
28:51
1:45
30:36
4:16
34:52
1:44
36:36
1:04
37:40
10Ebba Skullman
Linköpings OK
40:590:51
0:51
2:38
3:29
2:30
5:59
18:10
24:09
2:26
26:35
1:36
28:11
3:25
31:36
2:06
33:42
1:15
34:57
4:01
38:58
1:13
40:11
0:48
40:59




H102770 m10 anmälda
1Eddie Karlsson
OK Vilse 87
16:590:37
0:37
1:19
1:56
2:57
4:53
2:22
7:15
1:39
8:54
1:06
10:00
2:09
12:09
1:10
13:19
0:56
14:15
1:29
15:44
0:40
16:24
0:35
16:59
2Hjalmar Axelsson
FK Göingarna
18:410:44
0:44
1:33
2:17
1:48
4:05
2:48
6:53
1:50
8:43
1:27
10:10
2:32
12:42
1:38
14:20
1:02
15:22
1:51
17:13
0:51
18:04
0:37
18:41
3Carl-Johan Olvegård
FK Göingarna
20:520:53
0:53
3:21
4:14
1:40
5:54
3:18
9:12
1:57
11:09
1:21
12:30
2:28
14:58
1:31
16:29
0:58
17:27
1:53
19:20
0:55
20:15
0:37
20:52
4Mads Christian Maarup
Allerød OK
21:391:03
1:03
1:53
2:56
2:11
5:07
3:43
8:50
2:12
11:02
1:45
12:47
2:24
15:11
1:48
16:59
1:04
18:03
2:00
20:03
0:55
20:58
0:41
21:39
5Wille Vernström
Ronneby OK
23:360:52
0:52
2:25
3:17
2:08
5:25
4:35
10:00
2:28
12:28
1:38
14:06
3:02
17:08
2:12
19:20
0:57
20:17
1:40
21:57
0:53
22:50
0:46
23:36
6Arvid Eriksson
Ronneby OK
23:530:45
0:45
3:20
4:05
1:47
5:52
3:34
9:26
2:04
11:30
1:35
13:05
3:01
16:06
2:39
18:45
1:18
20:03
2:12
22:15
0:55
23:10
0:43
23:53
7Kasper Fager
Karlskrona SOK
25:360:53
0:53
2:59
3:52
2:36
6:28
5:24
11:52
2:24
14:16
1:41
15:57
2:50
18:47
2:09
20:56
1:18
22:14
1:52
24:06
0:53
24:59
0:37
25:36
8Noah Mulari
OK Vilse 87
26:391:33
1:33
4:45
6:18
1:50
8:08
5:06
13:14
1:42
14:56
1:12
16:08
2:47
18:55
2:16
21:11
1:41
22:52
2:16
25:08
0:45
25:53
0:46
26:39
9Lukas Sandelin
Tumba-Mälarhöjden OK
28:502:22
2:22
3:14
5:36
4:00
9:36
4:42
14:18
2:56
17:14
1:49
19:03
2:40
21:43
2:11
23:54
1:24
25:18
1:50
27:08
0:53
28:01
0:49
28:50
Viktor Ericson
OK Vilse 87
Ej godk.0:59
0:59
12:19
13:18
6:05
19:23
        
139:21




D355670 m3 anmälda
1Marie Eng
OK Pan-Kristianstad
46:105:23
5:23
0:41
46:10
4:38
10:01
7:10
17:11
1:13
18:24
8:06
26:30
6:50
33:20
1:03
34:23
2:33
36:56
3:00
39:56
2:44
42:40
2:05
44:45
0:44
45:29
2Karin Lindqvist
Ronneby OK
64:556:06
6:06
0:59
64:55
5:49
11:55
8:58
20:53
1:20
22:13
12:56
35:09
11:12
46:21
1:39
48:00
4:49
52:49
4:03
56:52
3:16
60:08
2:48
62:56
1:00
63:56
3Maureen Olsson Lo
Lunds OK
66:367:23
7:23
0:42
66:36
6:10
13:33
10:48
24:21
1:28
25:49
11:28
37:17
9:38
46:55
1:21
48:16
7:14
55:30
4:19
59:49
2:55
62:44
2:19
65:03
0:51
65:54




D405270 m21 anmälda
1Anna Falk
Sundbybergs IK
36:214:48
4:48
0:55
5:43
6:24
12:07
2:41
14:48
0:54
15:42
6:15
21:57
2:26
24:23
3:49
28:12
3:05
31:17
3:44
35:01
0:47
35:48
0:33
36:21
2Ulrika Kindlund
OK Tranan
39:225:23
5:23
0:53
6:16
7:33
13:49
2:40
16:29
1:01
17:30
7:10
24:40
2:27
27:07
4:09
31:16
2:53
34:09
3:43
37:52
0:53
38:45
0:37
39:22
3Malin Svensson
OK Orion
41:264:51
4:51
1:08
5:59
7:48
13:47
2:47
16:34
1:06
17:40
7:20
25:00
2:44
27:44
4:35
32:19
3:08
35:27
4:15
39:42
1:00
40:42
0:44
41:26
4Linda Nordin
Eksjö SOK
43:174:20
4:20
0:58
5:18
7:23
12:41
2:49
15:30
2:29
17:59
7:08
25:07
2:40
27:47
5:25
33:12
3:56
37:08
4:23
41:31
1:01
42:32
0:45
43:17
5Anna-Karin Jonsson
OK Orion
43:524:56
4:56
1:08
6:04
7:41
13:45
3:44
17:29
1:10
18:39
7:47
26:26
2:49
29:15
4:38
33:53
3:26
37:19
4:45
42:04
1:04
43:08
0:44
43:52
6Frida Palm
FK Boken
45:055:21
5:21
1:05
6:26
7:53
14:19
2:56
17:15
1:10
18:25
9:16
27:41
2:36
30:17
4:39
34:56
2:55
37:51
5:11
43:02
1:30
44:32
0:33
45:05
7Linda Larsson
Karlskrona SOK
48:175:14
5:14
1:12
6:26
8:29
14:55
3:59
18:54
1:52
20:46
8:25
29:11
3:16
32:27
4:54
37:21
3:33
40:54
5:32
46:26
1:07
47:33
0:44
48:17
8Cecilia Enberg
Linköpings OK
50:326:02
6:02
1:24
7:26
9:12
16:38
3:33
20:11
1:23
21:34
9:24
30:58
3:08
34:06
5:41
39:47
3:30
43:17
5:10
48:27
1:15
49:42
0:50
50:32
9Kajsa Benatti
Skåneslättens OL
51:596:31
6:31
1:32
8:03
8:42
16:45
2:58
19:43
1:08
20:51
10:57
31:48
3:06
34:54
5:32
40:26
4:38
45:04
5:02
50:06
1:13
51:19
0:40
51:59
10Camilla Selin
FK Göingarna
52:305:46
5:46
1:19
7:05
9:34
16:39
3:46
20:25
1:22
21:47
9:26
31:13
3:16
34:29
5:34
40:03
4:18
44:21
6:04
50:25
1:19
51:44
0:46
52:30
11Jessica Björck
OK Älme
56:485:38
5:38
1:21
6:59
9:22
16:21
4:10
20:31
1:41
22:12
10:23
32:35
5:52
38:27
7:24
45:51
3:38
49:29
5:34
55:03
1:08
56:11
0:37
56:48
12Dorthe Munktved
Allerød OK
58:258:13
8:13
1:35
9:48
9:54
19:42
3:32
23:14
1:24
24:38
10:27
35:05
3:18
38:23
7:53
46:16
3:45
50:01
5:57
55:58
1:50
57:48
0:37
58:25
13Jenny Vinblad
Lunds OK
58:326:46
6:46
1:45
8:31
10:59
19:30
3:34
23:04
1:39
24:43
12:14
36:57
3:36
40:33
6:07
46:40
4:07
50:47
5:30
56:17
1:25
57:42
0:50
58:32
14Catarina Harden
FK Boken
61:285:58
5:58
1:35
7:33
11:42
19:15
7:31
26:46
1:19
28:05
10:37
38:42
3:47
42:29
6:42
49:11
4:01
53:12
6:12
59:24
1:21
60:45
0:43
61:28
15Josefin Lindqvist
IFK Enskede
72:366:32
6:32
2:46
9:18
11:36
20:54
5:37
26:31
1:19
27:50
21:35
49:25
4:15
53:40
7:04
60:44
4:04
64:48
5:49
70:37
1:12
71:49
0:47
72:36
16Kornelia Bielecka
UKS Siodemka Rumia
76:388:19
8:19
1:49
10:08
10:57
21:05
12:04
33:09
1:55
35:04
14:23
49:27
3:43
53:10
8:09
61:19
5:49
67:08
6:45
73:53
1:55
75:48
0:50
76:38
17Henriette Broman
Allerød OK
78:347:46
7:46
2:04
9:50
14:27
24:17
6:54
31:11
2:25
33:36
17:43
51:19
4:30
55:49
8:32
64:21
5:00
69:21
6:59
76:20
1:26
77:46
0:48
78:34
18Kristina Berlin
Karlskrona SOK
78:467:36
7:36
2:42
10:18
14:08
24:26
5:32
29:58
1:45
31:43
15:16
46:59
5:21
52:20
8:29
60:49
5:44
66:33
8:15
74:48
2:48
77:36
1:10
78:46
19Josefina Berglund
FK Boken
79:238:33
8:33
1:31
10:04
15:39
25:43
4:54
30:37
1:53
32:30
12:52
45:22
4:15
49:37
14:16
63:53
4:54
68:47
7:25
76:12
2:20
78:32
0:51
79:23




H408130 m17 anmälda
1Christian Håkansson
Ronneby OK
52:033:23
3:23
1:02
51:28
3:14
6:37
0:35
52:03
3:33
10:10
6:09
16:19
7:40
23:59
2:34
26:33
4:09
30:42
4:34
35:16
9:15
44:31
1:27
45:58
2:19
48:17
2:09
50:26
2Henrik Modig
OK Pan-Kristianstad
52:534:15
4:15
0:50
52:18
2:47
7:02
0:35
52:53
3:40
10:42
6:01
16:43
8:26
25:09
2:14
27:23
4:20
31:43
4:56
36:39
8:40
45:19
1:39
46:58
2:20
49:18
2:10
51:28
3Håkan Gunnarsson
FK Göingarna
56:273:41
3:41
1:08
55:44
2:57
6:38
0:43
56:27
3:52
10:30
6:43
17:13
8:40
25:53
2:25
28:18
4:47
33:05
5:08
38:13
10:01
48:14
1:33
49:47
2:34
52:21
2:15
54:36
4Mikael Pihl
OK Pan-Kristianstad
59:254:00
4:00
1:06
58:53
2:55
6:55
0:32
59:25
3:50
10:45
7:26
18:11
8:58
27:09
2:42
29:51
5:02
34:53
5:00
39:53
10:44
50:37
1:45
52:22
3:01
55:23
2:24
57:47
5Christian Enberg
Linköpings OK
59:593:51
3:51
0:56
59:23
3:04
6:55
0:36
59:59
4:36
11:31
7:41
19:12
8:47
27:59
2:40
30:39
4:55
35:34
5:16
40:50
10:25
51:15
1:57
53:12
2:38
55:50
2:37
58:27
6Tomas Henriksson
Attunda OK
61:224:04
4:04
1:14
60:43
3:16
7:20
0:39
61:22
4:14
11:34
7:07
18:41
10:05
28:46
2:36
31:22
5:09
36:31
5:30
42:01
10:01
52:02
1:55
53:57
2:42
56:39
2:50
59:29
7Niklas Nilsson
Härlövs IF
63:293:55
3:55
0:54
62:53
3:43
7:38
0:36
63:29
5:09
12:47
7:15
20:02
10:22
30:24
2:39
33:03
5:50
38:53
5:20
44:13
10:54
55:07
1:44
56:51
2:32
59:23
2:36
61:59
8Fredrik Smedberg
OK Skogsfalken
64:113:57
3:57
1:02
63:27
3:26
7:23
0:44
64:11
4:16
11:39
7:03
18:42
9:58
28:40
2:36
31:16
5:24
36:40
5:54
42:34
11:08
53:42
1:49
55:31
4:06
59:37
2:48
62:25
9Pär Fridsell
OK Pan-Kristianstad
66:405:23
5:23
0:56
66:02
3:52
9:15
0:38
66:40
4:27
13:42
7:55
21:37
10:41
32:18
4:08
36:26
5:24
41:50
5:26
47:16
10:55
58:11
1:42
59:53
2:36
62:29
2:37
65:06
10Olof Ingemarsson
Karlskrona SOK
68:104:12
4:12
1:01
67:37
3:57
8:09
0:33
68:10
4:23
12:32
7:49
20:21
11:15
31:36
3:01
34:37
5:13
39:50
6:06
45:56
13:09
59:05
2:03
61:08
2:45
63:53
2:43
66:36
11Ingemar Eriksson
Ronneby OK
69:454:00
4:00
1:30
68:53
3:28
7:28
0:52
69:45
4:25
11:53
7:56
19:49
10:38
30:27
3:02
33:29
6:51
40:20
6:04
46:24
12:20
58:44
2:13
60:57
3:39
64:36
2:47
67:23
12Patrik Ingelström
OK Gynge
82:394:39
4:39
1:03
82:10
6:56
11:35
0:29
82:39
5:02
16:37
10:01
26:38
12:32
39:10
3:30
42:40
6:36
49:16
5:58
55:14
15:00
70:14
2:08
72:22
3:18
75:40
5:27
81:07
13Jonas Håkansson
Eksjö SOK
85:475:59
5:59
1:39
84:56
4:32
10:31
0:51
85:47
5:03
15:34
9:07
24:41
11:17
35:58
4:31
40:29
7:12
47:41
7:35
55:16
18:08
73:24
2:06
75:30
3:40
79:10
4:07
83:17
14Erik Sandelin
Tumba-Mälarhöjden OK
86:275:59
5:59
1:02
85:54
4:41
10:40
0:33
86:27
6:39
17:19
10:14
27:33
15:38
43:11
4:27
47:38
6:45
54:23
6:07
60:30
15:30
76:00
2:33
78:33
3:14
81:47
3:05
84:52
15Ola Markholm
Skåneslättens OL
89:284:26
4:26
1:34
88:47
4:26
8:52
0:41
89:28
5:45
14:37
7:24
22:01
23:45
45:46
4:16
50:02
6:33
56:35
6:00
62:35
15:05
77:40
2:20
80:00
3:59
83:59
3:14
87:13
Ola Söderberg
OK Skogsfalken
Ej godk.4:45
4:45

35:13
3:43
8:28
0:54
36:07
5:07
13:35
         




D454660 m36 anmälda
1Charlotta Giberg
Hellas Orientering
37:134:42
4:42
3:46
8:28
4:47
13:15
2:12
15:27
4:03
19:30
7:27
26:57
2:28
29:25
3:09
32:34
2:40
35:14
1:16
36:30
0:43
37:13
 
2Ulrika Hermansson
OK Orion
37:184:46
4:46
4:03
8:49
4:08
12:57
2:10
15:07
4:01
19:08
7:23
26:31
2:41
29:12
2:45
31:57
3:10
35:07
1:29
36:36
0:42
37:18
 
3Annika Ivarsson
Linköpings OK
37:584:30
4:30
3:48
8:18
4:12
12:30
2:15
14:45
4:33
19:18
9:20
28:38
2:14
30:52
2:36
33:28
2:33
36:01
1:16
37:17
0:41
37:58
 
4Kristina Ljunggren
Linköpings OK
39:335:36
5:36
3:58
9:34
4:26
14:00
2:33
16:33
4:01
20:34
7:30
28:04
3:16
31:20
2:36
33:56
3:33
37:29
1:17
38:46
0:47
39:33
 
5Hanne Fogh
OK Sorø
39:425:27
5:27
4:03
9:30
4:32
14:02
2:20
16:22
4:23
20:45
7:39
28:24
2:47
31:11
3:28
34:39
2:59
37:38
1:18
38:56
0:46
39:42
 
6Carina Gustafsson
OK Gynge
40:225:51
5:51
4:57
10:48
4:24
15:12
2:35
17:47
3:58
21:45
8:04
29:49
2:35
32:24
2:47
35:11
2:55
38:06
1:36
39:42
0:40
40:22
 
7Anna Maja Svensson
Söders-Tyresö
40:575:17
5:17
3:47
9:04
4:41
13:45
2:33
16:18
4:33
20:51
8:42
29:33
3:45
33:18
2:46
36:04
2:54
38:58
1:22
40:20
0:37
40:57
 
8Carina Rydlund
Hässleholms OK
42:245:56
5:56
4:04
10:00
4:48
14:48
2:27
17:15
3:58
21:13
9:21
30:34
3:25
33:59
3:27
37:26
3:02
40:28
1:19
41:47
0:37
42:24
 
9Susanna Djurstedt
Eksjö SOK
43:385:21
5:21
4:54
10:15
4:50
15:05
2:35
17:40
4:11
21:51
10:22
32:13
2:59
35:12
3:06
38:18
3:22
41:40
1:13
42:53
0:45
43:38
 
10Lotta Sundblad
Eksjö SOK
44:436:12
6:12
4:37
10:49
5:11
16:00
2:42
18:42
4:51
23:33
9:29
33:02
2:50
35:52
3:21
39:13
3:29
42:42
1:13
43:55
0:48
44:43
 
11Marina Axelsson
Markbygdens OK
44:465:30
5:30
3:57
9:27
4:33
14:00
4:44
18:44
6:42
25:26
8:17
33:43
3:40
37:23
2:46
40:09
2:51
43:00
1:05
44:05
0:41
44:46
 
12Inger Gustås
Linköpings OK
45:175:49
5:49
3:54
9:43
5:09
14:52
2:18
17:10
5:47
22:57
10:35
33:32
2:53
36:25
3:18
39:43
3:22
43:05
1:33
44:38
0:39
45:17
 
13Maria Olofsson
Linköpings OK
45:545:27
5:27
4:17
9:44
4:52
14:36
3:35
18:11
5:22
23:33
10:05
33:38
3:24
37:02
3:25
40:27
3:11
43:38
1:30
45:08
0:46
45:54
 
14Anna Nordin
Sundsvalls OK
46:126:39
6:39
4:36
11:15
5:13
16:28
2:40
19:08
4:15
23:23
11:37
35:00
2:40
37:40
3:10
40:50
3:23
44:13
1:12
45:25
0:47
46:12
 
15Anne Johansson
Karlskrona SOK
47:245:57
5:57
5:07
11:04
6:09
17:13
2:32
19:45
4:48
24:33
10:21
34:54
3:13
38:07
3:21
41:28
3:44
45:12
1:22
46:34
0:50
47:24
 
16Marie Markholm
Skåneslättens OL
47:306:03
6:03
4:35
10:38
5:56
16:34
2:59
19:33
5:33
25:06
10:12
35:18
3:06
38:24
3:20
41:44
3:37
45:21
1:17
46:38
0:52
47:30
 
17Helena Adebrant
Tumba-Mälarhöjden OK
48:197:57
7:57
4:32
12:29
5:09
17:38
4:01
21:39
5:13
26:52
9:29
36:21
2:55
39:16
3:27
42:43
3:15
45:58
1:33
47:31
0:48
48:19
 
18Louise Axelsson
FK Göingarna
48:345:35
5:35
4:31
10:06
5:34
15:40
2:33
18:13
5:58
24:11
12:24
36:35
2:45
39:20
3:13
42:33
3:53
46:26
1:20
47:46
0:48
48:34
 
19Helena Karlsson
Nässjö OK
51:005:56
5:56
5:14
11:10
5:55
17:05
3:42
20:47
5:41
26:28
10:20
36:48
3:44
40:32
3:58
44:30
4:06
48:36
1:24
50:00
1:00
51:00
 
20Karin Olofsson
Linköpings OK
53:448:05
8:05
4:58
13:03
6:47
19:50
3:19
23:09
5:30
28:39
11:40
40:19
3:39
43:58
4:10
48:08
3:27
51:35
1:27
53:02
0:42
53:44
 
21Malin Weiden
Skåneslättens OL
54:037:33
7:33
5:12
12:45
7:07
19:52
2:31
22:23
6:06
28:29
11:11
39:40
4:48
44:28
3:28
47:56
4:02
51:58
1:22
53:20
0:43
54:03
 
22Kerstin Jensen
Skåneslättens OL
55:218:49
8:49
4:27
13:16
6:19
19:35
2:42
22:17
6:36
28:53
14:30
43:23
3:04
46:27
3:27
49:54
3:34
53:28
1:05
54:33
0:48
55:21
 
23Charlotta Östervall
Tumba-Mälarhöjden OK
56:067:09
7:09
5:14
12:23
7:03
19:26
3:39
23:05
6:18
29:23
12:44
42:07
3:46
45:53
4:09
50:02
3:58
54:00
1:14
55:14
0:52
56:06
 
24Sara Elfving
Ronneby OK
58:176:19
6:19
6:05
12:24
6:17
18:41
3:34
22:15
4:49
27:04
15:03
42:07
4:25
46:32
4:01
50:33
4:25
54:58
2:19
57:17
1:00
58:17
 
25Lotta Borg
Linköpings OK
59:398:14
8:14
6:32
14:46
7:43
22:29
4:01
26:30
6:04
32:34
13:37
46:11
3:18
49:29
3:33
53:02
4:43
57:45
1:11
58:56
0:43
59:39
 
26Susanne Andersson
OK Pan-Kristianstad
60:067:35
7:35
6:36
14:11
6:17
20:28
3:19
23:47
6:58
30:45
12:22
43:07
3:59
47:06
4:47
51:53
4:45
56:38
1:47
58:25
1:41
60:06
 
