Vilselöpet + DM, ultralång, Blekinge, Skåne, Småland, Startlista

2016-10-23


D217070 meter8 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  404176   Elinor Lindelöw Härlövs IF 11:02
  794342   Helena Lindén Växjö OK 11:05
  993541   Cecilia Bratt OK Orion 11:08
  9930428   Maria Johansson Torsås OK 11:11
  7011222   Hanne Fogh OK Sorø, DEN 11:14
  870406   Linda Jansson OK Älme 11:17
  18142   Elin Wallquist Växjö OK 11:20
  9990617   Sofia Dahl Härlövs IF 11:23


H219980 meter6 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  27842   David Håkansson OK Gynge 11:02
  730619   Torgny Lindström Ronneby OK 11:05
  959697   Martin Nilsson Malungs OK Skogsmård 11:08
  9097075   Jonas Enarsson Lunds OK 11:11
  42660   Lars Johansson OK Älme 11:14
  9000417   Henrik Modig OK Pan-Kristianstad 11:17


D21K5050 meter2 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  452393   Nataliya Thell Eslövs FK 11:36
  9821120   Marie Svensson FK Åsen 11:39


H186390 meter2 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  990629   Mathias Blomster Ronneby OK 11:31
  442385   Wiktor Rydlund Hässleholms OK 11:34


D164600 meter15 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
325 9812368   Hanna Johannesson Ronneby OK 11:18
326 848888   Maja Porle Växjö OK 11:21
327 507000   Elin Svensson OK Älme 11:24
328 886685   Julia Mianowska Kalmar OK 11:27
329 9010923   Emma Nilsson Alvesta SOK 11:30
330 808182   Johanna Wilhelmsson Karlskrona SOK 11:33
331 1432657   Linnea Dagsberg OK Orion 11:36
332 1444619   Ebba Jensen Skåneslättens OL 11:39
333 510616   Alicia Lundgren Växjö OK 11:42
334 9092001   Tina Ljungqvist Lunds OK 11:45
335 7010626   Julia Susek Karlskrona SOK 11:48
336 1060302   Klara Andersson OK Orion 11:51
337 448767   Lovisa Weiden Skåneslättens OL 11:54
338 8200020   Lotten Kindlundh FK Finn 11:57
339 9010914   Clara Dahl Härlövs IF 12:00


H165450 meter14 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
685 9010821   Simon Giselsson Ronneby OK 11:20
686 8002110   Gustav Åman OK Vilse 87 11:23
697 440706   Jonathan Ljungberg OK Skogsfalken 11:26
688 7020313   Maxim Omelchenko Karlskrona SOK 11:29
689 9000724   Lukas Katvala OK Älgen 11:32
690 600723   Gustav Olsson Torsås OK 11:35
691 8001337   Filip Bengtsson OK Lindéna 11:38
692 438114   Viggo Johansson Skåneslättens OL 11:41
693 539906   Anton Gliveson Ronneby OK 11:44
694 980415   Love Carlsson OK Orion 11:47
695 9690412   Oscar Nilsson Alvesta SOK 11:50
696 772424   Brian Ahlm Andrarums IF 11:53
687 1723121   Erik Åkesson Växjö OK 11:56
698 7071723   Jakob Wilhelmsson Karlskrona SOK 11:59


D143900 meter17 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
425 442363   Nellie Rydlund Hässleholms OK 11:16
426 555503   Ella Bratt OK Orion 11:19
427 631001   Ella Söderberg OK Skogsfalken 11:22
428 9200683   Linn Karlsson OK Vilse 87 11:25
429 9010404   Enni Lindskog OK Älme 11:28
430 7021126   Amanda Karmetun OK Njudung 11:31
431 427822   Hanna Ring Ronneby OK 11:34
432 993523   Rebecca Harden FK Boken 11:37
433 2062074   Amanda Svensson OK Orion 11:40
434 417662   Elvira Ljungberg OK Skogsfalken 11:43
435 9031101   Thea Bökman Helsingborgs SOK 11:46
436 575799   Sofia Palm FK Boken 11:49
437 500523   Lisa Olsson Torsås OK 11:52
438 9030714   Vilmalee Suwan OK Vilse 87 11:55
439 620202   Elin Emilsson OK Skogsfalken 11:58
440 1408272   Lena Chabiera Kalmar OK 12:01
441 9587749   Nellie Nilsson OK Orion 12:04


H143930 meter18 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
455 8030901   Edvin Selin FK Göingarna 11:15
456 1030915   Fabian Evertsson Lessebo OK 11:18
457 7474111   Anton Törnqvist Karlskrona SOK 11:21
458 8030619   Victor Modig OK Pan-Kristianstad 11:24
459 1031008   Albin Hjellström IK Hakarpspojkarna 11:27
460 2050851   Arvid Blomster Ronneby OK 11:30
461 1415674   Lukas Carlsson OK Pan-Kristianstad 11:33
462 9926040   Johan Björck OK Älme 11:36
463 7203835   Emil Viktorsson OK Skogsfalken 11:39
464 1470449   Simon Fogelström Torsås OK 11:42
465 9040312   Linus Vernström Ronneby OK 11:45
466 7021219   Arvid Kronmar Karlskrona SOK 11:48
467 8040829   Hugo Cedervall Örkelljunga FK 11:51
468 2027218   Frantisek Svetnicky Karlskrona SOK 11:54
469 887876   Alfred Ahltin Malmö OK 11:57
470 9030906   Ivar Helmersson Hässleholms OK 12:00
471 439618   Olle Kallerbäck Emmaboda Verda OK 12:03
472 344548   Fabian Andersson Ronneby OK 12:06


D14K2980 meter2 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  7102210   Julia Karlsson OK Skogsfalken 11:01
  9030908   Ellinor Rosenberg OK Vilse 87 11:04


