SM, lång, Startlista

final, 2016-09-18


H21 A-final17300 meter42 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
51 901001 87 Erik Pettersson OK Denseln 09:30
52 9007063 96 Rasmus Elmelid Linköpings OK 09:33
53 981928   Espen Hultgreen Weltzien Järla Orientering 09:36
54 900813 100 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK 09:39
55 840308 68 Mattias Millinger Järla Orientering 09:42
56 501778 80 Emil Andersson Ärla IF 09:45
57 900810 35 Johan Lindberg IFK Mora OK 09:48
58 9960966 79 Mathias Hallmén OK Denseln 09:51
59 9950120 63 Erik Andersson OK Orion 09:54
60 1007048 44 Denys Shcherbakov Ronneby OK 09:57
61 7123987 123 Johan Modig OK Pan-Kristianstad 10:00
62 7871223 117 Patrik Karlsson Växjö OK 10:03
63 9159159 125 Niklas Olofsson OK Pan-Kristianstad 10:06
64 9901119 48 Oskar Daniels Attunda OK 10:09
65 519808 66 Erik Classon OK Orinto 10:12
66 9860224 59 David Bejbom Järla Orientering 10:15
67 831006 134 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna 10:18
68 7529082 159 Simon Hedlund Ärla IF 10:21
69 502556 45 Artem Panchenko IFK Mora OK 10:24
70 940103 29 Ludwig Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 10:27
71 525625 40 Jakob Lööf Malungs OK Skogsmård 10:30
72 503714 95 Rudolfs Zernis Ärla IF 10:33
73 770831 51 Jonas Pilblad IFK Göteborg 10:36
74 8000303 36 Olle Kalered OK Denseln 10:39
75 9020311 22 Johan Högstrand IFK Göteborg 10:42
76 907719 41 Karl Walheim Ärla IF 10:45
77 920302 50 Fredrik Ingelsson Rehns BK 10:48
78 920603 33 Max Peter Bejmer IFK Göteborg 10:51
79 950895 86 Jens Rönnols Täby OK 10:54
80 626746 39 Jens Wängdahl Nyköpings OK 10:57
81 527019 23 Joakim Svensk Stora Tuna OK 11:00
82 871215 26 Daniel Attås OK Tisaren 11:03
83 900122 7 Jonas Leandersson Södertälje-Nykvarn OF 11:06
84 7204057 3 Rassmus Andersson OK Linné 11:09
85 8180883 20 Gernot Kerschbaumer OK Pan-Kristianstad 11:12
86 909192 1 Gustav Bergman OK Ravinen 11:15
87 860729 12 Fredrik Bakkman IFK Lidingö SOK 11:18
88 9901120 6 Johan Runesson Göteborg-Majorna OK 11:21
89 901220 17 Oskar Sjöberg OK Linné 11:24
90 920210 5 Martin Regborn Hagaby GoIF Örebro 11:27
91 911123 2 Albin Ridefelt OK Linné 11:30
92 9783675 16 Emil Svensk Stora Tuna OK 11:33