27Lenka Westin
Porsgrunn OL
60:217:04
7:04
5:31
12:35
7:35
20:10
3:36
23:46
6:53
30:39
12:15
42:54
6:03
48:57
4:36
53:33
4:00
57:33
1:52
59:25
0:56
60:21
 
28Charlotte Ståhl
Sundbybergs IK
63:2811:43
11:43
5:42
17:25
6:06
23:31
3:29
27:00
6:18
33:18
15:57
49:15
3:37
52:52
4:22
57:14
4:15
61:29
1:13
62:42
0:46
63:28
 
29Jytte Olander Rasmussen
Allerød OK
65:079:40
9:40
5:25
15:05
8:36
23:41
3:10
26:51
7:30
34:21
14:34
48:55
5:05
54:00
3:39
57:39
5:27
63:06
1:15
64:21
0:46
65:07
 
30Carina Bergander
Eksjö SOK
70:227:16
7:16
5:30
12:46
6:43
19:29
3:17
22:46
6:21
29:07
26:43
55:50
4:09
59:59
4:23
64:22
3:41
68:03
1:24
69:27
0:55
70:22
 
31Caroline Liljebjörn
Nybro OK
72:477:40
7:40
5:48
13:28
8:15
21:43
4:03
25:46
9:11
34:57
20:35
55:32
4:33
60:05
4:58
65:03
5:10
70:13
1:51
72:04
0:43
72:47
 
32Katarina Sundelin
OK Orion
96:1116:09
16:09
8:19
24:28
10:08
34:36
8:16
42:52
9:14
52:06
21:33
73:39
9:45
83:24
5:03
88:27
5:12
93:39
1:44
95:23
0:48
96:11
 
Carina Thynell
Härlövs IF
Ej godk.8:28
8:28
4:05
12:33
5:08
17:41
2:53
20:34
5:36
26:10
8:36
34:46
3:22
38:08
3:06
41:14
 
44:24
0:42
45:06
 
Maria Turesson
Härlövs IF
Ej godk.8:01
8:01
    
16:57
4:40
21:37
4:22
25:59
4:25
30:24
1:48
32:12
0:51
33:03
 




H456630 m54 anmälda
1Yuri Omelchenko
OK Orion
39:503:17
3:17
1:01
39:14
1:51
5:08
0:36
39:50
2:29
7:37
4:35
12:12
1:05
13:17
1:45
15:02
12:27
27:29
0:37
28:06
4:03
32:09
1:34
33:43
2:04
35:47
2:26
38:13
2Henrik Berlin
OK Orion
42:263:47
3:47
0:59
41:51
2:40
6:27
0:35
42:26
2:37
9:04
4:59
14:03
1:05
15:08
1:39
16:47
13:02
29:49
0:57
30:46
4:00
34:46
1:27
36:13
2:08
38:21
2:31
40:52
3Håkan Palm
FK Boken
43:534:10
4:10
0:49
43:23
2:13
6:23
0:30
43:53
2:34
8:57
5:50
14:47
1:06
15:53
1:43
17:36
13:22
30:58
0:40
31:38
4:41
36:19
1:35
37:54
2:05
39:59
2:35
42:34
4Michael Lönn
Hjärnarps OL
44:253:31
3:31
0:50
43:55
2:11
5:42
0:30
44:25
3:26
9:08
5:36
14:44
1:18
16:02
1:46
17:48
13:37
31:25
0:41
32:06
4:33
36:39
1:49
38:28
2:05
40:33
2:32
43:05
5Anders Håkansson
OK Orion
45:193:36
3:36
0:59
44:41
2:03
5:39
0:38
45:19
2:53
8:32
5:45
14:17
1:12
15:29
1:47
17:16
14:38
31:54
0:40
32:34
4:42
37:16
1:35
38:51
2:24
41:15
2:27
43:42
6Åke Ljunggren
Linköpings OK
45:373:49
3:49
1:03
45:08
2:09
5:58
0:29
45:37
2:51
8:49
5:45
14:34
1:20
15:54
1:50
17:44
14:17
32:01
0:42
32:43
4:46
37:29
1:40
39:09
2:28
41:37
2:28
44:05
7Thomas Johannesson
Ronneby OK
45:393:50
3:50
0:54
45:05
2:30
6:20
0:34
45:39
3:06
9:26
5:28
14:54
1:19
16:13
2:10
18:23
14:12
32:35
0:39
33:14
4:35
37:49
1:40
39:29
2:14
41:43
2:28
44:11
8Johan Enges
Leksands OK
46:183:42
3:42
0:54
45:43
2:43
6:25
0:35
46:18
2:45
9:10
5:24
14:34
1:17
15:51
2:10
18:01
14:26
32:27
1:03
33:30
4:32
38:02
1:46
39:48
2:22
42:10
2:39
44:49
9Dan Giberg
Tumba-Mälarhöjden OK
46:224:15
4:15
0:48
45:49
2:02
6:17
0:33
46:22
3:25
9:42
4:49
14:31
1:10
15:41
1:43
17:24
16:13
33:37
0:45
34:22
4:21
38:43
1:29
40:12
2:12
42:24
2:37
45:01
10Lars Svensson
IK Hakarpspojkarna
46:373:46
3:46
1:00
46:01
2:30
6:16
0:36
46:37
3:20
9:36
5:54
15:30
1:13
16:43
1:50
18:33
14:12
32:45
0:43
33:28
5:04
38:32
1:33
40:05
2:27
42:32
2:29
45:01
11Magnus Larsson
FK Göingarna
47:303:51
3:51
0:53
46:55
3:00
6:51
0:35
47:30
2:38
9:29
6:32
16:01
1:20
17:21
1:54
19:15
14:52
34:07
0:45
34:52
4:40
39:32
1:35
41:07
2:16
43:23
2:39
46:02
12Per Johansson
Motala AIF OL
47:333:56
3:56
0:53
46:54
2:55
6:51
0:39
47:33
2:53
9:44
5:27
15:11
1:19
16:30
1:59
18:29
15:34
34:03
0:38
34:41
4:40
39:21
1:41
41:02
2:19
43:21
2:40
46:01
13Fredrik Hugosson
Lunds OK
48:424:23
4:23
0:57
48:10
2:33
6:56
0:32
48:42
3:00
9:56
6:08
16:04
1:28
17:32
1:54
19:26
15:04
34:30
0:50
35:20
4:45
40:05
1:44
41:49
2:28
44:17
2:56
47:13
14Magnus Larsson
Karlskrona SOK
49:114:09
4:09
0:56
48:26
2:46
6:55
0:45
49:11
3:04
9:59
6:28
16:27
1:15
17:42
2:18
20:00
15:25
35:25
0:40
36:05
4:23
40:28
1:54
42:22
2:23
44:45
2:45
47:30
15Lars-Ola Larsson
OK Orion
49:313:50
3:50
1:13
48:42
2:05
5:55
0:49
49:31
2:57
8:52
6:21
15:13
1:14
16:27
2:05
18:32
15:56
34:28
0:44
35:12
5:01
40:13
1:49
42:02
2:22
44:24
3:05
47:29
16Jonas Persson
Torsås OK
49:444:09
4:09
0:56
49:08
2:42
6:51
0:36
49:44
3:10
10:01
5:57
15:58
1:21
17:19
2:05
19:24
15:05
34:29
0:43
35:12
5:24
40:36
2:06
42:42
2:35
45:17
2:55
48:12
17Håkan Axelsson
FK Göingarna
49:534:06
4:06
1:11
49:11
2:19
6:25
0:42
49:53
3:47
10:12
5:54
16:06
1:21
17:27
1:51
19:18
15:16
34:34
1:03
35:37
5:03
40:40
1:51
42:31
2:35
45:06
2:54
48:00
18Patrik Rönnbäck
Visborgs OK
50:173:59
3:59
0:59
49:43
2:10
6:09
0:34
50:17
2:49
8:58
6:05
15:03
1:26
16:29
2:23
18:52
17:04
35:56
0:48
36:44
5:12
41:56
1:40
43:36
2:14
45:50
2:54
48:44
19Anders Selin
FK Göingarna
50:554:16
4:16
1:00
50:12
2:37
6:53
0:43
50:55
3:41
10:34
6:26
17:00
1:27
18:27
2:04
20:31
16:00
36:31
0:49
37:20
5:03
42:23
1:47
44:10
2:24
46:34
2:38
49:12
20Magnus Wihlborg
OK Gynge
51:144:42
4:42
0:48
50:40
3:29
8:11
0:34
51:14
3:09
11:20
5:48
17:08
1:17
18:25
1:58
20:23
16:12
36:35
0:46
37:21
5:56
43:17
1:43
45:00
2:15
47:15
2:37
49:52
21Magnus Larsen
FK Boken
52:404:10
4:10
0:56
52:01
2:19
6:29
0:39
52:40
2:57
9:26
5:42
15:08
1:24
16:32
3:04
19:36
17:14
36:50
0:49
37:39
5:34
43:13
1:54
45:07
2:28
47:35
3:30
51:05
22Thomas Låstbom
Härlövs IF
53:064:37
4:37
0:58
52:35
3:30
8:07
0:31
53:06
3:05
11:12
6:42
17:54
1:44
19:38
2:40
22:18
15:37
37:55
1:03
38:58
5:20
44:18
1:50
46:08
2:38
48:46
2:51
51:37
23Anders Käll
Tumba-Mälarhöjden OK
53:424:38
4:38
0:59
53:01
2:15
6:53
0:41
53:42
3:21
10:14
6:01
16:15
1:52
18:07
2:48
20:55
16:58
37:53
1:09
39:02
5:32
44:34
2:15
46:49
2:22
49:11
2:51
52:02
24Thomas Najvik
OK Pan-Kristianstad
55:094:40
4:40
1:04
54:26
2:38
7:18
0:43
55:09
3:32
10:50
8:13
19:03
1:41
20:44
2:19
23:03
16:19
39:22
0:48
40:10
5:37
45:47
2:06
47:53
2:29
50:22
3:00
53:22
25Magnus Tenghagen
Härlövs IF
55:514:40
4:40
1:24
55:10
2:38
7:18
0:41
55:51
3:17
10:35
6:40
17:15
1:38
18:53
2:12
21:05
18:08
39:13
0:52
40:05
6:03
46:08
2:03
48:11
2:41
50:52
2:54
53:46
26Niklas Edvardsson
Hästveda OK
55:525:01
5:01
1:02
55:13
2:33
7:34
0:39
55:52
3:04
10:38
6:21
16:59
1:37
18:36
2:21
20:57
17:25
38:22
2:37
40:59
5:18
46:17
2:25
48:42
2:45
51:27
2:44
54:11
27Anders Johansson
NAIS Orienteringsklubb
56:145:48
5:48
1:13
55:39
2:39
8:27
0:35
56:14
2:54
11:21
6:59
18:20
1:16
19:36
2:11
21:47
18:08
39:55
0:43
40:38
5:43
46:21
1:57
48:18
2:35
50:53
3:33
54:26
28Magnus Rydlund
Hässleholms OK
59:306:28
6:28
0:52
58:58
3:36
10:04
0:32
59:30
3:59
14:03
6:55
20:58
1:45
22:43
2:20
25:03
16:45
41:48
0:53
42:41
7:33
50:14
2:41
52:55
2:33
55:28
2:38
58:06
29Per-Anders Axelsson
Markbygdens OK
60:044:51
4:51
1:21
59:22
2:43
7:34
0:42
60:04
3:41
11:15
7:58
19:13
1:35
20:48
2:40
23:28
18:00
41:28
1:02
42:30
6:27
48:57
2:24
51:21
2:52
54:13
3:48
58:01
30Jonas Höst
Hjärnarps OL
60:275:16
5:16
1:24
59:54
2:49
8:05
0:33
60:27
3:15
11:20
9:33
20:53
1:37
22:30
2:11
24:41
17:55
42:36
0:50
43:26
7:05
50:31
1:57
52:28
2:40
55:08
3:22
58:30
31Filip Sjöfors
OK Älme
60:534:23
4:23
0:51
60:22
2:25
6:48
0:31
60:53
3:15
10:03
5:47
15:50
1:19
17:09
1:54
19:03
28:36
47:39
0:33
48:12
4:15
52:27
1:50
54:17
2:26
56:43
2:48
59:31
32Magnus Sahlman
Linköpings OK
62:074:57
4:57
1:00
61:36
3:44
8:41
0:31
62:07
3:42
12:23
9:16
21:39
1:58
23:37
2:11
25:48
15:45
41:33
3:51
45:24
5:57
51:21
3:29
54:50
2:35
57:25
3:11
60:36
33Gustaf Samelius
Visborgs OK
62:285:14
5:14
1:09
61:39
3:42
8:56
0:49
62:28
3:48
12:44
7:12
19:56
1:39
21:35
2:29
24:04
19:50
43:54
1:10
45:04
6:27
51:31
2:26
53:57
3:01
56:58
3:32
60:30
34Svante Jonsell
Vallentuna-Össeby OL
64:495:43
5:43
1:12
64:05
3:20
9:03
0:44
64:49
3:33
12:36
7:08
19:44
2:09
21:53
2:42
24:35
19:32
44:07
1:00
45:07
7:54
53:01
2:29
55:30
3:50
59:20
3:33
62:53
35Jonas K Johansson
OK Skogsfalken
65:475:49
5:49
1:10
65:00
2:31
8:20
0:47
65:47
4:16
12:36
7:29
20:05
1:33
21:38
2:41
24:19
21:14
45:33
1:08
46:41
6:51
53:32
2:19
55:51
3:27
59:18
4:32
63:50
36Dan Johansson
FK Boken
66:235:20
5:20
1:37
65:35
2:52
8:12
0:48
66:23
3:34
11:46
7:47
19:33
2:30
22:03
2:47
24:50
18:58
43:48
0:59
44:47
9:39
54:26
2:12
56:38
3:15
59:53
4:05
63:58
37Lars Munktved
Allerød OK
67:105:00
5:00
1:08
66:29
9:41
14:41
0:41
67:10
3:39
18:20
6:28
24:48
1:39
26:27
2:19
28:46
19:55
48:41
0:50
49:31
6:15
55:46
2:03
57:49
4:14
62:03
3:18
65:21
38Patrik Wåhlin
OK Skogsfalken
68:295:08
5:08
1:07
67:48
3:59
9:07
0:41
68:29
4:48
13:55
9:26
23:21
1:38
24:59
2:47
27:46
20:28
48:14
0:49
49:03
8:33
57:36
2:09
59:45
2:47
62:32
4:09
66:41
39Anders Sundelin
OK Orion
69:265:23
5:23
1:06
68:49
3:23
8:46
0:37
69:26
3:47
12:33
8:12
20:45
2:07
22:52
3:05
25:57
23:26
49:23
1:09
50:32
9:06
59:38
2:00
61:38
2:47
64:25
3:18
67:43
40Urban Ståhl
Sundbybergs IK
70:0311:04
11:04
0:57
69:28
2:46
13:50
0:35
70:03
3:17
17:07
7:29
24:36
3:10
27:46
3:21
31:07
20:52
51:59
1:10
53:09
7:02
60:11
2:11
62:22
3:09
65:31
3:00
68:31
41Ole Meldgaard
Ballerup OK
70:397:19
7:19
1:12
69:58
7:56
15:15
0:41
70:39
3:32
18:47
7:14
26:01
2:03
28:04
3:05
31:09
20:52
52:01
0:51
52:52
6:44
59:36
2:18
61:54
3:07
65:01
3:45
68:46
42Per Wikström
Hästveda OK
78:016:08
6:08
1:53
77:01
3:22
9:30
1:00
78:01
4:05
13:35
10:59
24:34
2:27
27:01
2:40
29:41
23:58
53:39
1:18
54:57
8:54
63:51
3:39
67:30
3:29
70:59
4:09
75:08
43Peter Bergstrand
Motala AIF OL
85:106:16
6:16
1:26
84:24
2:57
9:13
0:46
85:10
3:26
12:39
7:42
20:21
2:47
23:08
2:13
25:21
19:29
44:50
1:03
45:53
26:39
72:32
1:51
74:23
5:27
79:50
3:08
82:58
44Johan Jensen
Skåneslättens OL
87:315:43
5:43
1:39
86:56
4:32
10:15
0:35
87:31
11:34
21:49
8:37
30:26
1:49
32:15
2:19
34:34
28:28
63:02
3:39
66:41
8:05
74:46
3:15
78:01
4:00
82:01
3:16
85:17
45Magnus Nilsson
OK Älme
87:456:16
6:16
1:01
87:16
9:05
15:21
0:29
87:45
3:27
18:48
19:56
38:44
1:29
40:13
2:15
42:28
20:16
62:44
0:45
63:29
12:05
75:34
1:44
77:18
5:20
82:38
3:37
86:15
46Peter Liljedahl
OK Skogsfalken
104:5916:15
16:15
2:25
104:21
3:43
19:58
0:38
104:59
4:29
24:27
7:23
31:50
2:05
33:55
2:21
36:16
23:24
59:40
0:54
60:34
25:04
85:38
6:42
92:20
4:07
96:27
5:29
101:56
Håkan Auselius
Bredaryds SOK
Ej godk.5:42
5:42
1:30
85:35
3:56
9:38
0:55
86:30
7:25
17:03
12:41
29:44
2:45
32:29
3:48
36:17
  
70:21
4:58
75:19
3:25
78:44
5:21
84:05
Patrik Frisk
Gustavsbergs OK
Ej godk.4:56
4:56
1:08
59:04
2:31
7:27
0:37
59:41
4:15
11:42
7:31
19:13
1:45
20:58
2:24
23:22
20:32
43:54
0:53
44:47
5:36
50:23
 
55:21
2:35
57:56
Christopher Lindqvist
IFK Enskede
Ej godk.

3:01
32:52


2:32
35:24
       
12:27
8:28
20:55
8:56
29:51




D504200 m23 anmälda
1Christina Smedberg
OK Skogsfalken
30:585:28
5:28
3:24
8:52
1:15
10:07
5:06
15:13
2:38
17:51
5:22
23:13
2:54
26:07
3:03
29:10
1:07
30:17
0:41
30:58
  
2Anna Von Krusenstierna
OK Kåre
37:017:16
7:16
3:18
10:34
1:50
12:24
5:53
18:17
2:39
20:56
7:07
28:03
3:23
31:26
3:49
35:15
1:08
36:23
0:38
37:01
  
3Britt-Marie Bengtsson
FK Åsen
38:557:04
7:04
4:32
11:36
1:43
13:19
5:56
19:15
3:29
22:44
7:01
29:45
3:24
33:09
3:41
36:50
1:14
38:04
0:51
38:55
  
4Eva Pettersson
Karlskrona SOK
39:056:14
6:14
4:02
10:16
2:03
12:19
7:12
19:31
3:41
23:12
6:47
29:59
3:40
33:39
3:19
36:58
1:17
38:15
0:50
39:05
  
5Anne Maarup
FIF Hillerød
40:057:21
7:21
4:05
11:26
1:47
13:13
6:39
19:52
3:18
23:10
7:30
30:40
3:31
34:11
3:48
37:59
1:16
39:15
0:50
40:05
  
6Maria Lenning
Skåneslättens OL
43:317:45
7:45
5:40
13:25
1:42
15:07
7:04
22:11
4:06
26:17
8:41
34:58
3:18
38:16
3:23
41:39
1:10
42:49
0:42
43:31
  
7Annelie Alenius
Boxholm-Mjölby OL
43:587:19
7:19
5:01
12:20
1:48
14:08
6:48
20:56
3:34
24:30
7:41
32:11
4:50
37:01
4:30
41:31
1:41
43:12
0:46
43:58
  
8Lotta Jungåker
Korsnäs IF OK
44:358:15
8:15
4:34
12:49
2:01
14:50
7:10
22:00
3:42
25:42
7:41
33:23
4:24
37:47
4:01
41:48
1:44
43:32
1:03
44:35
  
9Birgitte Birck Frederiksen
Allerød OK
44:377:46
7:46
4:58
12:44
2:01
14:45
7:02
21:47
3:59
25:46
8:08
33:54
4:10
38:04
3:47
41:51
1:51
43:42
0:55
44:37
  
10Maria Bergstrand
Motala AIF OL
45:037:59
7:59
4:50
12:49
1:57
14:46
6:30
21:16
3:45
25:01
8:46
33:47
4:35
38:22
4:04
42:26
1:33
43:59
1:04
45:03
  
11Lena Swartz
OK Orion
46:168:00
8:00
4:06
12:06
1:54
14:00
8:12
22:12
6:02
28:14
7:02
35:16
3:37
38:53
5:14
44:07
1:24
45:31
0:45
46:16
  
12Lena Söderlund
Tormestorps IF
46:298:38
8:38
4:49
13:27
2:03
15:30
7:08
22:38
4:54
27:32
7:58
35:30
4:49
40:19
3:49
44:08
1:24
45:32
0:57
46:29
  
13Christina Björk
Örkelljunga FK
46:528:25
8:25
4:34
12:59
1:51
14:50
7:39
22:29
5:00
27:29
9:14
36:43
4:15
40:58
3:55
44:53
1:13
46:06
0:46
46:52
  
14Charlotte Bergmann
Allerød OK
48:499:09
9:09
5:13
14:22
2:19
16:41
9:44
26:25
3:39
30:04
7:41
37:45
4:23
42:08
4:07
46:15
1:43
47:58
0:51
48:49
  
15Marita Filipsson
Markaryds FK
49:048:24
8:24
5:02
13:26
2:51
16:17
7:55
24:12
4:15
28:27
9:52
38:19
4:13
42:32
4:10
46:42
1:27
48:09
0:55
49:04
  
16Lise Jonasen
Allerød OK
50:418:56
8:56
4:39
13:35
1:59
15:34
7:16
22:50
4:18
27:08
9:57
37:05
4:44
41:49
5:53
47:42
2:02
49:44
0:57
50:41
  