H14K2980 meter2 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  443763   Elliot Sjöfors OK Älme 11:22
  354805   Zacharias Åkerlund Stigmännen Karlshamn 11:25


D123010 meter16 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
520 8050913   Tuva Selin FK Göingarna 11:03
521 442338   Linnea Rydlund Hässleholms OK 11:06
522 2107170   Alma Svennerud Karlskrona SOK 11:09
523 1060118   Hanna Morén Hjärnarps OL 11:12
524 1050824   Emma Zettervall Karlskrona SOK 11:15
525 1050128   Ida Benatti Skåneslättens OL 11:18
526 408678   Olivia Karlsson Lessebo OK 11:21
527 2085368   Alice Persson OK Tyringe 11:24
528 1411411   Sandra Widuch Karlskrona SOK 11:27
529 640421   Emma Emilsson OK Skogsfalken 11:30
530 428997   Alice Olvegård FK Göingarna 11:33
531 7060406   Edith Domeij Karlskrona SOK 11:36
532 205245   Tilda Svensson OK Vilse 87 11:39
533 256500   Emmie Nordström Lessebo OK 11:42
534 880044   Emmy Palm FK Boken 11:45
535 7040815   My Fridström Karlskrona SOK 11:48


H123010 meter17 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
575 203925   Felix Thomasson FK Göingarna 11:02
576 7760520   Wilhelm Karmetun OK Njudung 11:05
577 9005102   Oskar Eriksson Ronneby OK 11:08
578 9051004   Noah Krikström Hjärnarps OL 11:11
579 8050420   Axel Bratt OK Orion 11:14
580 402775   Albin Tagesson FK Finn 11:17
581 9101539   Jakob Ingelström OK Gynge 11:20
582 8100100   Wilmer Selin FK Göingarna 11:23
583 421152   Erik Olsson Frosta OK 11:26
584 1041209   Melker Larsson OK Orion 11:29
585 253709   Erik Jönsson Stigmännen Karlshamn 11:32
586 451925   Hugo Martinsson FK Finn 11:35
587 445343   Casper Turesson Härlövs IF 11:38
588 1040903   David Morén Hjärnarps OL 11:41
589 8001001   Svante Selin FK Göingarna 11:44
590 15241   Svante Lorentzson Stigmännen Karlshamn 11:47
591 451930   Anton Karlsson FK Finn 11:50


D12K2350 meter7 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  500978   Ida Jansson OK Vilse 87 11:02
  18511   Ebba Björk OK Pan-Kristianstad 11:05
  244601   Emelia Carlström FK Boken 11:08
  10147   Emelie Johnsson OK Vilse 87 11:11
  2101737   Emma Norlin Stigmännen Karlshamn 11:14
  205255   Nikki Karlsson OK Vilse 87 11:17
  354807   Alicia Ekdahl Stigmännen Karlshamn 11:20


D102360 meter14 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  7160108   Tuva Bohlin OK Skogsfalken 11:07
  9060715   Sara Ljungqvist Lunds OK 11:10
  9040106   Isabell Rosenberg OK Vilse 87 11:13
  2075447   Emma Lindén Växjö OK 11:16
  9005721   Josefina Andrae OK Vilse 87 11:19
  1060811   Anna Benatti Skåneslättens OL 11:22
  451398   Lova Kronmar Karlskrona SOK 11:25
  2075318   Frida Lindén Växjö OK 11:28
  448829   Smilla Thomasson FK Göingarna 11:31
  7060322   Kerstin Domeij Karlskrona SOK 11:34
  7070108   Selma Leopold OK Orion 11:37
  30520   Matilda Söderberg OK Skogsfalken 11:40
  1102206   Elin Saleskog Ronneby OK 11:43
  17170   Tove Rosberg Växjö OK 11:46


H102360 meter23 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  205259   Hugo Duvborn OK Vilse 87 11:00
  451061   Albin Emilsson OK Skogsfalken 11:03
  7060806   Måns Fridström Karlskrona SOK 11:06
  205260   Noah Mulari OK Vilse 87 11:09
  9070309   Arvid Eriksson Ronneby OK 11:12
  2107531   Carl Åkesson OK Orion 11:15
  444719   Kasper Fager Karlskrona SOK 11:18
  2085383   Alfred Olsson Lunds OK 11:21
  7080228   Holger Domeij Karlskrona SOK 11:24
  7030306   Svante Bohlin OK Skogsfalken 11:27
  302348   Emil Ring Ronneby OK 11:30
  444710   Jakob Omelchenko Karlskrona SOK 11:33
  9060112   Wille Vernström Ronneby OK 11:36
  205258   Viktor Ericson OK Vilse 87 11:39
  7080122   Erik Leopold OK Orion 11:42
  2059192   Matti Johansson OK Njudung 11:45
  7080525   Elias Kronmar Karlskrona SOK 11:48
  539905   Carl Gliveson Ronneby OK 11:51
  9060214   Eddie Karlsson OK Vilse 87 11:54
  2800744   Nico Mankonen Karlskrona SOK 11:57
  8060515   Hjalmar Axelsson FK Göingarna 12:00
  7022307   Erik Karlsson OK Skogsfalken 12:03
  1200706   Ville Lindskog OK Älme 12:06


D405110 meter7 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  740308   Susanne Karlsson OK Denseln 11:03
  1399754   Lotta Ekberg Örkelljunga FK 11:06
  26690   Camilla Selin FK Göingarna 11:09
  1720423   Lotta Morén Hjärnarps OL 11:12
  434131   Eva Persson Växjö OK 11:15
  16858   Linda Ingemarsson Karlskrona SOK 11:18
  740527   Malin Svensson OK Orion 11:21


H407580 meter5 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  9721231   Michael Nilsson Andrarums IF 11:16
  740474   Mikael Nilsson Lunds OK 11:19
  797246   Patrik Gunnarsson Big Foot Orientee, AUS 11:22
  9015774   Patrik Ingelström OK Gynge 11:25
  9730919   Ola Söderberg OK Skogsfalken 11:28