H21 B-final11740 meter42 anmälda3
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
351 9930525 453 Charlie Stolt Rehns BK 08:45
352 930923 261 Gunnar Holmgren Bergnäsets AIK 08:46
353 730619 616 Torgny Lindström Ronneby OK 08:47
354 952413 324 Kevin Ståhl OK Hammaren 08:48
355 830312 191 Jonas Engström OK Hällen 08:49
356 27835 526 Erik Lundh Rehns BK 08:50
357 9950130 194 Anton Nilsson OK Tranan 08:51
358 940902 223 Simon Lundin Finspångs SOK 08:52
359 911200 351 Viktor Antonsson Eksjö SOK 08:53
360 504254 201 Oscar Vångell Ärla IF 08:54
361 952219 184 Martin Larsson Hestra IF 08:55
362 950920 253 Oskar Lundqvist OK Orion 08:56
363 811028 282 Per-Åke Bligård Göteborg-Majorna OK 08:57
364 890431 146 Erik Folkesson Blom IFK Mora OK 08:58
365 722195 209 Sixten Walheim OK Rodhen 08:59
366 8183392 129 Andreas Bergander Eksjö SOK 09:00
367 880829 156 Emil Kalered OK Denseln 09:01
368 820513 286 Anders Axling Sundsvalls OK 09:02
369 870829 227 Patrik Lind Ärla IF 09:03
370 930893 284 Albin Sjöhed Gävle OK 09:04
371 931017 190 Jesper Sjögren Hestra IF 09:05
372 940710 265 Pontus Karlsson Markbygdens OK 09:06
373 9930812 247 Oscar Björck Järla Orientering 09:07
374 7920429   Albin Thunberg OK Alehof 09:08
375 950722 154 Björn Cederberg OK Pan-Kristianstad 09:09
376 871992 60 Henrik Jonsson OK Rodhen 09:10
377 880917 342 Johan Wikström Sävedalens AIK 09:11
378 980202 183 Olof Sandgren OK Orion 09:12
379 870229 106 Mikael Eliasson Göteborg-Majorna OK 09:13
380 840326 258 Mattias Karlsson Växjö OK 09:14
381 9107180 241 Markus Hederskog IK Hakarpspojkarna 09:15
382 950119 116 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 09:16
383 644644 188 David Lingfors OK Linné 09:17
384 9510053 178 Rasmus Svantesson OK Pan-Kristianstad 09:18
385 931216 163 Erik Boman Gävle OK 09:19
386 504211 118 Viktor Larsson Hagaby GoIF Örebro 09:20
387 900720 55 Rickard Börjesson Malungs OK Skogsmård 09:21
388 503516   Hector Haines IFK Lidingö SOK 09:22
389 920909 217 Albin Andersson Markbygdens OK 09:23
390 882011 110 Martin Hederskog IFK Umeå 09:24
391 890112 207 Viktor Silvemark Ärla IF 09:25
392 950821 135 Gustav Hindér OK Tisaren 09:26


H21 C-final9300 meter23 anmälda3
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
401 891026 76 Johan Törnroth Hestra IF 08:45
402 8091108 15 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 08:46
403 940425 28 Anton Johansson OK Orion 08:47
404 560219 115 Linus Rapp IFK Mora OK 08:48
405 980619 53 Kalle Bergman OK Ravinen 08:49
406 924412 162 Martin Jansson OK Rodhen 08:50
407 1006354 11 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 08:51
408 880826 75 Petter Eriksson Ärla IF 08:52
409 951001 153 Emil Granqvist OK Ravinen 08:53
410 950219 85 Daniel Roos Attunda OK 08:54
411 659659 366 Josh Beech OK Södertörn 08:55
412 910924 27 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 08:56
413 902775 314 Henrik Tosteberg Linköpings OK 08:57
414 820519 103 Andreas Jansson IK Hakarpspojkarna 08:58
415 9102619 362 Magnus Björk OK Rodhen 08:59
416 940226 304 Erik Lindgren KFUM Örebro OK 09:00
417 701214 476 Magnus Homann OK Orinto 09:01
418 599699 293 Andreas Holmqvist Hestra IF 09:02
419 781207   Magnus Johansson IK Hakarpspojkarna 09:03
420 9890427 8 Jerker Lysell Rehns BK 09:04
421 7226349   Apostol Atanasov Stora Tuna OK 09:05
422 7205417 325 Victor Bergstrand Motala AIF OL 09:06
423 988778 145 Jacob Lindstam OK Ravinen 09:07