17Mia Gustafsson
OK Kåre
52:5510:10
10:10
5:47
15:57
2:46
18:43
8:08
26:51
4:39
31:30
9:12
40:42
4:55
45:37
4:40
50:17
1:38
51:55
1:00
52:55
  
18Gunilla Gustafsson
OK Orion
53:4112:21
12:21
4:15
16:36
2:11
18:47
8:24
27:11
6:44
33:55
7:45
41:40
4:35
46:15
4:16
50:31
2:09
52:40
1:01
53:41
  
19Ingegerd Carlsson
Sundbybergs IK
54:419:16
9:16
5:09
14:25
2:29
16:54
8:00
24:54
10:45
35:39
8:11
43:50
4:10
48:00
4:02
52:02
1:49
53:51
0:50
54:41
  
20Nina Djerf
Lerums SOK
56:3710:33
10:33
4:49
15:22
1:44
17:06
6:51
23:57
4:08
28:05
17:26
45:31
4:44
50:15
4:33
54:48
1:07
55:55
0:42
56:37
  
21Liselott Kihl
Sundbybergs IK
57:2410:20
10:20
4:47
15:07
2:12
17:19
9:03
26:22
8:49
35:11
12:10
47:21
3:50
51:11
3:58
55:09
1:21
56:30
0:54
57:24
  
22Anna Kullberg
Linköpings OK
60:1210:20
10:20
5:29
15:49
2:28
18:17
14:14
32:31
6:08
38:39
10:21
49:00
5:21
54:21
3:51
58:12
1:17
59:29
0:43
60:12
  




H506480 m32 anmälda
1Sven Lundgren
Växjö OK
45:413:51
3:51
0:41
45:41
3:17
7:08
5:39
12:47
1:13
14:00
2:08
16:08
14:44
30:52
0:44
31:36
5:30
37:06
1:36
38:42
2:48
41:30
2:37
44:07
0:53
45:00
2Per Gustås
Linköpings OK
46:114:00
4:00
0:31
46:11
3:22
7:22
5:28
12:50
1:15
14:05
2:00
16:05
15:47
31:52
0:42
32:34
5:03
37:37
1:58
39:35
2:44
42:19
2:32
44:51
0:49
45:40
3Lars Carlsson
OK Orion
46:154:08
4:08
0:46
46:15
3:26
7:34
5:22
12:56
1:35
14:31
2:01
16:32
14:20
30:52
0:47
31:39
5:03
36:42
2:16
38:58
2:38
41:36
2:36
44:12
1:17
45:29
4Jonas Giding
Vallentuna-Össeby OL
46:243:56
3:56
0:41
46:24
3:34
7:30
5:31
13:01
1:28
14:29
1:59
16:28
15:24
31:52
0:49
32:41
4:48
37:29
1:43
39:12
2:41
41:53
2:37
44:30
1:13
45:43
5Peter Albrektsson
OK Ravinen
46:324:17
4:17
0:40
46:32
3:22
7:39
5:24
13:03
1:17
14:20
1:53
16:13
14:46
30:59
1:01
32:00
5:53
37:53
1:43
39:36
2:50
42:26
2:29
44:55
0:57
45:52
6Lars Helgesson
Hestra IF
46:364:30
4:30
0:42
46:36
3:32
8:02
5:16
13:18
1:47
15:05
1:54
16:59
14:51
31:50
0:46
32:36
5:03
37:39
1:46
39:25
2:38
42:03
2:31
44:34
1:20
45:54
7Stefan Aroneng
Hestra IF
47:274:28
4:28
0:38
47:27
3:42
8:10
5:53
14:03
1:52
15:55
1:54
17:49
14:40
32:29
0:55
33:24
5:11
38:35
1:48
40:23
2:41
43:04
2:47
45:51
0:58
46:49
8John Karlsson
OK Norrvirdarna
47:504:15
4:15
0:37
47:50
3:43
7:58
5:55
13:53
1:25
15:18
2:11
17:29
15:51
33:20
0:44
34:04
4:39
38:43
1:59
40:42
3:00
43:42
2:37
46:19
0:54
47:13
9Anders Blomqvist
OK Skogsfalken
48:244:29
4:29
0:46
48:24
3:43
8:12
6:11
14:23
1:26
15:49
2:08
17:57
15:32
33:29
0:49
34:18
4:59
39:17
1:42
40:59
2:56
43:55
2:39
46:34
1:04
47:38
10Glen Håkansson
Växjö OK
48:424:18
4:18
0:38
48:42
3:31
7:49
6:26
14:15
1:29
15:44
2:19
18:03
15:42
33:45
0:41
34:26
5:14
39:40
1:54
41:34
2:38
44:12
2:41
46:53
1:11
48:04
11Jan-Olof Bogren
Sundbybergs IK
49:264:13
4:13
0:34
49:26
4:22
8:35
5:23
13:58
1:33
15:31
1:52
17:23
17:57
35:20
0:47
36:07
5:06
41:13
1:45
42:58
2:39
45:37
2:20
47:57
0:55
48:52
12Peter Lind
SOK Viljan
52:034:50
4:50
0:39
52:03
3:38
8:28
5:49
14:17
1:48
16:05
2:34
18:39
16:21
35:00
0:57
35:57
5:40
41:37
2:37
44:14
3:19
47:33
2:53
50:26
0:58
51:24
13Magnus Herberthson
Linköpings OK
52:414:38
4:38
0:42
52:41
3:40
8:18
6:33
14:51
1:34
16:25
3:02
19:27
16:19
35:46
1:15
37:01
5:46
42:47
1:50
44:37
3:04
47:41
3:16
50:57
1:02
51:59
14Mats Carlsson
Sundbybergs IK
52:445:26
5:26
0:40
52:44
3:51
9:17
6:22
15:39
1:52
17:31
1:55
19:26
17:57
37:23
0:57
38:20
5:20
43:40
2:04
45:44
2:45
48:29
2:37
51:06
0:58
52:04
15Lars Persson
OK Skogsfalken
53:245:05
5:05
0:52
53:24
4:04
9:09
6:10
15:19
1:37
16:56
2:24
19:20
16:57
36:17
0:58
37:15
5:23
42:38
1:57
44:35
3:03
47:38
3:19
50:57
1:35
52:32
16Stefan Karlsson
OK Ravinen
54:144:34
4:34
0:34
54:14
4:36
9:10
6:30
15:40
1:39
17:19
2:37
19:56
17:25
37:21
1:00
38:21
6:53
45:14
1:43
46:57
2:57
49:54
2:46
52:40
1:00
53:40
17Per-Olof Andersson
OK Tyringe
54:444:47
4:47
0:48
54:44
4:00
8:47
6:30
15:17
1:33
16:50
2:34
19:24
18:21
37:45
1:05
38:50
5:51
44:41
1:54
46:35
3:13
49:48
2:59
52:47
1:09
53:56
18Johnny Nimvik
Lunds OK
55:434:39
4:39
0:50
55:43
4:07
8:46
6:27
15:13
1:20
16:33
2:30
19:03
18:57
38:00
1:00
39:00
7:03
46:03
1:52
47:55
3:03
50:58
2:46
53:44
1:09
54:53
19Anders Pettersson
Karlskrona SOK
56:185:00
5:00
0:51
56:18
3:38
8:38
6:28
15:06
1:20
16:26
2:19
18:45
20:10
38:55
0:49
39:44
6:19
46:03
1:56
47:59
2:59
50:58
3:06
54:04
1:23
55:27
20Magnus Porle
Växjö OK
56:374:59
4:59
0:44
56:37
3:56
8:55
6:55
15:50
2:04
17:54
2:29
20:23
18:15
38:38
0:56
39:34
6:10
45:44
2:10
47:54
3:05
50:59
3:41
54:40
1:13
55:53
21Pär Claesson
Sävedalens AIK
58:095:16
5:16
0:53
58:09
4:21
9:37
6:37
16:14
1:33
17:47
2:32
20:19
19:11
39:30
1:23
40:53
6:25
47:18
2:16
49:34
3:15
52:49
3:14
56:03
1:13
57:16
22Rikard Borg
Linköpings OK
60:264:52
4:52
0:54
60:26
4:16
9:08
6:42
15:50
1:46
17:36
2:13
19:49
21:54
41:43
1:03
42:46
6:15
49:01
2:20
51:21
3:26
54:47
3:22
58:09
1:23
59:32
23Anders Nilsson
OK Orion
60:495:09
5:09
0:44
60:49
4:14
9:23
6:44
16:07
1:46
17:53
2:20
20:13
19:32
39:45
3:42
43:27
6:44
50:11
2:11
52:22
3:21
55:43
3:01
58:44
1:21
60:05
24Lars Hallabro
Hässleholms OK
63:124:53
4:53
0:39
63:12
4:03
8:56
7:07
16:03
1:29
17:32
2:22
19:54
19:04
38:58
0:53
39:51
12:54
52:45
1:57
54:42
3:37
58:19
2:56
61:15
1:18
62:33
25Peter Wilhelmsson
Karlskrona SOK
66:094:52
4:52
1:03
66:09
4:03
8:55
6:48
15:43
1:48
17:31
2:45
20:16
24:00
44:16
1:02
45:18
7:38
52:56
2:34
55:30
3:47
59:17
4:10
63:27
1:39
65:06
26Mikael Wahlbom
OK Orion
66:345:35
5:35
0:46
66:34
4:35
10:10
8:06
18:16
2:52
21:08
2:53
24:01
21:31
45:32
0:57
46:29
7:17
53:46
2:22
56:08
4:13
60:21
4:17
64:38
1:10
65:48
27Patrick Djerf
Lerums SOK
70:126:20
6:20
0:53
70:12
5:11
11:31
7:15
18:46
1:51
20:37
3:23
24:00
21:39
45:39
0:55
46:34
7:04
53:38
2:35
56:13
5:02
61:15
6:24
67:39
1:40
69:19
28Stefan Abrahamsson
Sundbybergs IK
94:2811:36
11:36
0:48
94:28
4:37
16:13
7:12
23:25
1:59
25:24
2:30
27:54
36:47
64:41
1:31
66:12
15:34
81:46
3:35
85:21
3:38
88:59
3:24
92:23
1:17
93:40
29Jan Lindh
Sundbybergs IK
95:1813:12
13:12
1:05
95:18
5:06
18:18
12:46
31:04
5:34
36:38
3:18
39:56
29:06
69:02
1:11
70:13
10:34
80:47
2:50
83:37
4:13
87:50
4:08
91:58
2:15
94:13
Anders Bengtsson
Sundbybergs IK
Ej godk.8:22
8:22

38:55
           
Jan Svensson
OK Orion
Ej godk.16:10
16:10

82:12
4:24
20:34
8:11
28:45
2:29
31:14
4:36
35:50
23:05
58:55
0:45
59:40
     




D554180 m16 anmälda
1Eva Folkesson Lööf
OK Pan-Kristianstad
40:436:16
6:16
4:36
10:52
1:37
12:29
8:06
20:35
6:44
27:19
3:28
30:47
3:16
34:03
2:19
36:22
1:51
38:13
1:39
39:52
0:51
40:43
 
2Ewa Roos
Helsingborgs SOK
43:185:26
5:26
5:23
10:49
1:30
12:19
9:13
21:32
6:37
28:09
4:28
32:37
4:05
36:42
2:23
39:05
2:10
41:15
1:16
42:31
0:47
43:18
 
3Ann Nilsson
Markaryds FK
44:154:53
4:53
4:47
9:40
1:33
11:13
8:50
20:03
10:15
30:18
3:49
34:07
3:13
37:20
2:35
39:55
1:51
41:46
1:29
43:15
1:00
44:15
 
4Christina Segerslätt
Skåneslättens OL
44:196:07
6:07
5:26
11:33
1:54
13:27
9:51
23:18
6:14
29:32
3:49
33:21
3:16
36:37
2:30
39:07
3:04
42:11
1:17
43:28
0:51
44:19
 
5Kristina Johansson
Kalmar OK
45:345:21
5:21
5:02
10:23
1:50
12:13
10:41
22:54
5:40
28:34
4:35
33:09
5:06
38:15
2:44
40:59
2:01
43:00
1:42
44:42
0:52
45:34
 
6Christina Olsson
Skåneslättens OL
46:185:47
5:47
6:50
12:37
2:03
14:40
9:39
24:19
7:36
31:55
4:14
36:09
3:16
39:25
2:42
42:07
2:13
44:20
1:12
45:32
0:46
46:18
 
7Eva Eklund
Växjö OK
47:036:05
6:05
5:27
11:32
1:39
13:11
8:51
22:02
11:01
33:03
4:05
37:08
3:13
40:21
2:09
42:30
2:26
44:56
1:15
46:11
0:52
47:03
 
8Ingela Ekelöv
Skåneslättens OL
49:037:24
7:24
4:45
12:09
3:29
15:38
9:02
24:40
11:05
35:45
4:05
39:50
3:10
43:00
1:58
44:58
2:00
46:58
1:12
48:10
0:53
49:03
 
9Mona Palm
Lessebo OK
50:386:00
6:00
6:38
12:38
2:13
14:51
11:33
26:24
7:03
33:27
6:05
39:32
3:54
43:26
2:46
46:12
2:08
48:20
1:23
49:43
0:55
50:38
 
10Wiveka Ernstsson
FK Göingarna
52:116:57
6:57
6:18
13:15
2:04
15:19
11:31
26:50
7:57
34:47
5:16
40:03
3:52
43:55
2:58
46:53
2:48
49:41
1:27
51:08
1:03
52:11
 
11Kati Németh
Stigmännen Karlshamns OK
63:237:01
7:01
6:46
13:47
2:17
16:04
10:39
26:43
17:02
43:45
5:18
49:03
3:51
52:54
4:20
57:14
3:21
60:35
1:59
62:34
0:49
63:23
 
12Tina Hagård
Rävetofta OK
72:5411:04
11:04
6:59
18:03
2:59
21:02
14:18
35:20
14:16
49:36
8:10
57:46
5:56
63:42
3:16
66:58
3:16
70:14
1:42
71:56
0:58
72:54
 
13Eva Tollstern
Växjö AIS
80:3213:57
13:57
8:09
22:06
3:07
25:13
16:47
42:00
11:39
53:39
8:06
61:45
4:51
66:36
8:07
74:43
2:55
77:38
1:57
79:35
0:57
80:32
 
14Berit Runefors
Växjö OK
89:107:46
7:46
8:37
16:23
2:49
19:12
15:48
35:00
25:25
60:25
12:23
72:48
5:03
77:51
4:04
81:55
3:19
85:14
2:53
88:07
1:03
89:10
 
15Ann Öhlin
Stigmännen Karlshamns OK
95:078:07
8:07
21:09
29:16
2:55
32:11
16:20
48:31
23:38
72:09
6:16
78:25
5:15
83:40
3:45
87:25
4:13
91:38
2:32
94:10
0:57
95:07
 
16Gunilla Sandström
Almby IK
101:417:17
7:17
15:11
22:28
3:43
26:11
32:45
58:56
13:47
72:43
5:58
78:41
4:54
83:35
10:16
93:51
3:17
97:08
3:28
100:36
1:05
101:41
 




H556170 m13 anmälda
1Jan Nordin
Sundsvalls OK
41:173:40
3:40
0:36
41:17
1:25
5:05
2:50
7:55
4:12
12:07
5:42
17:49
9:46
27:35
0:46
28:21
3:03
31:24
3:43
35:07
2:25
37:32
2:18
39:50
0:51
40:41
2Lars Söderlund
Tormestorps IF
42:483:26
3:26
0:36
42:48
1:22
4:48
2:59
7:47
4:31
12:18
4:57
17:15
10:21
27:36
0:49
28:25
3:12
31:37
4:14
35:51
2:37
38:28
2:27
40:55
1:17
42:12
3Ove Lernå
Kalmar OK
43:174:05
4:05
0:35
43:17
1:27
5:32
2:57
8:29
4:46
13:15
5:22
18:37
9:54
28:31
0:47
29:18
3:24
32:42
3:56
36:38
2:39
39:17
2:18
41:35
1:07
42:42
4Göran Månsson
Karlskrona SOK
48:223:42
3:42
0:33
48:22
1:36
5:18
3:23
8:41
5:06
13:47
5:35
19:22
12:40
32:02
0:52
32:54
3:52
36:46
4:41
41:27
2:46
44:13
2:40
46:53
0:56
47:49
5Ronny Nordgren
Sundbybergs IK
54:226:18
6:18
0:34
54:22
2:22
8:40
3:13
11:53
5:48
17:41
5:57
23:38
14:12
37:50
0:49
38:39
3:56
42:35
4:43
47:18
2:54
50:12
2:40
52:52
0:56
53:48
6Sverker Eriksson
OK Gynge
60:415:07
5:07
0:38
60:41
2:00
7:07
3:51
10:58
6:30
17:28
7:32
25:00
13:47
38:47
1:06
39:53
4:36
44:29
6:25
50:54
3:45
54:39
4:04
58:43
1:20
60:03
7Sten Segerslätt
Skåneslättens OL
61:594:57
4:57
0:50
61:59
1:35
6:32
4:03
10:35
6:27
17:02
7:19
24:21
16:44
41:05
0:56
42:01
5:23
47:24
5:05
52:29
3:34
56:03
3:39
59:42
1:27
61:09
8Jan Karlsson
Växjö OK
64:525:09
5:09
0:53
64:52
2:46
7:55
4:00
11:55
7:11
19:06
7:32
26:38
15:02
41:40
1:20
43:00
6:28
49:28
5:36
55:04
3:51
58:55
3:53
62:48
1:11
63:59
9Jan Kihl
Sundbybergs IK
66:195:40
5:40
0:49
66:19
2:21
8:01
3:58
11:59
6:44
18:43
7:06
25:49
17:41
43:30
1:05
44:35
5:31
50:06
5:48
55:54
3:45
59:39
4:14
63:53
1:37
65:30
10Richard Holmgren
Bergnäsets AIK
70:115:08
5:08
0:54
70:11
1:38
6:46
3:48
10:34
5:56
16:30
15:44
32:14
17:40
49:54
0:56
50:50
4:42
55:32
5:42
61:14
3:22
64:36
2:51
67:27
1:50
69:17
11Torbjörn Wrighed
Motala AIF OL
70:1812:12
12:12
0:55
70:18
1:36
13:48
4:08
17:56
6:34
24:30
8:53
33:23
14:57
48:20
1:02
49:22
5:18
54:40
5:46
60:26
3:43
64:09
3:24
67:33
1:50
69:23
12Torbjörn Söderlund
Leksands OK
72:186:39
6:39
0:43
72:18
2:33
9:12
3:31
12:43
6:53
19:36
16:01
35:37
14:24
50:01
0:54
50:55
3:48
54:43
5:02
59:45
7:20
67:05
3:27
70:32
1:03
71:35




D603680 m8 anmälda
1Ingrid Larsson
FK Göingarna
35:595:19
5:19
7:26
12:45
3:45
16:30
1:29
17:59
2:55
20:54
4:58
25:52
3:41
29:33
4:19
33:52
1:22
35:14
0:45
35:59
  
2Bente Käll
Växjö OK
38:577:34
7:34
7:30
15:04
3:47
18:51
1:14
20:05
2:46
22:51
4:44
27:35
5:30
33:05
3:16
36:21
1:41
38:02
0:55
38:57
  
3Inger Johansson
NAIS Orienteringsklubb
40:096:07
6:07
9:04
15:11
4:13
19:24
1:37
21:01
3:06
24:07
4:42
28:49
4:23
33:12
4:18
37:30
1:35
39:05
1:04
40:09
  
4Ulla Engelby
OK Pan-Kristianstad
44:467:35
7:35
8:33
16:08
5:21
21:29
1:43
23:12
4:05
27:17
5:10
32:27
5:44
38:11
4:09
42:20
1:35
43:55
0:51
44:46
  
5Lena Persson
Gamleby OK
46:528:14
8:14
7:52
16:06
4:48
20:54
1:29
22:23
4:19
26:42
4:51
31:33
8:26
39:59
4:28
44:27
1:28
45:55
0:57
46:52
  
6Kristin Johansson
Karlskrona SOK
56:3710:33
10:33
11:51
22:24
5:45
28:09
1:45
29:54
7:49
37:43
5:23
43:06
6:03
49:09
4:56
54:05
1:31
55:36
1:01
56:37
  
7Lena Johansson
Skogspojkarnas OK
58:569:06
9:06
11:17
20:23
7:33
27:56
2:52
30:48
6:14
37:02
7:02
44:04
6:13
50:17
5:27
55:44
2:05
57:49
1:07
58:56
  
8Christel Nilsson
OK Älme
78:2315:23
15:23
19:34
34:57
9:00
43:57
3:07
47:04
6:12
53:16
7:37
60:53
7:06
67:59
6:24
74:23
2:48
77:11
1:12
78:23
  