D454490 meter5 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  7012262   Kerstin Jensen Skåneslättens OL 11:00
  717478   Louise Axelsson FK Göingarna 11:03
  17180   Mona Rosberg Växjö OK 11:06
  450837   Monika Hjellström Gränna-Bygdens OK 11:09
  670701   Lena Regnell Växjö OK 11:12


H456390 meter16 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  671112   Niklas Edvardsson Hästveda OK 11:18
  9997105   Nils Helmersson Hässleholms OK 11:21
  670124   Lars-Ola Larsson OK Orion 11:24
  438134   Johan Jensen Skåneslättens OL 11:27
  9670106   Magnus Larsson FK Göingarna 11:30
  452289   Johan Bökman Helsingborgs SOK 11:33
  670630   Håkan Eriksson Hästveda OK 11:36
  616999   Tobias Borger Kalmar OK 11:39
  408193   Johan Andersson OK Skogsfalken 11:42
  672425   Håkan Axelsson FK Göingarna 11:45
  213733   Ola Nilsson Alvesta SOK 11:48
  9102157   Håkan Karlsson FK Finn 11:51
  16277   Anders Selin FK Göingarna 11:54
  9670123   Jonas Persson Torsås OK 11:57
  449627   Pierre Danielsson OK Skogsfalken 12:00
  9700604   Fabian Ljungqvist Lunds OK 12:03


D503860 meter2 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  650406   Gunilla Gustafsson OK Orion 11:24
  8631591   Tine Meyhoff Petersen Herlufsholm OK, DEN 11:27


H505900 meter12 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  620325   Johnny Nimvik Lunds OK 11:02
  409278   Peter Andersson OK Gynge 11:05
  450881   Anders Nilsson OK Orion 11:08
  1161215   Stefan Norman Kalmar OK 11:11
  7000272   Claus Mikkelsen Herlufsholm OK, DEN 11:14
  19091   Arne Thell Eslövs FK 11:17
  402779   Joel Rydström FK Finn 11:20
  435798   Mats Andersson OK Orion 11:23
  216345   Jan Gradin Andrarums IF 11:26
  777929   Magnus Porle Växjö OK 11:29
  438138   Jan Johansson Skåneslättens OL 11:32
  9660822   Anders Blomqvist OK Skogsfalken 11:35


D553860 meter7 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  591103   Christina Segerslätt Skåneslättens OL 11:01
  601224   Tina Hagård Rävetofta OK 11:04
  17547   Mona Palm Lessebo OK 11:07
  304871   Eva Wildmark FK Boken 11:10
  1396116   Kati Németh Stigmännen Karlshamn 11:13
  590916   Ewa Roos Helsingborgs SOK 11:16
  580810   Christina Olsson Skåneslättens OL 11:19


H555470 meter5 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  350553   Lennart Stensson Helsingborgs SOK 11:01
  18558   Ola Svensson OK Orion 11:04
  38305   Arne Sääf Gudhems IF 11:07
  202556   Bo Petersson Lessebo OK 11:10
  421183   Hans-Inge Hansson Frosta OK 11:13


D603490 meter5 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  16669   Gunilla Andersson Karlskrona SOK 11:00
  9521016   Kerstin Hjalmarsson Emmaboda Verda OK 11:03
  8631605   Eva Konring Olesen FIF Hillerød, DEN 11:06
  540354   Christel Nilsson OK Älme 11:09
  21069   Kristin Johansson OK Dacke 11:12


H605050 meter9 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  12564   Lars Martinsson Ronneby OK 11:01
  226150   Håkan Berglund Lake Kovlands IF 11:04
  444539   Bjarne Skram Jensen FIF Hillerød, DEN 11:07
  9520818   Tommy Hautop OK Pan-Kristianstad 11:10
  9707606   Ken Ragnarsson OK Kompassen 11:13
  521216   Lennart Smedenmark Ronneby OK 11:16
  353168   Christer Kajsajuntti OK Skogsfalken 11:19
  302334   Bengt Aspvall Ronneby OK 11:22
  18589   Jan Danielsson Kalmar OK 11:25


D653490 meter8 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  9510605   Lena Söderberg OK Skogsfalken 11:05
  19571   Bigge Bengtsson Stigmännen Karlshamn 11:08
  2052700   Sonja Hammar OK Kompassen 11:11
  213780   Eva Arvidsson Alvesta SOK 11:14
  9500417   Karin Larsson OK Kompassen 11:17
  28667   Anna-Lisa Hansson OK Pan-Kristianstad 11:20
  27159   Britt-Mari Karlsson Växjö OK 11:23
  16481   Lena Jönsson Laholms IF OK 11:26


H654590 meter15 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  204416   Connie Roslund Hässleholms OK 11:22
  887599   Kim Folander OK Sorø, DEN 11:25
  15911   Tommy Held FK Åsen 11:28
  41566   Jörgen Nilsson Ronneby OK 11:31
  9200092   Gert Olsson Skåneslättens OL 11:34
  10711   Lars-Gunnar Bengtsson Stigmännen Karlshamn 11:37
  553547   Emil Olesen FIF Hillerød, DEN 11:40
  600109   Göran Larsson OK Kompassen 11:43
  15222   Anders Wetterling Stigmännen Karlshamn 11:46
  17705   Arne Johansson OK Älme 11:49
  17546   Björn Palm Lessebo OK 11:52
  16616   Hans Larsson Hässleholms OK 11:55
  542247   Sune Andersson Halmstad OK 11:58
  914074   Lars-Åke Åberg Kalmar OK 12:01
  17698   Bo Turesson OK Bävern 12:04