H20 A-final12670 meter40 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
151 970517 39 Arvid Nord IK Hakarpspojkarna 09:37
152 9427719 162 Daniel Carlson Bjernald OK Linné 09:40
153 1997523 65 Simon Wikström OK Pan-Kristianstad 09:43
154 970113 124 Alexander Wiklund Finspångs SOK 09:46
155 961023 145 Anton Hansson IK Hakarpspojkarna 09:49
156 7971204 118 John Gunnarsson Surahammars SOK 09:52
157 962807 99 Filip Ivarsson OK Hammaren 09:55
158 8070925 106 Oskar Lind Eksjö SOK 09:58
159 960810 45 Niklas Sundqvist Tullinge SK 10:01
160 8271197 42 Jesper Sjöblom Södertälje-Nykvarn OF 10:04
161 2057299 91 Hugo Dahlberg Haninge SOK 10:07
162 8070309 77 Tom Campbell Lustens OK 10:10
163 971031 83 Erik Zeilon Skåneslättens OL 10:13
164 970121 34 Johan Wennermark OK Orion 10:16
165 961017 30 Martin Djerf IK Hakarpspojkarna 10:19
166 931302 9 Anton Forsberg Långhundra IF 10:22
167 960816 117 Karl Enges Attunda OK 10:25
168 812999 110 Samuel Plumppu Hestra IF 10:28
169 970428 73 Olle Andersson Tullinge SK 10:31
170 953319 37 Markus Larsson Hestra IF 10:34
171 551116 66 Heino Ollin Sävedalens AIK 10:37
172 960108 17 Oskar Leinonen OK Kolmården 10:40
173 970208 102 Johan Lenning OK Pan-Kristianstad 10:43
174 960715 105 Samuel Hedlund Långhundra IF 10:46
175 960960 31 Oskar Sandberg Malungs OK Skogsmård 10:49
176 451915 43 Mattis Hallberg IK Uven 10:52
177 961130 15 Filip Wadsten OK Landehof 10:55
178 9970420 52 Gustaf Sundbüe OK Hällen 10:58
179 970502 48 Lucas Sundblad Eksjö SOK 11:01
180 8060797 29 Ola Andersson OK Orion 11:04
181 970116 19 Albin Lillieström OK Roxen 11:07
182 970218 56 André Andersson OK Kåre 11:10
183 970504 5 Ville Johansson OK Kolmården 11:13
184 8033308 23 Joakim Andén Södertälje-Nykvarn OF 11:16
185 9971121 6 Jonas Gustafsson OK Kåre 11:19
186 9970706 18 Filip Jacobsson OK Tisaren 11:22
187 960518 14 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 11:25
188 970712 2 Simon Hector Snättringe SK 11:28
189 960505 22 Edvin Smedberg OK Skogsfalken 11:31
190 960312 10 Filip Grahn Hestra IF 11:34


H20 B-final8100 meter18 anmälda3
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
501 970001 41 Nils Alexandersson Stora Tuna OK 08:45
502 8070397 156 Filip Karlsson IF Hagen 08:47
503 970907 218 Adrian Dahlström IFK Mora OK 08:49
504 1399752 164 Joakim Skärlén Haninge SOK 08:51
505 7197341 227 Oskar Öqvist Bergnäsets AIK 08:53
506 536921 246 Erik Fors Hestra IF 08:55
507 777368 166 Adam Thellsén OK Roxen 08:57
508 7931606 193 Nils Henriksson Bergnäsets AIK 08:59
509 960121 305 Noak Sanderberg Finspångs SOK 09:01
510 2063876 194 Sixten Hillerhag IFK Lidingö SOK 09:03
511 9707100 196 Jakob Fransson OK Milan 09:05
512 930800 95 Johannes Ridefelt OK Linné 09:07
513 961169 137 Sven Engström Linköpings OK 09:09
514 964021 143 Albin Bergkvist OK Kåre 09:11
515 9970524 139 Viktor Janrik OK Linné 09:13
516 970315 187 Jonas Hammarskiöld OK Skogsfalken 09:15
517 977715 125 Olle Nilsson OK Linné 09:17
518 960096 94 Linus Landergren Hestra IF 09:19