H605390 m19 anmälda
1Ulf Palmér
Ulricehamns OK
38:284:17
4:17
1:38
5:55
5:33
11:28
2:58
14:26
2:31
16:57
10:23
27:20
2:41
30:01
1:39
31:40
2:34
34:14
2:38
36:52
1:05
37:57
0:31
38:28
2Kjell Westin
Porsgrunn OL
44:244:23
4:23
1:04
5:27
6:48
12:15
2:18
14:33
4:39
19:12
13:11
32:23
2:48
35:11
2:00
37:11
2:58
40:09
2:46
42:55
0:55
43:50
0:34
44:24
3Ingmar Ekelöv
Skåneslättens OL
44:525:02
5:02
1:11
6:13
6:25
12:38
2:17
14:55
3:23
18:18
13:54
32:12
2:51
35:03
1:48
36:51
2:44
39:35
3:22
42:57
1:16
44:13
0:39
44:52
4Christer Folkesson
Eksjö SOK
46:444:56
4:56
1:09
6:05
7:13
13:18
2:19
15:37
3:23
19:00
13:40
32:40
3:46
36:26
2:05
38:31
3:32
42:03
2:52
44:55
1:10
46:05
0:39
46:44
5Göran Svenson
SOK Viljan
47:554:55
4:55
1:04
5:59
6:50
12:49
2:57
15:46
4:00
19:46
14:10
33:56
3:44
37:40
2:00
39:40
3:26
43:06
2:53
45:59
1:12
47:11
0:44
47:55
6Jan-Ola Karlsson
OK Njudung
51:146:36
6:36
1:02
7:38
6:45
14:23
3:07
17:30
2:42
20:12
16:11
36:23
3:20
39:43
2:35
42:18
3:19
45:37
3:10
48:47
1:32
50:19
0:55
51:14
7Kenneth Fager
Karlskrona SOK
52:045:36
5:36
2:12
7:48
7:52
15:40
3:16
18:56
3:00
21:56
15:14
37:10
3:42
40:52
2:23
43:15
3:11
46:26
3:23
49:49
1:35
51:24
0:40
52:04
8Ingemar Persson
Gamleby OK
55:456:00
6:00
1:40
7:40
9:28
17:08
4:25
21:33
3:39
25:12
14:48
40:00
4:02
44:02
2:37
46:39
3:24
50:03
3:49
53:52
1:09
55:01
0:44
55:45
9Stellan Martinsson
OK Tyringe
55:475:20
5:20
1:17
6:37
8:08
14:45
2:46
17:31
3:50
21:21
16:47
38:08
4:13
42:21
2:30
44:51
3:59
48:50
4:02
52:52
1:46
54:38
1:09
55:47
10Lars Eklund
Växjö OK
56:156:29
6:29
1:11
7:40
7:31
15:11
3:43
18:54
2:54
21:48
18:41
40:29
3:43
44:12
2:31
46:43
4:19
51:02
3:19
54:21
1:08
55:29
0:46
56:15
11Lennart Smedenmark
Ronneby OK
56:226:10
6:10
1:52
8:02
9:43
17:45
4:22
22:07
3:03
25:10
15:22
40:32
3:45
44:17
2:16
46:33
3:29
50:02
3:44
53:46
1:40
55:26
0:56
56:22
12Per Nilsson
Stigmännen Karlshamns OK
57:149:36
9:36
1:16
10:52
7:30
18:22
3:45
22:07
3:14
25:21
15:15
40:36
4:06
44:42
3:23
48:05
3:52
51:57
3:24
55:21
1:06
56:27
0:47
57:14
13Thomas Almqvist
Karlskrona SOK
58:355:43
5:43
1:39
7:22
7:58
15:20
5:27
20:47
3:18
24:05
17:02
41:07
4:17
45:24
2:38
48:02
4:05
52:07
3:33
55:40
1:56
57:36
0:59
58:35
14Pelle Skullman
Linköpings OK
59:496:12
6:12
4:47
10:59
8:06
19:05
4:21
23:26
3:46
27:12
16:14
43:26
3:45
47:11
2:40
49:51
3:55
53:46
3:31
57:17
1:38
58:55
0:54
59:49
15Thomas Dagsberg
OK Orion
62:087:53
7:53
2:50
10:43
8:49
19:32
3:02
22:34
3:39
26:13
20:13
46:26
3:50
50:16
2:38
52:54
3:29
56:23
3:34
59:57
1:28
61:25
0:43
62:08
16Bo Salomonson
Kalmar OK
62:588:18
8:18
1:24
9:42
9:05
18:47
3:05
21:52
3:48
25:40
18:49
44:29
4:22
48:51
3:00
51:51
4:24
56:15
3:59
60:14
1:43
61:57
1:01
62:58
17Rolf Ohrlander
OK Pan-Kristianstad
78:276:48
6:48
2:00
8:48
10:10
18:58
4:09
23:07
5:23
28:30
27:23
55:53
5:05
60:58
3:49
64:47
5:10
69:57
5:53
75:50
1:34
77:24
1:03
78:27
18Jan Olof Ferm
FK Göingarna
79:088:36
8:36
1:28
10:04
11:59
22:03
4:11
26:14
4:57
31:11
26:59
58:10
4:21
62:31
3:54
66:25
4:15
70:40
5:38
76:18
1:57
78:15
0:53
79:08




D653760 m5 anmälda
1Lena Söderberg
OK Skogsfalken
39:046:14
6:14
6:18
12:32
4:51
17:23
1:25
18:48
3:59
22:47
3:24
26:11
3:48
29:59
3:03
33:02
4:01
37:03
1:13
38:16
0:48
39:04
 
2Maj-Britt Byström
Rävetofta OK
47:317:05
7:05
8:39
15:44
5:18
21:02
1:48
22:50
4:29
27:19
3:56
31:15
4:20
35:35
4:22
39:57
4:59
44:56
1:30
46:26
1:05
47:31
 
3Bigge Bengtsson
Stigmännen Karlshamns OK
48:107:03
7:03
10:15
17:18
4:33
21:51
1:57
23:48
5:16
29:04
4:12
33:16
4:23
37:39
3:25
41:04
4:41
45:45
1:32
47:17
0:53
48:10
 
4Marianne Sellgren
Sigtuna OK
64:009:47
9:47
10:56
20:43
6:24
27:07
2:25
29:32
7:14
36:46
6:16
43:02
5:45
48:47
4:25
53:12
6:20
59:32
3:00
62:32
1:28
64:00
 
5Kristina Fransson
OK Virdarna
64:029:07
9:07
9:56
19:03
5:59
25:02
3:11
28:13
5:20
33:33
4:29
38:02
12:00
50:02
4:29
54:31
6:28
60:59
1:46
62:45
1:17
64:02
 




H654790 m13 anmälda
1Krister Nilsson
Växjö OK
42:045:05
5:05
1:35
6:40
7:39
14:19
1:54
16:13
11:42
27:55
4:24
32:19
2:24
34:43
2:49
37:32
2:53
40:25
1:02
41:27
0:37
42:04
 
2Björn Palm
Lessebo OK
44:105:09
5:09
1:21
6:30
7:47
14:17
2:16
16:33
10:50
27:23
4:59
32:22
2:52
35:14
3:01
38:15
3:19
41:34
1:47
43:21
0:49
44:10
 
3Jörgen Nilsson
Ronneby OK
44:255:04
5:04
1:06
6:10
7:28
13:38
2:11
15:49
12:30
28:19
4:50
33:09
2:47
35:56
3:45
39:41
2:58
42:39
1:05
43:44
0:41
44:25
 
4Christer Ljungdahl
Hjärnarps OL
49:285:23
5:23
1:53
7:16
7:57
15:13
2:39
17:52
12:53
30:45
7:24
38:09
2:42
40:51
3:27
44:18
3:13
47:31
1:12
48:43
0:45
49:28
 
5Nils-Arne Håkansson
Stigmännen Karlshamns OK
51:195:24
5:24
1:40
7:04
7:42
14:46
2:09
16:55
16:58
33:53
5:08
39:01
3:05
42:06
3:39
45:45
3:30
49:15
1:26
50:41
0:38
51:19
 
6Håkan Nilsson
Malmö OK
53:486:02
6:02
1:38
7:40
10:31
18:11
2:19
20:30
14:59
35:29
5:29
40:58
3:01
43:59
3:43
47:42
3:38
51:20
1:39
52:59
0:49
53:48
 
7Kim Folander
OK Sorø
55:057:02
7:02
1:33
8:35
8:48
17:23
2:58
20:21
13:59
34:20
6:08
40:28
3:15
43:43
3:48
47:31
5:33
53:04
1:21
54:25
0:40
55:05
 
8Owe Nilsson
Stigmännen Karlshamns OK
57:2314:22
14:22
1:29
15:51
7:41
23:32
2:17
25:49
14:16
40:05
4:57
45:02
3:45
48:47
3:17
52:04
3:14
55:18
1:11
56:29
0:54
57:23
 
9Gert Olsson
Skåneslättens OL
58:146:41
6:41
1:41
8:22
9:23
17:45
2:49
20:34
15:57
36:31
6:04
42:35
4:02
46:37
4:19
50:56
4:33
55:29
1:54
57:23
0:51
58:14
 
10Arne Johansson
OK Älme
58:456:42
6:42
3:35
10:17
11:51
22:08
2:30
24:38
13:56
38:34
6:10
44:44
3:42
48:26
4:27
52:53
4:03
56:56
1:06
58:02
0:43
58:45
 
11Kent Svensson
OK Skogsfalken
59:057:14
7:14
7:01
14:15
9:05
23:20
2:18
25:38
14:01
39:39
6:10
45:49
4:19
50:08
3:20
53:28
3:36
57:04
1:10
58:14
0:51
59:05
 
12Tommy Olausson
SOK Aneby
60:416:35
6:35
1:40
8:15
11:04
19:19
2:46
22:05
14:32
36:37
6:07
42:44
4:12
46:56
7:28
54:24
4:02
58:26
1:24
59:50
0:51
60:41
 
13Lars-Gunnar Bengtsson
Stigmännen Karlshamns OK
77:3511:30
11:30
1:55
13:25
10:56
24:21
4:11
28:32
20:50
49:22
8:23
57:45
6:13
63:58
5:11
69:09
4:49
73:58
2:16
76:14
1:21
77:35
 




D703110 m14 anmälda
1Birgitta Olsson
Ronneby OK
36:287:55
7:55
2:42
10:37
5:07
15:44
7:33
23:17
4:34
27:51
3:47
31:38
2:31
34:09
1:25
35:34
0:54
36:28
   
2Helen Andertoft
Markaryds FK
38:169:36
9:36
2:38
12:14
5:05
17:19
8:19
25:38
4:23
30:01
2:59
33:00
2:55
35:55
1:29
37:24
0:52
38:16
   
3Britt Forsell Pirozzi
Skåneslättens OL
41:419:36
9:36
3:24
13:00
5:34
18:34
9:00
27:34
4:40
32:14
3:21
35:35
3:02
38:37
2:10
40:47
0:54
41:41
   
4Ulla Håkansson
OK Gynge
43:4210:06
10:06
3:39
13:45
5:33
19:18
8:12
27:30
4:49
32:19
5:47
38:06
2:46
40:52
1:46
42:38
1:04
43:42
   
5Gullevi Svensson
Ronneby OK
44:588:54
8:54
5:46
14:40
8:57
23:37
7:51
31:28
4:09
35:37
3:10
38:47
3:10
41:57
2:00
43:57
1:01
44:58
   
6Berit Byström
OK Virdarna
45:1110:01
10:01
3:56
13:57
5:55
19:52
9:01
28:53
6:10
35:03
3:19
38:22
3:17
41:39
2:25
44:04
1:07
45:11
   
7Ann-Mari Persson
Växjö OK
46:2711:07
11:07
4:41
15:48
6:07
21:55
8:31
30:26
4:35
35:01
5:10
40:11
2:41
42:52
2:27
45:19
1:08
46:27
   
8Bodil Ruter
OK Älme
48:259:37
9:37
7:31
17:08
7:35
24:43
8:18
33:01
5:39
38:40
3:21
42:01
3:18
45:19
2:02
47:21
1:04
48:25
   
9Gull Svensson
Tockarps IK
50:199:32
9:32
4:12
13:44
7:08
20:52
12:14
33:06
6:35
39:41
3:17
42:58
4:41
47:39
1:37
49:16
1:03
50:19
   
10Ros-Mari Karlsson
Nybro OK
50:2212:24
12:24
7:15
19:39
6:23
26:02
8:28
34:30
4:34
39:04
4:49
43:53
2:53
46:46
2:31
49:17
1:05
50:22
   
11Solbritt Gustafsson
OK Virdarna
63:0617:20
17:20
6:31
23:51
7:11
31:02
10:59
42:01
6:17
48:18
5:25
53:43
4:08
57:51
3:45
61:36
1:30
63:06
   
12Gunilla Grönblad
Härlövs IF
68:4211:55
11:55
6:52
18:47
6:57
25:44
16:32
42:16
8:09
50:25
6:56
57:21
7:56
65:17
2:12
67:29
1:13
68:42
   
13Ulla Nilsson
SOK Viljan
82:5318:10
18:10
9:31
27:41
10:51
38:32
18:07
56:39
8:51
65:30
5:27
70:57
4:47
75:44
4:23
80:07
2:46
82:53
   
Berit Nilsson
OK Älme
Ej godk.13:42
13:42
 
34:24
11:51
46:15
14:59
61:14
4:35
65:49
4:19
70:08
3:05
73:13
1:39
74:52
   




H704200 m26 anmälda
1Tommy Olsson
Karlskrona SOK
36:396:38
6:38
4:08
10:46
1:35
12:21
6:07
18:28
2:59
21:27
6:58
28:25
3:15
31:40
3:08
34:48
1:02
35:50
0:49
36:39
  
2Anders Sellgren
Sigtuna OK
38:396:41
6:41
4:05
10:46
1:47
12:33
6:13
18:46
3:40
22:26
7:29
29:55
3:28
33:23
3:25
36:48
1:06
37:54
0:45
38:39
  
3Erland Martinsson
OK Tyringe
40:437:17
7:17
3:58
11:15
2:09
13:24
6:31
19:55
3:21
23:16
6:48
30:04
5:06
35:10
3:35
38:45
1:08
39:53
0:50
40:43
  
4Lennart Bohman
Karlskrona SOK
40:528:42
8:42
4:06
12:48
1:38
14:26
6:25
20:51
3:39
24:30
7:04
31:34
3:46
35:20
3:28
38:48
1:18
40:06
0:46
40:52
  
5Hans Sjögren
Alvesta SOK
41:437:43
7:43
4:14
11:57
1:55
13:52
7:15
21:07
3:30
24:37
7:48
32:25
3:34
35:59
3:34
39:33
1:19
40:52
0:51
41:43
  
6Ingvar Persson
FK Åsen
43:017:35
7:35
3:58
11:33
4:10
15:43
6:14
21:57
3:29
25:26
7:50
33:16
4:00
37:16
3:47
41:03
1:14
42:17
0:44
43:01
  
7Roland Nilsson
SOK Viljan
43:037:58
7:58
4:38
12:36
1:56
14:32
7:08
21:40
3:41
25:21
7:53
33:14
3:46
37:00
3:55
40:55
1:19
42:14
0:49
43:03
  
8Ingemar Andersson
OK Orion
43:167:34
7:34
4:22
11:56
2:01
13:57
6:53
20:50
4:25
25:15
8:22
33:37
3:41
37:18
3:34
40:52
1:33
42:25
0:51
43:16
  
9Inge Persson
FK Boken
43:347:57
7:57
3:57
11:54
3:03
14:57
7:59
22:56
3:40
26:36
7:26
34:02
3:35
37:37
3:47
41:24
1:16
42:40
0:54
43:34
  
10Nils Karlsson
Växjö AIS
44:327:53
7:53
4:22
12:15
1:59
14:14
8:19
22:33
3:23
25:56
8:46
34:42
3:49
38:31
3:31
42:02
1:38
43:40
0:52
44:32
  
11Sven-Åke Granquist
Hästveda OK
45:207:38
7:38
5:01
12:39
2:31
15:10
7:35
22:45
5:19
28:04
7:12
35:16
4:18
39:34
3:31
43:05
1:23
44:28
0:52
45:20
  
12Lars Henriksson
OK Älme
49:198:44
8:44
5:21
14:05
2:09
16:14
7:30
23:44
5:14
28:58
8:59
37:57
4:27
42:24
4:15
46:39
1:38
48:17
1:02
49:19
  
13Ebbe Malm
Markaryds FK
50:018:00
8:00
4:45
12:45
2:05
14:50
8:39
23:29
4:38
28:07
10:10
38:17
4:18
42:35
5:33
48:08
1:12
49:20
0:41
50:01
  
14Peter Dahlstedt
OK Pan-Kristianstad
50:1310:07
10:07
5:04
15:11
2:23
17:34
9:30
27:04
3:57
31:01
7:58
38:59
4:43
43:42
4:13
47:55
1:20
49:15
0:58
50:13
  
15Sven Ruter
OK Älme
50:188:07
8:07
5:25
13:32
2:23
15:55
8:36
24:31
4:51
29:22
8:55
38:17
4:26
42:43
4:34
47:17
1:57
49:14
1:04
50:18
  
16Gerth Sällström
Lessebo OK
51:119:50
9:50
5:16
15:06
2:20
17:26
8:04
25:30
4:24
29:54
9:19
39:13
4:46
43:59
4:27
48:26
1:46
50:12
0:59
51:11
  
17Kjell Månsson
Karlskrona SOK
52:067:32
7:32
4:07
11:39
2:26
14:05
11:27
25:32
3:26
28:58
14:30
43:28
3:45
47:13
2:59
50:12
1:11
51:23
0:43
52:06
  
18Bertil Ottosson
FK Göingarna
53:339:35
9:35
5:16
14:51
2:17
17:08
9:44
26:52
4:42
31:34
9:47
41:21
5:12
46:33
4:04
50:37
1:51
52:28
1:05
53:33
  
19Christer Grönblad
Härlövs IF
54:188:23
8:23
5:15
13:38
4:14
17:52
7:19
25:11
5:09
30:20
12:06
42:26
4:22
46:48
5:14
52:02
1:19
53:21
0:57
54:18
  
20Toivo Voudinmäki
Mullsjö SOK
61:2812:29
12:29
5:22
17:51
2:50
20:41
8:22
29:03
6:20
35:23
13:47
49:10
5:33
54:43
4:01
58:44
1:55
60:39
0:49
61:28
  
21Sven-Erik Forsell
Skåneslättens OL
66:3812:06
12:06
6:07
18:13
2:18
20:31
10:18
30:49
6:28
37:17
14:19
51:36
5:22
56:58
5:50
62:48
2:49
65:37
1:01
66:38
  
Göran Karlsson
Lessebo OK
Ej godk.        
17:45
3:35
21:20
  
Jan Hansson
Lunds OK
Ej godk.10:34
10:34
        
41:13
  
Leif Ingemarsson
Karlskrona SOK
Ej godk.8:32
8:32
5:12
13:44
5:02
18:46
10:56
29:42
    
58:22
0:55
59:17
  




D753080 m3 anmälda
1Britt Axelsson
Nybro OK
48:2912:00
12:00
4:04
16:04
5:00
21:04
11:26
32:30
4:54
37:24
7:57
45:21
1:56
47:17
1:12
48:29
    
2Bernice Antonsson
FK Friskus-Varberg
52:2313:14
13:14
4:11
17:25
7:29
24:54
11:04
35:58
6:22
42:20
6:37
48:57
2:01
50:58
1:25
52:23
    
3Clarie Ek
OK Pan-Kristianstad
54:3114:29
14:29
3:53
18:22
6:12
24:34
11:31
36:05
5:54
41:59
7:40
49:39
3:37
53:16
1:15
54:31
    




H753680 m18 anmälda
1Roland Karlsson
Ronneby OK
38:577:39
7:39
7:30
15:09
3:59
19:08
1:17
20:25
3:16
23:41
5:25
29:06
4:13
33:19
3:35
36:54
1:18
38:12
0:45
38:57
  
2Sivert Axelsson
Kalmar OK
39:516:35
6:35
7:47
14:22
4:17
18:39
1:36
20:15
4:46
25:01
4:45
29:46
3:56
33:42
3:53
37:35
1:26
39:01
0:50
39:51
  
3Hagbert Persson
Växjö OK
41:576:57
6:57
8:33
15:30
5:45
21:15
1:25
22:40
3:32
26:12
4:56
31:08
4:39
35:47
3:45
39:32
1:32
41:04
0:53
41:57
  
4Stig Karlsson
Lessebo OK
42:436:28
6:28
8:36
15:04
4:46
19:50
1:46
21:36
5:02
26:38
4:52
31:30
4:29
35:59
4:06
40:05
1:39
41:44
0:59
42:43
  
5Peo Bengtsson
OK Pan-Kristianstad
44:426:39
6:39
8:39
15:18
4:53
20:11
1:57
22:08
4:36
26:44
5:10
31:54
5:23
37:17
4:54
42:11
1:34
43:45
0:57
44:42
  
6Kurt Bergstrand
Lessebo OK
45:066:54
6:54
9:16
16:10
5:07
21:17
1:36
22:53
4:23
27:16
5:50
33:06
5:10
38:16
4:26
42:42
1:27
44:09
0:57
45:06
  
7Raimo Salminen
OK Pan-Kristianstad
45:386:36
6:36
9:01
15:37
7:36
23:13
1:21
24:34
4:59
29:33
4:52
34:25
4:24
38:49
4:18
43:07
1:34
44:41
0:57
45:38
  
8Torsten Claesson
OK Älme
46:277:13
7:13
9:28
16:41
5:08
21:49
1:47
23:36
4:46
28:22
6:32
34:54
4:40
39:34
4:26
44:00
1:28
45:28
0:59
46:27
  
9Bo Svensson
Tockarps IK
46:318:38
8:38
9:21
17:59
4:36
22:35
1:45
24:20
4:49
29:09
5:27
34:36
4:40
39:16
4:31
43:47
1:38
45:25
1:06
46:31
  
10Hubert Hugosson
OK Gynge
50:168:28
8:28
10:13
18:41
5:32
24:13
1:48
26:01
5:21
31:22
6:22
37:44
4:43
42:27
4:45
47:12
1:48
49:00
1:16
50:16
  
11Bertil Lööf
OK Pan-Kristianstad
52:377:50
7:50
10:35
18:25
4:56
23:21
1:43
25:04
5:09
30:13
5:30
35:43
8:46
44:29
4:38
49:07
2:08
51:15
1:22
52:37
  
12Torgny Jonsson
Växjö AIS
54:0411:33
11:33
10:02
21:35
5:53
27:28
2:01
29:29
5:06
34:35
6:03
40:38
5:57
46:35
4:20
50:55
2:03
52:58
1:06
54:04
  