D703000 meter10 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  13913   Solbritt Gustafsson OK Virdarna 11:26
  445397   Gunilla Grönblad Härlövs IF 11:29
  727645   Margareta Larsson OK Njudung 11:32
  2078062   Ulla Ling Jönköpings OK 11:35
  309169   Marianne Carlsson Skåneslättens OL 11:38
  16623   Brita Dahlberg Hässleholms OK 11:41
  27851   Ulla Håkansson OK Gynge 11:44
  25270   Torill Svendsen Frosta OK 11:47
  10313   Siv Ekelöf Värend GN OL 11:50
  7430315   Berit Byström OK Virdarna 11:53


H703890 meter12 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  33722   Kjell Lindau OK Kompassen 11:02
  10312   Erling Ekelöf Värend GN OL 11:05
  910018   Bertil Ottosson FK Göingarna 11:08
  41480   Jan Hansson Lunds OK 11:11
  950325   Stefan G Larsson OK Njudung 11:14
  652007   Erling Larsson Hässleholms OK 11:17
  17543   Gerth Sällström Lessebo OK 11:20
  30539   Kenneth Arvidsson Alvesta SOK 11:23
  41894   Sven Thelandersson Lunds OK 11:26
  7430119   Waste Byström OK Virdarna 11:29
  262488   Ingemar Andersson OK Orion 11:32
  15704   Kent Ekdahl Emmaboda Verda OK 11:35


D753000 meter1 anmäld2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  417450   Karin Lexell OK Torfinn 11:15


H753500 meter13 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  1391130   Anders Carlsson Skåneslättens OL 11:24
  263097   Göran Thour Värend GN OL 11:27
  10066   Göran Folkesson Ronneby OK 11:30
  12446   Kurt Rydin OK Tranan 11:33
  17715   Inge Nilsson OK Älme 11:36
  27828   Hubert Hugosson OK Gynge 11:39
  258554   Roland Edvinsson FK Göingarna 11:42
  16190   Allan Hammar OK Kompassen 11:45
  437495   Ernie Broström Halmstad OK 11:48
  590821   Ragnar Olsson Ronneby OK 11:51
  341095   Stig Karlsson Torsås OK 11:54
  1205515   Torsten Claesson OK Älme 11:57
  17530   Paul Schannong Malmö OK 12:00


H803000 meter5 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  440052   Lars Persson Väsby OK 11:00
  404321   Bengt Edvardsson OK Torfinn 11:03
  9009313   Ingvar Petersson Hässleholms OK 11:06
  1351108   Bengt Petersson OK Älme 11:09
  2093390   Inge Åkesson Stigmännen Karlshamn 11:12


H852450 meter2 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  15701   Sture Jansson Emmaboda Verda OK 11:18
  451394   Sven Svensson Karlskrona SOK 11:21


Insk1630 meter8 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  205265   Filip Axelsson OK Vilse 87 11:00
  1110706   Filippa Karkulehto OK Vilse 87 11:00
  1705705   Sofie Widuch Karlskrona SOK  
  500972   Alex Bujukliev OK Vilse 87  
  500973   Filip Paulin OK Vilse 87  
  500971   Ilma Paulin OK Vilse 87  
  448544   Anna Kindblad OK Älme  
  858500   Anton Faxén Växjö OK  


U11900 meter10 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  1708209   Olle Saleskog Ronneby OK 11:00
  205266   Malte Axelsson OK Vilse 87 11:00
  205254   William Mulari OK Vilse 87 11:00
  205253   Charlie Mulari OK Vilse 87 11:00
  539907   Olle Håkansson Ronneby OK 11:00
  1080909   Sonia Kurashova FK Åsen 11:00
  28893   Gustav Tagesson FK Finn  
  256444   Emmi Söderlind Lessebo OK  
  246383   Signe Johansson OK Gynge  
  500975   Siri Klein OK Vilse 87  


U22350 meter10 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  244645   Anton Carlström FK Boken 11:00
  213735   Gustav Nilsson Alvesta SOK  
  27859   Ebba Nilsson OK Gynge  
  2059146   Evanna Johansson OK Njudung  
  42647   Erik Kindblad OK Älme  
  2095373   Kevin Ståhl OK Älme  
  354818   Loke Ane Stigmännen Karlshamn  
  354820   Love Ane Stigmännen Karlshamn  
  16181   Viktor Werkström Stigmännen Karlshamn  
  351069   Alvin Lundgren Växjö OK  


ÖM32980 meter19 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  1010481   Peter Allwood Karlskrona SOK 11:00
  42600   Stefan Karlsson OK Älme 11:00
  444727   Eva Jansson OK Älme 11:00
  17795   Barbro Nilsson Alvesta SOK  
  213723   Ia Nyrell Alvesta SOK  
  9639108   Margareta Held FK Åsen  
  16622   Jan Dahlberg Hässleholms OK  
  431048   Adam Östbergh Karlskrona SOK  
  431049   Ann-Christin Östbergh Karlskrona SOK  
  1114114   Cecilia Widuch Karlskrona SOK  
  256442   Martina Söderlind Lessebo OK  
  890821   Sven-Åke Andertoft Markaryds FK  
  7021074   Cecilia Bohlin OK Skogsfalken  
  7080170   Mikael Bohlin OK Skogsfalken  
  9201032   Lars-Erik Larsson OK Vilse 87  
  500979   Paula Svensson OK Vilse 87  
  448578   Daniel Kindblad OK Älme  
  2101721   Ann-Kristin Haraldsson Stigmännen Karlshamn  
  354817   Anna Ane Stigmännen Karlshamn  