H18 A-final9410 meter42 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
251 9812310 126 Alexander Graad Ronneby OK 09:32
252 9101417 27 Simon Schuster IFK Lidingö SOK 09:35
253 9806190 12 Elias Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 09:38
254 8137836 100 Albin Alsiö IF Hagen 09:41
255 9812281 63 Arvid Claesson Jönköpings OK 09:44
256 609099 26 Oskar Edvardsson Järfälla OK 09:47
257 8221299 50 Filip Trofast Bredaryds SOK 09:50
258 9881337 24 Viktor Wassén Vänersborgs SK 09:53
259 7980530 97 Johan Persson Attunda OK 09:56
260 8270298 16 Andreas Uller Kils OK 09:59
261 980310 59 Johan Olson IK Uven 10:02
262 8080298 34 Fredrik Johansson OK Nackhe 10:05
263 9990321 82 Eskil Tryggö Trollhättans SOK 10:08
264 9981127 14 Otto Stuhlhofer OK Landehof 10:11
265 990106 25 Felix Axelsson Markbygdens OK 10:14
266 980923 23 Olle Josarp FK Friskus-Varberg 10:17
267 9980104 48 Rasmus Lundberg OK Bävern 10:20
268 990123 46 Andreas Gustafsson IK Hakarpspojkarna 10:23
269 9101212 146 Sandro Schmid OK Linné 10:26
270 991919 53 Johan Giberg Tumba-Mälarhöjden OK 10:29
271 981204 13 Simon Larsson OK Hällen 10:32
272 9991021 62 Jonas Andersson OK Roxen 10:35
273 8050899 36 Andreas Jonsson OK Orion 10:38
274 567899 75 Victor Helgesson Hestra IF 10:41
275 990826 22 August Mollén OK Denseln 10:44
276 9101917 31 Nils Hammaräng Grip Kalmar OK 10:47
277 990911 7 Hugo Lillieström OK Roxen 10:50
278 980128 29 Robin Salén Bergnäsets AIK 10:53
279 980300 84 Per Karlsson OK Tylöskog 10:56
280 990426 67 Albin Andersson Tullinge SK 10:59
281 980127 9 Henning Sjökvist Stora Tuna OK 11:02
282 801122 8 Victor Imark Tullinge SK 11:05
283 9905131 19 Erik Herne OK Ravinen 11:08
284 980628 3 Jesper Svensk Stora Tuna OK 11:11
285 8012210 5 Oliwer Lundberg OK Bävern 11:14
286 980407 6 Lukas Lundgren Växjö OK 11:17
287 990918 10 Axel Granqvist OK Ravinen 11:20
288 980412 21 Rickard Djerf Tibro OK 11:23
289 9990331 20 Oscar Johansson Karlskrona SOK 11:26
290 9980705 4 Henrik Johannesson Ronneby OK 11:29
291 801121 2 Simon Imark Tullinge SK 11:32
292 7980114 1 Isac von Krusenstierna OK Kåre 11:35