13Göran Folkesson
Ronneby OK
54:058:46
8:46
10:44
19:30
6:18
25:48
2:12
28:00
5:18
33:18
5:32
38:50
5:37
44:27
5:45
50:12
2:35
52:47
1:18
54:05
  
14Roland Edvinsson
FK Göingarna
54:468:16
8:16
11:46
20:02
6:42
26:44
2:04
28:48
5:25
34:13
6:17
40:30
5:54
46:24
5:33
51:57
1:40
53:37
1:09
54:46
  
15Bengt Bergqvist
Stigmännen Karlshamns OK
54:478:01
8:01
10:02
18:03
10:11
28:14
1:44
29:58
5:13
35:11
6:33
41:44
5:13
46:57
5:05
52:02
1:44
53:46
1:01
54:47
  
16Göran Thour
Värend GN OL
65:259:51
9:51
14:20
24:11
7:20
31:31
2:29
34:00
5:13
39:13
8:44
47:57
6:48
54:45
6:02
60:47
3:14
64:01
1:24
65:25
  
17Ragnar Olsson
Ronneby OK
68:3817:36
17:36
12:29
30:05
5:25
35:30
2:06
37:36
6:36
44:12
8:21
52:33
5:45
58:18
6:09
64:27
2:32
66:59
1:39
68:38
  
18Sven Persson
Torsås OK
70:5814:54
14:54
11:11
26:05
6:38
32:43
2:20
35:03
6:13
41:16
13:24
54:40
5:18
59:58
7:15
67:13
2:35
69:48
1:10
70:58
  




H803110 m3 anmälda
1Gillis Alm
Växjö OK
45:1510:23
10:23
3:59
14:22
7:23
21:45
8:47
30:32
5:28
36:00
3:24
39:24
2:54
42:18
1:58
44:16
0:59
45:15
   
2Torsten Hannrup
OK Kompassen
53:5612:35
12:35
3:48
16:23
7:29
23:52
10:52
34:44
5:55
40:39
3:41
44:20
5:58
50:18
2:17
52:35
1:21
53:56
   
3Bernt Petersson
Alvesta SOK
58:4511:39
11:39
9:00
20:39
8:40
29:19
12:42
42:01
6:13
48:14
3:41
51:55
3:22
55:17
2:21
57:38
1:07
58:45
   




H853080 m1 anmälda
Nils-Åke Nilsson
Andrarums IF
Ej godk.17:55
17:55
 
33:03
13:44
46:47
16:17
63:04
10:18
73:22
3:12
76:34
1:58
78:32
    




Inskolning1530 m19 anmälda
Anton Henrysson
Klubblös
Godkänd2:24
2:24
1:36
4:00
3:20
7:20
1:35
8:55
1:46
10:41
2:24
13:05
1:28
14:33
1:14
15:47
    
Axel Lennartsson
OK Vilse 87
Godkänd1:15
1:15
1:56
3:11
2:54
6:05
1:07
7:12
1:11
8:23
2:38
11:01
1:23
12:24
0:44
13:08
    
Charlie Mulari
OK Vilse 87
Godkänd1:43
1:43
2:23
4:06
4:34
8:40
1:12
9:52
2:20
12:12
3:56
16:08
1:51
17:59
1:58
19:57
    
Filip Axelsson
OK Vilse 87
Godkänd2:12
2:12
3:13
5:25
7:04
12:29
1:11
13:40
2:39
16:19
6:16
22:35
1:43
24:18
1:36
25:54
    
Filippa Landelius
Lessebo OK
Godkänd3:24
3:24
3:10
6:34
6:11
12:45
2:38
15:23
3:16
18:39
5:11
23:50
3:14
27:04
1:38
28:42
    
Frida Moberg
FK Göingarna
Godkänd2:58
2:58
2:16
5:14
5:14
10:28
1:06
11:34
2:27
14:01
4:09
18:10
2:01
20:11
2:04
22:15
    
Karen Markussen
Allerød OK
Godkänd1:10
1:10
2:33
3:43
3:10
6:53
6:25
13:18
3:36
16:54
2:12
19:06
1:54
21:00
0:43
21:43
    
Linus Svensson
OK Vilse 87
Godkänd2:18
2:18
4:44
7:02
5:17
12:19
1:36
13:55
3:30
17:25
3:20
20:45
1:11
21:56
1:04
23:00
    
Love Henrysson
Klubblös
Godkänd2:06
2:06
1:56
4:02
4:09
8:11
0:49
9:00
2:40
11:40
3:39
15:19
1:30
16:49
2:11
19:00
    
Malte Axelsson
OK Vilse 87
Godkänd1:27
1:27
2:03
3:30
3:44
7:14
0:46
8:00
2:32
10:32
2:53
13:25
1:15
14:40
1:00
15:40
    
Millie Mulari
OK Vilse 87
Godkänd2:00
2:00
2:19
4:19
4:34
8:53
1:10
10:03
2:28
12:31
3:36
16:07
1:56
18:03
1:57
20:00
    
My Halleröd
Klubblös
Godkänd1:36
1:36
3:12
4:48
2:44
7:32
1:06
8:38
1:53
10:31
3:09
13:40
1:21
15:01
1:07
16:08
    
Oliver Svensson
OK Vilse 87
Godkänd2:43
2:43
4:34
7:17
5:37
12:54
1:42
14:36
2:25
17:01
3:36
20:37
1:33
22:10
2:21
24:31
    
Olle Håkansson
Ronneby OK
Godkänd1:39
1:39
3:18
4:57
11:47
16:44
1:43
18:27
5:06
23:33
4:50
28:23
1:06
29:29
0:51
30:20
    
Signe Bakkman
IFK Lidingö SOK
Godkänd1:24
1:24
2:50
4:14
4:40
8:54
1:51
10:45
2:52
13:37
4:35
18:12
3:26
21:38
1:19
22:57
    
Sofia Halldin
KFUM Örebro OK
Godkänd1:18
1:18
1:57
3:15
3:41
6:56
1:02
7:58
2:32
10:30
2:39
13:09
1:13
14:22
1:08
15:30
    
Sofia Lundström
Sundbybergs IK
Godkänd1:56
1:56
3:16
5:12
5:28
10:40
1:34
12:14
2:16
14:30
5:11
19:41
1:54
21:35
1:30
23:05
    
Sophie Widuch
Karlskrona SOK
Godkänd2:47
2:47
3:32
6:19
5:11
11:30
1:21
12:51
4:02
16:53
5:52
22:45
2:31
25:16
2:37
27:53
    
Viggo Lewis
OK Vilse 87
Godkänd1:12
1:12
1:50
3:02
3:00
6:02
1:07
7:09
1:14
8:23
2:22
10:45
1:16
12:01
1:05
13:06
    




U12240 m24 anmälda
1Edvin Halldin
KFUM Örebro OK
15:360:51
0:51
1:15
2:06
3:00
5:06
1:48
6:54
1:23
8:17
0:57
9:14
2:54
12:08
1:42
13:50
0:57
14:47
0:49
15:36
  
2Tilda Svensson
OK Vilse 87
16:211:00
1:00
1:20
2:20
2:09
4:29
2:11
6:40
1:45
8:25
1:28
9:53
2:39
12:32
2:01
14:33
0:59
15:32
0:49
16:21
  
3Elias Lindström
Ronneby OK
17:561:01
1:01
1:15
2:16
2:26
4:42
2:20
7:02
1:51
8:53
0:57
9:50
3:29
13:19
2:27
15:46
1:18
17:04
0:52
17:56
  
4Hugo Duvborn
OK Vilse 87
20:381:17
1:17
1:22
2:39
2:20
4:59
2:43
7:42
1:57
9:39
1:40
11:19
5:07
16:26
2:25
18:51
0:58
19:49
0:49
20:38
  
5Thea Lewis
OK Vilse 87
20:551:12
1:12
1:25
2:37
2:46
5:23
2:34
7:57
2:13
10:10
1:07
11:17
5:09
16:26
2:42
19:08
1:01
20:09
0:46
20:55
  
6Tore Emil Maarup
Allerød OK
21:311:12
1:12
1:42
2:54
2:33
5:27
2:28
7:55
2:05
10:00
1:43
11:43
5:36
17:19
2:37
19:56
0:58
20:54
0:37
21:31
  
Nova Ott
Söders-Tyresö
21:311:12
1:12
2:26
3:38
3:18
6:56
3:10
10:06
3:05
13:11
0:59
14:10
3:20
17:30
2:09
19:39
1:01
20:40
0:51
21:31
  
8Molly Duvborn
OK Vilse 87
23:121:10
1:10
2:09
3:19
2:45
6:04
3:17
9:21
2:12
11:33
2:06
13:39
4:16
17:55
3:21
21:16
1:03
22:19
0:53
23:12
  
9William Mulari
OK Vilse 87
23:371:10
1:10
1:35
2:45
2:48
5:33
3:34
9:07
3:21
12:28
1:33
14:01
4:41
18:42
2:29
21:11
1:31
22:42
0:55
23:37
  
10Oskar Söderberg
OK Skogsfalken
24:092:07
2:07
2:32
4:39
3:15
7:54
3:27
11:21
2:41
14:02
1:32
15:34
3:57
19:31
2:11
21:42
1:30
23:12
0:57
24:09
  
11Erik Zettervall
Karlskrona SOK
25:420:57
0:57
1:46
2:43
2:28
5:11
1:53
7:04
1:49
8:53
10:04
18:57
3:21
22:18
1:51
24:09
0:48
24:57
0:45
25:42
  
12Isak Sandelin
Tumba-Mälarhöjden OK
26:011:49
1:49
2:01
3:50
3:54
7:44
3:27
11:11
3:14
14:25
2:30
16:55
4:23
21:18
2:40
23:58
1:12
25:10
0:51
26:01
  
13Holger Domeij
Karlskrona SOK
26:021:19
1:19
1:56
3:15
3:20
6:35
2:50
9:25
2:32
11:57
6:49
18:46
3:29
22:15
1:57
24:12
1:01
25:13
0:49
26:02
  
14Emilia Augustsson
Lessebo OK
26:031:18
1:18
2:11
3:29
3:12
6:41
3:47
10:28
2:44
13:12
1:52
15:04
5:39
20:43
3:05
23:48
1:34
25:22
0:41
26:03
  
15Millie Arvidsson
OK Vilse 87
26:071:12
1:12
2:11
3:23
3:07
6:30
2:58
9:28
2:06
11:34
3:43
15:17
6:03
21:20
2:33
23:53
1:18
25:11
0:56
26:07
  
16Anna Enberg
Linköpings OK
26:271:28
1:28
1:37
3:05
3:59
7:04
3:07
10:11
3:13
13:24
1:50
15:14
5:32
20:46
2:58
23:44
1:38
25:22
1:05
26:27
  
17Ellen Svensson
Klubblös
26:431:32
1:32
2:24
3:56
3:20
7:16
4:39
11:55
2:15
14:10
1:36
15:46
5:00
20:46
3:07
23:53
1:36
25:29
1:14
26:43
  
18Filippa Karkulehto
OK Vilse 87
26:531:47
1:47
1:52
3:39
3:33
7:12
3:32
10:44
2:39
13:23
2:28
15:51
4:58
20:49
2:48
23:37
1:38
25:15
1:38
26:53
  
19Sonia Kurashova
FK Åsen
26:551:29
1:29
2:12
3:41
3:08
6:49
3:00
9:49
2:49
12:38
1:26
14:04
7:39
21:43
3:09
24:52
1:02
25:54
1:01
26:55
  
20Vincent Almgren
Karlskrona SOK
28:351:15
1:15
7:23
8:38
3:00
11:38
2:52
14:30
2:09
16:39
1:23
18:02
4:47
22:49
3:16
26:05
1:18
27:23
1:12
28:35
  
21Erik Käll
Tumba-Mälarhöjden OK
33:071:17
1:17
1:50
3:07
3:30
6:37
2:45
9:22
2:59
12:21
12:21
24:42
4:12
28:54
2:21
31:15
0:56
32:11
0:56
33:07
  
22Solveig Jensen
Malmö OK
43:592:24
2:24
2:12
4:36
8:33
13:09
3:50
16:59
4:33
21:32
2:00
23:32
9:07
32:39
5:07
37:46
2:50
40:36
3:23
43:59
  
Emil Zetterlund
Göteborg-Majorna OK
Ej godk.2:15
2:15
2:34
4:49
4:31
9:20
   
13:45
4:34
18:19
2:16
20:35
2:21
22:56
  




U22740 m30 anmälda
1Jakob Omelchenko
Karlskrona SOK
22:052:49
2:49
2:00
4:49
4:06
8:55
2:20
11:15
1:24
12:39
2:28
15:07
3:18
18:25
1:17
19:42
1:47
21:29
0:36
22:05
  
2Linnéa Edvardsson
Eksjö SOK
23:334:06
4:06
2:17
6:23
4:00
10:23
2:05
12:28
1:38
14:06
2:36
16:42
2:42
19:24
1:26
20:50
2:01
22:51
0:42
23:33
  
3Emil Ring
Ronneby OK
23:422:55
2:55
2:54
5:49
3:30
9:19
2:08
11:27
1:27
12:54
3:08
16:02
3:59
20:01
1:13
21:14
1:55
23:09
0:33
23:42
  
4Alvin Lundgren
Växjö OK
23:462:33
2:33
2:34
5:07
3:47
8:54
2:18
11:12
1:45
12:57
2:47
15:44
3:21
19:05
2:01
21:06
1:55
23:01
0:45
23:46
  
5Elias Kronmar
Karlskrona SOK
24:383:29
3:29
2:58
6:27
3:50
10:17
1:52
12:09
1:49
13:58
2:59
16:57
3:47
20:44
1:17
22:01
1:55
23:56
0:42
24:38
  
6Isak Eng
OK Pan-Kristianstad
25:082:49
2:49
2:46
5:35
3:32
9:07
2:46
11:53
2:31
14:24
2:57
17:21
3:07
20:28
2:02
22:30
2:01
24:31
0:37
25:08
  
7Kevin Ståhl
OK Älme
25:112:20
2:20
5:19
7:39
4:00
11:39
2:07
13:46
1:18
15:04
2:23
17:27
3:02
20:29
1:49
22:18
2:17
24:35
0:36
25:11
  
8Malva Larsson
OK Orion
25:392:24
2:24
4:03
6:27
4:06
10:33
2:23
12:56
1:37
14:33
3:12
17:45
4:07
21:52
1:25
23:17
1:43
25:00
0:39
25:39
  
9Albin Granqvist
FK Göingarna
26:213:29
3:29
3:24
6:53
4:37
11:30
2:27
13:57
1:35
15:32
2:48
18:20
4:01
22:21
1:37
23:58
1:44
25:42
0:39
26:21
  
10Ellen Andersson
OK Pan-Kristianstad
26:324:07
4:07
2:48
6:55
3:54
10:49
3:22
14:11
1:52
16:03
2:52
18:55
3:39
22:34
1:19
23:53
1:54
25:47
0:45
26:32
  
11Frida Grooss
Allerød OK
27:232:50
2:50
2:40
5:30
5:09
10:39
2:35
13:14
1:39
14:53
2:32
17:25
5:08
22:33
2:21
24:54
1:49
26:43
0:40
27:23
  
12Klara Palm
FK Boken
28:493:41
3:41
3:06
6:47
5:04
11:51
2:31
14:22
1:54
16:16
3:45
20:01
4:13
24:14
1:37
25:51
2:19
28:10
0:39
28:49
  
13Erik Sundelin
OK Orion
29:273:48
3:48
3:26
7:14
4:26
11:40
2:26
14:06
2:06
16:12
3:32
19:44
5:00
24:44
1:08
25:52
2:45
28:37
0:50
29:27
  
14Noa Göth
Eksjö SOK
29:335:28
5:28
3:07
8:35
5:01
13:36
2:19
15:55
1:36
17:31
3:00
20:31
3:56
24:27
2:09
26:36
2:15
28:51
0:42
29:33
  
15Gustav Granqvist
FK Göingarna
29:353:29
3:29
2:58
6:27
4:00
10:27
3:43
14:10
1:32
15:42
3:31
19:13
3:48
23:01
3:56
26:57
1:59
28:56
0:39
29:35
  
16Alfred Olsson
Lunds OK
29:363:29
3:29
3:58
7:27
6:08
13:35
3:07
16:42
1:56
18:38
3:00
21:38
3:46
25:24
1:18
26:42
2:10
28:52
0:44
29:36
  
17Julia Abaji
Eksjö SOK
29:474:15
4:15
3:00
7:15
4:48
12:03
2:41
14:44
1:47
16:31
4:06
20:37
3:52
24:29
2:13
26:42
2:14
28:56
0:51
29:47
  
18Smilla Thomasson
FK Göingarna
31:205:32
5:32
4:34
10:06
3:14
13:20
2:33
15:53
1:51
17:44
2:56
20:40
4:02
24:42
3:10
27:52
2:36
30:28
0:52
31:20
  
19Jon Wikström
Hästveda OK
31:274:04
4:04
3:20
7:24
5:04
12:28
2:40
15:08
2:33
17:41
3:48
21:29
4:32
26:01
1:49
27:50
2:50
30:40
0:47
31:27
  
20Irma Widehag
Sundbybergs IK
32:154:41
4:41
3:51
8:32
5:45
14:17
2:42
16:59
2:10
19:09
3:20
22:29
4:56
27:25
1:43
29:08
2:16
31:24
0:51
32:15
  
21Johanna Halldin
KFUM Örebro OK
32:313:35
3:35
6:03
9:38
7:19
16:57
2:14
19:11
1:26
20:37
3:29
24:06
3:26
27:32
2:12
29:44
2:06
31:50
0:41
32:31
  
22Leo Haraldsson
Stigmännen Karlshamns OK
35:314:42
4:42
7:52
12:34
4:25
16:59
3:07
20:06
1:44
21:50
3:35
25:25
4:34
29:59
2:30
32:29
2:20
34:49
0:42
35:31
  
23Simon Adebrant
Tumba-Mälarhöjden OK
37:076:25
6:25
5:36
12:01
4:30
16:31
4:48
21:19
2:12
23:31
3:30
27:01
4:19
31:20
2:32
33:52
2:32
36:24
0:43
37:07
  
24Theodor Bakkman
IFK Lidingö SOK
38:204:01
4:01
4:39
8:40
4:46
13:26
3:30
16:56
2:49
19:45
4:06
23:51
8:59
32:50
1:15
34:05
3:31
37:36
0:44
38:20
  
25Douglas Ott
Söders-Tyresö
45:122:54
2:54
23:13
26:07
3:06
29:13
1:41
30:54
1:53
32:47
3:27
36:14
3:38
39:52
1:46
41:38
2:54
44:32
0:40
45:12
  
26Meja Karlsson
Lessebo OK
45:384:29
4:29
6:12
10:41
7:30
18:11
4:45
22:56
2:04
25:00
6:41
31:41
6:39
38:20
1:58
40:18
4:35
44:53
0:45
45:38
  
27Hanna Markussen
Allerød OK
47:323:27
3:27
3:02
6:29
27:12
33:41
1:46
35:27
1:32
36:59
2:46
39:45
2:58
42:43
1:50
44:33
2:12
46:45
0:47
47:32
  
28Maja Jämsvi
OK Vilse 87
50:387:28
7:28
7:30
14:58
10:14
25:12
5:24
30:36
2:14
32:50
3:50
36:40
7:01
43:41
3:08
46:49
2:58
49:47
0:51
50:38
  
29Ellen Moberg
FK Göingarna
52:138:54
8:54
5:34
14:28
7:05
21:33
5:01
26:34
4:24
30:58
5:49
36:47
6:59
43:46
4:26
48:12
3:05
51:17
0:56
52:13
  




Öppen motion 12740 m10 anmälda
1Sara Jönsson
OK Älme
20:462:19
2:19
2:17
4:36
3:12
7:48
2:26
10:14
1:09
11:23
2:30
13:53
2:51
16:44
1:16
18:00
2:05
20:05
0:41
20:46
  
2Albin Strömberg
OK Gynge
24:523:02
3:02
2:48
5:50
4:49
10:39
1:57
12:36
1:22
13:58
2:33
16:31
2:59
19:30
2:44
22:14
1:54
24:08
0:44
24:52
  
3Christer Haraldsson
Stigmännen Karlshamns OK
35:464:42
4:42
7:55
12:37
4:23
17:00
3:05
20:05
1:50
21:55
3:30
25:25
4:29
29:54
2:35
32:29
2:20
34:49
0:57
35:46
  
4Margareta Wikström
Växjö AIS
40:344:20
4:20
4:09
8:29
6:03
14:32
3:20
17:52
2:45
20:37
5:12
25:49
6:44
32:33
2:06
34:39
3:46
38:25
2:09
40:34
  
5Mona Neckén
OK Älme
45:306:18
6:18
4:59
11:17
7:09
18:26
4:17
22:43
2:54
25:37
5:41
31:18
5:23
36:41
2:11
38:52
4:06
42:58
2:32
45:30
  
6Erling Nielsen
FIF Hillerød
50:296:33
6:33
4:53
11:26
8:23
19:49
4:36
24:25
3:28
27:53
6:22
34:15
5:34
39:49
3:10
42:59
4:35
47:34
2:55
50:29
  
7Linda Milen
Karlskrona SOK
54:025:17
5:17
5:23
10:40
26:56
37:36
2:12
39:48
1:39
41:27
2:56
44:23
4:04
48:27
2:56
51:23
1:55
53:18
0:44
54:02
  
8Göran Bergander
Eksjö SOK
64:378:13
8:13
7:11
15:24
11:44
27:08
5:28
32:36
5:52
38:28
5:53
44:21
8:44
53:05
3:33
56:38
5:37
62:15
2:22
64:37
  