ÖM53550 meter24 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  1570411   Eivor Magnusson OK Pan-Kristianstad 11:00
  451392   Linda Allwood Karlskrona SOK 11:00
  2107522   Ottilia Åkesson OK Orion 11:00
  500976   Elsa Ahonen OK Vilse 87 11:00
  500977   Pekka Ahonen OK Vilse 87 11:00
  1980316   Elena Kurashova FK Åsen 11:00
  443523   Adrian Harden FK Boken  
  451927   Tobias Svensson FK Finn  
  448826   Carl-Johan Olvegård FK Göingarna  
  448824   Kerstin Olvegård FK Göingarna  
  1460808   Ola Svensson FK Åsen  
  421164   Mats Olsson Frosta OK  
  404162   Kerstin Dahl Härlövs IF  
  431050   Åke Östbergh Karlskrona SOK  
  500974   Anna Persson Klubblös  
  16469   Lennart Magnusson Laholms IF OK  
  28952   Henrik Andersson OK Gynge  
  7890524   Jennifer Svensson OK Gynge  
  1414164   Johan Idberg OK Pan-Kristianstad  
  2057332   Henrik Viktorsson OK Skogsfalken  
  448360   Adam Johansson Skåneslättens OL  
  2051815   Magdalena Jonsson-Nordin Skåneslättens OL  
  2087209   Liselott Jönsson Stigmännen Karlshamn  
  354816   Martin Wahlfried Stigmännen Karlshamn  


ÖM66050 meter4 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  2095447   Annelie Thomasson FK Göingarna  
  7201380   Marie Ståhl Nordström Hjärnarps OL  
  246735   Lena Danielsson Härlövs IF  
  930227   Martin Olsson Örkelljunga FK  


ÖM73200 meter38 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  438663   Christer Svensson Ronneby OK 11:00
  800430   David Bengtsson FK Åsen 11:00
  947815   Eric Tenland Stigmännen Karlshamn 11:00
  448823   Claes Olvegård FK Göingarna 11:00
  240951   Barbro Nilsson Andrarums IF  
  25449   Britt-Inger Hallberg FK Finn  
  202574   Rolf Hallberg FK Finn  
  446071   Ann-Katrin Almquist FK Göingarna  
  9102606   Anna Wikström Hästveda OK  
  15840   Roland Eriksson Hästveda OK  
  15858   Ruben Edvardsson Hästveda OK  
  500980   Ola Winqvist Klubblös  
  408698   Christina Evertsson Lessebo OK  
  256432   Henrik Svensson Lessebo OK  
  2083837   Staffan Ahltin Malmö OK  
  256858   Viktor Ahltin Malmö OK  
  591007   Lena Strand Markaryds FK  
  16668   Aymonn Andersson OK Dacke  
  246381   Albin Strömberg OK Gynge  
  405160   Christin Olsson OK Gynge  
  529220   Linnea Gustafsson OK Gynge  
  448834   Matilda Nilsson OK Gynge  
  2060855   Monika Lydin OK Kontinent  
  9620129   Pi Persson OK Orion  
  18510   Johannes Björk OK Pan-Kristianstad  
  710300   Maria Modig OK Pan-Kristianstad  
  711011   Susanne Andersson OK Pan-Kristianstad  
  12207   Margret Karlsson OK Skogsfalken  
  418035   Kjell Svensson OK Älme  
  7000140   Margareta Ring Ronneby OK  
  2048792   Nina Ring Ronneby OK  
  7000126   Olle Ring Ronneby OK  
  440714   Roland Ekelöf Stigmännen Karlshamn  
  2087241   Valdemar Norman Stigmännen Karlshamn  
  721229   Catrine Olsson Torsås OK  
  800224   Emma Faxén Växjö OK  
  2075211   Mona Lindén Växjö OK  
  9470110   Jan Persson Ystads OK  


ÖM84490 meter29 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  1406438   Jeanette Henningsson Lunds OK 11:00
  1241908   Michael Leth Jess OK Roskilde, DEN 11:00
  9200656   Tim Olsson Brattås CK  
  444611   Nicklas Kallerbäck Emmaboda Verda OK  
  342716   Erik Kindlundh FK Finn  
  2077552   Eva Olsson Frosta OK  
  234427   Lars Dahl Härlövs IF  
  1470574   Johan Nohave Karlskrona SOK  
  730224   Magnus Kronmar Karlskrona SOK  
  30002   Mollie Nohave Karlskrona SOK  
  671026   Tomas Karlsson Kexholms SK  
  202553   Fredrik Evertsson Lessebo OK  
  27857   Anneli Wihlborg OK Gynge  
  1040717   Gustav Andersson OK Pan-Kristianstad  
  420173   Jörgen Olsson OK Pan-Kristianstad  
  1334770   Katarina Fast OK Pan-Kristianstad  
  21058   Louise Pihl OK Pan-Kristianstad  
  9921006   Melker Andersson OK Pan-Kristianstad  
  445401   Hanne Jensen OK Roskilde, DEN  
  42965   Jon Henriksson OK Skogsfalken  
  451062   Magnus Emilsson OK Skogsfalken  
  9005087   Anna Eriksson Ronneby OK  
  620813   Sven Giselsson Ronneby OK  
  7201375   Willie Olsson Rävetofta OK  
  448764   Albin Weiden Skåneslättens OL  
  450443   Henrik Weiden Skåneslättens OL  
  449728   Malin Weiden Skåneslättens OL  
  500723   Magnus Olsson Torsås OK  
  2075270   Jonny Lindén Växjö OK  


ÖM97400 meter6 anmälda2
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  8408408   Hans Persson Andrarums IF  
  2095443   Mikael Thomasson FK Göingarna  
  7203833   Daniel Axelsson Målilla OK  
  9681010   Johan Jacobsson OK Orion  
  1218542   Göran Fast OK Pan-Kristianstad  
  555657   Måns Faxén Växjö OK  


D18SK9760 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
1 9990501   Emmy Helmersson Hässleholms OK 11:00
2 9020728   Agnes Lindblom Malmö OK 11:00