H18 B-final7780 meter42 anmälda3
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
601 9903265 137 Simon Dahlberg OK Nolaskogsarna 08:45
602 980800 143 Erik Olsson Gävle OK 08:46
603 2058188 132 Tobias Karlsson Snättringe SK 08:47
604 991910 153 Joel Karnehed OK Roxen 08:48
605 9981018 94 Albin Claesson Sävedalens AIK 08:49
606 7980120 131 Alfred Lönn Västerås SOK 08:50
607 1990820 145 Hugo Lindbärg OK Södertörn 08:51
608 9201485 140 Christian Redtzer Attunda OK 08:52
609 650503 69 Håkan Ramberg Hallstahammars OK 08:53
610 615141 93 Albin Andersson OK Ravinen 08:54
611 990413 125 Oscar Stomberg IF Hagen 08:55
612 936668 124 Lukas Hellgren OK Ravinen 08:56
613 9993770 73 Olle Hedman IF Hagen 08:57
614 9990829 77 Emil Grehn OK Rodhen 08:58
615 9806020 106 Johan Hagströmer OK Klemmingen 08:59
616 980510 110 Tuve Möller OK Linné 09:00
617 7991118 133 Erik Vinblad Lunds OK 09:01
618 9680535 158 Hugo Dalhammer OK Roxen 09:02
619 7000380 72 Rasmus Möller Arboga OK 09:03
620 773232 71 Egil Morast Haninge SOK 09:04
621 670086 107 Benjamin Langerak Järfälla OK 09:05
622 992410 128 Elias Andersson OK Norrvirdarna 09:06
623 9991212 105 Carl Holmberg IF Hagen 09:07
624 8635813 86 Isak Hertin IK Hakarpspojkarna 09:08
625 9980419 61 Martin Mörsell OK Kåre 09:09
626 7981025 89 Fritjof Axelsson FK Göingarna 09:10
627 990824 104 Emil Pettersson Karlskrona SOK 09:11
628 9991209 76 Hampus Nyström IF Hagen 09:12
629 1992212 74 Axel Halvarsson Karlskrona SOK 09:13
630 9990423 54 John Larsson Rånäs OK 09:14
631 981091 90 Martin Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 09:15
632 8404244 18 Hugo Eriksson OK Nolaskogsarna 09:16
633 9990108 87 Hannes Svahn OK Ravinen 09:17
634 9980107 40 Waldemar Andersson Långhundra IF 09:18
635 9200692 108 Walter Lagerhäll Rehns BK 09:19
636 9990819 55 Daniel Rönnqvist OK Linné 09:20
637 9905080 78 Oskar Forsberg Tullinge SK 09:21
638 9990323 44 Carl Carlsson Nyköpings OK 09:22
639 9909241 45 Emil Karlsson Hestra IF 09:23
640 501820 51 Johan Wehlin Skogspojkarnas OK 09:24
641 980100   Isak Prellner Skåneslättens OL 09:25
642 8240599 33 Georg Eklöw OK Södertörn 09:26


H18 C-final6900 meter29 anmälda3
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
651 9981111 113 Linus Backlund OK Södertörn 08:45
652 442006 167 Christopher Wilestedt Attunda OK 08:46
653 9991313 11 Ludvig Ek Nyköpings OK 08:47
654 980927 28 Rasmus Wickbom Vittjärvs IK 08:48
655 1991121 15 Emil Björnlinger IK Hakarpspojkarna 08:49
656 9981030 134 Adam Segerslätt Skåneslättens OL 08:50
657 1425172 41 Niklas Carlsson Sundbybergs IK 08:51
658 2058214 98 Arvid Linder OK Hällen 08:52
659 8111999 181 Lucas Norrman Attunda OK 08:53
660 9990528 174 Truls Lindholm Sundsvalls OK 08:54
661 550292 150 David Levin Svaide Roma SOK 08:55
662 555510 157 Simon Törnqvist OK Ravinen 08:56
663 7990615 176 Harald Larsson Bergnäsets AIK 08:57
664 7980726 152 Hugo Thunberg OK Alehof 08:58
665 990802 178 Oskar Enges Attunda OK 08:59
666 449648 166 Martin Storkamp Sundsvalls OK 09:00
667 9807230 148 Jakob Höst OK Skogsfalken 09:01
668 7990070 183 Hugo Lom Markbygdens OK 09:02
669 9980422 147 Henrik Hamrefors Västerås SOK 09:03
670 990592 142 Viktor Ossiansson IK Hakarpspojkarna 09:04
671 7000260   Erik Tuuri Bergnäsets AIK 09:05
672 2048666 118 Viktor Wohlgemuth OK Ravinen 09:06
673 981308 122 Mårten Olsson Gävle OK 09:07
674 990707 154 Carl Ekbring Kexholms SK 09:08
675 990312 130 Olle Sörqvist Markbygdens OK 09:09
676 980228 141 Pontus Lindblom OK Roxen 09:10
677 997275 168 Gustav Frænell Sundsvalls OK 09:11
678 9999092 99 Benjamin Sturek SOK Viljan 09:12
679 990399 163 Johan Lindman Finspångs SOK 09:13