9Åsa Lindh
Sundbybergs IK
67:137:15
7:15
6:46
14:01
10:39
24:40
5:50
30:30
5:21
35:51
8:30
44:21
8:55
53:16
3:28
56:44
6:10
62:54
4:19
67:13
  
10Siv Bergander
Eksjö SOK
67:209:07
9:07
6:32
15:39
12:00
27:39
5:37
33:16
5:07
38:23
7:34
45:57
7:37
53:34
3:20
56:54
6:27
63:21
3:59
67:20
  




Öppen motion 33230 m29 anmälda
1Sandra Eklund
OK Pan-Kristianstad
33:443:56
3:56
2:52
6:48
6:35
13:23
3:45
17:08
7:44
24:52
2:41
27:33
2:27
30:00
2:24
32:24
0:46
33:10
0:34
33:44
  
2Emma Larsson
OK Dacke
34:254:58
4:58
4:15
9:13
3:13
12:26
5:31
17:57
5:42
23:39
3:15
26:54
3:09
30:03
2:53
32:56
0:50
33:46
0:39
34:25
  
3Edith Domeij
Karlskrona SOK
35:576:15
6:15
3:49
10:04
2:59
13:03
5:55
18:58
6:26
25:24
2:44
28:08
3:00
31:08
3:07
34:15
1:04
35:19
0:38
35:57
  
4Daniel Domeij
Karkskrona sok
36:066:11
6:11
3:46
9:57
3:05
13:02
5:55
18:57
6:23
25:20
2:47
28:07
2:54
31:01
3:14
34:15
1:04
35:19
0:47
36:06
  
5Kerstin Olvegård
FK Göingarna
43:378:33
8:33
12:30
21:03
2:49
23:52
5:08
29:00
4:11
33:11
4:11
37:22
2:33
39:55
2:10
42:05
0:49
42:54
0:43
43:37
  
6Morgan Landelius
Lessebo OK
43:5410:13
10:13
4:49
15:02
3:53
18:55
8:14
27:09
6:25
33:34
3:11
36:45
2:57
39:42
2:37
42:19
0:55
43:14
0:40
43:54
  
7Sven-Åke Andertoft
Markaryds FK
44:406:44
6:44
5:28
12:12
4:44
16:56
7:15
24:11
7:51
32:02
3:46
35:48
3:09
38:57
3:22
42:19
1:15
43:34
1:06
44:40
  
8Claes Olvegård
FK Göingarna
45:126:08
6:08
11:37
17:45
3:34
21:19
7:40
28:59
6:02
35:01
3:18
38:19
2:43
41:02
2:30
43:32
0:52
44:24
0:48
45:12
  
9Annelie Thomasson
FK Göingarna
45:584:27
4:27
3:54
8:21
3:40
12:01
16:00
28:01
7:29
35:30
3:08
38:38
3:04
41:42
2:36
44:18
0:55
45:13
0:45
45:58
  
10Simon Lydin
OK Kontinent
48:236:22
6:22
15:06
21:28
3:09
24:37
7:57
32:34
5:50
38:24
2:33
40:57
2:33
43:30
3:15
46:45
0:58
47:43
0:40
48:23
  
11Helena Blomster
Ronneby OK
48:447:16
7:16
5:49
13:05
4:26
17:31
9:44
27:15
8:41
35:56
3:28
39:24
3:38
43:02
3:23
46:25
1:20
47:45
0:59
48:44
  
Ann-Marie Månsson
Ronneby OK
48:446:52
6:52
6:13
13:05
4:18
17:23
9:49
27:12
8:49
36:01
3:25
39:26
3:38
43:04
3:19
46:23
1:22
47:45
0:59
48:44
  
13Bengt Halleröd
OK Skogsfalken
51:246:32
6:32
5:11
11:43
3:46
15:29
12:54
28:23
8:41
37:04
4:04
41:08
3:54
45:02
3:48
48:50
1:20
50:10
1:14
51:24
  
14Ida Olsson
Torsås OK
54:297:11
7:11
4:41
11:52
3:43
15:35
9:22
24:57
18:02
42:59
2:57
45:56
2:56
48:52
3:33
52:25
1:10
53:35
0:54
54:29
  
15Eva Blomkvist
OK Skogsfalken
57:207:11
7:11
6:30
13:41
4:18
17:59
8:15
26:14
16:16
42:30
4:10
46:40
3:47
50:27
4:06
54:33
1:21
55:54
1:26
57:20
  
16Agneta Petersson
Klubblös
58:527:47
7:47
6:03
13:50
4:45
18:35
9:34
28:09
11:16
39:25
4:57
44:22
4:52
49:14
5:28
54:42
1:53
56:35
2:17
58:52
  
17Margareta Ring
Ronneby OK
60:278:43
8:43
8:14
16:57
4:31
21:28
9:12
30:40
11:35
42:15
5:38
47:53
4:29
52:22
4:31
56:53
1:54
58:47
1:40
60:27
  
18Anna-Lisa Hansson
OK Pan-Kristianstad
62:327:02
7:02
11:08
18:10
4:21
22:31
18:12
40:43
7:02
47:45
4:00
51:45
4:02
55:47
4:07
59:54
1:17
61:11
1:21
62:32
  
19Mikael Widuch
Karlskrona SOK
63:057:10
7:10
9:05
16:15
3:15
19:30
20:30
40:00
11:22
51:22
3:15
54:37
3:19
57:56
3:06
61:02
1:07
62:09
0:56
63:05
  
20Eivor Magnusson
OK Pan-Kristianstad
67:487:59
7:59
5:39
13:38
11:05
24:43
7:08
31:51
16:14
48:05
4:32
52:37
4:58
57:35
7:59
65:34
1:16
66:50
0:58
67:48
  
21Maria Johansson
Lunds OK
68:1110:37
10:37
5:36
16:13
3:36
19:49
27:20
47:09
7:05
54:14
5:14
59:28
3:27
62:55
3:01
65:56
1:04
67:00
1:11
68:11
  
22Kerstin Larsson
OK Pan-Kristianstad
70:049:41
9:41
9:51
19:32
5:56
25:28
11:45
37:13
11:25
48:38
5:51
54:29
5:21
59:50
5:22
65:12
2:11
67:23
2:41
70:04
  
23Siw Berggren
Växjö AIS
70:147:32
7:32
18:40
26:12
5:43
31:55
9:03
40:58
9:59
50:57
5:59
56:56
4:47
61:43
4:34
66:17
1:49
68:06
2:08
70:14
  
24Gert Berggren
Växjö AIS
70:177:38
7:38
18:43
26:21
5:43
32:04
9:03
41:07
10:05
51:12
5:51
57:03
4:42
61:45
4:38
66:23
1:46
68:09
2:08
70:17
  
25Angelina Lydin
Ronneby OK
70:569:53
9:53
14:21
24:14
4:51
29:05
10:24
39:29
12:37
52:06
5:23
57:29
5:29
62:58
5:15
68:13
1:45
69:58
0:58
70:56
  
26Marianne Arvidsson
Kalmar OK
80:5710:08
10:08
6:27
16:35
9:13
25:48
20:22
46:10
12:28
58:38
5:28
64:06
9:26
73:32
4:39
78:11
1:26
79:37
1:20
80:57
  
27Eva Rolander
OK Pan-Kristianstad
92:2312:59
12:59
11:07
24:06
7:38
31:44
12:36
44:20
23:52
68:12
7:27
75:39
5:40
81:19
6:06
87:25
2:21
89:46
2:37
92:23
  
Roger Stark
Klubblös
Ej godk.23:27
23:27
   
66:28
3:55
70:23
4:08
74:31
3:39
78:10
0:52
79:02
0:50
79:52
  
Kerstin Åstedt
Härlövs IF
Ej godk.7:06
7:06
8:07
15:13
22:00
37:13
    
76:03
1:39
77:42
1:57
79:39
  




Öppen motion 53810 m42 anmälda
1Lars-Magnus Björck
OK Älme
36:195:19
5:19
3:46
9:05
3:05
12:10
1:42
13:52
11:24
25:16
3:02
28:18
4:23
32:41
2:15
34:56
0:44
35:40
0:39
36:19
  
2Linda Bakkman
IFK Lidingö SOK
36:494:41
4:41
3:19
8:00
3:16
11:16
3:18
14:34
12:43
27:17
2:50
30:07
3:15
33:22
2:04
35:26
0:46
36:12
0:37
36:49
  
3Maria Sibileva
Karlskrona SOK
37:257:34
7:34
3:10
10:44
2:54
13:38
1:48
15:26
11:56
27:22
3:02
30:24
3:10
33:34
2:24
35:58
0:47
36:45
0:40
37:25
  
4Johan Karlsson
Klubblös
39:265:43
5:43
3:13
8:56
2:52
11:48
4:04
15:52
12:42
28:34
3:02
31:36
3:27
35:03
2:52
37:55
0:49
38:44
0:42
39:26
  
5Victor Modig
OK Pan-Kristianstad
39:566:07
6:07
3:42
9:49
4:06
13:55
2:14
16:09
13:08
29:17
3:39
32:56
3:45
36:41
2:03
38:44
0:37
39:21
0:35
39:56
  
6Stefan Caleklint
Karlskrona SOK
41:035:52
5:52
3:36
9:28
3:54
13:22
2:20
15:42
13:12
28:54
3:43
32:37
4:27
37:04
2:37
39:41
0:52
40:33
0:30
41:03
  
7Susanne Johannesson
Ronneby OK
41:486:02
6:02
4:07
10:09
3:08
13:17
2:14
15:31
13:50
29:21
3:32
32:53
4:14
37:07
2:47
39:54
0:56
40:50
0:58
41:48
  
8Johan Fridström
Karlskrona SOK
42:136:34
6:34
3:39
10:13
3:06
13:19
2:17
15:36
14:37
30:13
3:23
33:36
4:32
38:08
2:40
40:48
0:45
41:33
0:40
42:13
  
9Maria Modig
OK Pan-Kristianstad
42:296:24
6:24
3:37
10:01
3:55
13:56
2:25
16:21
14:32
30:53
3:31
34:24
3:48
38:12
2:36
40:48
0:52
41:40
0:49
42:29
  
10Erika Domeij
Karlskrona SOK
42:554:57
4:57
3:26
8:23
3:00
11:23
1:39
13:02
18:20
31:22
4:32
35:54
3:25
39:19
2:16
41:35
0:45
42:20
0:35
42:55
  
11Hedda Grooss
Allerød OK
43:295:57
5:57
3:51
9:48
2:54
12:42
3:05
15:47
14:39
30:26
4:45
35:11
4:21
39:32
2:32
42:04
0:50
42:54
0:35
43:29
  
12Martin Johansson
Ronneby OK
45:406:26
6:26
6:11
12:37
3:41
16:18
2:45
19:03
12:47
31:50
4:13
36:03
5:37
41:40
2:44
44:24
0:46
45:10
0:30
45:40
  
13Ulrik Johansson
Ronneby OK
45:476:33
6:33
6:03
12:36
3:36
16:12
2:47
18:59
12:56
31:55
4:26
36:21
5:16
41:37
2:47
44:24
0:46
45:10
0:37
45:47
  
14Jessica Elmersson
OK Bävern
46:418:17
8:17
4:13
12:30
3:30
16:00
2:28
18:28
13:30
31:58
4:52
36:50
4:19
41:09
3:41
44:50
1:00
45:50
0:51
46:41
  
15Erik Hansson
Karlskrona SOK
49:375:31
5:31
6:44
12:15
3:54
16:09
3:01
19:10
17:09
36:19
4:38
40:57
4:46
45:43
2:39
48:22
0:47
49:09
0:28
49:37
  
16Karin Folkesson
OK Älme
50:387:52
7:52
4:49
12:41
3:33
16:14
3:10
19:24
16:40
36:04
4:18
40:22
5:07
45:29
3:01
48:30
1:08
49:38
1:00
50:38
  
17Gunnel Hansson
Karlskrona SOK
51:465:52
5:52
6:35
12:27
3:43
16:10
2:58
19:08
17:09
36:17
4:54
41:11
4:46
45:57
2:54
48:51
1:27
50:18
1:28
51:46
  
18Linda Hammarquist
Stigmännen Karlshamns OK
53:068:12
8:12
4:51
13:03
3:53
16:56
3:00
19:56
16:57
36:53
4:21
41:14
6:12
47:26
3:31
50:57
1:04
52:01
1:05
53:06
  
19Lena Danielsson
Härlövs IF
53:568:52
8:52
4:54
13:46
4:26
18:12
2:41
20:53
17:50
38:43
3:29
42:12
6:53
49:05
3:14
52:19
0:48
53:07
0:49
53:56
  
20Maria Kjellman
Linköpings OK
56:357:18
7:18
4:20
11:38
4:31
16:09
3:05
19:14
21:36
40:50
3:54
44:44
6:55
51:39
3:16
54:55
0:54
55:49
0:46
56:35
  
21Miriam Zetterlund
Göteborg-Majorna OK
57:5011:17
11:17
5:07
16:24
4:15
20:39
4:27
25:06
16:02
41:08
5:14
46:22
5:41
52:03
4:12
56:15
0:51
57:06
0:44
57:50
  
22Caroline Persson
FK Finn
58:0012:29
12:29
6:19
18:48
5:01
23:49
3:25
27:14
15:05
42:19
5:34
47:53
5:44
53:37
2:51
56:28
0:50
57:18
0:42
58:00
  
23Anna Eliasson
OK Skogsfalken
58:408:03
8:03
6:37
14:40
4:11
18:51
5:19
24:10
17:32
41:42
6:05
47:47
5:47
53:34
3:21
56:55
1:02
57:57
0:43
58:40
  
24Tova Danielsson
OK Skogsfalken
58:428:12
8:12
6:30
14:42
4:03
18:45
5:40
24:25
17:20
41:45
5:54
47:39
6:04
53:43
3:13
56:56
1:00
57:56
0:46
58:42
  
25Ann-Katrin Almquist
FK Göingarna
64:008:50
8:50
6:03
14:53
9:26
24:19
3:22
27:41
20:32
48:13
4:47
53:00
5:44
58:44
3:20
62:04
1:03
63:07
0:53
64:00
  
26Janni Anette Helweg
Ballerup OK
64:2811:09
11:09
8:40
19:49
5:19
25:08
4:37
29:45
17:42
47:27
5:11
52:38
6:00
58:38
3:46
62:24
1:04
63:28
1:00
64:28
  
27Roger Persson
OK Gynge
69:178:38
8:38
9:55
18:33
4:56
23:29
3:25
26:54
19:34
46:28
6:23
52:51
6:02
58:53
8:33
67:26
0:59
68:25
0:52
69:17
  
28Majken Maarup
Allerød OK
69:4011:23
11:23
9:42
21:05
5:54
26:59
3:14
30:13
23:17
53:30
5:29
58:59
5:40
64:39
3:22
68:01
0:58
68:59
0:41
69:40
  
29Ann-Ki Pålbrink
OK Gynge
70:469:45
9:45
10:21
20:06
4:49
24:55
3:33
28:28
19:33
48:01
6:23
54:24
5:54
60:18
8:41
68:59
0:56
69:55
0:51
70:46
  
30Sissel Widehag
Sundbybergs IK
76:2720:49
20:49
4:49
25:38
7:02
32:40
3:18
35:58
18:15
54:13
5:52
60:05
6:34
66:39
8:07
74:46
0:54
75:40
0:47
76:27
  
31Fabian Evertsson
Lessebo OK
77:008:46
8:46
8:54
17:40
5:18
22:58
5:38
28:36
29:48
58:24
6:37
65:01
6:59
72:00
3:43
75:43
0:41
76:24
0:36
77:00
  
32Samuel Giselsson
Ronneby OK
77:299:28
9:28
8:11
17:39
5:59
23:38
3:48
27:26
24:42
52:08
6:30
58:38
10:21
68:59
7:09
76:08
0:46
76:54
0:35
77:29
  
33Ingegerd Thorell
Stigmännen Karlshamns OK
80:038:46
8:46
6:46
15:32
5:07
20:39
5:23
26:02
29:32
55:34
13:38
69:12
5:26
74:38
3:27
78:05
1:00
79:05
0:58
80:03
  
34Carolina Magnusson
Linköpings OK
82:4611:32
11:32
9:32
21:04
5:25
26:29
5:03
31:32
28:02
59:34
7:12
66:46
6:59
73:45
5:38
79:23
1:59
81:22
1:24
82:46
  
35Ann-Kristin Haraldsson
Stigmännen Karlshamns OK
83:1711:19
11:19
16:43
28:02
6:20
34:22
4:56
39:18
23:56
63:14
7:31
70:45
7:03
77:48
3:38
81:26
1:00
82:26
0:51
83:17
  
36Elena Kurashova
FK Åsen
86:548:58
8:58
8:06
17:04
4:21
21:25
13:02
34:27
20:13
54:40
12:51
67:31
12:25
79:56
5:01
84:57
1:11
86:08
0:46
86:54
  
37Dan Erik Lindén
OK Tyr
88:2211:30
11:30
7:33
19:03
7:24
26:27
10:52
37:19
26:33
63:52
7:14
71:06
8:20
79:26
5:11
84:37
1:51
86:28
1:54
88:22
  
38Tina Nielsen
Ballerup OK
89:2815:24
15:24
7:18
22:42
5:50
28:32
4:26
32:58
26:50
59:48
7:55
67:43
13:40
81:23
5:52
87:15
1:08
88:23
1:05
89:28
  
39Fredrik Wennerström
Skåneslättens OL
92:1122:07
22:07
14:27
36:34
4:24
40:58
3:50
44:48
21:12
66:00
11:35
77:35
5:52
83:27
7:19
90:46
0:41
91:27
0:44
92:11
  
40Hanna Jensen
OK Roskilde
94:338:15
8:15
5:46
14:01
16:58
30:59
13:44
44:43
22:43
67:26
5:17
72:43
14:16
86:59
4:37
91:36
1:24
93:00
1:33
94:33
  
Tina Bakkman
Lessebo OK
Ej godk.11:26
11:26
    
21:55
 
31:27
1:09
32:36
0:54
33:30
  
Martina Sturek
SOK Viljan
Ej godk.8:31
8:31
3:17
11:48
3:02
14:50
2:06
16:56
 
28:55
6:30
35:25
2:26
37:51
0:45
38:36
0:41
39:17
  




Öppen motion 66230 m15 anmälda
1Martin Larsson
OK Gynge
60:096:32
6:32
9:06
15:38
1:55
17:33
15:10
32:43
4:40
37:23
1:46
39:09
4:04
43:13
10:33
53:46
2:55
56:41
2:15
58:56
0:42
59:38
0:31
60:09
2Magnus Johansson
FÖRSVARSMAKTEN
60:126:36
6:36
7:11
13:47
2:02
15:49
13:54
29:43
4:26
34:09
2:24
36:33
4:46
41:19
10:57
52:16
3:32
55:48
2:50
58:38
0:50
59:28
0:44
60:12
3Magnus Kronmar
Karlskrona SOK
60:507:43
7:43
9:49
17:32
1:50
19:22
12:21
31:43
4:03
35:46
2:02
37:48
5:14
43:02
10:50
53:52
3:16
57:08
2:27
59:35
0:42
60:17
0:33
60:50
4Daniel Axelsson
Målilla OK
61:586:17
6:17
7:01
13:18
3:02
16:20
10:43
27:03
4:31
31:34
2:05
33:39
4:22
38:01
17:45
55:46
2:54
58:40
2:09
60:49
0:37
61:26
0:32
61:58
5Lars Persson
Gamleby OK
70:067:25
7:25
8:41
16:06
1:49
17:55
15:00
32:55
8:55
41:50
2:20
44:10
5:14
49:24
14:11
63:35
2:52
66:27
2:24
68:51
0:41
69:32
0:34
70:06
6Emma Risby
OK Ravinen
71:586:58
6:58
9:12
16:10
2:28
18:38
14:12
32:50
5:24
38:14
2:11
40:25
7:27
47:52
17:18
65:10
2:57
68:07
2:21
70:28
0:53
71:21
0:37
71:58
7Helena Gummesson
Karlskrona SOK
72:1614:08
14:08
7:36
21:44
2:49
24:33
18:26
42:59
6:35
49:34
2:02
51:36
4:15
55:51
9:27
65:18
2:58
68:16
2:35
70:51
0:45
71:36
0:40
72:16
8Joel Lundblad
Eksjö SOK
77:337:29
7:29
9:19
16:48
3:21
20:09
15:30
35:39
4:50
40:29
2:20
42:49
6:10
48:59
21:27
70:26
3:20
73:46
2:03
75:49
1:11
77:00
0:33
77:33
9Alice Olsson
Visborgs OK
78:478:33
8:33
11:22
19:55
2:33
22:28
16:43
39:11
5:35
44:46
4:24
49:10
4:34
53:44
17:48
71:32
3:07
74:39
2:37
77:16
0:47
78:03
0:44
78:47
10Christian Johnsson
Växjö OK
88:4010:05
10:05
9:47
19:52
2:30
22:22
18:07
40:29
5:30
45:59
3:24
49:23
6:46
56:09
23:12
79:21
5:10
84:31
2:34
87:05
0:53
87:58
0:42
88:40
11Lars Hagelberg
Eksjö SOK
91:2612:34
12:34
8:55
21:29
3:06
24:35
28:09
52:44
5:34
58:18
2:04
60:22
5:03
65:25
18:12
83:37
3:07
86:44
3:15
89:59
0:50
90:49
0:37
91:26
12Christer Fyhr
Eksjö SOK
105:1113:51
13:51
10:28
24:19
2:51
27:10
21:52
49:02
5:46
54:48
2:35
57:23
5:30
62:53
34:18
97:11
3:46
100:57
2:48
103:45
0:52
104:37
0:34
105:11
13Per-Ola Melander
Stigmännen Karlshamns OK
114:3814:46
14:46
14:41
29:27
3:04
32:31
20:55
53:26
9:15
62:41
3:58
66:39
9:10
75:49
29:28
105:17
4:14
109:31
3:17
112:48
0:52
113:40
0:58
114:38
14Cecilia Hugosson
Lunds OK
128:5816:35
16:35
26:39
43:14
6:34
49:48
24:51
74:39
6:44
81:23
3:45
85:08
6:46
91:54
24:47
116:41
5:59
122:40
4:12
126:52
1:11
128:03
0:55
128:58