D18SM9760 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
6 535455   Ellen Kallerbäck Emmaboda Verda OK 11:00
7 992121   Alice Svensson Finndahl IK Hakarpspojkarna 11:00


H18SK11840 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
11 7981025   Fritjof Axelsson FK Göingarna 11:20
12 7202815   Simon Olsson Hjärnarps OL 11:20
13 2078061   Tobias Carlstedt Hjärnarps OL 11:20
14 7011217   Samuel Låstbom Härlövs IF 11:20
15 980100   Isak Prellner Skåneslättens OL 11:20


H18SM11840 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
21 990707   Carl Ekbring Kexholms SK 11:20
22 992410   Elias Andersson OK Norrvirdarna 11:20


D21SK14300 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
26 9102600   Caroline Lindelöw Härlövs IF 11:00
27 900412   Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 11:00
28 7906300   Annie Lennartsson Skåneslättens OL 11:00
29 7990627   Lisa Jonsson-Nordin Skåneslättens OL 11:00


H21BL18840 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
31 1090516   Björn Andersson Karlskrona SOK 11:00
32 920330   Adam Georgsson Karlskrona SOK 11:00
33 920215   Pontus Petersson OK Orion 11:00
34 923451   Johan Engström OK Orion 11:00
35 950914   Philip Persson OK Orion 11:00
36 8123666   Niklas Bratt OK Orion 11:00
37 12634   Gabriel Bengtsson Stigmännen Karlshamn 11:00


H21SK18840 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
41 860801   Martin Wendt Lunds OK 11:00
42 691337   Oskar Jensen Sondén Malmö OK 11:00
43 9440144   Fredrik Nystedt Skåneslättens OL 11:00
44 910956   Niclas Tjernlund Skåneslättens OL 11:00


H21SM18840 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
46 25937   Andreas Nilsson Markaryds FK 11:00
47 15534   Viktor Hermansson OK Stigen 11:00
48 840326   Mattias Karlsson Växjö OK 11:00
49 828487   Niklas Karlsson Växjö OK 11:00
50 7871223   Patrik Karlsson Växjö OK 11:00


D35BL9760 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
56 1100373   Helena Gummesson Karlskrona SOK 11:10
57 770422   Karin Lindqvist Ronneby OK 11:10


D35SK9760 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
61 444091   Lucie Komarkova Hjärnarps OL 11:10
62 13690   Johanna Karlsson OK Pan-Kristianstad 11:10


H35BL15780 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
66 9771210   Mattias Engström OK Orion 11:00
67 9771005   Anders Leopold OK Orion 11:00
68 1811103   Ola Samuelsson OK Orion 11:00
69 1401351   Anders Sundelin OK Orion 11:00
70 9071219   Johan Myrén OK Orion 11:00


H35SK15780 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
71 28778   André Bjärby Frosta OK 11:00
72 1931224   Ulrik Magnusson Halmstad OK 11:00
73 9731124   Conny Rask Hjärnarps OL 11:00
74 7201377   Fredrik Ståhl Hjärnarps OL 11:00
75 7771015   Johan Gustafson Lunds OK 11:00
76 7700316   Örjan Larsson Lunds OK 11:00


H35SM15780 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
81 341748   Lucian Semeniuc FK Finn 11:00
82 442324   Jari Huttunen SOK Aneby 11:00


D40SK9100 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
86 2077929   Catarina Harden FK Boken 11:30
87 451403   Maureen Olsson Lo Lunds OK 11:30
88 234922   Pia Olsson OK Pan-Kristianstad 11:30
89 1240373   Kajsa Benatti Skåneslättens OL 11:30


D40SM9100 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
91 7750915   Cecilia Karmetun OK Njudung 11:30
92 720224   Jessica Björck OK Älme 11:30
93 740104   Maria Rosén Thelin Jönköpings OK 11:30


H40BL14370 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
96 7601281   Olof Ingemarsson Karlskrona SOK 11:10
97 740409   Ingemar Eriksson Ronneby OK 11:10


H40SK14370 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
101 9730412   Heide Persson Andrarums IF 11:10
102 761207   Håkan Gunnarsson FK Göingarna 11:10
103 1008402   Jesper Håkansson FK Göingarna 11:10
104 1501004   Jon Moberg FK Göingarna 11:10
105 1233321   Mattias Kovacic Frosta OK 11:10
106 2059996   Marcus Henningsson Lunds OK 11:10
107 735735   Mikael Pihl OK Pan-Kristianstad 11:10
108 9760210   Henrik Johansson OK Pan-Kristianstad 11:10
109 9821611   Martin Jönsson Skåneslättens OL 11:10


H40SM14370 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
111 7412301   Martin Gummesson FK Finn 11:10
112 737475   Marcus Alexandersson Kalmar OK 11:10
113 7730821   Joakim Karmetun OK Njudung 11:10
114 1197408   Jon Lindskog OK Älme 11:10
115 926040   Lars-Magnus Björck OK Älme 11:10
116 7202774   Johan Axelsson OK Älme 11:10
117 7000137   Filip Sjöfors OK Älme 11:10


D45SK9100 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
121 445323   Maria Turesson Härlövs IF 11:10
122 9497731   Carina Thynell Härlövs IF 11:10
123 442374   Carina Rydlund Hässleholms OK 11:10
124 27856   Carina Gustafsson OK Gynge 11:10
125 1399769   Marie Olsson Örkelljunga FK 11:10


D45SM9100 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
131 670419   Anna Ekbring Kexholms SK 11:10
132 1680904   Ann-Sofie Brink Markaryds FK 11:10
133 815538   Caroline Liljebjörn Nybro OK 11:10