D21 A-final12030 meter40 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
1 902785 208 Julia Davidsson Ärla IF 09:43
2 9890629 164 Carolin Svensson Haninge SOK 09:46
3 1901019 171 Jenny Björk OK Denseln 09:49
4 957344 234 Filippa Johansson Jönköpings OK 09:52
5 952323 170 Elin Classon OK Orinto 09:55
6 830406 312 Linn Axelsson Ärla IF 09:58
7 940018 99 Anna Wehlin Skogspojkarnas OK 10:01
8 912562 72 Kristin Hylander Nyköpings OK 10:04
9 801216 23 Johanna Engström OK Hällen 10:07
10 822119 71 Lovisa Persson OK Tisaren 10:10
11 2057207 54 Linda Lindkvist Leksands OK 10:13
12 501697 142 Therese Klintberg Linköpings OK 10:16
13 780330 53 Riina Kuuselo OK Linné 10:19
14 920744 127 Lisa Andersson Ärla IF 10:22
15 797393 130 Frida Sandberg Säterbygdens OK 10:25
16 951601 139 Aina Edgren Trollhättans SOK 10:28
17 970312 10 Josefin Tjernlund OK Tisaren 10:31
18 825001 58 Emma Bjessmo IFK Lidingö SOK 10:34
19 890403 136 Rebecka Nylin OK Tisaren 10:37
20 790213 60 Rebecka Lindberg OK Roslagen 10:40
21 8000094 76 Alice Hugosson IFK Lidingö SOK 10:43
22 870601 20 Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK 10:46
23 909424 64 Ellinor Tjernlund OK Tisaren 10:49
24 890722 33 Kristin Löfgren Järfälla OK 10:52
25 7201123 9 Alva Olsson Linköpings OK 10:55
26 775959 7 Sara Hagström Falköpings AIK OK 10:58
27 7950523 36 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 11:01
28 760301 85 Annika Björk OK Linné 11:04
29 7880729 68 Elsa Jansson Järla Orientering 11:07
30 9900202 22 Lilian Forsgren OK Tisaren 11:10
31 1394099 13 Lisa Risby OK Kåre 11:13
32 2078011 81 Sara Sjökvist Järla Orientering 11:16
33 820203 48 Lina Bergman OK Skogsfalken 11:19
34 775751 6 Karolin Ohlsson Järla Orientering 11:22
35 8190893 32 Amilia Björklund Sävedalens AIK 11:25
36 920208 51 Elin Månsson IFK Göteborg 11:28
37 881223 5 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 11:31
38 8130590 12 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 11:34
39 811007 4 Emma Johansson Domnarvets GOIF 11:37
40 1406185 1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 11:40


D21 B-final9260 meter23 anmälda3
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
301 940314 93 Nicole Ljungdahl OK Pan-Kristianstad 08:45
302 920427 11 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 08:47
303 870797 109 Johanna Erlandsson Stora Tuna OK 08:49
304 919396 84 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 08:51
305 950604 122 Kristin Olovsson Rehns BK 08:53
306 911006 35 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 08:55
307 504532 38 Signe Klinting Järla Orientering 08:57
308 9920614 292 Maria Björklund Leksands OK 08:59
309 900220 17 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 09:01
310 9950505 227 Felicia Stuhlhofer OK Landehof 09:03
311 714111 96 Magdalena Olsson IFK Mora OK 09:05
312 908654 368 Maria Elmelid Linköpings OK 09:07
313 7906300 428 Annie Lennartsson Skåneslättens OL 09:09
314 920402 123 Kajsa Hammarström Linköpings OK 09:11
315 9930330 421 Angelica Engström Skåneslättens OL 09:13
316 870928   Josefin Persson Järla Orientering 09:15
317 9102600 300 Caroline Lindelöw Härlövs IF 09:17
318 900628 317 Lovisa Nilsson Sävedalens AIK 09:19
319 8101060 214 Linda Hallberg Bredareds IF 09:21
320 870317 224 Maria Arvidsson Kalmar OK 09:23
321 910206 236 Louise Markstedt OK Södertörn 09:25
322 890426 262 Linnéa Claesdotter OK Denseln 09:27
323 912189 98 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 09:29