Öppen motion 73080 m89 anmälda
1Johan Nordin
Sundsvalls OK
21:014:57
4:57
1:36
6:33
3:16
9:49
4:37
14:26
2:20
16:46
2:48
19:34
0:57
20:31
0:30
21:01
    
2Kent Bergman
OK Ravinen
23:345:34
5:34
1:58
7:32
2:57
10:29
5:00
15:29
2:45
18:14
3:05
21:19
1:21
22:40
0:54
23:34
    
3Sarah Lindström
Ronneby OK
24:046:12
6:12
1:53
8:05
3:22
11:27
5:04
16:31
2:49
19:20
3:05
22:25
1:02
23:27
0:37
24:04
    
4Peter Sunnegårdh
Ronneby OK
25:436:34
6:34
2:20
8:54
3:10
12:04
5:22
17:26
2:57
20:23
3:26
23:49
1:10
24:59
0:44
25:43
    
5Elin Brink
Markaryds FK
26:186:14
6:14
2:33
8:47
3:18
12:05
5:28
17:33
2:55
20:28
4:03
24:31
1:14
25:45
0:33
26:18
    
6Annika Ericsson
Växjö OK
27:037:07
7:07
1:37
8:44
3:21
12:05
5:39
17:44
3:25
21:09
3:50
24:59
1:15
26:14
0:49
27:03
    
7Ebba Roos
Helsingborgs SOK
27:207:35
7:35
1:43
9:18
3:29
12:47
5:49
18:36
3:11
21:47
3:35
25:22
1:14
26:36
0:44
27:20
    
8Lena Risby
OK Ravinen
27:588:03
8:03
2:01
10:04
3:16
13:20
5:37
18:57
3:07
22:04
3:52
25:56
1:14
27:10
0:48
27:58
    
9Axel Strid
KFUM Örebro OK
29:318:40
8:40
1:34
10:14
4:59
15:13
6:13
21:26
3:39
25:05
2:56
28:01
1:04
29:05
0:26
29:31
    
10Leif Johansson
Kexholms SK
29:357:46
7:46
1:58
9:44
3:29
13:13
6:14
19:27
3:43
23:10
4:06
27:16
1:31
28:47
0:48
29:35
    
11Hans Larsson
Hässleholms OK
30:297:38
7:38
2:07
9:45
3:42
13:27
6:24
19:51
3:49
23:40
4:23
28:03
1:27
29:30
0:59
30:29
    
12Linda Granqvist
FK Göingarna
30:418:14
8:14
2:11
10:25
3:54
14:19
6:18
20:37
3:42
24:19
4:07
28:26
1:22
29:48
0:53
30:41
    
13Åsa Nilsson
Ronneby OK
30:487:17
7:17
2:11
9:28
3:43
13:11
6:26
19:37
4:31
24:08
3:57
28:05
1:41
29:46
1:02
30:48
    
14Bengt Larsson
FK Göingarna
30:557:52
7:52
2:08
10:00
3:33
13:33
5:56
19:29
4:07
23:36
4:05
27:41
1:55
29:36
1:19
30:55
    
15Ann-Sofie Brink
Markaryds FK
31:147:31
7:31
3:54
11:25
4:22
15:47
6:01
21:48
3:00
24:48
3:59
28:47
1:36
30:23
0:51
31:14
    
16Lovisa Nilsson
FK Göingarna
31:237:49
7:49
4:30
12:19
3:39
15:58
6:21
22:19
3:31
25:50
3:43
29:33
1:08
30:41
0:42
31:23
    
17Ulrika Gustafsson
IK Vista
31:308:09
8:09
4:09
12:18
3:23
15:41
7:17
22:58
2:49
25:47
3:45
29:32
1:13
30:45
0:45
31:30
    
18Mats Petersson
Stigmännen Karlshamns OK
31:358:09
8:09
2:22
10:31
4:05
14:36
6:59
21:35
3:59
25:34
4:03
29:37
1:16
30:53
0:42
31:35
    
19Carin Rosén
Gustavsbergs OK
31:406:52
6:52
2:13
9:05
7:31
16:36
5:42
22:18
3:14
25:32
4:11
29:43
1:10
30:53
0:47
31:40
    
20Annika Josefsson
Karlskrona SOK
31:508:16
8:16
2:06
10:22
3:37
13:59
6:41
20:40
3:46
24:26
4:23
28:49
1:48
30:37
1:13
31:50
    
21Kerstin Hannrup
Ronneby OK
32:018:06
8:06
2:56
11:02
3:44
14:46
6:25
21:11
4:22
25:33
4:21
29:54
1:21
31:15
0:46
32:01
    
22Bert Inge Green
Stigmännen Karlshamns OK
32:078:05
8:05
2:28
10:33
4:04
14:37
7:01
21:38
3:47
25:25
4:20
29:45
1:28
31:13
0:54
32:07
    
23Lina Neckén
OK Älme
32:309:15
9:15
2:19
11:34
3:47
15:21
6:02
21:23
3:42
25:05
4:36
29:41
2:04
31:45
0:45
32:30
    
24Elin Neckén
OK Älme
32:339:13
9:13
2:24
11:37
3:41
15:18
6:07
21:25
3:39
25:04
4:40
29:44
2:00
31:44
0:49
32:33
    
25Mariann Johansson
Kexholms SK
32:479:55
9:55
2:56
12:51
4:21
17:12
6:09
23:21
3:16
26:37
3:51
30:28
1:20
31:48
0:59
32:47
    
26Håkan Eriksson
Hästveda OK
33:077:50
7:50
2:31
10:21
4:22
14:43
6:23
21:06
3:36
24:42
4:59
29:41
1:42
31:23
1:44
33:07
    
27Karna Thorsson
OK Linné
33:438:21
8:21
2:07
10:28
3:59
14:27
7:35
22:02
4:01
26:03
4:51
30:54
1:46
32:40
1:03
33:43
    
28Hanna Hugosson
Sundsvalls OK
33:468:06
8:06
2:20
10:26
4:21
14:47
6:48
21:35
4:01
25:36
4:46
30:22
1:44
32:06
1:40
33:46
    
29Maria Håkansson
Växjö OK
33:599:01
9:01
2:12
11:13
4:19
15:32
6:46
22:18
4:14
26:32
4:44
31:16
1:34
32:50
1:09
33:59
    
30Håkan Svahn
OK Ravinen
34:048:41
8:41
2:17
10:58
5:08
16:06
7:39
23:45
3:46
27:31
4:12
31:43
1:22
33:05
0:59
34:04
    
31Aymonn Andersson
Klubblös
34:278:16
8:16
2:22
10:38
5:01
15:39
7:09
22:48
4:07
26:55
4:43
31:38
1:35
33:13
1:14
34:27
    
32Per O Magnusson
Linköpings OK
34:288:31
8:31
2:06
10:37
4:20
14:57
7:35
22:32
4:02
26:34
5:31
32:05
1:33
33:38
0:50
34:28
    
33Linnea Borg
Linköpings OK
34:309:09
9:09
4:07
13:16
3:45
17:01
6:53
23:54
3:47
27:41
5:01
32:42
1:15
33:57
0:33
34:30
    
34Johan Wegebro
Umeå OK
34:328:12
8:12
2:51
11:03
3:51
14:54
6:59
21:53
4:54
26:47
5:33
32:20
1:27
33:47
0:45
34:32
    
35Ellen Nilsson
NAIS Orienteringsklubb
34:549:49
9:49
1:40
11:29
3:51
15:20
10:31
25:51
3:26
29:17
3:51
33:08
1:05
34:13
0:41
34:54
    
36Lars Göran Killander
Hästveda OK
35:538:20
8:20
2:40
11:00
5:42
16:42
6:59
23:41
4:15
27:56
4:59
32:55
2:00
34:55
0:58
35:53
    
37Petra Nilsson
NAIS Orienteringsklubb
36:0010:10
10:10
1:47
11:57
3:39
15:36
10:33
26:09
3:28
29:37
4:08
33:45
1:33
35:18
0:42
36:00
    
38Susanna Caleklint
Karlskrona SOK
36:188:31
8:31
2:23
10:54
5:28
16:22
8:13
24:35
3:54
28:29
4:37
33:06
2:15
35:21
0:57
36:18
    
39Lars Martinsson
Ronneby OK
36:359:39
9:39
3:34
13:13
4:07
17:20
7:05
24:25
4:27
28:52
5:03
33:55
1:36
35:31
1:04
36:35
    
40Stefan Nilsson
Ystads OK
36:3912:13
12:13
2:17
14:30
3:33
18:03
6:33
24:36
5:11
29:47
4:14
34:01
1:40
35:41
0:58
36:39
    
41Conny Berggren
Växjö AIS
36:519:38
9:38
3:34
13:12
5:28
18:40
6:36
25:16
4:10
29:26
4:44
34:10
1:27
35:37
1:14
36:51
    
42Urban Petersson
Linköpings OK
37:028:28
8:28
3:34
12:02
4:30
16:32
11:57
28:29
3:05
31:34
3:43
35:17
1:07
36:24
0:38
37:02
    
43Sven-Åke Karlsson
IK Hakarpspojkarna
37:179:27
9:27
2:27
11:54
4:37
16:31
7:47
24:18
4:30
28:48
5:27
34:15
1:52
36:07
1:10
37:17
    
44Waste Byström
OK Virdarna
37:2811:00
11:00
2:30
13:30
4:19
17:49
7:37
25:26
4:14
29:40
5:16
34:56
1:31
36:27
1:01
37:28
    
45Elin Gustafsson
OK Gynge
37:379:17
9:17
2:02
11:19
5:27
16:46
8:37
25:23
4:11
29:34
4:46
34:20
2:23
36:43
0:54
37:37
    
46Mikael Thomasson
FK Göingarna
38:136:42
6:42
1:33
8:15
16:46
25:01
5:03
30:04
2:44
32:48
3:28
36:16
1:16
37:32
0:41
38:13
    
47Gunilla Andersson
Karlskrona SOK
38:1610:07
10:07
2:45
12:52
6:09
19:01
7:37
26:38
3:59
30:37
4:38
35:15
1:58
37:13
1:03
38:16
    
48Rebecca Svensson
Värend GN OL
38:1910:58
10:58
5:13
16:11
4:11
20:22
8:11
28:33
3:46
32:19
4:17
36:36
1:07
37:43
0:36
38:19
    
49Olle Ring
Ronneby OK
39:0310:37
10:37
2:53
13:30
4:42
18:12
8:33
26:45
4:48
31:33
4:55
36:28
1:36
38:04
0:59
39:03
    
50Hanna EDVARDSSON
Eksjö SOK
39:4110:12
10:12
2:43
12:55
4:26
17:21
8:08
25:29
4:04
29:33
8:04
37:37
1:19
38:56
0:45
39:41
    
51Fredy Schwyter
OL Amriswil
40:4610:39
10:39
2:32
13:11
5:41
18:52
7:54
26:46
5:54
32:40
5:22
38:02
1:38
39:40
1:06
40:46
    
52Annika Lundström
Sundbybergs IK
41:2510:33
10:33
2:47
13:20
4:21
17:41
8:09
25:50
5:20
31:10
5:54
37:04
2:23
39:27
1:58
41:25
    
53Gry Hafskjold
Bergnäsets AIK
41:4111:36
11:36
3:15
14:51
5:10
20:01
8:52
28:53
3:55
32:48
5:40
38:28
2:09
40:37
1:04
41:41
    
54Maria Auselius
Bredaryds SOK
41:5311:08
11:08
3:05
14:13
5:10
19:23
8:43
28:06
4:49
32:55
5:35
38:30
2:17
40:47
1:06
41:53
    
55Jan Lundgren
Linköpings OK
41:599:37
9:37
2:57
12:34
11:01
23:35
7:39
31:14
3:45
34:59
4:27
39:26
1:27
40:53
1:06
41:59
    
56Rolf Hallberg
FK Finn
42:2811:13
11:13
2:32
13:45
5:55
19:40
9:29
29:09
4:43
33:52
5:41
39:33
1:43
41:16
1:12
42:28
    
57Christer Svensson
Ronneby OK
42:3711:31
11:31
3:25
14:56
4:48
19:44
8:44
28:28
4:51
33:19
5:39
38:58
2:34
41:32
1:05
42:37
    
58Birgitta Nilsson
Stigmännen Karlshamns OK
42:4910:19
10:19
3:07
13:26
5:55
19:21
9:14
28:35
4:30
33:05
5:36
38:41
2:48
41:29
1:20
42:49
    
59Roland Eriksson
Hästveda OK
42:549:54
9:54
2:49
12:43
6:20
19:03
8:05
27:08
6:41
33:49
5:34
39:23
2:12
41:35
1:19
42:54
    
60Nina Ring
Ronneby OK
43:0611:25
11:25
2:39
14:04
4:55
18:59
10:39
29:38
4:46
34:24
5:30
39:54
2:03
41:57
1:09
43:06
    
61Peter Knud Robert Christensen
Karlskrona SOK
44:0410:16
10:16
3:22
13:38
5:34
19:12
9:02
28:14
6:09
34:23
5:40
40:03
2:37
42:40
1:24
44:04
    
62Catrin Sandelin
Tumba-Mälarhöjden OK
44:5012:18
12:18
4:01
16:19
5:07
21:26
10:18
31:44
5:14
36:58
4:34
41:32
2:08
43:40
1:10
44:50
    
63Stina Gunnarsson
Härlövs IF
45:3711:16
11:16
4:12
15:28
4:57
20:25
9:44
30:09
5:12
35:21
5:59
41:20
2:51
44:11
1:26
45:37
    
64Maud Lundgren
Linköpings OK
45:3813:12
13:12
2:48
16:00
5:44
21:44
9:40
31:24
5:03
36:27
5:58
42:25
1:55
44:20
1:18
45:38
    
65Mats Rosén
Hästveda OK
46:0211:16
11:16
3:12
14:28
6:33
21:01
9:04
30:05
6:51
36:56
5:52
42:48
1:55
44:43
1:19
46:02
    
66Camilla Carlsson
Härlövs IF
46:0911:33
11:33
10:02
21:35
5:25
27:00
7:03
34:03
5:36
39:39
4:29
44:08
1:14
45:22
0:47
46:09
    
67Tommy Olsson
Torsås OK
46:4610:45
10:45
4:42
15:27
6:17
21:44
10:15
31:59
5:33
37:32
5:34
43:06
2:36
45:42
1:04
46:46
    
68Ulla-Britt Karlsson
Växjö OK
47:0111:30
11:30
3:02
14:32
5:23
19:55
13:45
33:40
4:36
38:16
5:26
43:42
2:20
46:02
0:59
47:01
    
69Thorwald Fransson
OK Virdarna
47:0512:44
12:44
2:51
15:35
5:08
20:43
10:28
31:11
6:43
37:54
5:50
43:44
2:04
45:48
1:17
47:05
    
70Pia Larsson
FK Göingarna
47:2410:47
10:47
3:06
13:53
5:22
19:15
13:29
32:44
5:03
37:47
6:26
44:13
1:50
46:03
1:21
47:24
    
71Bo Svilling
Karlskrona SOK
49:2914:09
14:09
9:16
23:25
5:25
28:50
8:28
37:18
4:09
41:27
4:52
46:19
2:12
48:31
0:58
49:29
    
72Jan Emander
OK Stimännen
50:0818:42
18:42
2:44
21:26
4:11
25:37
9:35
35:12
4:33
39:45
6:09
45:54
2:58
48:52
1:16
50:08
    
73Thomas Vinblad
Lunds OK
51:0711:28
11:28
6:02
17:30
10:13
27:43
9:23
37:06
4:47
41:53
5:38
47:31
2:25
49:56
1:11
51:07
    
74Susanne Bergander
Eksjö SOK
51:1812:19
12:19
5:11
17:30
7:10
24:40
12:18
36:58
5:12
42:10
5:34
47:44
2:18
50:02
1:16
51:18
    
75Cecilia Bergander
Eksjö SOK
52:0311:34
11:34
4:38
16:12
9:24
25:36
8:56
34:32
5:21
39:53
6:54
46:47
3:07
49:54
2:09
52:03
    
76Mia Henrysson
Klubblös
52:3717:25
17:25
2:55
20:20
6:27
26:47
10:51
37:38
5:00
42:38
7:38
50:16
1:29
51:45
0:52
52:37
    
77Eric Tenland
Stigmännen Karlshamns OK
52:4314:55
14:55
3:15
18:10
5:52
24:02
10:05
34:07
6:09
40:16
7:37
47:53
2:41
50:34
2:09
52:43
    
78Margret Karlsson
OK Skogsfalken
52:4811:17
11:17
3:28
14:45
12:50
27:35
10:05
37:40
5:53
43:33
6:06
49:39
1:52
51:31
1:17
52:48
    
79Evy Österblad
FK Boken
54:3013:28
13:28
3:04
16:32
7:47
24:19
11:39
35:58
6:03
42:01
7:08
49:09
2:51
52:00
2:30
54:30
    
80Krister Österblad
FK Boken
54:3513:24
13:24
3:07
16:31
7:49
24:20
11:45
36:05
6:00
42:05
7:09
49:14
2:52
52:06
2:29
54:35
    
81Roland Ekelöf
Stigmännen Karlshamns OK
54:5414:29
14:29
3:59
18:28
6:54
25:22
11:15
36:37
5:41
42:18
7:21
49:39
3:20
52:59
1:55
54:54
    
82Annika Österdahl
Visborgs OK
62:4513:17
13:17
8:38
21:55
8:10
30:05
14:19
44:24
6:11
50:35
7:00
57:35
2:59
60:34
2:11
62:45
    
83Kristina Landgren
Malmö OK
65:3616:18
16:18
5:13
21:31
10:12
31:43
11:49
43:32
7:16
50:48
9:01
59:49
3:10
62:59
2:37
65:36
    
84Britt-Inger Hallberg
FK Finn
76:5817:36
17:36
15:26
33:02
7:50
40:52
14:21
55:13
7:36
62:49
8:29
71:18
3:03
74:21
2:37
76:58
    
85Eva Lydin
Ronneby OK
79:0321:55
21:55
5:37
27:32
7:53
35:25
14:50
50:15
8:37
58:52
12:01
70:53
6:38
77:31
1:32
79:03
    
86Ingrid Salomonsson
Skåneslättens OL
116:2329:32
29:32
9:25
38:57
14:25
53:22
29:33
82:55
12:15
95:10
14:18
109:28
3:50
113:18
3:05
116:23
    
Michael Broad
Ronneby OK
Ej godk.9:43
9:43
2:44
12:27
8:44
21:11
9:15
30:26
3:52
34:18
4:14
38:32
 
41:06
    
Ulla Olsson
Torsås OK
Ej godk. 
25:08
5:31
30:39
11:53
42:32
6:50
49:22
5:59
55:21
2:10
57:31
1:16
58:47
    
Birgitta Petersson
Alvesta SOK
Ej godk.      
55:41
3:02
58:43
    




Öppen motion 84660 m62 anmälda
1Simen Aamodt
NTNUI
26:573:35
3:35
2:57
6:32
3:02
9:34
1:41
11:15
2:40
13:55
5:52
19:47
1:39
21:26
2:03
23:29
2:00
25:29
0:59
26:28
0:29
26:57
 
2Torgny Lindström
Ronneby OK
29:293:48
3:48
3:09
6:57
3:22
10:19
1:53
12:12
3:15
15:27
5:41
21:08
2:01
23:09
2:24
25:33
2:32
28:05
0:50
28:55
0:34
29:29
 
3Ludvig Åhlund
OK Nolaskogsarna
32:444:09
4:09
3:29
7:38
3:49
11:27
1:51
13:18
3:42
17:00
6:57
23:57
2:08
26:05
2:25
28:30
2:34
31:04
0:56
32:00
0:44
32:44
 
4Jesper Grooss
Allerød OK
32:454:27
4:27
3:23
7:50
3:44
11:34
2:08
13:42
3:38
17:20
6:48
24:08
2:13
26:21
2:35
28:56
2:24
31:20
0:59
32:19
0:26
32:45
 
5Kent Klasson
Hestra IF
33:094:35
4:35
3:27
8:02
3:34
11:36
1:40
13:16
3:14
16:30
7:54
24:24
2:12
26:36
2:06
28:42
2:52
31:34
0:58
32:32
0:37
33:09
 
6Stefan Djurstedt
Eksjö SOK
34:344:33
4:33
3:30
8:03
4:11
12:14
2:07
14:21
3:43
18:04
6:59
25:03
2:28
27:31
2:36
30:07
2:46
32:53
0:59
33:52
0:42
34:34
 
7Magnus Zetterlund
Göteborg-Majorna OK
34:434:10
4:10
3:17
7:27
4:01
11:28
2:03
13:31
4:56
18:27
7:00
25:27
2:25
27:52
2:33
30:25
2:40
33:05
0:59
34:04
0:39
34:43
 
8Henrik Bakkman
IFK Lidingö SOK
35:164:21
4:21
4:12
8:33
4:03
12:36
2:12
14:48
3:49
18:37
7:18
25:55
2:40
28:35
2:25
31:00
2:41
33:41
1:00
34:41
0:35
35:16
 
9Jan Nilsson
Andrarums IF
35:484:17
4:17
3:33
7:50
4:26
12:16
2:32
14:48
3:52
18:40
7:19
25:59
2:15
28:14
3:22
31:36
2:39
34:15
0:54
35:09
0:39
35:48
 