H45BL12370 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
136 886643   Anders Knudsen Herlufsholm OK, DEN 11:20
137 1690327   Björn Zettervall Karlskrona SOK 11:20
138 2062057   Jan Svensson OK Orion 11:20
139 710906   Yuri Omelchenko OK Orion 11:20
140 438779   Jonas K Johansson OK Skogsfalken 11:20
141 8000042   Fredrik Smedberg OK Skogsfalken 11:20
142 302351   Åke Larsson Stigmännen Karlshamn 11:20


H45SK12370 meter15 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
146 7102160   Håkan Palm FK Boken 11:20
147 15365   Magnus Larsen FK Boken 11:20
148 1690819   Lennart Morén Hjärnarps OL 11:20
149 7710426   Alf-Erik Ragnarsson Hjärnarps OL 11:20
150 701219   Jonas Höst Hjärnarps OL 11:20
151 8631097   Michael Lönn Hjärnarps OL 11:20
152 690906   Thomas Låstbom Härlövs IF 11:20
153 2060853   Robert Bertilsson Lunds OK 11:20
154 690610   Fredrik Hugosson Lunds OK 11:20
155 700711   Björn Karlsson OK Denseln 11:20
156 208583   Henric Höglind OK Pan-Kristianstad 11:20
157 19060   Pär Fridsell OK Pan-Kristianstad 11:20
158 681127   Thomas Najvik OK Pan-Kristianstad 11:20
159 340175   Håkan Jönsson OK Pan-Kristianstad 11:20
160 247594   Vidar Albinsson Tormestorps IF 11:20


H45SM12370 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
166 670108   Lars Svensson IK Hakarpspojkarna 11:20
167 7670531   Ingvar Åkesson IK Hakarpspojkarna 11:20
168 691121   Björn Karlsson Kexholms SK 11:20
169 679598   Ulf Liljebjörn Nybro OK 11:20
170 9201031   Evert Karlsson Torsås OK 11:20
171 670418   Patrik Rosén Växjö OK 11:20


D50BL7640 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
176 12577   Annika Josefsson Karlskrona SOK 11:00
177 9650108   Katarina Sundelin OK Orion 11:00
178 641022   Christina Smedberg OK Skogsfalken 11:00
179 451996   Ann Öhlin Stigmännen Karlshamn 11:00


D50SK7640 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
181 47186   Christel Olsson FK Åsen 11:00
182 620228   Britt-Marie Bengtsson FK Åsen 11:00
183 9630308   Britt-Marie Stensson Helsingborgs SOK 11:00
184 16484   Ingrid Johansson Laholms IF OK 11:00
185 9648846   Kristina Spångberg Lunds OK 11:00
186 620430   Sara Snogerup Linse Lunds OK 11:00
187 660812   Annika Engel Hässleholms OK 11:00


D50SM7640 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
191 343186   Anneli Karlsson FK Finn 11:00
192 7630326   Marita Filipsson Markaryds FK 11:00
193 7630502   Christina Sterner OK Njudung 11:00
194 29338   Sonja Haas Nybro OK 11:00


H50SK12370 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
196 630912   Bengt Olsson Eslövs FK 11:30
197 7204063   Magnus Olsson Hjärnarps OL 11:30
198 2077925   Björn Carlstedt Hjärnarps OL 11:30
199 9650505   Anders Heyden Lunds OK 11:30
200 7000666   Peter Hedberg Lunds OK 11:30
201 213900   Jonas Jönsson OK Tyringe 11:30
202 17434   Bengt-Åke Berntsson Skåneslättens OL 11:30
203 930629   Stefan Pålsson Skåneslättens OL 11:30
204 640831   Tomas Nilsson Hässleholms OK 11:30


H50SM12370 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
206 441218   Philip Hjellström Gränna-Bygdens OK 11:30
207 29337   Håkan Almqvist Nybro OK 11:30
208 351061   Magnus Forsberg OK Norrvirdarna 11:30
209 10318   Jonas Andersson OK Norrvirdarna 11:30
210 342078   Sven Lundgren Växjö OK 11:30
211 620419   Elis Bengtsson OK Norrvirdarna 11:30


D55SK7640 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
216 29773   Eva Folkesson Lööf OK Pan-Kristianstad 11:10
217 590504   Agneta Erfors OK Torfinn 11:10
218 581203   Ingela Ekelöv Skåneslättens OL 11:10


D55SM7640 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
221 600325   Kristina Johansson Kalmar OK 11:10
222 600926   Ann Nilsson Markaryds FK 11:10


H55BL9760 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
226 213996   Arne Kristensen Herlufsholm OK, DEN 11:30
227 9005164   Kaj Munck Herlufsholm OK, DEN 11:30
228 308019   Svend-Erik Munck Herlufsholm OK, DEN 11:30
229 902943   Göran Månsson Karlskrona SOK 11:30
230 1401485   Jan Frederiksen OK Roskilde, DEN 11:30
231 591016   Ingemar Månsson Ronneby OK 11:30
232 1151060   Thommy Bergman Stigmännen Karlshamn 11:30


H55SK9760 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
236 9895435   Benjamin Viebke Malmö OK 11:30
237 9601024   Sverker Eriksson OK Gynge 11:30
238 850850   Leif Lindau OK Torfinn 11:30
239 9570119   Sten Segerslätt Skåneslättens OL 11:30


H55SM9760 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
241 860614   Tommy Ljungdahl IK Hakarpspojkarna 11:30
242 890706   Arto Blomdahl IK Hakarpspojkarna 11:30
243 600524   Ove Lernå Kalmar OK 11:30
244 16938   Jan Karlsson OK Virdarna 11:30
245 9590321   Jan Karlsson Växjö OK 11:30


D60SK5950 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
251 540609   Ulla Engelby OK Pan-Kristianstad 11:20
252 247640   Eva Tykesson Rävetofta OK 11:20


H60BL9770 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
256 1952401   Kenneth Fager Karlskrona SOK 11:00
257 452530   Lennart Sohlin OK Orion 11:00
258 2075166   Thomas Dagsberg OK Orion 11:00