D20 A-final8210 meter36 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
101 970223 208 Maria Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 09:44
102 877877 136 Frida Junegard Tullinge SK 09:47
103 9960807 93 Hedwig Haas Sundsvalls OK 09:50
104 9606096 89 Hanna Korhonen OK Ravinen 09:53
105 25796 214 Emma Kindbom IF Hagen 09:56
106 9702100 191 Johanna Henriksson OK Tisaren 09:59
107 9709041 171 Kajsa Mattsson OK Kåre 10:02
108 9612160 169 Ebba Pegestam OK Ravinen 10:05
109 9703060 182 Erica Eriksson Hjärnarps OL 10:08
110 971144 130 Emma Bengtsson Årsunda IF 10:11
111 9970117 142 Agnes Westerberg Trollhättans SOK 10:14
112 704969 129 Ronja Björklund OK Kåre 10:17
113 970727 44 Matilda Eriksson Västerbergslagens OL 10:20
114 960526 207 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 10:23
115 975007 97 Emma Helmersson Västerås SOK 10:26
116 7970306 47 Amanda Berggren Tullinge SK 10:29
117 7970101 87 Josefin Erlandsson OK Milan 10:32
118 533251 48 Nelly Carlsson OK Pan-Kristianstad 10:35
119 970703 73 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 10:38
120 970216 7 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 10:41
121 960104 41 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 10:44
122 551081 75 Sara Kindlund OK Tranan 10:47
123 960103 31 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 10:50
124 9200663 85 Moa Gustafsson Uddevalla OK 10:53
125 961220 53 Moa Pettersson Karlskrona SOK 10:56
126 960420 1 Louise Lundgren Växjö OK 10:59
127 960706 12 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 11:02
128 962512 34 Fanny Asketun OK Roxen 11:05
129 970197 9 Linnéa Golsäter Eksjö SOK 11:08
130 9709090 20 Elin Pettersson IFK Göteborg 11:11
131 960409 3 Tilda Johansson OK Orion 11:14
132 960488 23 Isabel Salén IFK Mora OK 11:17
133 960827 2 Johanna Öberg OK Linné 11:20
134 960416 5 Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad 11:23
135 960996 26 Andrea Svensson OK Tisaren 11:26
136 971212 39 Line Cederberg OK Pan-Kristianstad 11:29


D20 B-final6330 meter3 anmälda3
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
451 970401 91 Annie Önsten IK Hakarpspojkarna 08:46
452 971211 147 Julia Hed OK Skogsfalken 08:48
453 7970907 90 Klara Yngvesson Umeå OK 08:50