10Magnus Granqvist
FK Göingarna
36:534:27
4:27
3:28
7:55
4:19
12:14
2:16
14:30
5:54
20:24
7:21
27:45
2:19
30:04
2:35
32:39
2:39
35:18
0:59
36:17
0:36
36:53
 
11Pär Svensson
Värend GN OL
38:585:02
5:02
3:59
9:01
4:21
13:22
2:15
15:37
4:29
20:06
8:22
28:28
2:47
31:15
2:51
34:06
2:50
36:56
1:10
38:06
0:52
38:58
 
12Magnus Graad
Ronneby OK
40:364:55
4:55
3:55
8:50
4:34
13:24
2:20
15:44
4:25
20:09
8:53
29:02
3:28
32:30
2:47
35:17
3:09
38:26
1:23
39:49
0:47
40:36
 
13Felix Persson
Halmstad OK
40:475:04
5:04
3:36
8:40
5:09
13:49
2:17
16:06
4:20
20:26
9:36
30:02
2:32
32:34
3:18
35:52
3:19
39:11
0:59
40:10
0:37
40:47
 
14Hanna Wåhlin
OK Skogsfalken
40:555:06
5:06
4:05
9:11
5:18
14:29
2:27
16:56
4:01
20:57
8:44
29:41
3:54
33:35
2:37
36:12
3:01
39:13
0:59
40:12
0:43
40:55
 
15Simon Frisk
Gustavsbergs OK
41:144:26
4:26
3:57
8:23
4:19
12:42
2:10
14:52
3:52
18:44
10:38
29:22
3:24
32:46
3:05
35:51
3:13
39:04
1:15
40:19
0:55
41:14
 
16Maja Pettersson
Karlskrona SOK
41:334:56
4:56
4:18
9:14
5:01
14:15
2:26
16:41
4:46
21:27
8:55
30:22
2:46
33:08
3:11
36:19
3:09
39:28
1:25
40:53
0:40
41:33
 
17Björn Zettervall
Karlskrona SOK
41:575:10
5:10
3:51
9:01
4:22
13:23
2:29
15:52
4:49
20:41
10:29
31:10
3:09
34:19
2:38
36:57
3:11
40:08
1:11
41:19
0:38
41:57
 
18Christer Johansson
Eksjö SOK
41:595:10
5:10
4:00
9:10
5:27
14:37
2:13
16:50
4:41
21:31
8:00
29:31
3:52
33:23
3:07
36:30
3:38
40:08
1:10
41:18
0:41
41:59
 
19Emma Ahlström
Växjo OK
42:035:25
5:25
4:33
9:58
4:51
14:49
2:13
17:02
4:51
21:53
9:01
30:54
2:37
33:31
3:13
36:44
3:09
39:53
1:20
41:13
0:50
42:03
 
20Erik Kindlundh
FK Finn
42:504:51
4:51
4:19
9:10
4:44
13:54
2:28
16:22
4:08
20:30
11:31
32:01
2:32
34:33
2:58
37:31
3:16
40:47
1:11
41:58
0:52
42:50
 
21Per Holmberg
Ronneby OK
42:525:42
5:42
4:30
10:12
4:41
14:53
2:25
17:18
4:04
21:22
10:02
31:24
2:44
34:08
2:42
36:50
3:41
40:31
1:39
42:10
0:42
42:52
 
22Magnus Emilsson
OK Skogsfalken
43:156:57
6:57
3:38
10:35
4:38
15:13
1:57
17:10
4:31
21:41
8:21
30:02
3:40
33:42
3:09
36:51
4:48
41:39
1:00
42:39
0:36
43:15
 
23Stefan Rosén
Hästveda OK
43:546:40
6:40
3:34
10:14
5:54
16:08
2:05
18:13
4:06
22:19
11:14
33:33
3:37
37:10
2:35
39:45
2:34
42:19
0:57
43:16
0:38
43:54
 
24David Bengtsson
FK Åsen
44:435:07
5:07
4:07
9:14
6:00
15:14
2:47
18:01
5:21
23:22
9:21
32:43
3:02
35:45
3:19
39:04
3:30
42:34
1:28
44:02
0:41
44:43
 
25Agnes Söderlund
Tormestorps IF
44:565:14
5:14
4:25
9:39
4:42
14:21
3:47
18:08
5:17
23:25
9:56
33:21
3:03
36:24
3:01
39:25
3:11
42:36
1:33
44:09
0:47
44:56
 
26Jonas Jämsvi
OK Vilse 87
45:046:21
6:21
4:03
10:24
6:00
16:24
2:17
18:41
4:42
23:23
10:33
33:56
2:58
36:54
3:12
40:06
3:06
43:12
1:12
44:24
0:40
45:04
 
27Julius Kindlundh
FK Finn
45:275:58
5:58
3:58
9:56
4:47
14:43
2:55
17:38
4:57
22:35
10:28
33:03
3:41
36:44
3:01
39:45
3:55
43:40
1:09
44:49
0:38
45:27
 
28Linda Jansson
OK Älme
45:375:39
5:39
4:52
10:31
5:09
15:40
2:50
18:30
4:17
22:47
11:35
34:22
3:16
37:38
2:50
40:28
3:09
43:37
1:22
44:59
0:38
45:37
 
29Yngve Ernstsson
FK Göingarna
45:416:00
6:00
4:43
10:43
5:30
16:13
2:40
18:53
4:56
23:49
9:09
32:58
3:10
36:08
3:36
39:44
3:48
43:32
1:14
44:46
0:55
45:41
 
30Pierre Danielsson
OK Skogsfalken
45:516:09
6:09
4:21
10:30
4:35
15:05
2:11
17:16
4:14
21:30
12:44
34:14
2:47
37:01
3:28
40:29
3:28
43:57
1:14
45:11
0:40
45:51
 
31Michael Andersson
Lunds OK
46:026:11
6:11
5:06
11:17
4:31
15:48
2:47
18:35
5:10
23:45
9:11
32:56
4:02
36:58
3:24
40:22
3:28
43:50
1:18
45:08
0:54
46:02
 
32Rasmus Svensson
Värend GN OL
47:426:30
6:30
5:11
11:41
5:10
16:51
3:10
20:01
5:48
25:49
10:18
36:07
3:13
39:20
3:11
42:31
3:14
45:45
1:09
46:54
0:48
47:42
 
33Frida Karlsson
Linköpings OK
48:387:12
7:12
4:36
11:48
5:52
17:40
2:56
20:36
4:58
25:34
9:28
35:02
2:57
37:59
3:57
41:56
4:18
46:14
1:36
47:50
0:48
48:38
 
34Jens Nilsson
OK Skogsfalken
48:556:08
6:08
4:45
10:53
5:27
16:20
2:39
18:59
5:14
24:13
12:38
36:51
2:59
39:50
3:21
43:11
3:22
46:33
1:25
47:58
0:57
48:55
 
35Anna Frantz
Kungälvs OK
49:036:00
6:00
5:50
11:50
5:24
17:14
3:26
20:40
5:02
25:42
10:27
36:09
3:18
39:27
3:29
42:56
3:56
46:52
1:19
48:11
0:52
49:03
 
36Johan Jylltorp
Linköpings OK
49:076:38
6:38
4:49
11:27
5:43
17:10
2:54
20:04
5:14
25:18
11:38
36:56
3:13
40:09
3:24
43:33
3:36
47:09
1:11
48:20
0:47
49:07
 
37Lars Nordgren
Eksjö SOK
49:175:55
5:55
5:48
11:43
5:20
17:03
2:29
19:32
4:57
24:29
10:06
34:35
3:10
37:45
3:45
41:30
4:25
45:55
1:49
47:44
1:33
49:17
 
38Britt-Marie Svensson
OK Pan-Kristianstad
51:045:33
5:33
5:06
10:39
5:32
16:11
3:36
19:47
4:59
24:46
12:17
37:03
3:32
40:35
3:54
44:29
4:12
48:41
1:24
50:05
0:59
51:04
 
39Mårten Wikström
Halmstad OK
51:146:15
6:15
5:43
11:58
5:12
17:10
2:54
20:04
4:57
25:01
10:22
35:23
3:16
38:39
4:01
42:40
5:05
47:45
1:43
49:28
1:46
51:14
 
40Michael Jess
OK Roskilde
51:458:21
8:21
4:53
13:14
6:18
19:32
2:58
22:30
5:09
27:39
11:03
38:42
3:26
42:08
3:22
45:30
4:13
49:43
1:25
51:08
0:37
51:45
 
41Simon Rolander
IF Hallby SOK
53:456:01
6:01
5:25
11:26
5:14
16:40
2:40
19:20
4:22
23:42
13:34
37:16
5:20
42:36
4:16
46:52
4:46
51:38
1:26
53:04
0:41
53:45
 
42Anna Eriksson
Ronneby OK
54:246:50
6:50
5:25
12:15
6:36
18:51
3:11
22:02
7:47
29:49
11:41
41:30
3:18
44:48
3:41
48:29
3:42
52:11
1:29
53:40
0:44
54:24
 
43Birgitta Olsson
OK Skogsfalken
55:267:42
7:42
5:15
12:57
5:52
18:49
2:54
21:43
5:10
26:53
11:02
37:55
5:15
43:10
4:07
47:17
4:59
52:16
1:48
54:04
1:22
55:26
 
44Leif Axelsson
Målilla OK
55:406:53
6:53
5:18
12:11
6:29
18:40
3:06
21:46
6:02
27:48
13:02
40:50
4:49
45:39
4:03
49:42
3:59
53:41
1:22
55:03
0:37
55:40
 
45Annika Frantz
Stigmännen Karlshamns OK
56:587:34
7:34
5:52
13:26
6:25
19:51
4:00
23:51
5:55
29:46
14:25
44:11
3:15
47:26
3:33
50:59
3:58
54:57
1:16
56:13
0:45
56:58
 
46Robin Larsson
FK Göingarna
57:026:54
6:54
5:36
12:30
6:41
19:11
3:34
22:45
7:12
29:57
13:40
43:37
3:20
46:57
3:05
50:02
4:48
54:50
1:21
56:11
0:51
57:02
 
47Wiviann Ottosson
Malmö OK
57:446:57
6:57
6:08
13:05
7:46
20:51
3:13
24:04
6:05
30:09
13:52
44:01
4:09
48:10
3:45
51:55
3:51
55:46
1:08
56:54
0:50
57:44
 
48Anna Wikström
Hästveda OK
57:476:25
6:25
5:17
11:42
6:19
18:01
3:28
21:29
5:24
26:53
16:43
43:36
4:14
47:50
3:35
51:25
4:01
55:26
1:25
56:51
0:56
57:47
 
49Ann-Charlotte Dahl
Visborgs OK
58:077:34
7:34
6:36
14:10
6:39
20:49
2:50
23:39
5:13
28:52
15:49
44:41
3:54
48:35
3:51
52:26
3:49
56:15
1:12
57:27
0:40
58:07
 
50Åke Strid
Almby IK
59:406:14
6:14
5:28
11:42
7:12
18:54
3:50
22:44
10:42
33:26
12:44
46:10
3:16
49:26
3:42
53:08
3:43
56:51
1:52
58:43
0:57
59:40
 
51Bengt-Göran Frantz
Stigmännen Karlshamns OK
61:586:44
6:44
11:55
18:39
6:13
24:52
3:55
28:47
6:10
34:57
13:52
48:49
3:26
52:15
3:40
55:55
3:48
59:43
1:26
61:09
0:49
61:58
 
52Annika Emander
Stigmännen Karlshamns OK
63:278:29
8:29
5:24
13:53
6:43
20:36
3:42
24:18
4:54
29:12
18:45
47:57
4:01
51:58
4:50
56:48
4:41
61:29
1:10
62:39
0:48
63:27
 
53Maria Magnusson
KFUM Örebro OK
63:438:02
8:02
6:06
14:08
6:25
20:33
4:03
24:36
8:15
32:51
15:20
48:11
4:15
52:26
3:58
56:24
4:55
61:19
1:32
62:51
0:52
63:43
 
54Jörgen Svensson
Ronneby OK
65:097:33
7:33
5:12
12:45
6:11
18:56
3:18
22:14
5:05
27:19
19:54
47:13
3:33
50:46
8:31
59:17
3:36
62:53
1:33
64:26
0:43
65:09
 
55Jonas Frantz
Kungälvs OK
67:1917:56
17:56
4:40
22:36
6:19
28:55
3:31
32:26
4:34
37:00
12:39
49:39
8:10
57:49
3:50
61:39
3:28
65:07
1:31
66:38
0:41
67:19
 
56Jon Moberg
FK Göingarna
69:069:54
9:54
5:19
15:13
6:36
21:49
7:59
29:48
6:06
35:54
13:21
49:15
10:02
59:17
3:24
62:41
4:05
66:46
1:40
68:26
0:40
69:06
 
57Monika Lydin
OK Kontinent
70:098:30
8:30
7:35
16:05
8:14
24:19
3:29
27:48
7:12
35:00
17:55
52:55
4:27
57:22
4:33
61:55
5:02
66:57
2:08
69:05
1:04
70:09
 
58Louise Pihl
OK Pan-Kristianstad
75:5622:53
22:53
4:52
27:45
8:36
36:21
3:44
40:05
5:28
45:33
16:14
61:47
4:23
66:10
3:45
69:55
3:55
73:50
1:17
75:07
0:49
75:56
 
59Bengt Salomonsson
Skåneslättens OL
84:1510:22
10:22
7:44
18:06
9:59
28:05
7:57
36:02
7:07
43:09
18:05
61:14
7:24
68:38
5:49
74:27
5:47
80:14
2:09
82:23
1:52
84:15
 
60Karin Johansson
FK Göingarna
84:3110:46
10:46
11:14
22:00
9:04
31:04
4:15
35:19
7:31
42:50
23:57
66:47
5:53
72:40
4:31
77:11
4:51
82:02
1:31
83:33
0:58
84:31
 
61Susanne Jämsvi
Hestra IF
89:2813:19
13:19
6:26
19:45
10:34
30:19
4:34
34:53
13:30
48:23
23:10
71:33
5:31
77:04
4:33
81:37
4:40
86:17
2:08
88:25
1:03
89:28
 
Marianne Nilsson
OK Pan-Kristianstad
Ej godk.5:56
5:56
4:38
10:34
6:12
16:46
2:49
19:35
5:27
25:02
 
40:22
 
47:41
1:17
48:58
0:52
49:50
 




Öppen motion 98020 m23 anmälda
1Andreas Holmqvist
Hestra IF
49:483:09
3:09
0:49
49:17
3:19
6:28
0:31
49:48
3:39
10:07
6:04
16:11
7:48
23:59
2:24
26:23
4:50
31:13
1:51
33:04
4:01
37:05
6:09
43:14
2:07
45:21
3:07
48:28
2Daniel Millbourn
OK Skogsfalken
52:253:17
3:17
1:05
51:53
2:49
6:06
0:32
52:25
3:29
9:35
6:37
16:12
8:16
24:28
2:20
26:48
4:05
30:53
1:55
32:48
4:25
37:13
6:42
43:55
3:42
47:37
3:11
50:48
3Erik Lenning
Skåneslättens OL
57:093:47
3:47
0:54
56:37
2:57
6:44
0:32
57:09
4:24
11:08
7:06
18:14
9:19
27:33
2:39
30:12
5:16
35:28
2:02
37:30
4:43
42:13
7:23
49:36
2:41
52:17
3:26
55:43
4Johan Schagerlind
OK Bävern
57:483:26
3:26
0:57
57:17
2:47
6:13
0:31
57:48
4:03
10:16
7:00
17:16
9:46
27:02
2:37
29:39
5:29
35:08
2:22
37:30
5:20
42:50
7:24
50:14
2:29
52:43
3:37
56:20
5Dan Wester
Järla Orientering
59:154:57
4:57
1:03
58:32
3:16
8:13
0:43
59:15
4:10
12:23
6:46
19:09
8:45
27:54
2:36
30:30
5:33
36:03
2:04
38:07
4:49
42:56
8:42
51:38
2:32
54:10
3:19
57:29
6Johan Engström
OK Orion
60:343:58
3:58
0:50
60:10
3:01
6:59
0:24
60:34
4:22
11:21
8:01
19:22
9:26
28:48
2:46
31:34
5:21
36:55
2:12
39:07
5:38
44:45
7:52
52:37
3:18
55:55
3:25
59:20
7Håkan Lindström
Ronneby OK
62:023:47
3:47
0:58
61:27
3:03
6:50
0:35
62:02
4:24
11:14
7:19
18:33
9:25
27:58
2:49
30:47
5:08
35:55
2:33
38:28
4:57
43:25
9:02
52:27
4:23
56:50
3:39
60:29
8Fredrik Johansson
Linköpings OK
67:075:34
5:34
0:53
66:44
3:52
9:26
0:23
67:07
4:29
13:55
7:09
21:04
8:51
29:55
3:21
33:16
7:15
40:31
2:30
43:01
6:43
49:44
8:15
57:59
2:53
60:52
4:59
65:51
9Viktor Tovesson
OK Orion
68:034:34
4:34
1:03
67:23
3:51
8:25
0:40
68:03
6:08
14:33
8:34
23:07
10:50
33:57
3:13
37:10
5:16
42:26
2:32
44:58
5:24
50:22
9:23
59:45
2:50
62:35
3:45
66:20
10Jimmy Olsson
OK Pan-Kristianstad
71:174:07
4:07
0:58
70:39
3:24
7:31
0:38
71:17
5:09
12:40
8:50
21:30
12:41
34:11
3:11
37:22
6:26
43:48
2:44
46:32
6:02
52:34
9:57
62:31
3:04
65:35
4:06
69:41
11Magnus Thörnblad
Ronneby OK
71:414:29
4:29
1:03
70:53
3:52
8:21
0:48
71:41
4:56
13:17
8:27
21:44
10:49
32:33
3:11
35:44
6:32
42:16
2:52
45:08
6:18
51:26
11:09
62:35
3:11
65:46
4:04
69:50
12Martin Fagerlund
Sol Tranås
72:594:11
4:11
0:57
72:19
3:28
7:39
0:40
72:59
4:48
12:27
7:59
20:26
13:31
33:57
3:07
37:04
6:50
43:54
3:43
47:37
5:35
53:12
11:56
65:08
2:48
67:56
3:26
71:22
13Jannie Hagård
OK Pan-Kristianstad
74:114:18
4:18
1:14
73:34
3:29
7:47
0:37
74:11
8:58
16:45
7:58
24:43
11:33
36:16
5:47
42:03
5:26
47:29
2:36
50:05
5:10
55:15
8:44
63:59
3:14
67:13
5:07
72:20
14Anna Samelius
Visborgs OK
76:124:27
4:27
1:23
75:27
5:34
10:01
0:45
76:12
4:29
14:30
8:20
22:50
11:35
34:25
3:36
38:01
5:50
43:51
2:18
46:09
5:50
51:59
13:57
65:56
3:57
69:53
4:11
74:04
15Emil Olsson
OK Orion
83:514:22
4:22
1:00
83:22
5:01
9:23
0:29
83:51
15:33
24:56
8:34
33:30
11:33
45:03
3:19
48:22
5:30
53:52
3:25
57:17
6:11
63:28
12:15
75:43
2:48
78:31
3:51
82:22
16Willie Olsson
Rävetofta OK
84:355:34
5:34
1:15
83:43
4:58
10:32
0:52
84:35
5:44
16:16
9:19
25:35
14:33
40:08
5:16
45:24
7:23
52:47
3:19
56:06
6:59
63:05
11:06
74:11
3:13
77:24
5:04
82:28
17Oskar Ahlstrand
Växjö OK
85:315:29
5:29
1:29
84:50
4:30
9:59
0:41
85:31
7:56
17:55
10:30
28:25
12:14
40:39
4:10
44:49
7:31
52:20
3:16
55:36
6:15
61:51
12:53
74:44
4:09
78:53
4:28
83:21
18Hans Persson
Andrarums IF
91:025:03
5:03
1:15
90:11
4:00
9:03
0:51
91:02
5:41
14:44
13:37
28:21
13:08
41:29
3:53
45:22
7:16
52:38
6:03
58:41
6:38
65:19
14:16
79:35
4:03
83:38
5:18
88:56
19Johan Nilsson
Stigmännen Karlshamns OK
100:324:51
4:51
1:29
99:50
4:08
8:59
0:42
100:32
6:39
15:38
10:07
25:45
14:47
40:32
3:44
44:16
7:01
51:17
5:12
56:29
8:56
65:25
18:37
84:02
9:14
93:16
5:05
98:21
20Markus Almgren
Karlskrona SOK
100:555:22
5:22
1:35
99:54
4:30
9:52
1:01
100:55
8:43
18:35
11:55
30:30
14:05
44:35
4:24
48:59
8:20
57:19
4:38
61:57
7:02
68:59
17:36
86:35
5:31
92:06
6:13
98:19
21Lucie Komarkova
Hjärnarps OL
101:536:05
6:05
1:17
101:07
7:20
13:25
0:46
101:53
7:06
20:31
12:00
32:31
14:44
47:15
5:01
52:16
8:51
61:07
6:44
67:51
7:15
75:06
15:47
90:53
4:00
94:53
4:57
99:50
Ulf Johansson
Karlskrona SOK
Ej godk.4:51
4:51
2:53
51:48
3:48
8:39
6:08
14:47
13:07
27:54
      
38:29
10:26
48:55
Jakob Emander
Stigmännen Karlshamns OK
Ej godk.4:48
4:48
1:09
31:45
3:38
8:26
0:48
32:33
4:53
13:19
8:19
21:38
      
25:56
4:40
30:36



Skapad 2016-03-26 17:41:16 med OLA version 5.3.0-23