H60SK9770 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
261 520907   Olle Bohman Hjärnarps OL 11:00
262 9199191   Sven-Inge Svensson Hässleholms OK 11:00
263 355950   Arne Andersson OK Torfinn 11:00
264 540211   Torgny Ottosson OK Torfinn 11:00
265 561106   Ingmar Ekelöv Skåneslättens OL 11:00


D65SK5950 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
271 237544   Lisbeth Damsgaard Hjärnarps OL 11:30
272 16482   Britt-Marie Magnusson Laholms IF OK 11:30
273 16300   Maj-Britt Byström Rävetofta OK 11:30


D65SM5950 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
276 1572001   Gun-Britt Fransson Emmaboda Verda OK 11:30
277 444608   Monica Påhlstorp Emmaboda Verda OK 11:30
278 521030   Helen Andertoft Markaryds FK 11:30
279 15950   Laila Malmqvist Växjö OK 11:30
280 15924   Lisa Kumlin Växjö OK 11:30


H65BL7640 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
286 680027   Karsten Richardt Køge OK, DEN 11:20
287 30357   Lennart Andersson OK Orion 11:20
288 12289   Kent Svensson OK Skogsfalken 11:20
289 15223   Nils-Arne Håkansson Stigmännen Karlshamn 11:20
290 9102854   Owe Nilsson Stigmännen Karlshamn 11:20


H65SK7640 meter14 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
296 240949   Kent R Nilsson Andrarums IF 11:20
297 581124   Nils-Erik Bondesson Frosta OK 11:20
298 27900   Janne Lindholm Frosta OK 11:20
299 671202   Leif Sandgren Frosta OK 11:20
300 7480502   Åke Persson Hjärnarps OL 11:20
301 442564   Ronald Mc Grail Hjärnarps OL 11:20
302 264100   Kjell Lönn Hjärnarps OL 11:20
303 433500   Jan Jönsson Malmö OK 11:20
304 511010   Håkan Nilsson Malmö OK 11:20
305 433494   Kaare Hansson Malmö OK 11:20
306 9481206   Lars Persson OK Kompassen 11:20
307 7888777   Kenth Sundgren Skåneslättens OL 11:20
308 16064   Christer Ljungdahl Hjärnarps OL 11:20
309 7940940   Göran von Rosen Malmö OK 11:20


H65SM7640 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
311 9471101   Ronny Hjalmarsson Emmaboda Verda OK 11:20
312 33681   Bernt-Ove Karlsson FK Finn 11:20
313 403116   Gunnar Eriksson FK Finn 11:20
314 421736   Roger Bergvik Växjö OK 11:20
315 7015986   Krister Nilsson Växjö OK 11:20


D70BL4940 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
321 611004   Birgitta Olsson Ronneby OK 11:10
322 1213148   Gullevi Svensson Ronneby OK 11:10
323 344432   Inga-Lill Wikingsson Stigmännen Karlshamn 11:10


D70SK4940 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
351 1662900   Ann-Charlotte Jensen Hässleholms OK 11:10
352 554310   Britt Forsell Pirozzi Skåneslättens OL 11:10
353 444055   Gull Svensson Tockarps IK 11:10


H70BL5950 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
356 2050912   Kjell Månsson Karlskrona SOK 11:10
357 16659   Tommy Olsson Karlskrona SOK 11:10
358 451391   Leif Ingemarsson Karlskrona SOK 11:10
359 11800   Göran Andersson Stigmännen Karlshamn 11:10


H70SK5950 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
361 2077945   Inge Persson FK Boken 11:10
362 7451005   Ingvar Persson FK Åsen 11:10
363 27905   Leif Karlsson Frosta OK 11:10
364 25268   Benkt Andersson Frosta OK 11:10
365 445369   Christer Grönblad Härlövs IF 11:10
366 15839   Sven-Åke Granquist Hästveda OK 11:10
367 36139   Per-Olof Fernberg IS Skanne 11:10
368 213888   Erland Martinsson OK Tyringe 11:10
369 9664311   Sven-Erik Forsell Skåneslättens OL 11:10


H70SM5950 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
371 28888   Göran Svensson FK Finn 11:10
372 1441104   Åke Eckerbom IFK Sävsjö 11:10
373 452681   Christer Sjöfors OK Älme 11:10
374 426900   Nils Karlsson Växjö AIS 11:10


H75SK5950 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
376 240952   Bertil Olofsson Andrarums IF 11:00
377 347030   Nils-Åke Nilsson FK Göingarna 11:00
378 47196   Nils-Eric Ericson FK Åsen 11:00
379 2050839   Kenneth Lindborg Hässleholms OK 11:00
380 9127172   Ingemar Svensson Lunds OK 11:00
381 204697   Rune Berg Lunds OK 11:00
382 9101537   Arne Gustafsson Malmö OK 11:00
383 354710   Raimo Salminen OK Pan-Kristianstad 11:00
384 258531   Bo Svensson Tockarps IK 11:00


H75SM5950 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
386 15508   Bo Wadensjö FK Finn 11:00
387 2057367   Erland Ling Jönköpings OK 11:00
388 15998   Hagbert Persson Växjö OK 11:00


H80SK4940 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
391 15920   Jan-Eric Nelking FK Åsen 11:30
392 33437   Kjell-Arne Pettersson Härlövs IF 11:30
393 43492   Bo Ullman OK Pan-Kristianstad 11:30
394 660818   Peo Bengtsson OK Pan-Kristianstad 11:30


H80SM4940 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
396 27167   Johan Jansson Växjö OK 11:30
397 15960   Lars-Erik Malmqvist Växjö OK 11:30
398 2058133   Werner Törnblom Växjö OK 11:30
399 15927   Gillis Alm Växjö OK 11:30


Skapad 2017-01-02 19:16:30 med OLA version 5.4.0-10