D18 A-final7100 meter40 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
201 8052999 64 Tova Hermodsson Lunds OK 09:31
202 9806211 98 Astrid Simonsson Sundbybergs IK 09:34
203 988919 52 Emma Djerf Lerums SOK 09:37
204 1998511 78 Alice Aroneng Hestra IF 09:40
205 991212 58 Ronja Jungåker OK Kåre 09:43
206 772893 44 Johanna Hagström Falköpings AIK OK 09:46
207 990214 42 Moa Westblad OK Ravinen 09:49
208 8003883 40 Jennie Börjesson Eriksson Storviks IF 09:52
209 9912211 74 Elise Josefsson OK Pan-Kristianstad 09:55
210 8080614 7 Myrra Carlsson OK Orion 09:58
211 9981017 57 Rebecca Waldenfjord Järfälla OK 10:01
212 9980908 14 Emma Pettersson OK Roxen 10:04
213 8005300 4 Johanna Börjesson Eriksson Storviks IF 10:07
214 7980516 32 Amelia Skalberg Bredaryds SOK 10:10
215 990213 50 Klara Andersson OK Pan-Kristianstad 10:13
216 984091 39 Moa Hansson Bredaryds SOK 10:16
217 990122 23 Sofia Westin Vittjärvs IK 10:19
218 9912212 87 Sofie Josefsson OK Pan-Kristianstad 10:22
219 9904299 31 Hanna Mårtensson OK Skogsstjärnan 10:25
220 9990531 60 Anna Hallmén OK Tisaren 10:28
221 9990314 71 Hanna Kjellin Forsa OK 10:31
222 990417 34 Vilma Karlsson Snättringe SK 10:34
223 9980503 65 Olivia Nilsson OK Pan-Kristianstad 10:37
224 980823 61 Lova Eveborn OK Roxen 10:40
225 980320 8 Gabriella S Bergander Eksjö SOK 10:43
226 9809051 6 Hanna Hänström Täby OK 10:46
227 9981209 36 Tone Albrektsson OK Ravinen 10:49
228 9980121 26 Emma Hagrot Täby OK 10:52
229 980213 41 Sophia Björnlinger IK Hakarpspojkarna 10:55
230 9807031 43 Jonna Fors Västerås SOK 10:58
231 9990922 9 Vilma Von Krusenstierna OK Kåre 11:01
232 9991223 28 Lisa Berggren OK Kolmården 11:04
233 940855 2 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 11:07
234 992704 19 Fanny Sundblad Eksjö SOK 11:10
235 9990602 22 Sandra Boström OK Linné 11:13
236 990227 11 Jenny Wegebro Umeå OK 11:16
237 992860 17 Klara Axelsson Markbygdens OK 11:19
238 7990627 20 Lisa Jonsson-Nordin Skåneslättens OL 11:22
239 780000 15 Stina Nordin Sundsvalls OK 11:25
240 980801 1 Sanna Fast Eksjö SOK 11:28


D18 B-final5960 meter22 anmälda3
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
551 980715 137 Ebba Envall IK Hakarpspojkarna 08:46
552 449566 92 Hanna Röstin OK Ravinen 08:48
553 860216 104 Lovisa Martinsson OK Tyr 08:50
554 9633321 55 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 08:52
555 791111 35 Lisa Johansson OK Tranan 08:54
556 9000899 122 Mimmi Dahlberg Bredaryds SOK 08:56
557 990304 81 Ida Kristiansson Trollhättans SOK 08:58
558 9811191 76 Anna Karlström OK Linné 09:00
559 9980813 105 Carolina Olsson Älvdalens IF OK 09:02
560 980727   Elin Lundgren Vittjärvs IK 09:04
561 9802150 88 Saga Sander OK Milan 09:06
562 330970 141 Stina Eriksson Jönköpings OK 09:08
563 9904150 29 Emma Hållström Gävle OK 09:10
564 9200660 54 Maria Eriksson Eds SK 09:12
565 980405 124 Tilda Andersson OK Ravinen 09:14
566 990900 108 Victoria Asketun OK Roxen 09:16
567 980729 90 Elsa Andersson Bredaryds SOK 09:18
568 9102107 69 Wilma Lagerhäll Rehns BK 09:20
569 9990326 89 Emelie Karlsson OK Landehof 09:22
570 992121 86 Alice Svensson Finndahl IK Hakarpspojkarna 09:24
571 1401310 140 Chantelle Hesselberg OK Hällen 09:26
572 980409 66 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 09:28


Skapad 2016-09-17 18:11:54 med OLA version 5.4.0-9